فرصت استثنایی جهت مهاجرت به استرالیا

پروسه مهاجرت تخصصی به استرالیا، پیچ و خم‌های زیادی دارد که گاها از دید متقاضیان خارج می‌ماند. انتخاب شغل، ‌انتخاب سازمان ارزیابی کننده مدارک، محاسبه امتیازات، نحوه جمع آوری مدارک، ارسال مدارک، پاسخگویی به شبهه‌ها و سوالات سازمان‌های ارزیاب با توجه به حساسیت‌های متفاوت آنها، ثبت درخواست در اداره مهاجرت، ‌دریافت اسپانسر ایالتی و در نهایت ارسال پرونده به اداره مهاجرت، ارایه مدارک مورد نیاز و پاسخگویی به ابهامات و سوالات احتمالی آفیسرهای اداره مهاجرت هر کدام از امور ذکر شده، ‌نیاز به تحقیق، ‌بررسی، تجربه و دقت نظر بالا دارد. استفاده از خدمات حرفه ای وکیل مهاجرت در این پروسه اجباری نیست و اداره مهاجرت استرالیا و سازمان‌های ارزیاب امکان ارسال مستقیم پرونده توسط متقاضیان را فراهم می‌کنند.

بارها مورد این پرسش قرار گرفته ایم که آیا از خدمات وکیل مهاجرت استفاده بشود یا خیر و اینکه در صورت استفاده، چه مزیت‌ها و تفاوت‌هایی با روش اقدام مستقیم و بدون وکیل برای متقاضی وجود خواهد داشت .

جواب ما همیشه این بوده است که این امر کاملاً به خود متقاضی بستگی دارد .

  • اگر فکر می‌کنید از زمان و فرصت کافی جهت مطالعه و بررسی در منابع موجود برخوردار هستید
  • اگر فکر می‌کنید منابعی که در اختیار شماست تمامی دانش مورد نیاز را در بر می‌گیرد
  • اگر فکر می‌کنید ریسک اقدام بدون وکیل را با مطالعه بیشتر به حداقل می‌رسانید و یا اینکه حاضر به قبول ریسک‌های موجود هستید
  • و در نهایت اگر فکر می‌کنید وقتی که برای این امر اختصاص می‌دهید، ارزشی بالاتر  از هزینه ای که بابت خدمات وکیل مهاجرت می‌پردازید را ندارد، پس اقدام بدون استفاده از خدمات وکیل مهاجرت می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد .

اما اگر تصمیم به استفاده از خدمات حرفه ای مهاجرتی را دارید پیشنهاد ما در مرحله اول استفاده از خدمات مستقیم وکیل مهاجرت رسمی تایید شده توسط سازمان مارا است. پیشنهاد می‌کنیم به صفحه ای که تحت عنوان “وکیل مارا ” در سایت سلکت ویزا تعبیه شده است مراجعه کنید. در این صفحه لینکهای مستقیمی از سایت دولتی مارا که زیر مجموعه اداره مهاجرت استرالیاست وجود دارد که دلایل استفاده از وکلای مورد تایید این سازمان و عدم استفاده از دفاتر بدون مجوز را به تفصیل توضیح داده است.

در مرحله بعد، ‌اگر تصمیم به استفاده از خدمات وکیل مهاجرت عضو سازمان مارا را دارید، حتماً سعی کنید از هیچ واسطه ای برای بستن قرارداد با ایشان استفاده نکنید. حتماً مطمین باشید که وکیل مورد نظر شما شخصاً پرونده شما را بررسی کرده است و شخصاً تایید کرده است که پرونده شما را قبول می‌کند. وکلای عضو مارا به دلیل مسئولیت حقوقی که دارند الزام به عقد قرارداد در پرونده‌هایی را دارند که شانس قبولی آنها را بسیار بالا می‌دانند. این الزام در مورد افراد غیر مسول وجود ندارد.

حتماً پیشنهاد می‌کنیم که بدون استثنا حداقل یکبار قبل از عقد قرارداد، ‌با وکیل خود رودرو صحبت کرده باشید. پرونده مهاجرتی شما در حقیقت انتخاب مسیر جدید زندگیست، در این انتخاب سعی نمایید از رودربایستی‌های رایج اجتناب کنید. حتماً به تعداد سال‌هایی که وکیل شما در امر مهاجرت مشغول بوده اند دقت کنید. حتماً سعی کنید از وکیلی استفاده کنید که مطمئن هستید پرونده‌های مشابه زیادی را با موفقیت به انجام رسانده است و در نهایت از پرسیدن سوال و درخواست مدارک معتبر از شخص وکیل مهاجرت ابا نداشته باشید. این شمایید که درحال سپردن یکی از مهم‌ترین مسیرهای زندگی خود به دست ایشان هستید و حق شماست که از تخصص و تجربه ایشان مطمین باشید.

ما در سلکت ویزا سعی کرده ایم همه شرایط لازم جهت اطمینان شما از انجام پرونده مهاجرتی با استانداردهای مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا و با مسئولیت حقوقی یک شرکت استرالیایی با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت مورد تایید دولت استرالیا را برای شما مهیا کنیم .

شما در هنگام عقد قرارداد با ما، ‌شانس این را دارید که مستقیماً با جناب آقای دامون ارین وکیل رسمی معتبر، با تجربه و خوشنام مورد تایید سازمان مارا در مورد نکات و زوایای مختلف پرونده خود صحبت کنید. آقای آرین تنها یک اسم در قرار داد شما نخواهند بود. شما امکان دسترسی مستقیم به ایشان را در تمام طول پروسه، ‌از زمان عقد قرارداد تا دریافت ویزا خواهید داشت.

از نظر ما، ‌تنها دلیلی که می‌تواند باعث شود که شما شانس استفاده از خدمات حرفه ای با استاندارد مورد تایید دولت استرالیا را در پروسه مهاجرت خود از دست بدهید، ‌فقط و فقط بحث هزینه خواهد بود.

برای این مسله هم چاره ای اندیشیدیم.

خوشحالیم که به عرض برسانیم که برای مدت محدود و در خردادماه سال ۱۳۹۶، شرکت خدمات مهاجرتی سلکت ویزا با مدیریت و مسئولیت مستقیم جناب آقای دامون آرین وکیل رسمی مهاجرت استرالیا و نیوزلند، ‌خدمات مهاجرت تخصصی به استرالیا را با ۲۰ درصد تخفیف در کل هزینه به شما ارایه خواهد کرد. این تخفیف ویژه در حال حاضر تنها شامل متقاضیانی خواهد بود که در خرداد ماه ۱۳۹۶ با این شرکت قرارداد منعقد نمایند.

مطالب مرتبط

2023/25/10

حداقل حقوق در استرالیا؛ عوامل تاثیر گذار بر آن

بسیاری از افراد قصد دارند برای رسیدن به زندگی بهتر از طریق مسیرهای مختلف به کشورهای خارجی مهاجرت کنند. یکی از مقاصدی که وضعیت بسیار مناسبی از تمامی...

ادامه مطلب

2023/24/10

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا از آن دسته از تخصص‌هایی به حساب می‌آید که بسیار راحت‌تر از رشته مهندسی مانند مکانیک، معماری و امثال آنها است. شاید از...

ادامه مطلب

2023/24/10

بیمه عمر در استرالیا

زمانی که قصد ادامه زندگی در کشوری جدید را دارید، بدون شک می‌دانید که میان برخی از مفاهیم و امور کلی در ایران و مقصد مدنظرتان تفاوت‌هایی وجود...

ادامه مطلب

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*