نکته بسیار مهم

در ابتدا با تشکر از شما. ثبت نام شما به درستی انجام شد. شما در این صفحه سه لینک ورود در اختیار دارید و میتوانید از آنها بدون مشکل استفاده کنید. توجه کنید جمعه 2 تیر ماه حداقل 10 دقیقه قبل از شروع وارد یکی از مسیرهای زیر شوید. ساعت شروع 10 صبح جمعه 2ام تیرماه

پیشنهاد می‌کنم از طریق اسکای روم وارد شوید تا امکان پرسش و پاسخ را داشته باشید. نکته دیگر این است که در حال حاضر لینک ها فعال نمی‌باشند و در تاریخ مدنظر فعال می‌شوند و با کلیک بر روی اسکای روم در مرحله بعد دکمه مهمان را بزنید و بدون مشکل وارد شوید با تشکر از توجه شما

لینک ورود از طریق اسکای روم(پیشنهاد میکنیم از این مسیر وارد شوید)

لینک ورود از طریق پلتفرم زوم (برای ورود فیلترشکن خود را روشن کنید)

لینک ورود از طریق یوتیوب (برای ورود فیلترشکن خود را روشن کنید)

بسیار خوشحالیم افتخار میزبانی از شما عزیزان را در وبینار بسیار جامع و تخصصی ویزای کاری استرالیا را داریم بدون شک این وبینار هم با حضور شما بزرگوارن مجددا رکورد بزرگترین وبینار مهاجرتی کشور را خواهد شکاند.

دامون آرین بیش از یک دهه است که مرجع اصلی اطلاعات مورد نیاز برای متقاضیان مهاجرت به استرالیا بوده است و در همین راستا نیز سلکت ویزا با هدایت ایشان با اختلاف بسیار بالا، همیشه بیشترین تعداد پرونده‌های موفق را در بین تمامی دفاتر مهاجرتی داشته است.

در هر قسمتی از مسیر اخذ ویزاهای اسکل ورکر استرالیا (ویزای کاری) هستید، مطمئنا چندین نکته ارزشمند را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد که میتواند تاثیر بسیار بزرگی را در ادامه مسیر شما داشته باشد.

با توحه به اینکه این جلسه ضبط یا انجام مجدد نخواهد داشت، تمهیداتی را دیده‌ایم که با هر نوع اینترنت و در هر کجای دنیا که هستید بتوانید از مطالب این وبینار استفاده کنید.