مدیر منابع انسانی در استرالیا

یکی از رشته های محبوب برای مهاجرت به استرالیا مدیر منابع انسانی می باشد که با مخفف HR manager و یا همان Human resource manager شناخته می شود. بسیار علاقه مند هستند تا اطلاعات مفیدی در مورد این کد شغلی 132311 مدیر منابع انسانی در استرالیا کسب کنند. از این رو اگر قصد مهاجرت به استرالیا از طریق شغل مدیر منابع انسانی را دارید پیشنهاد می کنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. این کد شغلی در لیست مشاغل استرالیا موجود می باشد که پیشنهاد می‌کنم برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک لیست مشاغل استرالیا مراجعه فرمایید.

 

شغل مدیر منابع انسانی در استرالیا

حداقل تحصیلات مورد نیاز برای کد شغلی مدیر منابع انسانی در استرالیا مدرک کارشناسی در حوزه مربوطه است و شما باید سابقه کار مورد نیاز این کد شغلی را داشته باشید. مدیران منابع انسانی همچنین باید از مهارت های عالی رهبری، چند وظیفه ای و حل مسئله برخوردار باشند. مدیران منابع انسانی (HR) در استرالیا بر سیاست ها، رویه ها و انطباق مربوط به کارمندان در سازمان خود نظارت می کند. از این رو یک مدیر منابع انسانی اطمینان حاصل می کند که کلیه فعالیت های منابع انسانی با قوانین محلی، ایالتی و فدرال مطابقت دارد و همچنین برنامه های مربوط به مزایا و ابتکارات کارمندان را اجرا و نظارت می کند. یکی از مواردی که توسط یک مدیر منابع انسانی در استرالیا مشخص و نظارت می شود برنامه های مربوط به بیمه، برنامه های تنظیم کار انعطاف پذیر ، مرخصی زایمان ، برنامه های ثبت نام آزاد ، و مزایای مرخصی و مرخصی بیمارستانی است.

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی هیمن حالا ثبت نام کن

 

شما به عنوان یک مدیر منابع انسانی باید در ساعات کاری منظم در یک محیط اداری کار کنید، اگرچه ممکن است برخی از مرخصی ها و یا موقعیت کاری این نظم را برهم بزند. این مدیران برای اطمینان از اینکه شرکتشان بسته رقابتی حقوق و مزایا را به کارمندان ارائه می دهد، در مورد تغییرات بالقوه سیاست توصیه هایی می کنند. آنها همچنین به اجرای هرگونه تغییر مصوب کمک می کنند. آنها همچنین اطمینان حاصل کنند که محل کارشان محل سکونت و عاری از آزار و اذیت است و هرگونه شکایتی را مطابق با خط مشی شرکت و هرگونه قانون مربوطه انجام می دهند.

 

مدیر منابع انسانی در استرالیا

 

وظایف مدیر منابع انسانی در استرالیا

  • در مورد سیاست ها و برنامه های منابع انسانی از جمله مسائل مربوط به روابط کارمندان، به مدیران مشاوره و آموزش دهد.
  • برنامه های مدیریت منابع انسانی، برنامه ریزی تجاری و توسعه بودجه روزانه را مدیریت کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که سیاست ها، رویه ها و برنامه های منابع انسانی به طور مداوم اجرا می شوند، مطابق با اهداف سازمانی هستند و با استانداردهای حرفه ای، الزامات نظارتی ایالتی و فدرال مطابقت دارند.
  • برنامه ریزی، مدیریت و هماهنگی کلیه ابتکارات منابع انسانی. استخدام، غرامت، مزایا، آموزش و روابط کارکنان یک سازمان.

 

حقوق و دستمزد مدیر منابع انسانی در استرالیا

یکی مدیر منابع انسانی در استرالیا از درآمد مناسبی برخوردار استرالیا از این رو مهاجرت به استرالیا از طریق مدیر منابع انسانی در سال های اخیر افزایش چشمگیری داشته است. سوالی که بسیاری از دوستان از ما می کنند این است که میزان حقوق متقاضیان این رشته چقدر است. براساس اطلاعاتی که در وب سایت های استرالیایی درج شده است میانگین حقوق برای این کد شغلی 89،967 دلار استرالیا می باشد اما در بخش دیگری نیز اعلام شده است این که شما مدیر منابع انسانی در چه سطحی باشید حقوق تغییر می کند مانند موارد زیر:

مدیر ارشد منابع انسانی 121،613 دلار استرالیا

مدیر ارشد در شرکت های تجاری 91،215 دلار استرالیا

 

نکته : موارد ذکر شده براساس نظرسنجی به عمل آماده در وب سایت های معتبر می باشد و باید این موضوع را در نظر بگیرید که هر کدام از شما متقاضیان عزیز می توانید کمتر و یا بسیار بیشتر از اعداد را دریافت کنید و این موضوع به موارد مختلفی همچون سابقه کاری ، جنسیت و یا ایالت شما و از همه مهمتر میزان توانایی های شما بستگی داشته باشد.

