مهاجرت به استرالیا

آیا قصد مهاجرت به استرالیا از طریق کار را دارید؟ توصیه می کنم با ما تا انتها همراه باشید. استرالیا به دلیل شرایط مناسبی که در حال حاضر برای مهاجران فراهم کرده است باعث شده است که در سال های اخیر افراد بسیاری از سراسر جهان به دنبال مهاجرت به استرالیا از طریق کار باشند. یکی از اصلی ترین راه های مهاجرت به استرالیا در حال حاضر ویزاهای کاری استرالیا می باشد که شما براساس توانایی های خود و مدرک تحصیلی اقدام به مهاجرت به این کشور را می کنید.

تیم سلکت ویزا با بهره گیری از یک تیم قدرتمند و با تجربه به همراه آقای دامون آرین وکیل رسمی مهاجرت استرالیا و سازمان مارا (MARA)، می تواند به شما در این مسیر کمک کند و ریسک پرونده شما را بشدت کاهش دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با ما از طریق شماره های تماس در ارتباط باشید و یا با تکمیل فرم ارزیابی زیر، این امکان را به ما می دهید تا به صورت رایگان شرایط شما ارزیابی شود در در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.

همین حالا برای تکمیل فرم ارزیابی اقدام کنید.

شرایط لازم برای ویزای کار استرالیا

استرالیا به دلیل رشد روز افزون خود همیشه نیاز به نیروی کار متخصص و ماهر دارد از این رو به دلیل تقاضای بالای مهاجران به این کشور، سعی بر این دارد تا همیشه افرادی با شرایط ایده آل را از میان متقاضیان انتخاب کند. از این رو شما برای مهاجرت به این کشور باید بیشترین امتیاز را کسب کنید چرا که سیستم مهاجرت استرالیا بر مبنای امتیازاتی می باشد که افراد کسب می کنند و این امتیازات از مواردی همچون سن ، مدرک تحصیلی ، سطح زبان ، سابقه کاری شما و دیگر موارد کسب می شود. در حال حاضر حداقل امتیاز مورد نیاز برای ویزای کار استرالیا می باشد ولی افرادی با امتیاز بالاتر در اولویت قرار دارند. بریا کسب اطلاعات بیشتر از نحوه امتیاز دهی جدولی را که در این قسمت ارائه کرده ایم را مطالعه کنید.

جدول امتیاز بندی مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار استرالیا

[mk_table el_class=”title-align-center”]

فاکتورتوضیحاتامتیاز
 سن18-24 سال25
25-32 سال30
33-39 سال25
40-44 سال15
 نمره‌ی زبان نمره‌ی 6 به بالا در هر مهارت آیلتس یا PTE و ibT معادل0
 نمره‌ی 7 به بالا در هر مهارت آیلتس یا PTE و ibT معادل10
 نمره‌ی 8 به بالا در هر مهارت آیلتس یا PTE و ibT معادل20
 سابقه کار خارج از استرالیا سه سال سابقه کار مرتبط5
 پنج سال سابقه کار مرتبط10
هشت سال سابقه کار مرتبط15
 سابقه کار داخل استرالیا یک سال سابقه کار مرتبط5
 سه سال سابقه کار مرتبط10
 پنج سال سابقه کار مرتبط15
 هشت سال سابقه کار مرتبط20
 مدرک تحصیلیدکتری20
 فوق لیسانس و لیسانس15
فوق دیپلم و مدارک افتخاری معادل10
تحصیل در استرالیاهر مدرک تحصیلی که داخل استرالیا صادر شود5
 دیگر فاکتورهاامتیاز همسر5
مدرک مترجمی ناتی5
تحصیل در مناطق کم‌جمعیت استرالیا5
 اسپانسری اسپانسری ایالتی برای ویزای 1905
اسپانسری خویشاوندی و مناطق دور‌افتاده برای ویزای 48910

[/mk_table]

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق کار همیشه در حال تغییر می باشد و از طرفی هر پرونده شرایط خاص خود را دارد از این رو برای کسب اطلاعات مفید بهترین افراد مشاوران می باشند که با پرونده های بسیاری در ارتباط بوده اند و می توانند به شما در این زمینه کمک کنند. اگر بدنبال مهاجرت به استرالیا می باشید همین حالا فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل کنید تا از این طریق یک قدم به مهاجرت به استرالیا نزدیک تر شوید.

همین حالا برای تکمیل فرم ارزیابی اقدام کنید.

خبر خوب برای رشته های فنی و حرفه ای 

در حال حاضر متقاضیان رشته های فنی هم می توانند برای استرالیا اقدام کنند. اگر شما هم یک مدرک فنی و حرفه ای معتبر به همراه سابقه کار مرتبط در زمینه تکنسین مهندسی ، مکانیک، تکنسین مهندسی الکترونیک، آهنگر، صافکار خودرو، قناد، تکنسین مخابرات، مهندس برق، برقکار اتومبیل، مکانیک خودرو، جوشکار، بنا، نجار، کابینت ساز و بیش از 130 رشته فنی حرفه ای دیگر می توانید برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنید.

نمونه ای از پرونده های موفق سلکت ویزا