خدمات سرویس مشاوره مهاجرت به استرالیا در سلکت ویزا

همه متقاضیان تمایل و یا امکان استفاده از خدمات کامل دفاتر رسمی مهاجرت را ندارند و تصمیم می گیرند که پرونده مهاجرتی خود را شخصا پیش برده و مسئولیت و ریسک های مربوطه را پذیرا باشند. جناب آقای آرین یکی از پیشگامان ایجاد فضای باز اطلاع رسانی در جهت استفاده متقاضیان فارسی زبان بوده اند و سال هاست در این جهت وقت گذاشته و تجربیات خود را از طریق وبلاگ ها ،‌فروم ها ،‌گروه های تلگرامی و همچنین ویدیو ها و صوت های آموزشی به همگان منتقل می کنند. با وجود این حجم عظیم اطلاعات ارائه شده توسط موسس سلکت ویزا و همچنین هم افزایی متقاضیان علاقه مند، همیشه نکات و ابهاماتی برای افرادی که اقدام به مهاجرت خود را بدون استفاده از وکیل رسمی به انجام میرسانند وجود دارد. از این رو شرکت سلکت ویزا با فراهم کردن سیستم رایگان مشاوره مهاجرت به استرالیا به صورت تلفنی و حضوری، کامل ترین و جامع ترین اطلاعات را در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.
شما می توانید جهت تعیین وقت مشاوره مهاجرت به استرالیا از دو روش استفاده کنید. در روش اول می توانید با تکمیل فرم ارزیابی این فرست را به مشاوران زبده در سلکت ویزا بدهید تا شرایط شما به صورت کامل بررسی شده و در صورت واجدالشرایط بودن کمتر از 10 روز کاری با شما تماس گرفته شود و در روش دیگر شما می توانید با دفتر سلکت ویزا تماس گرفته و اطلاعات لازم را به مسئول مربوط داده و در صورت دارا بودن شرایط برای شما یک وقت مشاوره مهاجرت به استرالیا تعیین شود.

در چه مواردی مشاوره مهاجرت به استرالیا را به شما پیشنهاد می کنیم :

  • در ابتدای مسیر باشید.
  • قصد این را داشته باشید که از همان ابتدا پرونده مهاجرتی خود را با قدرت و با کمترین ریسک به پیش ببرید.
  • مدارک خود را تکمیل کرده اید و آماده سابمیت جهت اسسمنت، ‌ثبت EOI و یا لاج پرونده هستید و ترجیح می دهید جهت اطمینان بیشتر از هدر نرفتن هزینه و زمان،‌ مدارک شما بازنگری شود.
  • اسسمنت یا پرونده ریجکتی دارید و تمایل دارید که راه حل جایگزین و یا اصطلاحی را بیابید.
  • در مورد شرایط خود جهت ویزاهای غیر تخصصی مانند والدین، همسر و نامزدی، دی فکتو، تجاری و… سوال دارید.
  • از خدمات دفاتر رجیستر نشده استفاده می کنید و تمایل دارید که مشاوره هایی که به شما می دهند را با یک وکیل رسمی بررسی و اعتبار سنجی کنید. (در صورتیکه با وکلای رسمی عضو مارا قرارداد دارید، ‌به دلیل احترامی که آقای آرین برای همکاران خود قائل هستند،‌ نظر مشورتی ارائه نمی کنند )
damun-arian-min-2
damun-arian-min-2

نکات :

  • جلسات بیشتر از ۴۵ دقیقه برگزار نمی شود.
  • شما در این جلسات آخرین و بروز ترین اطلاعات را دریافت می کنید.
  • شما حتی می توانید بعد از مشاوره مهاجرت به استرالیا از طریق ایمیل و یا شماره واتساپ با مشاوران در ارتباط باشید.
[mk_testimonials style=”modern” count=”-1″ font_size=”14″ animation=”fade-in” categories=”%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87″]