همایش ویزای سرمایه گذاری استرالیا در مشهد

آیا شما هم نیاز به یک وکیل مهاجرت استرالیا در مشهد دارید؟ توصیه می کنم  این مقاله را مطالعه کنید.

همواره کسب اطلاعات صریح و صحیح یکی از معضلات اساسی و مهم در هر فرآیندی می باشد، حال آنکه اگر این اطلاعات در حوزه امر حساس اخذ اقامت و همچنین ویزای یک کشور ثالث باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راهنمای انتخاب وکیل مهاجرت استرالیا به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

از آنجا که یکی از اصلی ترین وظایف وکیل مهاجرت داشتن به روزترین اطلاعات و شرایط اخذ ویزا به روشی امن و منطبق بر قوانین می باشد، همواره بر آن بودیم تا در ایجاد این مسیر پیشگام باشیم تا زیر ساختهای مناسبی را در اختیار متقاضیان گرامی قرار دهیم.

یکی از این امکانات و زیر ساخت ها برگزاری همایش های دوره ای در شهرهای مختلف ایران می باشد. در این سمینارها مجموعه ها در شهرهای مختلف خواهد بود تا با کمک وکیل مهاجرت استرالیا از نزدیک و بی واسطه به ارائه آخرین روش های نوین اخذ اقامت قانونی و منطبق با شرایط متقاضیان بپردازیم. معتقدیم ارائه مستقیم مطالب قانونی توسط وکیل رسمی اداره مهاجرت می تواند منجربه ایجاد آرامش خاطر در متقاضیان شود که این خود اولین قدم برای تصمیم گیری مناسب می باشد.

مجموعه انتخاب (سلکت ویزا) این بار در شهر مشهد خواهد بود تا با متقاضیان محترم بی واسطه در ارتباط باشد. آخرین اخبار اخذ اقامت استرالیا در این همایش توسط وکیل مهاجرت استرالیا در اختیار عموم متقاضیان قرار خواهد گرفت.

این سمینار که در 2 نوبت برگزار خواهد شد، مورد توجه افراد ذیل خواهد بود:

افرادی که در پروژه نیروی کار متخصص (skilled worker )  قصد اخذ اقامت را دارند، که در درجه اول این افراد باید دارای تحصیلات دانشگاهی ، سابقه کار و آشنایی به زبان انگلیسی باشند. این افراد دارای شانس برای اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزای نیروی کار متخصص می باشند.

افرادی که از طریق ویزای کارآفرینی قصد کسب اقامت استرالیا را دارند. متقاضیان مورد نظر می بایست دارای شرایط اولیه ای نظیر :

دارا بودن کسب و کار قانونی، گردش مالی سالیانه و تمکن مالی قابل قبول باشند(برای کسب اطلاعات بیشتر وب سایت مارا مطالعه کنید.) از جمله شرایط قابل توجه این ویزا می توان به عدم نیاز به انتقال سرمایه و نمره زبان انگلیسی اشاره کرد.

در سمینار مورد نظر که در دی ماه 98 در شهر مشهد برگزار خواهد شد از شرایط دقیق این نوع اقامت ها و ویزای استرالیا بی واسطه از طریق وکیل رسمی اداره مهاجرت استرالیا مطلع شدید.

رزرو مشاوره آنلاین