شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا

سوالی مهمی که برای بسیاری از افراد که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند ایجاد می شود این است شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا می باشد. سلکت ویزا زیر نظر مستقیم آقای دامون وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا می باشد و به دلیل حجم بالای درخواست ها در حالا حاضر به بررسی ویزاهای اسکیل ورکر و هم چنین ویزای های کارآفرینی استرالیا می پردازیم، به همین جهت به بررسی شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر و همچنین کارآفرینی می پردازیم.

اولین سوالی که برای شما پیش می آید این است که شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا چیست؟ که در پاسخ باید بگوییم که اول شما باید مشخص کنید که از طریق چه ویزایی قصد مهاجرت به استرالیا را دارید زیرا اینکه شما ویزای کار و اسکیل انتخاب کنید و یا ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی استرالیا، چرا که این دو ویزا با هم کاملا متفاوت می باشند و هر یک شرایط خاص خود را دارد و متقاضیانی که قصد اقدام برای هر یک از این ویزاها را داشته باشد باید بداند که این ویزاها شرایط کاملا متفاوتی با هم دارند و ما به بررسی شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار و سرمایه گذاری می پردازیم.

شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار

یکی از اصلی ترین مسیر های ورود به کشور استرالیا ویزاهای کار استرالیا می باشد و هر ساله افراد بسیاری تلاش می کنند تا بتوانند از طریق ویزای کار وارد استرالیا شوند اما همین موضوع باعث شده است تا شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار در سال های اخیر سخت تر شود و متقاضیان در تلاش باشند تا با بهبود شرایط خود برای مهاجرت بتوانند شانس دریافت ویزای خود را افزایش دهند. اما این شرایط چیست و چه مواردی می تواند در شرایط مهاجرتی شما تاثیر گذار باشد.
برای ویزای کار و یا اسکیل ورکر استرالیا شما باید چند آیتم بسیار مهم را در نظر بگیرید. سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط با مدرک، سطح زبان و شرایط تاهل این ها اصلی ترین مواردی هستند که هریک از آنها می تواند شرایط شمارو به طور کلی تغییر دهد و تاثیر مستقیمی در پرونده شما داشته باشد. در ادامه یک از موارد را به صورت کامل بررسی و توضیح میدهیم.

سن برای ویزای کار استرالیا

سن اصلی ترین مورد در میان آیتم های مختلف برای ویزای کار سن می باشد چرا که یک متقاضی می تواند بسته به سنی که دارد 30 امتیاز و یا 15 امتیاز دریافت کند. این موضوع می تواند به شما بگوید افرادی که 40 سال را رد کرده اند شانس بسیار کمی دارند.

[mk_table]

سنامتیاز
18-24 سال25
25-32 سال30
33-39 سال25
40-44 سال15

[/mk_table]

همان طور که مشاهده می کنید بازه سنی 25 تا 39 سال بهترین شرایط را دارد چرا که متقاضی بیشترین امتیاز را در این شرایط دریافت می کند. بازه سنی 25 تا 32 به شما 30 امتیاز را می دهد ولی از طرفی این افراد به دلیل سن کمتر سابقه کار کمتری را می توانند ادعا کنند در حال حاضر ایده آل ترین حالت زمانی اتفاق می افتد که فرد 31 سال سن با 8 سال سابقه کار را بتواند ارائه کند.

نکته افرادی که بیش 45 سال سن داشته باشند نمی توانند برای ویزای کاری اقدام کنند. و یک واقعیت وجود دارد و آن هم این است که متقاضیانی که وارد 40 سال می شوند در اکثر کد شغلی ها شانس بسیار کمی دارند زیرا امتیاز بالایی را از دست می دهد و در رقبابت با دیگر متقاضیان در کسب امتیاز عقب می مانند.

مدرک تحصیلی برای ویزای کار استرالیا

شما برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار نیاز به داشتن مدرک تحصیلی معتبر دارید.

