اقامت استرالیا

مهاجرت به استرالیا در جهت اخذ اقامت استرالیا ؟ شاید سوال شما هم باشد که چرا اخذ اقامت استرالیا باید برای بسیار از افراد در سراسر جهان یک اتفاق جذاب باشد. چرا اخذ اقامت استرالیا برای اکثر مهاجران بخصوص مهاجران ایرانی جزو الویت ها است و سوالات دیگری در مورد اقامت استرالیا که من به شما پیشنهاد می کنم ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

می توان گفت در اکثر موارد دلیل مهاجرت و اخذ اقامت در سراسر جهان برای بهبود زندگی است. کشور استرالیا سالهاست که در لیست مهاجر پذیر ترین کشورهای دنیا قرار دارد از این رو مقصد محبوبی برای مهاجران ایرانی برای اخذ اقامت استرالیا یا سرمایه گذاری در استرالیا به حساب می آید. امکانات رفاهی و تحصیلی و کیفیت بالای زندگی ، استانداردهای فوق العاده برای زندگی شهروندان، نرخ تورم پایین و نرخ پایین بیکاری و بالا بودن دستمزدها برای افراد متخصص و همچنین شرایط ایده آل برای جذب سرمایه گذاران خارجی و دلایل بسیار دیگری باعث شده است استرالیا تبدیل به یک کشور مدرن، آرام و پیشرفته برای زندگی شود تا همین موضوع باعث شود تا هر ساله عده ی زیادی برای اخذ اقامت استرالیا اقدام کنند. در نهایت می توان گفت این مزایای اقامت این کشور می باشد که باعث شده است تا تبدیل به یک کشور مهاجر پذیر شود.

انواع اقامت استرالیا

دولت استرالیا به متقاضیان ورود به این کشور به دو صورت ، اقامت دائم و موقت استرالیا را اعطا می کند که متقاضیان بسته به شرایط خود یکی از این حالت های اقامت را دریافت می کنند. دقت کنید که بعضی از اقامت های موقت این ویژگی را دارند تا بعد از مدتی بتوانید در طول اقامت خود برای اقامت دائم نیز اقدام کنید. با ما همراه باشید تا هر دو نوع اقامت را مورد بررسی قرار دهیم.

اقامت دائم استرالیا

مسلما بهترین حالت مهاجرت، حالتی است که شما در آن اقامت دائم استرالیا را اخذ کنید پیشنهاد می کنیم همیشه با تفکر اخذ اقامت دائم کار خود را شروع کنید ، گرچه بسته به شرایط اکثر متقاضیان ویزای موقت هم می تواند یک گزینه جذاب به شمار بیاید و یا حتی همان طور که در بالا اشاره کردیم بعضی از ویزاهای اقامت موقت این ویژگی را دارند که پس از مدتی اقامت در کشور استرالیا بتوانید برای ویزای دائم اقدام کنید. به عنوان مثال اگر شما ویزای موقت 491 را داشته باشید می توانید برای اقامت دائم از طریق ویزای 191 اقدام کنید و یا در ویزای سرمایه گذاری استرالیا اگر شما ساب کلاس 188 را دارید می توانید از طریق ویزای 888 به اقامت دائم دست یابید.

ساب کلاس ویزای مورد نظرنوع ویزای استرالیا
ویزای 132 استرالیاویزای سرمایه گذاری استرالیا
ویزای 888 استرالیا
ویزای 189 استرالیاویزای کار استرالیا
ویزای 190 استرالیا
ویزای 100 استرالیاویزای ازدواج استرالیا
ویزای 801 استرالیا
ویزای 864 استرالیاویزای والدین استرالیا
ویزای 143 استرالیا
ویزای 103 استرالیا

اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا

ما در مقالات خود بارها اعلام کرده ایم که بهترین و سریعترین راههای اخذ اقامت دائم ویزای سرمایه گذاری استرالیا می باشد روشی که امروزه مهاجران و تاجران زیادی را به خود سوق داده است و از این طریق مهاجرت به استرالیا را در برنامه خود قرار داده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری به لینک مربوطه مراجعه فرمایید. دولت استرالیا چندین ویزای سرمایه گذاری برای اخذ اقامت دائم را ارائه داده است مانند :

 • ویزای 132 استرالیا
 • ویزای 888 استرالیا
 • ویزای 890 استرالیا
 • ویزای 892 استرالیا

