خانه / مهاجرت به استرالیا / زندگی در استرالیا / اقامت استرالیا

اقامت استرالیا

Australian Residence

اقامت دائم استرالیا

اقامت استرالیا

Australian Residence

اشتراک‌گذاری:

آخرین به‌روزرسانی 03 خرداد 1403 

آخرین به‌روزرسانی:

۲۱ خرداد ۱۴۰۳

اخذ اقامت استرالیا بعد از مهاجرت به این کشور به یک هدف اصلی برای مهاجران تبدیل می‌شود، زیرا بعد از این مرحله میتوان برای اخذ شهروندی استرالیا اقدام کرد.

امکانات رفاهی و تحصیلی و کیفیت بالای زندگی، استانداردهای فوق العاده برای زندگی شهروندان، نرخ تورم پایین و نرخ پایین بیکاری، بالا بودن دستمزدها برای افراد متخصص و همچنین شرایط ایده آل برای جذب سرمایه گذاران خارجی و دلایل بسیار دیگری باعث شده است که مهاجرت به استرالیا یک هدف برای زندگی در کشوری مدرن، آرام و پیشرفته شود تا همین موضوع باعث شود تا هر ساله عده‌ی زیادی برای اخذ اقامت استرالیا اقدام کنند.

مزایای اقامت استرالیا

اقامت دائم استرالیا مزایای بیشتری نسبت به اقامت موقت این کشور دارد ولی این به این معنی نیست که اقامت موقت این کشور از کیفیت پایینی برخوردار است، باید بدانید که بسیاری از مهاجران کسب اقامت موقت این کشور را به شهروندی بسیاری از کشورهای دیگر ترجیح می دهند و در ادامه خواهیم گفت که حتی اقامت موقت را به عنوان پلی برای رسیدن به اقامت دائم و حتی شهروندی استرالیا می بینند.

 

انتخاب مناسب‌ترین راه برای مهاجرت به استرالیا، با توجه به شرایط شما

در این بخش تعدادی از مزایای اقامت دائم را برای شما بازگو می کنیم:

 • اولین مزیت این است که شما وارد استرالیا می شوید؛ یک کشور مدرن با زیرساخت های قدرتمند که هر فردی در آن می تواند به رشد در هر زمینه ای برسد.
 • شما بعد از کسب شرایط لازم و حدودا بعد از 4 سال می توانید شهروندی استرالیا را دریافت کنید.
 • هزینه های پزشکی شما در اکثر موارد رایگان می شود و در موارد دیگر با تخفیف بسیار بالایی شما از خدمات پزشکی بهره مند می شوید.
 • اگر بعد از دو سال کاری پیدا نکردید، می‌توانید از مزایای اقامت دائم خود استفاده کنید و از دولت استرالیا حقوق بیکاری دریافت کنید.
 • اگر شما به دنبال خرید خانه در استرالیا هستید، می توانید از وام ۴ درصدی خرید خانه در استرالیا استفاده کنید و مبلغ آن را تا ۳۰ سال تقسیط کند. شما شرایط بسیار مناسبی برای خرید خانه در استرالیا دارید و فقط نیاز به پرداخت 10% قیمت خانه را دارید، مابقی را وام می گیرید.
 • شما می‌توانید در کشور نیوزلند بدون هیچ محدودیتی زندگی، کار و تحصیل کنید ولی افرادی که اقامت نیوزلند را دارند این شانس را ندارند.
 • اقامت دائم استرالیا به شما این امکان را می‌دهد که اسپانسر افراد خانواده مثل پدر و مادر و خواهر و برادر شوید و یا اگر با شخصی ازدواج می‌کنید ایشان را نیز به همراه خود به استرالیا بیاورید.
 • تحصیل در استرالیا با دریافت تخفیف 50% و همچنین در صورت گرفتن پذیرش از استاد و دانشگاه به‌صورت رایگان است.
 • تحصیل رایگان فرزندان شما در مدارس دولتی استرالیا
 • با اقامت استرالیا می‌توانید برای فرزندان خود کمک خرج دولتی بگیرید.
 • دیگر دغدغه دریافت ویزاهای توریستی کشورهای اروپایی،کانادا و آمریکا را ندارید.