[mk_table]

مدرک تحصیلیامتیاز
دکتری20
 فوق لیسانس و لیسانس15
فوق دیپلم و مدارک افتخاری معادل10

[/mk_table]

توجه کنید هر مدرک لیسانس نمی تواند به شما 15 امتیاز را بدهد زیرا مدرک لیسانس سکشن 2 معادل فوق دیپلم استرالیا ارزیابی می شود. اگر قصد بررسی مدرک تحصیلی و تاثیر آن بر پروسه مهاجرت را داشته باشیم باید بگوییم شما با موضوع بسیار حساسی رو به رو هستید چرا که هر ایالت شرایط خاصی را می تواند برای رشته ها و کد شغلی ها با مدرک تحصیلی داشته باشد برای مثال امکان دارد یک ایالت خاص برای کد شغلی مکانیک از شما حداقل یک مدرک لیسانس سکشن یک بخواهد و شما نمی توانید با لیسانس سکشن دو برای آن اقدام کنید.

سابقه کار برای ویزای کار استرالیا

در میان شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا برای ویزای کار می توانم بگویم سابقه کار برگ برنده افرادی است که آن را دارند چرا که سابقه کار می تواند از 5 تا 15 امیتاز به متقاضیان بدهد. شما برای کسب ارزیابی مثبت از سازمان ها ارزیاب مدارک استرالیا نیاز دارید تا علاوه بر مدرک تحصیلی سابقه کار نیز ارائه کنید تلاش خود را بکنید تا با سابقه کار بالا وارد پروسه مهاجرت شوید و اینکه در کنار خود از مشاوره های یک تیم قوی استفاده کنید چرا که انتخاب یک عنوان شغلی می تواند تاثیر مستقیم در شرایط پرونده مهاجرتی شما داشته باشد.

[mk_table]

 سابقه کار خارج از استرالیاامتیاز
 سه سال سابقه کار مرتبط5
 پنج سال سابقه کار مرتبط10
هشت سال سابقه کار مرتبط15

[/mk_table]

سطح زبان انگلیسی برای مهاجرت به استرالیا

در میان شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا برای ویزای کار و اسکیل ورکر سطح زبان انگلیسی شما بسیار مهم می باشد. اگر شما برای یک کد شغلی با کف امتیاز بالا اقدام می کنید به هیچ عنوان نباید به آیلتس 6 و یا معادل آن PTE 50 فکر کنید زیرا شما با این سطح زبان فک می توانید اقدام کنید و امتیاز ندارد و از دست دادن امتیاز در زبان برای برخی از کدشغلی ها معادل از دست دادن ویزای استرالیا می باشد. به جدول زیر توجه کنید:

[mk_table]

زبان انگلیسیامتیاز
 نمره‌ی 6 به بالا در هر مهارت آیلتس یا PTE 500
 نمره‌ی 7 به بالا در هر مهارت آیلتس یا PTE 6510
 نمره‌ی 8 به بالا در هر مهارت آیلتس یا PTE 7920

[/mk_table]

در جدول ارائه شده چند نوع متقاضی را داریم که به شما معرفی می کنم.

دسته اول افرادی هستند که حداقل نمره زبان انگلیسی را کسب نمی کنند و تصور می کنند از این آیتم صفر امتیاز کسب می کنند ولی باید بدانند اگر حداقل نمره را کسب نکنند به هیچ عنوان نمی توانند برای ویزای اسکیل ورکر اقدام کنند کسب حداقل نمره زبان یک شرط می باشد.

دسته دوم افرادی هستند که به هر دلیلی نمره کف را دریافت می کنند، این متقاضیان باید بدانند که که امتیازی بدست نمی آورند و فقط می توانند اقدام کنند، اگر شما جز این دسته از افراد هستید باید به کد شغلی خود و کف امتیاز کد شغلی خود توجه کنید، اگر کد شغلی شما با کف امتیاز بالای 80 باشد باید به شما بگویم نمی توانید با آیلتس 6 و یا همان PTE 50 به ویزا برسید.