در میان ویزاهای سرمایه گذاری ذکر شده ساب کلاس 132 و همچنین ساب کلاس 888 شرایط راحت تر و همچنین محبوب تری میان سرمایه گذاران ایرانی دارند هرچند که بسته به شرایط متقاضی ما می توانیم در دیگر موارد هم شما را راهنمایی کنیم. ویزای 888 در ادامه ویزای 188 می باشد و از این طریق متقاضیان اقامت دائم استرالیا را کسب می کنند و یا ویزای 132 نیز برای صاحبان مشاغلی است که توانایی سرمایه گذاری بیشتری را دارند و می خواهند به صورت مستقیم اقامت دائم را کسب کننند. تیم سلکت ویزای با دارا بودن مشاوران متخصص خود در زمینه سرمایه گذاری در استرالیا و همچنین با بهره گیری از مهندس دامون آرین وکیل رسمی مهاجرت استرالیا و همچنین وکیل رسمی MARA می تواند در این زمینه شما را در مسیر اخذ ویزای سرمایه گذاری راهنمایی و در کسب اقامت دائم کمک کند.

اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای کار

دیگر روش مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت دائم استرالیا ، ویزای اسکیل ورکر می باشد. در آخرین آماری که اداره مهاجرت استرالیا منتشر کرده است 68% از مهاجران این کشور از طریق ویزای کار وارد این کشور شده اند که این میزان قابل توجهی است و نشان دهنده این موضوع است، شرایط ایده آل موجود در استرالیا مانند نرخ بیکاری پایین، دستمزد بالا، سطح بالای زندگی و دیگر موارد باعث شده است مهاجران بسیاری این روش را برای اخذ اقامت این کشور انتخاب کنند. اداره مهاجرت استرالیا ویزای های بسیار با شرایط متنوع را برای متقاضیان ویزای اسکیل ورکر ارائه داده است که شرایط اقامت دائم را دارند.

مهندس دامون آرین وکیل مهاجرت استرالیا و مورد تایید سازمان مارا به شما متقاضیان ویزای کار استرالیا دو ویزای 190، ویزای 189 را به شما پیشنهاد می کند تا مسیر راحتی را برای کسب اقامت دائم را از طریق ویزای کار پیش رو داشته باشید. اگر شرایط مناسبی را از نظر جمع آوری امتیاز دارید می توانید از طریق ویزای مستقل 189 اقدام کنید و به نوعی PR استرالیا را از بدو ورود به این کشور در اختیار داشته باشید.

در صورتی که شما نتوانید امتیاز لازم را برای اقامت دائم کسب کنید جای نگرانی نیست زیرا شما می توانید ویزای 190 را در نظر داشته باشید این ویزا به شما کمک می کند تا در صورت کسب یک اسپانسر ایالتی استرالیا و اخذ 5 امتیاز از این طریق شرایط امتیازی خود را به نوعی بهبود ببخشید.

 • ویزای 190 استرالیا
 • ویزای 189 استرالیا

اقامت دائم از طریق ویزای ازدواج

ویزای ازدواج و یا نامزدی روشی است که شما می توانید از طریق آن برای اقامت این کشور اقدام کنید، به این صورت که اگر همسر شما یک تبعه و شهروند استرالیا یا شخصی که اقامت دائم را داشته باشد می توانید روی ویزای ازدواج استرالیا حساب کنید چرا که این حالت برای شما می شود بهترین حالت ورود به استرالیا و اخذ اقامت این کشور و استفاده از مزایای فراوان آن در استرالیا.

تیم سلکت ویزا به شما دو ویزای ازدواج استرالیا را ارائه می کند که از ویژگی اقامت دائم استرالیا بهرمند می باشند.

 • ویزای 100 استرالیا
 • ویزای 801 استرالیا

اقامت دائم از طریق فرزندان مقیم استرالیا | ویزای والدین

روشی دیگر برای اخذ اقامت دائم استرالیا مختص آن دسته از والدینی است که فرزندان آنها مقیم استرالیا و یا شهروند استرالیا باشند و بتوانند اسپانسر والدینی خود شوند تا از این طریق والدین خود را به استرالیا بیاورند. این روش برای مهاجرت به استرالیا می تواند مناسب برای والدینی باشد که شرایط ذکر شده آن را دارند. ما برای شما سه کلاس از ویزاهای والدین استرالیا را ارائه کرده ایم.

