راحت‌ترین راه مهاجرت به استرالیا

می‌خوام برم استرالیا راحت‌ترین راه مهاجرت به استرالیا چیه ؟؟؟ این سوال برای شما دوست عزیز که قصد مهاجرت به استرالیا را دارید، نیز ایجاد شده است و به دنبال راهی هستید تا بهترین و راحت‌ترین راه مهاجرت به استرالیا را پیدا کنید از این رو در این مقاله به بررسی و معرفی این مسیرها میپردازیم و انتخاب با شما دوست عزیز زیرا شما براساس شرایط و توانایی خود یکی از مسیرها را انتخاب می‌کنید بس یک مسیر شاید برای شما راحت‌ترین نباشد ولی برای برخی از متقاضیان راحت‌ترین راه مهاجرت به استرالیا باشد.

راحت‌ترین راه مهاجرت به استرالیا با ویزای کاری

این ویزا بهترین و پرمتقاضی‌ترین روش ورود به استرالیا می‌باشد که بسیاری آن را انتخاب می‌کنند. آمارهای منتشر شده گویای این موضوع است که بیش از 60% افرادی که به استرالیا مهاجرت می‌کنند از این طریق وارد استرالیا می‌شوند و برای این موضوع در مقالات دیگر دلایل بسیاری را عنوان کرده‌ایم که چرا استرالیا محبوب مهاجران در سراسر دنیا است، اینکه بیشترین دستمزد را در میان کشورهای مدرن به خود اختصاص داده است یا اینکه نرخ پایین بیکاری در استرالیا و یا بالا بودن سطح زندگی در استرالیا می‌تواند بخش کوچکی از دلایلی باشد که استرالیا را این مهاجران انتخاب می‌کنند.

اداره مهاجرت استرالیا برای این منظور ویزاهای بسیاری را در نظر گرفته است که در میان آنها هم اقامت دائم وجود دارد و هم اقامت موقت، اما کدام یک از آنها بهتر است و کدام یک به شما شانس بیشتری را برای مهاجرت می‌دهد؟ شما باید این موضوع را فراموش نکنید که این ویزا امتیازی می‌باشد و شما براساس امتیاز بدست آورده در این ویزا شانس خود را افزایش می‌دهید.

 

نکته اول این است که برای افزایش امتیاز خود تلاش کنید زیرا این بهترین راه برای بالا بردن شانس شما در اخذ ویزای کار استرالیا می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می‌کنم صفحه ویزای کار استرالیا را مطالعه کنید.

 

نکته بالا شاید بسیاری از شما دوستان را ناراحت کرده باشد و بگویید ما که امتیاز کمی داریم نباید به مهاجرت فکر کنیم اما به این صورت نیست. در سال‌های اخیر به دلیل شرایط ایجاد شده به دلیل کرونا استرالیا دعوتنامه را صادر نکرده‌اند و همین موضوع باعث شده تا کف امتیازات بسیار افزایش یابد و از این در آن زمان به هیچ عنوان راحت‌ترین راه مهاجرت به استرالیا به حساب نمی‌آمد ولی در چند ماه اخیر یعنی اواخر سال 1401 تا به امروز یکی از بهترین و راحت‌ترین راه مهاجرت به استرالیا همین مسیر کاری است چرا که میزان صدور دعوتنامه بسیار افزایش یافته است تا جایی که بسیار با کف امتیاز ویزای 189 را دریافت کرده‌اند.

اما باید بگوییم که در این گروه ویزایی، سابکلاس 491 میتواند راحت‌ترین راه مهاجرت به استرالیا چرا که شما 15 امتیاز ایالتی نیز دریافت میکنید و همین موضوع می‌تواند به شما کمک بسیاری کند به تا این صورت که بسیاری با 50 امتیاز خالص و دریافت 15 امتیاز ایالتی و کسب مجموع 65 امتیاز می‌توانند امیدوار باشند که اقامت استرالیا را دریافت خواهند کرد.

البته نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که شما نیاز به یک مشاور و همچنین وکیل باسابقه و با تجربه دارید چرا که شما باید دقت کنید که شاید برای یک کد شغلی چندین مسیر وجود داشته باشد و هریک شرایط خاص خود را داشته باشد و شما باید بهترین و راحت ترین را انتخاب کنید.

 

"*" indicates required fields

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی فرم زیر را تکمیل کنید.

 

راحت‌ترین راه مهاجرت به استرالیا با ویزای کارآفرینی

من به شما حق میدهم کمی تعجب کنید از این مورد چرا که کلا ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی برای بسیاری از شما دوستان امکان‌پذیر نیست اما ما در ابتدا عنوان کردیم که راحت‌ترین راه مهاجرت به استرالیا می‌تواند برای هر متقاضی متفاوت باشد.

در میان تعداد بالایی از این ویزاها یک ویزا با سابکلاس 188 وجود دارد که کار را برای بسیاری از متقاضیان راحت کرده است به این صورت که شما فقط با اثبات تمکن مالی در ایران( اثبات این موضوع که در ایران بالای 6 میلیارد تومان دارایی داشته باشید) و دومین موضوع این است که شما باید کسب و کاری در ایران داشته باشید که گردش مالی و گردش حساب آن در سال حداقل 2/5 میلیارد تومان باشد همین دو مورد می‌تواند به شما این امکان را بدهد تا به راحتی وارد استرالیا شوید.