دسته سوم افراد با سطح زبان معمولی که از ابتدا تلاش خود را در جهت کسب نمره PTE 50 , 79 انجام داده اند. این افراد باید بدانند با آیتمی در سیستم امتیازی اسکیل ورکر استرالیا رو به رو هستند که کاملا می توانند با آن سرنوشت خود را تغییر دهند. دوستان عزیز شما باید بدانید که در زمینه سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار و موارد دیگر نمی توانید کاری را انجام دهید ولی در زمینه نمره زبان با تلاش می توانید تا 20 امتیاز را کسب کنید و متقاضیان ویزای اسکیل ورکر بهتر می دانند که 20 امتیاز به چه اندازه می تواند در پروسه مهاجرتی آنها تاثیر گذار باشد.

وضعیت تاهل در سیستم مهاجرت اسکیل ورکر

از نوامبر سال 2019 دولت استرالیا در اقدامی به تمامی متقاضیان مجرد 10 امتیاز را داد از این رو متقاضیان متاهل 10 امتیاز در رقابت با متقاضیان مجرد عقب می مانند، از این رو در افراد متاهل همسر نفر اصلی باید این 10 امتیاز را کمک کند و این کار را به دو صورت می تواند انجام دهد، به این صورت که همسر شما باید حداقل نمره زبان یعنی آیلتس 6 و یا معادل آن در دیگر آزمون ها و همچنین یک اسسمنت مثبت مثبت در کد شغلی خود کسب کند که هر مورد 5 امتیاز می باشد.

نکته : افراد متاهل نباید این 10 امتیاز را فراموش کنند و در راستای کسب آن باید تلاش کنند. از دیگر شرایط برای این ویزا می توان به آزمون CCL ناتی و همچنین سابقه کار در داخل استرالیا نام برد که شرایط خاص خود را دارد.

شرایط مهاجرت به استرالیا اگر پزشک هستید

توجه کنید که موارد ذکر شده شرایط کلی متقاضیانی است که می خواهند از طریق ویزای کار استرالیا به این کشور مهاجرت کنند ولی شما این نکته را درنظر بگیرید که هر شغل و تخصصی می تواند شرایط خاص خود را داشته باشد برای مثال افرادی که از طریق مهاجرت پزشکان به استرالیا قصد اقدام دارند شرایط خاص خود را دارند. بطور کلی یک پزشک سه مسیر کلی ورود به استرالیا را دارد یک مهاجرت به استرالیا طریق پزشک عمومی ، حالت دوم مهاجرت به استرالیا از طریق پزشک متخصص و حالت سوم مهاجرت به استرالیا از طریق مدیر درمانگاه که هر کدام شرایط خاص خود را دارد یعنی نوع ارزیابی و سازمان های ارزیابی و میزان هزینه های آن کاملا متفاوت می باشد. پیشنهاد می کنم برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه به صفحه تخصصی آن مراجعه فرمایید.

شرایط مهاجرت به استرالیا اگر مدرک فنی حرفه دارد

شرایط مهاجرت به استرالیا با مدرک فنی حرفه ای بسیار مناسب است با کمی تحقیق می توانید متوجه شوید که شرایط متقاضیان مهاجرت به استرالیا با مدرک فنی حرفه ای مانند مکانیک خودرو، برق خودرو، بنا، نجار، کابینت ساز و … با افرادی که مدارک مهندسی و مدیریت دارند یک سان است و آنها هم باید به وسیله ی امتیازاتی که کسب می کنند می توانند شرایط مهاجرت را کسب کنند ولی شرایط ارزیابی متفاوتی را دارند و در برخی از رشته ها برای کسب اسسمنت مثبت نیاز است که به خارج از ایران رفته و ارزیابی شوند اما نقطه مثبت برای این مشاغل این است که شرایط مهاجرت ایده آل تری دارند و می توانند با امتیاز بسیار کمتری به استرالیا مهاجرت کنند از این رو بسیاری از متقاضیان که مدارک مهندسی دارند تلاش خود را می کنند تا از طریق این مسیر اقدام کنند و به استرالیا بروند.

شما هم همین حالا در 3 دقیقه فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل کنید تا در اولین فرصت برای شما یک مشاوره رایگان درنظر گرفته شود.