ساب کلاس 864 که در گروه ویزاهای Contributory قرار دارد و با پرداخت مبلغ بیشتر شما در صف انتظار طولانی ویزاهای والدین استرالیا قرار نمی گیرید چرا که ویزاهای والدین صف انتظار طولانی را دارند و گاها حتی تا 30 سال هم اخذ این ویزاها به طول می انجامد.

ساب کلاس 143 نیز یک ویزای Contributory و شرایط یک ویزای دائم را نیز دارد.

ساب کلاس 103 آخرین ویزای می باشد که از این گروه معرفی می کنیم و نقطه مثبت آن هزینه پایین آن می باشد و نقطه منفی نیز مدت زمان طولانی برای اخذ آن می باشد.

اقامت موقت استرالیا

ویزای استرالیا به دلیل جایگاه خود در جهان باعث شده است تا بسیار از مهاجران در جهان حتی به دنبال کسب اقامت موقت آن نیز باشند، زیرا شما به مزایای فراوانی می رسید که دولت استرالیا در اختیار شما می گذارد گرچه بسیاری از مهاجران ویزای موقت استرالیا را به عنوان پلی برای رسیدن به اقامت دائم این کشور می دانند و کسب اقامت موقت استرالیا را یک موفقیت می دانند.

ساب کلاس ویزای مورد نظرنوع ویزای استرالیا
ویزای 188 استرالیاویزای سرمایه گذاری استرالیا
ویزای 476 استرالیاویزای کار استرالیا
ویزای 491 استرالیا
ویزای 820 استرالیاویزای ازدواج استرالیا
ویزای 309 استرالیا
ویزای 804 استرالیاویزای والدین استرالیا
ویزای 884 استرالیا
ویزای 173 استرالیا

ویزای موقت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در استرالیا یک گزینه مناسب برای مهاجران بخصوص مهاجران ایرانی به شمار می آید تا علاوه بر سرمایه گذاری در یک کشور امن با اقتصاد پویا ، ویزای و اقامت این کشور را نیز کسب کنند. ویزای سرمایه گذاری ساب کلاس 188 یک ویزای موقت محسوب می شود که در 5 شاخه آن را ارائه می کند.

 • ویزای نوآوری تجاری 188
 • ویزای سرمایه گذاری 188
 • ویزای سرمایه گذاری خاص 188
 • ویزای کارآفرینی 188
 • ویزای سرمایه گذاری پرمیوم 188

ساب کلاس 188 یک ویزای موقت 4 ساله محسوب می شود که دارندگان آن می توانند بعد از مدتی برای کسب شرایط دائم از طریق ویزای 888 اقدام کنند. اخذ ویزای 188 شرایط راحت تری را برای اخذ آن نسبت به دیگر ویزاها دارد که تاجران و سرمایه داران ایرانی آن را انتخاب می کنند. ویزای 188 براساس میزان امتیاز جمع آوری شده توسط متقاضیان آن می باشد که این امتیاز از طریق میزان سرمایه گذاری و دارایی به همراه سطح زبان و تحصیلات و دیگر فاکتورها بدست می آید.

اقامت موقت از طریق ویزای کار

در مورد اقامت دائم از طریق ویزای کار صحبت هایی را ارائه دادیم اما خوب گاهی اوقات شرایط به گونه ای پیش می رود که تعدادی از متقاضیان نمی توانند امتیاز لازم را برای اخذ ویزای 189 و 190 کسب کنند تا صاحب اقامت دائم شوند که ما به آنها می گوییم جای نگرانی نیست زیرا ما دو ویزای 476 و همچنین ساب کلاس 491 را به شما معرفی می کنیم که ویزای مهارتی استرالیا محسوب می شوند که این ویژگی را دارند بعد از مدتی شما بتوانید برای اقامت دائم اقدام کنید.

ویزای 476 مختص فارغ التحصیلان رشته های مهندسی در دانشگاه های تهران و امیرکبیر می باشد که تا سقف 18 ماه می توانند در استرالیا زندگی کنند و بعد از کسب شرایط لازم برای ویزاهای دائم اقدام کنند.