 

حقوق مدیر منابع انسانی در استرالیا

 

میزان حقوق مدیر منابع انسانی در استرالیا براساس سابقه کار

  • یک مدیر منابع انسانی (HR) تازه کار با کمتر از 1 سال سابقه کاری می تواند میانگین مجموع (شامل انعام، پاداش و اضافه کاری)  65429 دلار استرالیا را انتظار داشته باشد.
  • براساس داده 43 حقوق. یک مدیر منابع انسانی در ابتدای حرفه خود با 1 تا 4 سال سابقه کاری به مجموع میانگین 73892 دلار استرالیا حقوق، دست می یابد.
  • یک مدیر منابع انسانی در میانه حرفه خود با 5 تا 9 سال سابقه کاری به مجموع میانگین 73892 دلار استرالیا، براساس داده 365 حقوق، دست می یابد.
  • یک مدیر منابع انسانی (HR) با تجربه با 10 تا 19 سال سابقه کاری به مجموع میانگین 90387 دلار استرالیا دست مییابد، براساس داده 391 حقوق.
  • در اواخر حرفه خود (20 سال و بالاتر)، کارکنان به مجموع میانگین 102594 دلار استرالیا دست می یابد.

 

مدیر منابع انسانی

 

رشد بخش مدیر منابع انسانی در استرالیا

مدیران منابع انسانی هم اکنون در نقطه شیرینی قرار دارند. متخصصان واجد شرایط می توانند دستمزد خوبی را درخواست دهند ، رشد صنعت یکی از اصلی ترین دلایل این اتفاق می تواند باشد. و هر روزه میزان اهمیت این کد شغلی در استرالیا در میان شرکت های بزرگ افزایش می یابد. در گزارشی نشان می دهد که تمرکز بیشتر بر مدیریت تغییر و مسئولیت شرکتی باعث افزایش نیروی کار منابع انسانی از 218،000 نفر در سال 2016/17 به 245،000 نفر تا سال 2021/22 می شود – افزایش 27،000 کارمند با نرخ رشد متوسط ​​2.3٪ ، گزارش نشان می دهد. این گزارش به بررسی چگونگی روندهای شغلی و آموزشی در سراسر نیروی انسانی منابع انسانی در استرالیا پرداخته و بینش هایی در مورد چگونگی تکامل ماهیت کار و منابع انسانی ارائه می دهد.

این گزارش نشان می دهد که بخش منابع انسانی رشد بیشتری نسبت به کل نیروی کار استرالیا با متوسط ​​رشد 1.5 درصد خواهد داشت. نه تنها این ، متخصصین منابع انسانی می توانند انتظار داشته باشند که در سال های آینده نیز درآمد بیشتری کسب کنند. پیش بینی می شود که متوسط ​​حقوق کارگران HR در استرالیا با مدرک تحصیلات تکمیلی در رشته مدیریت و تجارت طی 5 سال آینده افزایش یابد و تا 1602132 دلار استرالیا در سال های 22 تا 2021 افزایش یابد.

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی هیمن حالا ثبت نام کن

مطالب مرتبط

2023/25/10

حداقل حقوق در استرالیا؛ عوامل تاثیر گذار بر آن

بسیاری از افراد قصد دارند برای رسیدن به زندگی بهتر از طریق مسیرهای مختلف به کشورهای خارجی مهاجرت کنند. یکی از مقاصدی که وضعیت بسیار مناسبی از تمامی...

ادامه مطلب

2023/24/10

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا از آن دسته از تخصص‌هایی به حساب می‌آید که بسیار راحت‌تر از رشته مهندسی مانند مکانیک، معماری و امثال آنها است. شاید از...

ادامه مطلب

2023/24/10

بیمه عمر در استرالیا

زمانی که قصد ادامه زندگی در کشوری جدید را دارید، بدون شک می‌دانید که میان برخی از مفاهیم و امور کلی در ایران و مقصد مدنظرتان تفاوت‌هایی وجود...

ادامه مطلب

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*