شرایط مهاجرت به استرالیا

شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری و کار آفرینی استرالیا روشی محبوب برای افرادی می باشد که دارای تمکن و دارایی مناسب به همراه ترنول و گردش مالی مناسب برای کسب و کار خود باشند. ما فقط در مورد ساب کلاس 188 استرالیا برای شما صحبت می کنیم زیرا این ساب کلاس شرایط بسیار راحت تری و مناسب تری نسبت به دیگر ویزاهای هم گروه خود دارد، در جایی که شما با ویزای 132 استرالیا نیاز به یک ونیم میلیون دلار سرمایه دارید ولی برای این ویزا شما با 200 هزار دلار استرالیا می توانید در استرالیا به سرمایه گذاری و کار آفرینی بپردازید و از طرفی شما نیاز ندارید این مبلغ را در همان ابتدا انتقال دهید و می توانید این مبلغ را در سال سوم به استرالیا انتقال دهید. ویزای کارآفرینی و سرمایه گذاری استرالیا ساب کلاس 188 یک ویزای امتیازی می باشد و شما باید بتوانید یک حداقل امتیاز را کسب کنید تا بتوانید برای این ویزا اقدام کنید. از این رو ما به شما حداقل شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری را به شما معرفی کنیم. از این رو در ادامه با امتیاز آیتم هایی مانند سن، سطح زبان، مدرک تحصیلی، میزان دارایی شما در ایران و میزان ترنول کسب و کار شما را بررسی می کنیم.

اولین سوالی که برای شما پیش می آید این است که شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا چیست؟ که در پاسخ باید بگوییم که اول شما باید مشخص کنید که از طریق چه ویزایی قصد مهاجرت به استرالیا را دارید زیرا اینکه شما ویزای کار و اسکیل انتخاب کنید و یا ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی استرالیا، چرا که این دو ویزا با هم کاملا متفاوت می باشند و هر یک شرایط خاص خود را دارد و متقاضیانی که قصد اقدام برای هر یک از این ویزاها را داشته باشد باید بداند که این ویزاها شرایط کاملا متفاوتی با هم دارند و ما به بررسی شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار و سرمایه گذاری می پردازیم.

شرایط سن برای ویزای سرمایه گذاری

اکثر متقاضیان این ویزا سنی در بازه 40 سال به بالا را دارند و نمی توانند از طریق اسکیل ورکر اقدام کنند. افرادی که بیش از 55 سال دارند در شرایط خاصی می توانند برای برخی از ایالت ها اقدام کنند.

[mk_table]

فاکتور سنامتیاز
18 الی 24 سال20
25 الی 32 سال30
33 الی 39 سال25
40 الی 44 سال20
45 الی 54 سال15
55 سال به بالا0

 

[/mk_table]

شرایط زبان انگلیسی برای ویزای سرمایه گذاری

متقاضیان این ویزا معمولا سعی می کنند تا از حداقل نمره زبان برای این ویزا استفاده کنند و کمتر پیش می آید که متقاضیان این ویزا سطح زبان آیلتس 7 را ادعا کنند. حداقل نمره زبان این ویزا آیلتس 4/5 می باشد که شما باید آن را داشته باشید و امتیازی به شما نمی دهد و در صورتی که این سطح زبان را نداشته باشید باید مبلغ بالایی را در حد 10 هزار دلار استرالیا پرداخت کنید. پیشنهاد می کنم به دنبال رسیدن به حداقل سطح زبان 4/5 باشید تا این مبلغ بالا را پرداخت نکنید.

[mk_table]

سطح زبان انگلیسیامتیاز
نمره‌ی 5 به بالا در هر مهارت آیلتس یا PTE و تافل ibT‌ معادل5
نمره‌ی 7 به بالا در هر مهارت آیلتس یا PTE و تافل ibT‌ معادل10

[/mk_table]

شرایط مدرک تحصیلی برای ویزای سرمایه گذاری

[mk_table]

مدرک تحصیلیامتیاز
گواهی تجارت استرالیا، دیپلم و لیسانس از مراکز آموزشی استرالیا، لیسانس مراکز آموزشی مورد تایید استرالیا5
لیسانس مدیریت و تجارت10

[/mk_table]