ویزای 491 یک ویزای تخصصی با اسپانسر مناطق کم‌جمعیت و اسپانسر فامیلی می باشد که متقاضیان به مدت 5 سال در مناطق کم جمعیت ساکن می شوند. ویزای 491 از 16 نوامبر 2019 جایگزین ویزای 489 شده است.

اقامت موقت از طریق ویزای ازدواج و نامزدی 

اگر همسر یا نامزد شما دارای اقامت دائم و یا شهروند استرالیا باشد و به صورت دائم در این کشور ساکن باشد شما نیز می توانید از طریق ویزای 820 و یا ویزای 309 به صورت موقت وارد این کشور شده و قبل از پایان مهلت ویزا برای یک ویزای دائمی از طریق ویزاهای ذکر شد (100 و یا 801 ) اقدام کنید .

ویزای موقت از طریق ویزای والدین استرالیا

والدینی هستند که بیش از نیم از فرزندانشان ساکن استرالیا بوده و اقامت دائم این کشور را دارند و می توانند از طریق ویزاهای والدین وارد این کشور شده و در کنار فرزندان خود زندگی کنند که در بالا در مورد ویزای دائمی والدین به صحبت پرداختیم و می خواهیم در این بخش به حالت موقت ویزای والدین بپردازیم . موسسه سلکت ویزا برای متقاضیان سه گروه : ویزای 804 ، ویزای 884، ویزای 173 را در نظر دارد که والدین باید در این ویزاها به سن بازنشستگی استرالیا رسیده باشند که معمولا چیز در حدود 65/5 تا 67 سال می باشد. این ویزاها، اقامت موقت را به مدت دو سال در اختیار والدین قرار می دهد تا در این مدت بتوانند برای دائمی کردن اقامت خود از طریق دیگر ویزاهای والدین اقدام کنند.

 • ویزای 804 استرالیا
 • ویزای 884 استرالیا
 • ویزای 173 استرالیا

مزایای اقامت استرالیا

اقامت این کشور به دلیل مزایای فراوانی که دارد تبدیل به یکی از اصلی ترین گزینه های برای تمام مهاجران در سراسر جهان شده است. مسلما اقامت دائم این کشور مزایای بیشتری نسبت به اقامت موقت این کشور دارد ولی این به این معنی نیست که اقامت موقت این کشور از کیفیت پایینی برخوردار است، باید بدانید که بسیاری از مهاجران کسب اقامت موقت این کشور را به شهروندی بسیاری از کشورها ترجیح می دهند و در ادامه خواهیم گفت که حتی اقامت موقت را به عنوان پلی برای رسیدن به اقامت دائم و حتی شهروندی استرالیا می بینند. اینکه شما اقامت موقت و یا دائم را داشته باشید و یا ویزای کار یا سرمایه گذاری ، تحصیلی یا ویزای ازدواج و دیگر ویزاهای اقامتی استرالیا تاثیری مستقیمی در کسب مزایای اقامت این کشور دارد و پیشنهاد می کنم صفحه تخصصی مزایای اقامت استرالیا را مطالعه فرمایید. اما در این بخش تعدادی از مزایای اقامت دائم را برای شما بازگو می کنیم :

 • اولین مزیت این است که شما وارد استرالیا می شوید یک کشور مدرن با زیرساخت های قدرتمند که هر فردی در آن می تواند به رشد در هر زمینه ای برسد چه تحصیلی و چه کار و علمی
 • شما بعد از کسب شرایط لازم و حدودا بعد از 4 سال می توانید شهروندی استرالیا را دریافت کنید.
 • هزینه های پزشکی شما در اکثر موارد رایگان می شود و در موارد دیگر با تخفیف بسیار بالایی شما از خدمات پزشکی بهره مند می شوید.
 • شاید این نکته جالب باشد شما اگر بعد از دوسال اگر کاری پیدا نکردید از مزایای اقامت دائم خود استفاده کنید و از دولت استرالیا حقوق بیکاری دریافت کنید.
 • اگر شما به دنبال خرید خانه در استرالیا هستید، می توانید از وام ۴ درصدی خرید خانه در استرالیا استفاده کنید و مبلغ آن را تا ۳۰ سال تقسیط کند. شما شرایط بسیار مناسبی بریا خرید خانه در استرالیا دارید و فقط نیاز به پرداخت 10% قیمت خانه را دارید مابقی را وام می گیرید.
 • شما می‌توانید در کشور نیوزلند بدون هیچ محدودیتی زندگی و کار و تحصیل کنید ولی افرادی که اقامت نیوزلند را دارند این شرانس را ندارند.
 • اقامت این کشور به شما این امکان را می‌دهد که اسپانسر افراد خانواده مثل پدر و مادر و خواهر و برادر شوید و یا اگر با شخصی ازدواج می‌کنید ایشان را نیز به همراه خود به استرالیا بیاورید.
 • تحصیل در استرالیا با دریافت تخفیف 50% و همچنین در صورت گرفتن پذیرش از استاد و دانشگاه به‌صورت رایگان تحصیل کنید.
 • تحصیل رایگان فرزندان شما در مدارس دولتی استرالیا
 • با اقامت استرالیا می‌توانید برای فرزندان خود کمک‌خرج دولتی بگیرید.
 • دیگر دغدغه دریافت ویزاهای توریستی کشورهای اروپایی،کانادا و آمریکا را ندارید.

