سازمان مهاجرتی استرالیا

نیمه دوم سال ۱۳۹۵ بود که بعد از بیش از چهار سال فعالیت متمرکز در استرالیا،‌ سلکت ویزا به درستی تشخیص داد که برای خدمت رسانی بهتر به متقاضیان فارسی زبان، چاره ای جز تمرکز فعالیت در داخل خاک کشور عزیزمان را ندارد. تا قبل از سلکت ویزا،‌ دفاتر ارائه دهنده خدمات مهاجرتی به صورت بنگاه های مهاجرتی اداره می شدند. در حالیکه در دنیای امروز و جوامع پیشرفته، اولویت اول متقاضیان خدمات حقوقی، استفاده از سازمان های بزرگ حقوقیست و تنها افرادی که توانایی مالی استفاده از خدمات سازمان ها را ندارند، ‌جذب بنگاه های کوچکتر می شوند.

اولین و بزرگترین دغدغه هر متقاضی در عقد قرارداد با دفاتر کوچکتر مهاجرتی که به صورت بنگاهی با محوریت وکیل مهاجرت و یک یا دو منشی اداره می شوند ، به چند دسته تقسیم میشوند :

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی هیمن حالا ثبت نام کن

 

👈در صورتیکه هر نوع اتفاق غیر مترقبه ای برای وکیل و تنها مسئول پرونده پیش بیاید،‌ به چه صورت می توانم پیگیر پرونده خود باشم ؟ این نکته مخصوصا در حال حاضر و طولانی تر شدن پرونده ها که گاها بین دو تا سه سال از زمان عقد قرارداد تا ویزا به طول می انجامد،‌ اهمیت بالاتری پیدا کرده است .
👈 آیا با توجه به محدودیت زمانی یک فرد( وکیل پرونده)، امکان دریافت سرویس مناسب را دارم ؟
👈 آیا با توجه به محدود بودن تعداد پرونده های چنین دفاتری و اهمیت روز افزون استراتژی و تجربیات متفاوت در پرونده های گوناگون،‌ از نقطه نظر تجربی ، وکیلی که در بهترین حالت در سال کمتر از پنجاه پرونده را ( در مجموع همه ویزاها ) به تنهایی نهایی میکند، تجربه لازم در مواجهه با مشکلات احتمالی پرونده من را دارد ؟

 

نکته مهم : پرونده مهاجرتی شما فرصتی برای آزمون و خطای کم تجربه ها نیست !!

 

خوشبختانه جامعه تحصیل کرده ایرانی، ‌همسو با جوامع پیشرفته دنیا،‌ در سال های اخیر به اهمیت رویکرد سازمانی در مقابل رویکرد بنگاهی پی برده است. تماس های بیشمار و روز افزون متقاضیان با سلکت ویزا نشاندهنده اینست که رویکرد سازمانی و مبتنی بر تجربه بالا برای تمامی نفرات سازمان (‌و نه فقط وکیل مهاجرت) که با نظارت و حضور همیشگی جناب اقای آرین همراه بوده است،‌ مورد اقبال و توجه اکثریت قرار گرفته است.

 

سازمان های حقوقی انتخاب هوشمندانه جوامع مدرن

در جوامع توسعه یافته،‌ پیش روی متقاضیان خدمات حقوقی گزینه های متنوعی وجود دارد که بسته به شرایطی که در آن قرار دارند تصمیم به استفاده از سرویس دهنده مورد نظر خود را می گیرند. در حال حاضر و با توجه به شرایط جاری، پرونده های مهاجرتی استرالیا در هر سه حوزه نیروی کار ماهر، مهاجرت از طریق روابط خانوادگی و همچنین ویزاهای حوزه کار آفرینی در رده پرونده های زمان بر و پیچیده مهاجرتی استرالیا تقسیم بندی می شوند. این یک باور عمومی و اثبات شده است که در چنین پرونده هایی، ‌عموما در متقاضیان درصورتیکه از عهده هزینه های سازمان های مهاجرتی بزرگ بر بیایند، ترجیح به استفاده از خدمات این نوع سازمان های مهاجرتی در مقابل بنگاه ها و دفاتر مهاجرتی کوچکتر که حول محور یک وکیل و چند منشی و دستیار شکل می گیرند، دارند.

