معرفی سرویس مشاوره موردی با وکیل مهاجرت

همه متقاضیان تمایل و یا امکان استفاده از خدمات کامل دفاتر رسمی مهاجرت را ندارند و تصمیم میگیرند که پرونده مهاجرتی خود را شخصا پیش برده و مسئولیت و ریسکهای مترتب را پذیرا باشند .   جناب آقای آرین یکی از پیشگامان ایجاد فضای باز اطلاع رسانی در جهت استفاده متقاضیان فارسی زبان بوده اند و سالهاست در این جهت وقت گذاشته و تجربیات خود را از طریق وبلاگها ،‌فرومها ،‌گروههای تلگرامی و همچنین ویدیو ها و صوتهای اموزشی به همگان منتقل میکنند . با وحود این حجم عظیم اطلاعات ارائه شده توسط موسس سلکت ویزا و همچنین هم افزایی متقاضیان علاقه مند ، همیشه نکات و ابهاماتی برای افرادی که اقدام به مهاجرت خود را بدون استفاده از وکیل رسمی به انجام میرسانند ،‌وجود دارد .

خوشحالیم به عرض برسانیم که سرویس مشاوره موردی دفتر سلکت ویزا مجددا از ابتدای آبانماه به صورت رسمی برقرار گردیده است . شما میتوانید جهت تعیین وقت مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای دامون آرین با شماره های مندرج در سایت ما در تماس باشید و ضمن ارائه چکیده ای از سوالات خود ،‌از همکاران ما درخواست تعیین وقت مشاوره خصوصی با وکیل رسمی مهاجرت را نمایید .

 

در چه مواردی این جلسه را به شما پیشنهاد میکنیم :

 

مدارک خود را تکمیل کرده اید و آماده سابمیت جهت اسسمنت ،‌ثبت ای او آی و یا لاج پرونده هستید و ترجیح میدهید جهت اطمینان بیشتر از هدر نرفتن هزینه و زمان ،‌مدارک شما بازنگری شود .

اسسمنت یا پرونده ریجکتی دارید و تمایل دارید که راه حل جایگزین و یا اصطلاحی را بیابید

در مورد شرایط خود جهت ویزاهای غیر تخصصی مانند والدین ،‌همسر و نامزدی ، دی فکتو ، تجاری و… سوال دارید .

از خدمات دفاتر رجیستر نشده  استفاده میکنید و تمایل دارید که مشاوره هایی که به شما میدهند را با یک وکیل رسمی بررسی و اعتبار سنجی کنید .( در صورتیکه با وکلای رسمی عضو مارا قرارداد دارید ،‌به دلیل احترامی که آقای آرین برای همکاران خود قائل هستند ،‌نظر مشورتی ارائه نمیکنند )

 

 

هزینه این سرویس در یکی از سه پکیج زیر اعلام میشود :

کمتر از ۱۵ دقیقه : ۲۰۰ هزار تومان

کمتر از سی دقیقه : ۳۰۰ هزار تومان

کمتر از ۴۵ دقیقه : ۴۰۰ هزار تومان

 

نکات :

جلسات بیشتر از ۴۵ دقیقه برگزار نمیشود .

تخفیفات ویژه اعلام شده توسط سلکت ویزا ،‌شامل این سرویس نخواهند شد .

انتظار پاسخگویی به سوالات خود فرای جلسه انجام شده از طریق ایمیل ،‌تلگرام و یا تلفن را نداشته باشید .

در صورتیکه سوالی داشته باشید که نیاز به تحقیق و یا بررسی مدارک مجددی از طرف آقای آرین داشته باشد ،‌هزینه اینکار به شما اعلام خواهد شد و تنها در صورت تایید شما ،‌این کار به انجام خواهد رسید .

مسئولیت جناب آقای آرین ،‌تنها در حد نظر مشورتیست که در این جلسه اعلام میکنند و در صورتیکه در اجرای نظرات ایشان به مشکلی بر بخورید ،‌مشخصا همه مسئولیت با خود شما خواهد بود .

در صورتیکه به هر طریق تصمیم به استفاده از سرویسهای سلکت ویزا در مورد پرونده خود را داشته باشید ،‌وجه دریافتی از شما بابت جلسه مشاوره ،‌از مبلغ پیش قسط اول شما کم خواهد شد و به شما بازپس داده خواهد شد .

امتیاز ما
امتیاز خود را ثبت کنید
[میانگین: 0]
Recent Posts

Leave a Comment

ارتباط با ما

پیام خود را برای وکیل شرکت بفرستید

Start typing and press Enter to search

Call Now Button
ناتی NAATIویزای 190 استرالیا