تبدیل اقامت موقت به اقامت دائم استرالیا

در این مقاله اطلاعاتی کاملی در ارتباط با انواع اقامت موقت و دائم کشور استرالیا را برای شما متقاضیان عزیز ارائه کردیم و شما با انواع ویزاهای اقامتی این کشور آشنا شدید. اما سوال بسیاری از متقاضیان مهاجرت به استرالیا این است که اگر بسته به شرایط و یا هر دلیلی نتوانند اقامت دائم را اخذ کنند آیا در آینده این امکان وجود دارد که اقامت دائم این کشور را بدست بیاورند ؟ از این رو ما در مقالهای با عنوان تبدیل اقامت موقت به اقامت دائم استرالیا سعی کردیم تا سوال شما دوستان عزیز را پاسخ دهیم که پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه کنید. مسلما اگر فردی نتواند ویزای دائمی استرالیا را دریافت کند اصلی ترین دلیل آن می تواند پایین بودن امتیازات در ویزاهای کاری باشد و یا پایین بودن میزان سرمایه گذاری در ویزاهای سرمایه گذاری و کارآفرینی باشد که باید بگوییم که این موضوع به این معنی نمی باشد که شما شرایط خوبی را در استرالیا نخواهید داشت، دوستان ویزاهای موقت همانند یک پل می باشد که شما با استفاده از آن بتوانید بعد از کسب شرایط لازم به اقامت دائم و در نهایت شهروندی استرالیا برسید. دولت استرالیا ویزاهای خود را به گونه ای طراحی کرده است که شما بتوانید آن را به دائم تبدیل کنید.

آیا شرایط اخذ اقامت قانونی و دائم استرالیا را دارم

وقتی که این مقاله را مطالعه می کنید بسیاری از شما دوستان و متقاضیان عزیز سوالی را از خود می پرسید و آن هم این است که آیا شرایط اخذ اقامت قانونی و دائم استرالیا را دارم و یا نه خوب باید به این سوال به این صورت پاسخ دهیم که در مرحله اول بیشترین تاثیر را خود شما بر این موضع می گذارید به این صورت که در ویزاهای کاری و یا سرمایه گذاری که براساس امتیاز است این شما هستید که می توانید با تلاش و کسب نمره زبان بالا و همچنین ادعا سابقه کار بالا می توانید شرایط پرونده خود را بطور کلی تغییر دهید هرچند که همکاری با یک وکیل رسمی با کارنامه موفق می تواند تاثیر بسیاری داشته باشد تا شما را در مسیر درست با کمترین ریسک قرار دهد ولی در نهایت این شما هستین که باید بیشترین تلاش را کنید برای رسیدن به اقامت دائمی و قانونی این کشور

راحت‌ترین راه گرفتن اقامت استرالیا

برای پاسخ به سوال راحت‌ ترین راه گرفتن اقامت استرالیا کاملا بستگی به شرایط فرد دارد ممکن است روشی برای برخی از متقاضیان ساده و قابل دسترس باشد و در مقابل همان روش برای دیگران سخت و غیر ممکن و یا نیازمند به مدارک بیشتر اما باید گفت در بهترین حالت این است که یک فرد در ابتدا شرایط خود را از هرلحاظ (شرایط تحصیلی، تخصص، بیزینس ، شرایط خانوادگی و …) بررسی کند تا ببیند آیا شرایط مهاجرت و اخذ اقامت را دارد یا نه کدام مسیر برای او بهتر است. بعد از رسیدن به یک نتیجه مناسب باید شرایط مسیر مورد نظر خود را بررسی کند و براساس آن تلاش کند تا شرایط خود را بهبود ببخشد تا امکان اخذ اقامت را برای خود راحت کند. در نتیجه هر متقاضی براساس شرایط خود می‌تواند نتیجه گیری کند که کدام مسیر مناسب اون است و برای هر مسیر چه کارهایی باید انجام دهد.

