اقامت استرالیا با 50000 دلار ، واقعیت یا دروغ

اقامت استرالیا با 50000 دلار موضوعی است که قصد بررسی آن را داریم و می خواهیم بررسی کنیم که آیا این امکان وجود دارد که ما اقامت استرالیا را با 50000 دلار دریافت کنیم یا خیر؟ از این رو تیتری با این عنوان انتخاب کرده ام که ( اقامت استرالیا با 50000 دلار ، واقعیت یا دروغ) تا کمی برای شما حقیقت ها را روشن کنیم.

چند روز پیش در فضای مجازی با تصویر رو به رو شدم که در آن عنوان کرده بود که اقامت استرالیا با 50000 دلار، بسیار از این موضوع تعجب کردم چرا که می دانستم همچین موضوعی وجود ندارد و امکان چنین چیزی در استرالیا نیست و ما در سلکت ویزا چندیدن سال سابقه فعالیت در زمینه اخذ انواع ویزاهای استرالیا را داریم و میدانیم استرالیا با وجود اینکه ویزاهای بسیاری را دارد ولی چنین امکانی وجود ندارد که یک فرد بتواند ویزای استرالیا و اقامت استرالیا را با 50 هزار دلار دریافت کند.

از این رو کمی کنجکاو شدم و در گوگل کمی سرچ و تحقیق کردم و متوجه شدم که کار فرارتر از ساخت یک اکانت فیک اینیستاگرام است و در برخی از وب سایت ها هم به این موضوع اشاره شده است.

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی هیمن حالا ثبت نام کن

 

آیا این امکان وجود ندارد ما با 50000 دلار اقامت استرالیا را دریافت کنیم ؟

باید بگوییم سوال درست نمی باشد بستگی به نوع ویزای شما دارد یعنی اینکه اگر به دنبال این هستید که اقامت استرالیا را با 50000 دلار دریافت کنید به این صورت که با این میزان پول سرمایه گذاری کنید و یا این مبلغ را به دولت و اداره مهاجرت استرالیا بدهید تا این کشور به سادگی به شما ویزا و اقامت اعطا کند.

ساده ترین و کم خرج ترین سرمایه برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا ویزای 188 استرالیا می باشد که بسیاری به دنبال اخذ آن می باشند چرا که شما با مبلغ 200 هزار دلار استرالیا می توانید آن را دریافت کنید و این حخم از سرمایه گذاری در میان کشورهای دیگر بسیار پایین می باشد. پیشنهاد می کند صفحه ویزای سرمایه گذاری استرالیا را مطالعه کنید تا اطلاعات کاملی را دریافت کنید.

اما اگر به دنبال این هستین که ویزا کار را دریافت کنید باید بگوییم ویزای کار استرالیا یک ویزای امتیازی می باشد که افراد براساس میزان امتیازات خود ( این امتیازات براساس سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار، سطح زبان و… بدست می آید) صلاحیت اخذ این ویزا را بدست می آورند از این رو میزان دارایی و سرمایه شما نمی تواند در اخذ ویزای شما تاثیر بگذارد.

بارها سوالی از ما کرده اند و درخواست شده است که می شود با 50 هزار دلار به استرالیا مهاجرت کرد؟ و یا اینکه برخی از دوستان در تماس های خود اعلام کرده اند که ما 100 میلیون و یا 200 میلیون تومان داریم و میخواهیم به استرالیا برویم آیا این امکان وجود دارد؟ در این مواقع واقعا ما نمی توانیم جوابی دهید چرا که سوال بسیار گنگ و نامفهوم می باشد.

دوستان شما برای مهاجرت قانونی نیاز به صرف هزینه دارید و این هزینه بسته به نوع ویزای شما و اینکه مجرد یا متاهل باشید و یا دارای فرزند بسیار متفاوت می باشد. توجه کنید به زودی مقاله ای با عنوان ویزای استرالیا برای شما متقاضیان عزیز ارائه خواهیم کرد تا به تمام این هزینه آشنا شوید.

 

اقامت استرالیا با 50 هزار دلار

 

ویزای سرمایه گذاری استرالیا با 50000 هزار دلار به مدت محدود

اخذ اقامت استرالیا با 50000 دلار و یا مهاجرت به استرالیا با 50000 دلار از طریق سرمایه گذاری به مدت محدود یک تبلیغ محسوب می شود و برخی از دفاتر به دنبال استفاده از این جملات برای جذب متقاضیان جهت عقد قرار داد می باشند. در مورد ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی استرالیا در وب سایت اطلاعات بسیاری را برای شما ارائه کرده ایم و با کمی سرچ در وب سایت می توانید اطلاعات کاملی را کسب کنید. اما برای مشخص شدن این سوال تا حدودی این مسیر را برای شما مشخص می کنیم.

