مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا موضوعی است که برآن شدیم تا مقاله ای در مورد آن برای شما متقاضیان عزیز بنویسیم. مهاجرت به استرالیا از طریق شغل کابینت سازی بسیار راحت تر از رشته مهندسی مانند مکانیک و معماری است چرا که این افراد باید امتیازات بالایی را کسب کنند ولی یک کابینت ساز با مدرک معتبر از سازمان فنی حرفه ای می تواند با امتیاز 65 هم به ویزای دائمی امیدوار باشد. شغل کابینت سازی در استرالیا یکی از حرفه های پرسود است چرا که این کشور با کمبود نیروی کار در زمینه کابینت سازی با کمبود روبه رو است و از طرفی این کشور در حال رشد است. با ما در ارتباط باشید تا در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. شما می توانید لیست مشاغل بلند مدت استرالیا را در لینک مشخص شده مطالعه فرمایید.

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا شرایط خاص خود را دارد و در مورد آن اطلاعات کمی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است شاید اصلی ترین دلیل آن تعداد متقاضیان باشد شاید شما 100ها مهندس مکانیک و عمران و … در گروه های و کانال های مختلف دیده باشید و کابینت ساز های بسیار کمی را دیده اید که قصد مهاجرت به استرالیا را داشته باشند. در ابتدا باید بگویم متقاضیان مهاجرت به استرالیا از طریق کابینت سازی باید یک اسسمنت مثبت در حرفه و شغل خود دریافت کنند( اسسمنت مثبت یعنی اینکه شما باید در شغل و حرفه خود از طرف سازمان مربوطه ارزیابی شوید تا نشان دهید صلاحیت لازم برای این شغل را دارید و به نوعی مدرک شما معادل سازی می شود.) سازمان ارزیابی کننده مدرک شما TRA می باشد که در مقاله ای به طور کامل این سازمان را معرفی کرده ایم. 

معرفی شغل کابینت سازی در استرالیا 

یک کابینت ساز برای مهاجرت به استرالیا باید به این موضوع توجه کند که قرار است موارد مانند ورقه چوبی و ورقه های فولاد را بشناسد و در مورد کار با آنها اطلاعات کافی را داشته باشد. شما در هر دو بخش مسکونی و تجاری برای ساخت و نصب بخش های کابینت و انبار کار می کنید. و شما باید دستی در طراحی و ساخت کابینت هم خبره باشید تا بتوانید بهترین طراحی و اجرای یک کابینت را انجام دهید. کابینت های کابینت در محیط های مسکونی اغلب کابینت آشپزخانه یا حمام را نصب می کنند. ماهیت موقعیت نیاز به تسلط در ابزارها دارد، از جمله انواع اره ، چکش و دریل ، چه از نوع دستی و چه برقی.کابینت سازان در استرالیا همچنین برای موفقیت، نیاز به دانش کاملی از چسب ها و سطوح مختلف دارند.

وظایف کابینت ساز در استرالیا

 • ساخت کمد، پیشخوان، قفسه، کابینت، درب، تابلوهای اعلانات، پنجره، پانلهای دیواری و سایر اقلام نجاری.
 • تفکیک یا تخریب یا از بین بردن اقلام مشخص شده پیش از شروع تعمیرات.
 • انتخاب چوب، مواد و تدارکات.
 • کار از روی بلوپرینت (نقشه فنی)، طرح اولیه و نقاشی علاوه بر توصیفهای کلامی و کتبی برای انجام کار.
 • توانایی براقراری ارتباط مناسب با مشتریان
 • هزینه های شغلی را تخمین بزنید.
 • کابینت ها را برای نصب آماده کرده و مونتاژ کنید.
 • سخت افزارها را برای اثاثیه، مانند دستگیره و لولا، انتخاب کنید و نصب کنید.
 • تعمیرات داخلی و تنظیم کابینت ها را انجام دهید.
 • برای اطمینان از یک محیط کار ایمن، مناطق کار، از جمله ماشین آلات و ابزارها را تمیز و حفظ کنید.
 • چوب و الوار را برای تولید مبلمان بشناسید و انتخاب کنید.

شغل کابینت سازی در لیست مشاغل استرالیا

اگر به فکر مهاجرت به استرالیا از طریق شغل کابینت سازی هستید این خبر خوش را به شما می دهم که شغل و تخصص شما در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا موجود است. این شغل به لیست مهارت های استراتژیک میان مدت و بلند مدت (MLTSSL) تعلق دارد. MLTSSL لیست تقاضای شغلی است که در ایالت ها و سرزمین های مختلف استرالیا تقاضای زیادی دارد. این حرفه با کد ANZSCO 394111 معرفی و شناخته می شود و براساس امتیاز های کسب شده از طرف شما می توانید حتی به راحتی به ویزای اقامت دائم استرالیا مانند 190 و 189 هم فکر کنید.

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

حقوق کابینت ساز در استرالیا

یکی از اصلی ترین سوالات متقاضیان مهاجرت به استرالیا میزان حقوق و دستمزد می باشد از این رو افرادی که در حرفه کابینت سازی مشغول هستند از این موضوع مستثنی نیستند. باید بگوییم عدد فیکس و دقیقی در این زمینه وجود ندارد ولی براساس داده های ارائه شده در وب سایت های استرالیایی به طور میانگین حقوق 25 دلار در ساعت را درنظرگرفته اند که می تواند کمی کمتر و یا بیشتر نیز باشد. میزان حقوق شما می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد مانند میزان سابقه کاری و میزان مهارت های شما به عنوان مثال داشتن مهارت هایی در زمینه نصب کابیت و یا منتاژ کابینت و یا کار با دستگاه های CNC می تواند تاثیر بسیاری در حقوق شما داشته باشد.

شهر و محل سکونت شما هم تاثیر بالایی در حقوق شما دارد.

 

 

امتیاز خود را ثبت کنید
[میانگین: 5]
Recent Posts

Leave a Comment

ارتباط با ما

پیام خود را برای وکیل شرکت بفرستید

Call Now Button
مهندس نقشه برداری در استرالیامکانیک خودرو در استرالیا