اگر شما دو شراط گفته شده را داشته باشید این مسیر می‌تواند مسیر راحتی برای مهاجرت به استرالیا باشد چرا که شرایط سنی برای این ویزا تا 55 سال است و همچنین نمره زبان بالایی نمی خواهد.

 

راحت ترین راه مهاجرت به استرالیا

 

دانشجوی دانشگاه تهران و امیرکبیر آماده مهاجرت شوند

دولت استرالیا در اقدامی به انتشار اسامی برخی از دانشگاهای معتبر کرده است که نام دو دانشگاه تهران و امیرکبیر نیز در این لیست وجود دارد. ویزای 476 استرالیا به فارغ‌التحصیلان رشته‌ی مهندسی از مؤسسات مورد تأیید استرالیا اجازه می‌دهد تا سقف ۱۸ ماه در این کشور در زمینه‌ی تخصصی خود کار کنند.

با در دست داشتن ویزای ۴۷۶ استرالیا هر زمانی که امتیازهای لازم برای اقامت دائم استرالیا را به‌دست‌ آوردید، می‌توانید برای اقامت دائم اقدام کنید. توجه کنید اگر شما فارغ التحصیلان این دو دانشگاه هستید می توانید به راحتی ویزای استرالیا را دریافت کنید.

 

نکته : از زمان فارغ التحصیلی شما نباید بیشتر از 2 سال گذشته باشد و همچنین سن شما باید زیر 31 سال باشد.

 

از ویزای ازدواج و نامزدی استرالیا چه می‌دانید؟

اگر شما شرایط ویزای کار را دارید و یا سرمایه گذاری اما همسر یا نامزد (اسپانسر) شما دارای اقامت دائم یا حق شهروندی استرالیا است. توصیه می‌کنم مسیر ویزای ازدواج و یا نامزدی را پیش بگیرید چرا که بدون شک این مسیر برای شما مناسب‌تر است و این امکان را به شما می‌دهد. اگر شما هم این چنین شرایطی را دارید حتما با مشاوران ما در سلکت ویزا در تماس باشید.

 

اگر فرزند شما در استرالیا است همین حالا اقدام کن

ویزای والدین استرالیا مناسب‌ترین گزینه برای والدینی است که به منظور زندگی در کنار فرزند یا فرزندان خود، قصد مهاجرت به استرالیا را دارند. درخواست ویزا باید به وسیله یکی از فرزندان شهروند یا دارای اقامت دائم استرالیا  اسپانسر شود. توجه کنید که شما باید از تست بالانس فامیلی موفق خارج شوید به این صورت که باید بیش از نیمی از فرزندان شما در استرالیا ساکن باشند.

در این مقاله سعی بر این شد تا به بررسی راحت‌ترین راه مهاجرت به استرالیا بپردازیم البته به این نکته توجه کنید که این موارد مناسب افرادی است که قصد مهاجرت قانونی را دارند. با مطالعه این مقاله متوجه شدیم که هر فرد می‌تواند براساس شرایط خود تعیین کند که کدام مسیر برای او مناسب است یا نه. همیشه به دوستان می‌گوییم که شما باید وکیل متخصص در ارتباط باشید تا بتوانید یک مسیر مناسب را انتخاب کنید.

 

"*" indicates required fields

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی فرم زیر را تکمیل کنید.

مطالب مرتبط

2023/25/10

حداقل حقوق در استرالیا؛ عوامل تاثیر گذار بر آن

بسیاری از افراد قصد دارند برای رسیدن به زندگی بهتر از طریق مسیرهای مختلف به کشورهای خارجی مهاجرت کنند. یکی از مقاصدی که وضعیت بسیار مناسبی از تمامی...

ادامه مطلب

2023/24/10

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا از آن دسته از تخصص‌هایی به حساب می‌آید که بسیار راحت‌تر از رشته مهندسی مانند مکانیک، معماری و امثال آنها است. شاید از...

ادامه مطلب

2023/24/10

بیمه عمر در استرالیا

زمانی که قصد ادامه زندگی در کشوری جدید را دارید، بدون شک می‌دانید که میان برخی از مفاهیم و امور کلی در ایران و مقصد مدنظرتان تفاوت‌هایی وجود...

ادامه مطلب

نظرات 4

نظر دهید

4 دیدگاه دربارهٔ «راحت‌ترین راه مهاجرت به استرالیا»

 1. سلام افغانی هستم به سختی در ایران با خانواده زندگی میگذاریم از شما خواهش میکنیم کمک کنید به استرالیا سفر کنم تشکر

  1. وحید دبیری

   سلام دوست عزیز شما باید فرم ارزیابی در قسمت منو را تکمیل کنید تا در صورت دارا بودن شرایط با شما تماس گرفته شود

  2. سلام،من گواهینامه پایه دارم و در ایران راننده اتوبوس هستم.درضمن کارت نجات غریق و مربیگری شنا هم دارم و بعدازظهرها کار ناجیگری و مربیگری انجام میدهم آیا داشتن این مدارک می‌تونه درضمینه مهاجرت به استرالیا کمکم کنه.درضمن دارای همسر و دو فرزند هستم که مثل خودم به اقامت در استرالیا علاقمندند!ممنون میشم اگه راهنمایی بکنید

   1. وحید دبیری

    سلام در حال حاضر متاسفانه شرایط مناسبی نداره برای مهاجرت این تخصص

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*