شما برای اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا نیاز به کسب امتیازاتی هستید تا واجدشرایط برای اخذ ویزا شوید. شما برای اخذ این ویزا نیاز دارید تا دو موضوع را اثبات کنید، مورد اول این است که شما باید در ایران بالای 2/5 میلیارد تومان دارایی داشته باشید و همچنین میزان گردش مالی و ترنول مالی شما در کسب و کارتان باید در 2 سال از 4 سال اخیر باید حداقل 1/5 میلیارد تومان باشد.

از این رو شما بعد از اثبات این دو موضوع می توانید به اخذ ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی استرالیا امیدوار باشید و دولت استرالیا به شما 4 سال فرصت می دهد تا با ایجاد یک کسب و کار به ارزش 200 هزار دلار اقامت دائم استرالیا را دریافت کنید. از ویژگی های این مسیر این است که نیاز نیست شما مبلغ 200 هزار دلار استرالیا را در همان ابتدا وارد کشور کنید و میتوانید این مبلغ را سال اول و یا سال سوم وارد استرالیا کنید.

 

نکته : شما برای اخذ برخی از ویزاهای استرالیا که نیاز به اسپانسر ایالتی دارید مانند ویزای 190 و 491 باید برخی از شرط های آن ایالت را رعایت کنید مانند قلمروشمالی استرالیا که از شما تمکن مالی می خواهد. اگر شما در قلمرو شمالی تحصیل نکرده اید و یا محل زندگی شما قلمروشمالی نمی باشد، باید برای ورود به قلمروشمالی توانایی مالی خود را اثبات کنید. مقدار توانایی مالی و یا همان تمکن مالی که باید نشان دهید به صورت زیر می باشد.

  • نفر اصلی ۳۵۰۰۰ دلار
  • نفر اصلی به همراه همسر ۵۰۰۰۰ دلار
  • نفر اصلی و همسر و یک فرزند ۶۰۰۰۰ دلار
  • نفر اصلی و همسر و دو فرزند ۶۵۰۰۰ دلار
برخی از ایالت های دیگر نیز چنین قوانینی دارند که جای نگرانی نیست و راهکارهایی برای این موضوع وجود دارد.

 

اگر به دنبال مهاجرت به یک کشور مدرن و پیشرفته هستید هرگز به این موضوع فک نکنید که بتوانید با 50 هزار دلار اقامت آن کشور را دریافت کنید. هرگز نمی توانید با این رقم ها اقامت قانونی یک کشور مدرن و پیشرفته را دریافت کنید. به عنوان مثال کشور ترکیه که همسایه ما محسوب می شود و به هیچ عنوان قابل مقایسه با استرالیا نمی باشد برای اعطائ اقامت به مهاجران از طریق ویزای سرمایه گذاری حداقل 250 هزار دلار آمریکا از شما طلب می کند.

 

اگر شما در ایران کسب و کار و یا جواز کسبی دارید که از گردش مالی سالیانه مناسبی برخوردار باشد و میزان دارایی های شما در ایران (شامل اموال منقول و غیر منقول) باید حداقل 2/5 میلیارد تومان باشد، می توانید برای این ویزا که سابکلاس 188 می باشد اقدام کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی هیمن حالا ثبت نام کن

مطالب مرتبط

2023/25/10

حداقل حقوق در استرالیا؛ عوامل تاثیر گذار بر آن

بسیاری از افراد قصد دارند برای رسیدن به زندگی بهتر از طریق مسیرهای مختلف به کشورهای خارجی مهاجرت کنند. یکی از مقاصدی که وضعیت بسیار مناسبی از تمامی...

ادامه مطلب

2023/24/10

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا از آن دسته از تخصص‌هایی به حساب می‌آید که بسیار راحت‌تر از رشته مهندسی مانند مکانیک، معماری و امثال آنها است. شاید از...

ادامه مطلب

2023/24/10

بیمه عمر در استرالیا

زمانی که قصد ادامه زندگی در کشوری جدید را دارید، بدون شک می‌دانید که میان برخی از مفاهیم و امور کلی در ایران و مقصد مدنظرتان تفاوت‌هایی وجود...

ادامه مطلب

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*