خانه / خدمات کاریابی در استرالیا

من دامون آرین سال هاست که درگیر مسئله و پروسه مهاجرت به استرالیا هستم در این بین متاسفانه اکثر مهاجران ایرانی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند دانش کافی برای مسائل کاریابی در استرالیا را ندارند.

 

قبل از ورود به استرالیا پروسه کاریابی را شروع کنید :

گاهی مطلع می شویم که تعدادی از متقاضیان ماه ها به دنبال کار در استرالیا هستند ، زیرا بعد از ورود به استرالیا تازه متوجه این موضوع می شوند که مدارک مناسبی ندارند ، رزومه مناسبی ندارند و یا در نوشتن رزومه قوی مشکل دارند و یا حتی لینکدین هم ندارند و … به طور خلاصه ، ما تصمیم بر آن داریم دوستان و متقاضیانی که ویزای کار استرالیا را دریافت کرده اند ولی متاسفانه بعد از ورود به استرالیا نتوانسته اند به راحتی کار پیدا کنند را برای بحث خدمات کاریابی در استرالیا کمک و به آنها آموزش لازم را بدهیم .

 

منظور از کاریابی دریافت جاب آفر نیست !

سرویس پشتیبانی خدمات کاریابی در استرالیا که توسط ما ارائه می شود با این موضوع هیچ ارتباطی ندارد که به عنوان مثال مبلغی را دریافت کنیم و برای شما یک JOB offer از استرالیا دریافت کنیم زیرا این کار کاملا غیر قانونی می باشد و این یک موضوع غیر واقعی است.

 

در ادامه نظر شما را به یک ویدیو از آقای دامون آرین در زمینه کاریابی در استرالیا جلب می کنیم 

چگونگی انجام خدمات کاریابی در استرالیا :

هدف ما این است که این سرویس را به صورت کاملا رسمی و سازماندهی شده انجام دهیم. به این صورت که ما تیمی از متخصصان در زمینه های مختلف در استرالیا را در اختیار داریم که در حیطه ها تخصص خود در استرالیا مشغول به کار هستند. این حیطه های عمدتا شامل

 • شبکه
 • امنیت شبکه
 • صنایع
 • عمران
 • نقشه برداری
 • کامپیوتر
 • مکانیک

شیمی هستند. این افراد به عنوان پشتیبان مشتریان مؤسسه ما، با در اختیار گذاشتن تجارب و اطلاعات ارزشمند خود پروسه کاریابی مشتریان را سریعتر و راحت تر می کنند.

 

کاریابی در استرالیا از ایران با بالاترین کیفیت :

توجه کنید که سرویس کاریابی در استرالیا یک سرویس تازه نیست و در اکثر کشور های دنیا در حال انجام است. این سرویس همواره از بازخورد خوبی برخوردار بوده است. هدف ما ارائه این سرویس برای اولین بار در ایران و با قدرت و نظم بسیار بالا است. مخاطب این سرویس در مرحله اول افرادی هستند که دعوت نامه استرالیا را دارند و یا بزودی دعوت نامه دریافت می کنند و یا در فاصله زمانی 6 تا 7 ماهه نزدیک به دریافت دعوت نامه خود هستند. این سرویس مطابق با یک پروسه منظم و قدرتمند در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا دانش کافی برای کاریابی در استرالیا را قبل از ورود به استرالیا کسب کنند.

معرفی خدمات سرویس کاریابی :