 

برخی از این دلایل که متقاضیان ترجیح می دهند تا سازمان های مهاجرتی بزرگ پرونده آنها را بررسی کنند به شرح زیر می باشد:

👈 سازمان های مهاجرتی بزرگ طبیعتا محدودیت های زمانی بنگاه ها و دفاتر کوچکتر مهاجرتی را ندارند و در پرونده های زمان بر امکان در اختیار گذاشتن منابع بیشتری در اختیار مشتریان خود را دارند.
👈 در سازمان های مهاجرتی بزرگ، پایگاه دانش و تجربه ی پربارتری وجود دارد که در پرونده های پیچیده راهگشا هستند.
👈 سازمان های مهاجرت بزرگ به دلیل منابع بیشتری که از نظر نیروی انسانی و زیر ساختها در اختیار دارند، می توانند پاسخگو تر از بنگاه های کوچکتر در بزنگاه های خاص،‌ خدمت رسانی نمایند.
👈 مخصوصا در پرونده هایی که مدت زمان طولانی تری را با پیچیدگی های ادامه دار طی می کنند،‌ پایداری و عدم وابستگی سازمان ها به افراد و در عوض اتکای آنها به سیستم ها،‌ آسودگی خیال بالاتری برای مشتریان آنها فراهم می کند.
👈 پروسه های حقوقی ریسک های مالی و معنوی زیادی دارد که سازمان های بزرگ با روال های مدیریت ریسکی که ایجاد می کنند عملا برای متقاضیان اطمینان خاطر را ایجاد می کنند.

 

چرا سلکت ویزا یک سازمان مهاجرتی است ؟

ادعا داریم که سالهاست از روال جاری اداره دفاتر مهاجرتی ایران که در حقیقت به صورت بنگاه های اخذ ویزا فعالیت دارند، ‌جدا شده ایم و به حق عنوان بزرگترین و معتبرترین سازمان مهاجرتی استرالیا در ایران را یدک می کشیم. اما چرا خود را سازمان میدانیم ؟

 

👈 ساختار سازمانی سلکت ویزا :
سلکت ویزا ۱۲ دپارتمان با شرح وظایف متفاوت ولی همسو را در خود جا داده است. این ساختار به ما کمک می کند که همراه با بالا رفتن تعداد متقاضیان و مشتریان خود به سادگی بتوانیم تعداد همکاران خود را افزایش داده و کیفیت خدمات خود را یکسان نگه داریم. همچنین این ساختار سازمانی علاوه بر اینکه چابکی سازمان را تضمین می کند، مدیریت و مشتریان را مطمئن میسازد که هر بخش از پرونده های مشتریان ما به صورت کاملا تخصصی توسط یک تیم زبده به انجام می رسد.

 

 

👈نیروی انسانی کارآمد و آموزش دیده :
برخلاف بنگاه های مهاجرتی که ساختاری وابسته به وکیل مهاجرتی و چند منشی و دستیار در اطراف او را دارند، جناب آقای آرین در سلکت ویزا به عنوان استراتژیست مهاجرتی حضور دارند. برنامه آموزش و انتقال تجربیات و همچنین امکان انجام دادن امور پرونده های بسیار زیاد توسط همکاران سلکت ویزا، ‌ساختار مجموعه ما را سمتی برده است که به جرات می توانیم ادعا کنیم که تك تك همکاران ما با تجربه و دانشی بالاتر از اکثریت قریب به اتفاق وکلای مهاجرتی در زمینه تخصصی خود به ایفای نقش می پردازند.

 

👈 زیرساخت حرفه ای و مناسب :
بیش از ۶۰۰ متر فضای اداری با طراحی بر اساس استانداردهای جهانی و زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری بر مبنای آخرین تکنولوژی های روز دنیا به ما این امکان را داده است که در بزنگاههای حساس، آرامش خیال را برای مشتریان خود به ارمغان آوریم.