اصلی ترین شرایط برای ویزای سرمایه گذاری 188 استرالیا

این ویزا در سال های اخیر محبوبیت بسیاری را پیدا کرده است شاید یک از دلایل اصلی آن سخت تر شدن شرایط ویزاهای اسکیل ورکر می باشد. شما باید برای این ویزای دو موضوع بسیار مهم را اثبات کنید یک میزان دارایی هایتان در ایران و همچنین میزان ترنول مالی و یا همان گردش یک یا چند حساب شما در سال برای کسب و کار شما

ما به شما پیشنهاد می کنیم در این زمینه با مشاوران ما در ارتباط باشید تا بهترین انتخاب را برای شما مشخص کنند. ویزاهای سرمایه گذاری بسیار پیچیده می باشد از افردا باتجربه  در این زمینه استفاده کنید چرا که کوچکترین اشتباه می تواند شرایط شما را به طور کلی تغییر دهد.

در صورتی که از حداقل دارایی 2/5 میلیارد تومان برخوردار هستید و همچنین کسب و کار شما و یا همسرتان از گردش مالی مناسبی در سال برخوردار است همین حالا شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید.

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

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق خرید ملک

بحث این روزها یعنی مهاجرت به استرالیا از طریق خرید ملک به هیچ عنوان صحت ندارد و بیشتر جنبه تبلیغات و کلاهبرداری دارد. خرید ملک از نظر اداره مهاجرت سرمایه گذاری محسوب نمی شود و شما باید با در این کشور به نوعی سرمایه گذاری کنید که چرخ اقتصاد کشور استرالیا را به حرکت دربیاورید از این رو ما در سال های اخیر ویزایی را ندیده ایم که با بتوانید در استرالیا ملکی را خریداری کنید و به وسیله آن اقامت استرالیا را دریافت کنید. ما در زمینه مهاجرت به استرالیا از طریق خرید ملک به صورت کامل مقاله این را نوشته ایم که توصیه می کنیم آن را مطالعه کنید.

شرایط مهاجرت به استرالیا از لحاظ هزینه

برای مهاجرت به استرالیا از هر طریقی که مدنظر شما باشد و همچنین به هر کشوری که بخواهید مهاجرت کنید باید بدانید که شما باید هزینه هایی را پرداخت کنید و این موضوع انکار ناپذیر است مگر اینکه بخواهید به صورت غیر قانونی مهاجرت کنید که مشکلات فراوانی دارد. در سال های اخیر تب مهاجرت بسیار داغ شده است و بسیار از دوستان از ما سوال به این صورت شده است که شرایط مهاجرت به استرالیا از لحاظ هزینه به چه صورتی است. باید در ابتدا بگوییم که شما می خواهید به چه صورتی مهاجرت کنید از چه مسیری آیا ویزای کاری میخواهید و یا سرمایه گذاری ؟ آیا قصد اخذ ویزای تحصیلی را دارید و یا ویزای والدین و دیگر مسیرها که باید این موضوع را در ابتدا بیان کنیم که مسیر شما ارتباط مستقیم با هزینه های صرف شده از سمت شما دارد. توصیه می کنیم برای درک بیشتر در مورد هزینه مهاجرت به استرالیا در سال ۲۰۲۰ به صفحه مورد نظر این ویزا مراجعه فرمایید تا دید بهتری در این زمینه کسب کنید.

مطالب مرتبط

2023/25/10

حداقل حقوق در استرالیا؛ عوامل تاثیر گذار بر آن

بسیاری از افراد قصد دارند برای رسیدن به زندگی بهتر از طریق مسیرهای مختلف به کشورهای خارجی مهاجرت کنند. یکی از مقاصدی که وضعیت بسیار مناسبی از تمامی...

ادامه مطلب

2023/24/10

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا از آن دسته از تخصص‌هایی به حساب می‌آید که بسیار راحت‌تر از رشته مهندسی مانند مکانیک، معماری و امثال آنها است. شاید از...

ادامه مطلب

2023/24/10

بیمه عمر در استرالیا

زمانی که قصد ادامه زندگی در کشوری جدید را دارید، بدون شک می‌دانید که میان برخی از مفاهیم و امور کلی در ایران و مقصد مدنظرتان تفاوت‌هایی وجود...

ادامه مطلب

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*