 • این راهنمایی شغلی به شما در یافتن شغل مورد نظرتان که مطابق با رزومه و سوابق شماست کمک خواهد کرد.
 • مرحله بعد تهیه یک رزومه کاری مناسب و قدرتمند است.
 • سپس یک انگیزه نامه (cover letter) برای مشتریان نوشته می شود که بتوانند در پروسه کاریابی و برای ارائه به شرکتهای مختلف از آن استفاده کنند.
 • مرحله بعد، ساخت اکانت لینکدین متناسب با سوابق شغلی و تحصیلی مشتری است. در کاریابی در استرالیا یکی از مهمترین نیازمندی ها، داشتن یک اکانت لینکدین قدرتمند با کانکشهای مناسب است تا به کارفرمایان در استخدام متقاضیان کمک کند.
 • نحوه اپلای کردن برای شغل های مختلف متفاوت است. این مرحله را ما برای شما انجام می دهیم و به شما آموزشهای لازم برای اپلای کردن شغلهای مختلف را ارائه می کنیم.
 • و از آن مهمتر ارتباطاتی است که با کاریابی ها در استرالیا داریم و کانشن هایی که به عنوان یک شرکت کاریابی رسمی در ایران و همین طور به عنوان یک شرکت استرالیایی برقرار کرده ایم و اطلاعاتی که ما با آن ها به اشتراک می گذاریم و گرفتن پیشنهاد های شغلی که حتی شاید آن ها در سایت خود قرار نداده باشند و فارغ از ارسال رزومه بتوانیم این مراحل را به صورت مستقیم برای شما انجام دهیم و رزومه شما را به صورت مستقیم برای آن شرکت های کاریابی ارسال کنیم و در نهایت کار به مرحله انجام مصاحبه برسد و بعد از گرفتن تایم مصاحبه عملا سرویس کاریابی در استرالیا به پایان می رسد.

 

چرا باید سرویس کاریابی را از ایران انجام دهیم ؟

شرکت های کاریابی برای گرفتن یک پیشنهاد کاری برای شما حداقل یک ماه حقوق را از شما طلب می کنند در صورتی که ما مبلغ بسیار پایین تری را از شما دریافت می کنیم و هدف ما این است که شما را برای مصاحبه کار آماده کنیم تا بتوانید به خوبی از مرحله مصاحبه عبور کنید.

 

ما برای شما چکار خواهیم کرد :

به همین منظور ما دوره های آموزشی را به مدت حداقل دو جلسه در هفته در اختیار متقاضیان قرار داده ایم. این جلسه ها  ممکن است بین ۲ تا ۶ ماه طول بکشند. مجموعه ای از جلسات آموزشی داریم که به صورت عمومی و در وبینار می توانید در آنها شرکت کنید. یک جلسه حتما در مورد تخصص شما خواهد بود. به عنوان مثال اگر متخصص شبکه باشید حتما یک جلسه در هفته با یک متخصص شبکه در استرالیا خواهید داشت و می توانید در مورد رشته و تخصص خود و آخرین تغییرات مربوط به آ  سوالات خود را بپرسید. همچنین یک جلسه در هفته را به روش مصاحبه خوب، آموزش تکنیک ها اپلای کردن و روش های حضور در بازار کار استرالیا  خواهیم پرداخت تا در نهایت بهترین اتفاق برای شما رقم بخورد.

کاریابی در استرالیا به صورت کاملا ارگانیک :

از جمله اتفاقاتی که در پروسه اقامت استرالیا ( ویزای ۱۹۰ استرالیا ) برای یکی از مشتریان مؤسسه ما افتاد این بود که او  نامه پیشنهاد شغلی (دعوت به همکاری) از یک شرکت در ایالت تازمانیا به پرونده خود ضمیمه کرده بود و پس از ارائه پرونده به اداره مهاجرت استرالیا مشخص شد که شرکت مذکور در ازای دریافت مبلغی بالا به تمام متقاضیان پیشنهاد شغلی داده است و همین امر باعث رد شدن پرونده مشتری و به مشکل خوردن پروسه مهاجرت او گردید.

در مؤسسه ما تلاش بر این است که روشهای کاریابی به شما آموزش داده شود، و کاریابی از ایران برای شما انجام شود، بطوریکه بتوانید آماده ورود به فضای کاریابی در استرالیا شوید. این سرویس دارای مجوزهای قانونی در ایران و استرالیا است.

توصیه می کنیم ویزای کار و تخصص استرالیا را مطالعه کنید.( ویزای کار استرالیا )

 

رزرو مشاوره آنلاین