 

به درستی ادعا داریم که ما فقط یک بنگاه اخذ ویزا نیستیم و سرویس خود را برای مشتریان از قبل از عقد قرارداد تا بعد از رسیدن به استرالیا گسترش داده ایم. این مسیر را هم فقط در کنار بهترین ها طی می کنیم.
❇️همکاری با اتاق بازرگانی ایران استرالیا در جهت تضمین مسیر توسعه تجارت مشتریان ویزاهای سرمایه گذاری و کارآفرینی
❇️مجموعه اقامتی Select Residence در استانبول که همکاران ما لحظه به لحظه تا انجام آزمون های زبان در کنار مشتریان سلکت ویزا هستند.
❇️همکاری با بهترین اساتید pte در Select PTE جهت اطمینان از مسیر صحیح کلاینت های مجموعه در اخذ بالاترین نمرات ممکن
❇️برگزاری دوره های آموزش لهجه و فرهنگ استرالیایی
❇️سرویس های کاریابی در استرالیا
❇️و به زودی .. برگزاری دوره های مدون اصول کارآفرینی و سرمایه گذاری در استرالیا با همکاری یکی از مطرح ترین موسسات آموزش عالی کشور.

تنها تعدادی از سرویس های سازمان سلکت ویزا می باشد .

 

👈مسئولیت اجتماعی :
سالهاست که جناب آقای آرین و مجموعه سلکت ویزا در زمینه ایجاد فضای باز اطلاع رسانی در زمینه قوانین مهاجرتی استرالیا پیشتاز بوده اند . در تمام این سالها بدون استثنا بزرگترین و کاربردی ترین جوامع مجازی مهاجرتی فارسی زبان توسط سلکت ویزا مدیریت و هدایت شده اند .
همچنین بر اساس مسئولیت اجتماعی خود ،‌سلکت ویزا اولین سازمانی بود که با دریافت هزینه ها به صورت ریالی و اعلام هزینه های منطقی سعی در گسترش فرهنگ استفاده از تیم حقوقی در پروسه مهاجرت استرالیا داشته است.

 

👈 نوآوری در ارائه خدمات :
در تمام سالهای گذشته سلکت ویزا همیشه نو آور در ارائه خدماتی بوده است که گاها توسط بنگاههای مهاجرتی تقلید و ادامه داده شده است و یا به صورت انحصاری توسط این سازمان انجام میشوند .
بنیانگذار فضای باز اطلاع رسانی و گروههای مهاجرتی ، اولین کارگاههای آموزشی آزمون PTE ، پاسخگویی ۲۴ ساعته ، وبینارها و لایو های اطلاع رسانی رایگان ،‌تلفیق پروسه اخذ ویزا و کاریابی ، انجام خدمات راه اندازی بیزنس قبل از حضور در استرالیا ، راه حلهای اختصاصی برای تعداد بسیار زیادی از مشاغل و … تنها تعدادی از فعالیتهایی بود که برای اولین بار توسط سلکت ویزا به انجام رسیده است .

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی هیمن حالا ثبت نام کن

 

مطالب مرتبط

2023/25/10

حداقل حقوق در استرالیا؛ عوامل تاثیر گذار بر آن

بسیاری از افراد قصد دارند برای رسیدن به زندگی بهتر از طریق مسیرهای مختلف به کشورهای خارجی مهاجرت کنند. یکی از مقاصدی که وضعیت بسیار مناسبی از تمامی...

ادامه مطلب

2023/24/10

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا از آن دسته از تخصص‌هایی به حساب می‌آید که بسیار راحت‌تر از رشته مهندسی مانند مکانیک، معماری و امثال آنها است. شاید از...

ادامه مطلب

2023/24/10

بیمه عمر در استرالیا

زمانی که قصد ادامه زندگی در کشوری جدید را دارید، بدون شک می‌دانید که میان برخی از مفاهیم و امور کلی در ایران و مقصد مدنظرتان تفاوت‌هایی وجود...

ادامه مطلب

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*