شهروندی استرالیا

آیا بعد از کسب اقامت این کشور می توان امید به کسب شهروندی داشت؟ بسیاری از متقاضیان مهاجرت می خواهند بداند آیا امکان اخذ شهروندی استرالیا وجود دارد که باید بگوییم بله و افرادی که اقامت دائم را کسب می کنند می توانند با کسب شرایط لازم خود را آماده دریافت شهروند استرالیا بکنند از این رو در مقاله ای به صورت کامل به شهروندی استرالیا پرداخته ایم که پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه کنید.

در این صفحه ما برای شما به صورت اجمالی در مورد ویزای های موقت و دائم و شرایط هر یک آنها برای مهاجرت به استرالیا پرداختیم ، شما می توانید جهت بررسی شرایط خود نسبت به تکمیل فرم ارزیابی رایگان در این سایت اقدام کنید و یا با تماس با دفتر سلکت ویزا برای خود یک وقت مشاوره رایگان تنظیم کنید تا به این صورت اطلاعات دقیق و به روزی را کسب کنید.

اقامت استرالیا بدون مدرک زبان 

در سال های اخیر به دلیل تقاضای بالای مهاجرت به استرالیا به خصوص در زمینه ویزاهای اسکیل ورکر برخی از متقاضیان سوالاتی در زمینه اقامت این کشور بدون مدرک زبان را دارند. کشور استرالیا به دلیل تنوع بالا در ویزاهای این طرز تفکر را در میان برخی متقاضیان ایجاد کرده است که به دلیل امتیازی بودن ویزای اسکیل ورکر استرالیا می تواند با افزایش امیتاز در آیتم های دیگر از ارائه نمره زبان خوداری کرد. توصیه می کنم مقاله اقامت استرالیا بدون مدرک زبان را مطالعه کنید تا اطلاعات مفیدی را بدست آورید.

اقامت استرالیا از طریق خرید ملک

یکی از سوالات پرتکرار از ما این است که آیا این امکان وجود دارد که ما اقامت استرالیا را از طریق خرید ملک بدست آوریم ؟ کشورهای بسیاری وجود دارند که به مهاجران در قبال خرید ملک اقامت آن کشور را اعطا کند، مانند ترکیه اما باید بگوییم چنین قانونی در سیستم مهاجرت استرالیا وجود ندارد یعنی دوستان و متقاضیان عزیز درصورتی که دیدید و شنیدید که افرادی این نوید را به شما میدهند که در قبال خرید ملک در استرالیا می توانید اقامت استرالیا را دریافت کنید که ما در این بخش به شما با اطمینان می گوییم که به هیچ عنوان امکان اخذ اقامت استرالیا از طریق ملک وجود ندارد. البته این به این معنی نیست که شما نمی توانید در استرالیا خانه ای بخرید باید بگوییم که شما در ابتدا باید از طریق یکی از انواع ویزاهای استرالیا وارد این کشور شده و در ادامه اقدام به خرید خانه کنید. ما در مقاله ای به صورت مجزا در مورد مهاجرت به استرالیا از طریق خرید ملک صحبت کرده ایم و گفته ایم که این امکان وجود ندارد و تمامی کشورهای پیشرفته و مدرن در جهان مسیر خرید ملک و اخذ اقامت را ندارند.

