سلکت ویزا مفتخر است به عنوان اولین دفتر خدمات مهاجرتی فعال در ایران در جهت شفاف سازی نحوه فعالیت خود، اقدام به انتشار لیست هزینه های سرویس های ارائه شده در فضای عمومی بنماید. در کلیه سرویس های ارائه شده توسط این دفتر شما مستقیما قرارداد خود را با وکیل رسمی مهاجرت و به امضای ایشان منعقد می نمایید و امکان ملاقات حضوری و بررسی پرونده خود با حضور شخص آقای دامون آرین را خواهید داشت.

جناب آقای آرین به عنوان یکی از خوش نام ترین و مجرب ترین وکلای مهاجرت، شخصا در دفتر تهران موسسه سلکت ویزا حضور فعال دارند و این حقیقت ،‌به موکلان این مجموعه این اطمینان را میدهد که وکیل مهاجرت آنها تنها یک نام در قرارداد نیست و پرونده آنها مستقیما و با نظارت آقای آرین به انجام خواهد رسید .

در ذیل لیست هزینه های ما جهت انواع پرونده مهاجرتی به اطلاع شما خواهد رسید:

تنها تا برای مدت محدود  خدمات ما با تا ۲۵ درصد تخفیف ویژه و با شرایط پرداخت خاص و در جهت رفاه حال شما متقاضیان عزیز ارائه خواهد شد .
همچنین تخفیف ویژه تا ۱۰ درصدی اضافه تری برای عزیزانی که در هنگام عقد قرارداد نمره زبان مورد نیاز جهت مهاجرت تخصصی را اخذ کرده باشند نیز ارائه میشود .
همچنین خوشحالیم به عرض برسانیم که سرویس مشاوره با وکیل رسمی  در زمینه مهاجرت به استرالیا از ابتدای آبانماه ۱۳۹۶ مجدد در دفتر سلکت ویزا به انجام خواهد رسید

مسئولیتها و اجازه نامه های وکلای رسمی عضو ما

معرفی سرویس مشاوره مهاجرت به استرالیا توسط بهترین مشاوران