خدمات سرویس مشاوره موردی با وکیل مهاجرت

همه متقاضیان تمایل و یا امکان استفاده از خدمات کامل دفاتر رسمی مهاجرت را ندارند و تصمیم میگیرند که پرونده مهاجرتی خود را شخصا پیش برده و مسئولیت و ریسکهای مترتب را پذیرا باشند.جناب آقای آرین یکی از پیشگامان ایجاد فضای باز اطلاع رسانی در جهت استفاده متقاضیان فارسی زبان بوده اند و سالهاست در این جهت وقت گذاشته و تجربیات خود را از طریق وبلاگها ،‌فرومها ،‌گروههای تلگرامی و همچنین ویدیو ها و صوتهای اموزشی به همگان منتقل میکنند . با وحود این حجم عظیم اطلاعات ارائه شده توسط موسس سلکت ویزا و همچنین هم افزایی متقاضیان علاقه مند ، همیشه نکات و ابهاماتی برای افرادی که اقدام به مهاجرت خود را بدون استفاده از وکیل رسمی به انجام میرسانند وجود دارد .

خوشحالیم به عرض برسانیم که سرویس مشاوره موردی دفتر سلکت ویزا مجددا از ابتدای آبانماه به صورت رسمی برقرار گردیده است.شما میتوانید جهت تعیین وقت مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای دامون آرین با شماره های مندرج در سایت ما در تماس باشید و ضمن ارائه چکیده ای از سوالات خود ،‌از همکاران ما درخواست تعیین وقت مشاوره خصوصی با وکیل رسمی مهاجرت را نمایید.

در چه مواردی این جلسه را به شما پیشنهاد میکنیم :

 • مدارک خود را تکمیل کرده اید و آماده سابمیت جهت اسسمنت ،‌ثبت ای او آی و یا لاج پرونده هستید و ترجیح میدهید جهت اطمینان بیشتر از هدر نرفتن هزینه و زمان ،‌مدارک شما بازنگری شود .
 • اسسمنت یا پرونده ریجکتی دارید و تمایل دارید که راه حل جایگزین و یا اصطلاحی را بیابید
 • در مورد شرایط خود جهت ویزاهای غیر تخصصی مانند والدین ،‌همسر و نامزدی ، دی فکتو ، تجاری و… سوال دارید .
 • از خدمات دفاتر رجیستر نشده  استفاده میکنید و تمایل دارید که مشاوره هایی که به شما میدهند را با یک وکیل رسمی بررسی و اعتبار سنجی کنید .( در صورتیکه با وکلای رسمی عضو مارا قرارداد دارید ،‌به دلیل احترامی که آقای آرین برای همکاران خود قائل هستند ،‌نظر مشورتی ارائه نمیکنند )
damun-arian-min-2
damun-arian-min-2

نکات :

 • جلسات بیشتر از ۴۵ دقیقه برگزار نمیشود .
 • تخفیفات ویژه اعلام شده توسط سلکت ویزا ،‌شامل این سرویس نخواهند شد .
 • انتظار پاسخگویی به سوالات خود فرای جلسه انجام شده از طریق ایمیل ،‌تلگرام و یا تلفن را نداشته باشید .
 • در صورتیکه سوالی داشته باشید که نیاز به تحقیق و یا بررسی مدارک مجددی از طرف آقای آرین داشته باشد ،‌هزینه اینکار به شما اعلام خواهد شد و تنها در صورت تایید شما ،‌این کار به انجام خواهد رسید .
 • مسئولیت جناب آقای آرین ،‌تنها در حد نظر مشورتیست که در این جلسه اعلام میکنند و در صورتیکه در اجرای نظرات ایشان به مشکلی بر بخورید ،‌مشخصا همه مسئولیت با خود شما خواهد بود .
 • در صورتیکه به هر طریق تصمیم به استفاده از سرویسهای سلکت ویزا در مورد پرونده خود را داشته باشید ،‌وجه دریافتی از شما بابت جلسه مشاوره ،‌از مبلغ پیش قسط اول شما کم خواهد شد و به شما بازپس داده خواهد شد .
لیست هزینه های پکیج های این سرویس (به تومان)
کمتر از ۱۵ دقیقه 200/000
کمتر از 30 دقیقه 300/000
 کمتر از 45 دقیقه 400/000
 • من زمانی که خدمت آقای آرین رسیدم دعوتنامه برای ویزای ۱۹۰ را دریافت کرده بودم و مدارک لازم را تا حدی آماده کرده بودم. در پر کردن فرمها و ارائه مدارک سابقه کاری سوالات زیادی داشتم که در یک جلسه ۴۵ دقیقه ای بیش از ۳۰ سوال از اقای آرین پرسیدم و ایشان همه را با روی باز به من پاسخ داد و حتی اجازه دادند که صدای ایشان را ضبط کنم . همین جلسه استرس انجام هزینه ۵۵۰۰ دلار پرونده مهاجرتی را از روی دوش من برداشت و با خیال راحت پروسه لاجمنت و ارایه مدارک و فرمها را با نصایح ایشان انجام دادم و بابت این کمک از سلکت ویزا و آقای آرین ممنون هستم

  خانم سحر رحیمی پور
 • سلام من می خواستم برنامه ریزی کنم برای برنامه مهاجرتم و ببینم چه کاری میتونم انجام بدم که فرایند مهاجرتم رو تسحیل کنه، یه جلسه مشاوره رفتم و فهمیدم یه جاهایی رو اشتباه کردم! مثلا باید مدرک لیسانسم رو می گرفتم بجای اینکه روی سابقه کارم حساب کنم. بجای ایلتس هم قرار شد روی مدرک پی تی ای کار کنم. الان برنامه ریزی جدیدی کردم بر اساس نکته هایی که توی مشاوره فهمیدم. با تشکر از سلکت ویزا

  م. انصاری
 • براي اينكه بتونم خودم و مجموعه فعاليتي رو كه در طول چند سال انجام دادم رو به شكل بهتري ارائه كنم براي سازمان ارزياب، تصميم گرفتم نظر آقاي آرين رو نصبت به كليه مداركي كه جمع آوري كردم، قبل از ارائه جهت اسسمنت بدونم. از اونجايي كه مدارك من آماده بود، ايشون در مدت زمان مشاوره اونهارو مطالعه كردن و به نكاتي اشاره كردن كه شايد من توجهي به اونها نداشتم، در نهايت تونستم پلان بهتري براي پروسه مهاجرت خودم داشته باشم.

  رضا
 • من ویزای subclass 176 ( که در واقع skilled sponsored هست ) دارم و می خواستم ببینم که آیا بعد از پایان تاریخ travel facility این ویزا امکان ورود و ماندن در استرالیا دارم یا خیر و چگونه. نتیجه مشاوره این بود که در صورتی که در ۵ سال گذشته ورود به استرالیا داشته باشم می توانم از طریق درخواست ویزای RRV subclass 155 or 157 و اخذ این ویزا وارد استرالیا بشم و به صورت دائم اونجا بمانم.

  محسن وفائی
 • سلام. سوالاتی که در زمینه ویزای RRV داشتم، کاملا پاسخ داده شد و از نتیجه جلسه راضی بودم. امیدوارم در آینده از خدمات موسسه شما بیشتر بهره مند شوم.

  امید فخرائی
ارتباط با ما

پیام خود را برای وکیل شرکت بفرستید

Call Now Button