اقامت استرالیا از طریق خرید سهام ؟؟؟

باز هم یک تیتر جذاب و گمراه کننده که برخی از دفاتر غیر مجاز از آن برای جذب مشتری استفاده می کنند. باید بگوییم که این امکان وجود ندارد از این رو اگر در جایی دیدید که دفتری از عنوان ها و تبلیغات جذابی همچون اخذ اقامت استرالیا از طریق خرید سهام استفاده می کند بدانید که آن فرد وکیل رسمی مارا و مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا نمی باشد ما در پروسه مهاجرت به استرالیا سال های بسیاری است که فعالیت داریم و از این دست موارد بسیار دیده اینم و باید بگوییم چنین چیزی وجود ندارد و شما باید براساس شرایط موجود برای انواع ویزاهای کاری و یا سرمایه گذاری اقدام کنید و در نهایت بعد از ورود قانونی به استرالیا به دنبال خرید سهام یا اورراق قرضه باشید هرچند که ما بارها در مقالات مخلفتی بهترین راه های اخذ اقامت دراسترالیا را برای شما عنوان کرده ایم و باز هم می گوییم شما تنها با خرید سهام یک شرکت نمی توانید اقامت آن کشور را بدست آورید.

اقامت استرالیا با 50 هزار دلار

اقامت استرالیا با 50 هزار دلار یک دروغ بزرگ که در سال های اخیر بسیار آن را شنیده ایم و حتی در مقاله ای با عنوان ( اقامت استرالیا با 50000 دلار ، واقعیت یا دروغ ) به طور کامل برای شما شرح داده ایم و در آنجا دلایل کامل این موضوع که چرا این امکان وجود ندارد یک فرد بتواند با این مبالغ اقامت استرالیا را دریافت کنیم و اگر کمی دقت داشته باشید متوجه می شوید که هیچ کشور مدرن و پیشرفته ای با چنین مبالغی اقامت خود را به مهاجران نمی دهد برای مثال چطور کشوری مانند ترکیه برای اعطای اقامت خود 250 هزار دلار دریافت می کند و نباید این انتظار را داشت که استرالیا با مبالغ کمتر اقامت خود را بدهد. هر چند که برخی از راه ها وجود دارد که شما بتوانید به بهترین شکل اقامت استرالیا را دریافت کنید مانند ویزای 188 استرالیا

اقامت استرالیا از طریق تولد فرزند

در روز های اخیر بسیار این موضوع را می شنویم که آیا این امکان وجود دارد که اقامت استرالیا را از طریق تولد فرزند در این کشور بدست آوریم ؟ باید در همین ارتباط بگوییم که به هیچ عنوان امکان اخذ اقامت استرالیا از طریق تولد فرزند وجود ندارد. شاید این سوال به دلیل وجود چنین قانونی در کانادا و مهاجرت بسیاری از هنرمندان به کانادا برای به دنیا آوردن فرزند خود در این کشور ایجاد شده باشد از این رو باید گفت که قوانین استرالیا با کشورهای دیگر متفاوت است و شما باید بدانید که با هر ویزایی وارد خاک استرالیا شوید و صاحب فرزند شوید بازهم فرزند شما نمی‌تواند اقامت یا تابعیت استرالیا دریافت کند. در صورتی فرزند شما اقامت استرالیا را می تواند دریافت کند که شما اقامت دائم داشته باشید و یا شهروند استرالیا باشید. اگر این‌طور نباشد، با تولد فرزند فقط ویزای مشابه شما به فرزند اعطا می‌شود. برای مثال اگر شما با ویزای تحصیلی هستید، ویزای فرزند شما نیز ویزای همراه تحصیلی خواهد بود.

شما برای دریافت اقامت این کشور روش های بسیاری را می توانید پیش روی خود داشته باشید که براساس شرایط و توانایی های خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. این روش ها می تواند شامل اقامت کاری یا سرمایه گذاری باشد و یا اقامت تحصیلی و دیگر موارد که بهتر است این صفحه را به صورت کامل مطالعه فرمایید.

مسلما در هر صورت اقامت دائم بهترین نوع اقامتی است که می توان دریافت کرد اما در بسیاری از موارد دریافت اقامت موقت برای بسیاری از متقاضیان بهترین گزینه می باشد از طرفی اقامت های موقت در استرالیا این امکان را به متقاضی می دهد تا بعد از کسب شرایط لازم آن را به دائم تبدیل کنید.

مسلما استرالیا یکی از بهترین کشورهای مهاجر پذیر در جهان می باشد. افرادی که اقامت این کشور را دریافت کرده اند از سطح بالایی در زندگی برخوردار هستند به همین منظور استرالیا تبدیل شده است به یک کشور ایده آل برای مهاجرت شاید همین موضوع باعث شده است تا بیش از 40 درصد ساکنان استرالیا مهاجر باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

رزرو مشاوره آنلاین