انواع اقامت استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا، دولت به متقاضیان دو مدل اقامت دائم و موقت را اعطا می کند که متقاضیان بسته به شرایط خود یکی از این حالت ها را دریافت می کنند. دقت کنید که بعضی از اقامت های موقت این امکان را فراهم می‌کنند تا بعد از مدتی بتوانید برای اقامت دائم نیز اقدام کنید. با سلکت ویزا همراه باشید تا هر دو نوع اقامت را مورد بررسی قرار دهیم.

اقامت دائم استرالیا

مسلما بهترین حالت مهاجرت، حالتی است که شما در آن اقامت دائم استرالیا را اخذ کنید، پیشنهاد می کنیم همیشه با تفکر اخذ اقامت دائم کار خود را شروع کنید، گرچه بسته به شرایط اکثر متقاضیان، ویزای موقت هم می‌تواند یک گزینه جذاب به شمار بیاید و یا حتی همانطور که در بالا اشاره کردیم بعضی از ویزاهای اقامت موقت این ویژگی را دارند که پس از مدتی بتوانید برای ویزای دائم اقدام کنید.

به عنوان مثال اگر شما ویزای موقت 491 را داشته باشید می توانید برای اقامت دائم از طریق ویزای 191 استرالیا اقدام کنید و یا در ویزای سرمایه گذاری استرالیا اگر شما ساب کلاس 188 را دارید می توانید از طریق ویزای 888 به اقامت دائم دست یابید.

ساب کلاس ویزای مورد نظرنوع ویزای استرالیا
ویزای 132 استرالیاویزای سرمایه گذاری استرالیا
ویزای 888 استرالیا
ویزای 189 استرالیاویزای کار استرالیا
ویزای 190 استرالیا
ویزای 100 استرالیاویزای ازدواج استرالیا
ویزای 801 استرالیا
ویزای 864 استرالیاویزای والدین استرالیا
ویزای 143 استرالیا
ویزای 103 استرالیا

انتخاب مناسب‌ترین راه برای مهاجرت به استرالیا، با توجه به شرایط شما

اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه گذاری

ما در مقالات خود بارها اعلام کرده ایم که بهترین و سریعترین راه‌های اخذ اقامت دائم ویزای سرمایه گذاری استرالیا می‌باشد روشی که امروزه مهاجران و تاجران زیادی را به خود سوق داده است و از این طریق مهاجرت به استرالیا را در برنامه خود قرار داده اند. دولت استرالیا چندین ویزای سرمایه گذاری برای اخذ اقامت دائم را ارائه داده است مانند:

در میان ویزاهای سرمایه گذاری ذکر شده ساب کلاس 132 و همچنین ساب کلاس 888 شرایط راحت تر و همچنین محبوب تری میان سرمایه گذاران ایرانی دارند هرچند که بسته به شرایط متقاضی ما می توانیم در دیگر موارد هم شما را راهنمایی کنیم.

ویزای 888 در ادامه ویزای 188 می باشد و از این طریق متقاضیان، اقامت دائم استرالیا را کسب می کنند و یا ویزای 132 نیز برای صاحبان مشاغلی است که توانایی سرمایه گذاری بیشتری را دارند و می خواهند به صورت مستقیم اقامت دائم را کسب کننند.

تیم سلکت ویزای با دارا بودن مشاوران متخصص خود در زمینه سرمایه گذاری در استرالیا و همچنین با بهره گیری از تجربه مهندس دامون آرین وکیل رسمی مهاجرت استرالیا و همچنین وکیل رسمی MARA می تواند در این زمینه شما را در مسیر اخذ ویزای سرمایه گذاری راهنمایی کند.

اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای کار

دیگر روش مهاجرت به این کشور، ویزای اسکیل ورکر می باشد. در آخرین آماری که اداره مهاجرت استرالیا منتشر کرده است؛ 68% از مهاجران این کشور از طریق ویزای کار وارد این کشور شده اند که این میزان قابل توجهی است. اداره مهاجرت استرالیا ویزاهای بسیار با شرایط متنوع را برای متقاضیان ویزای اسکیل ورکر ارائه داده است که شرایط اقامت دائم را دارند.

مهندس دامون آرین وکیل مهاجرت استرالیا و مورد تایید سازمان مارا به شما متقاضیان ویزای کار استرالیا دو ویزای 190 و ویزای 189 را پیشنهاد می کند تا مسیر راحتی را برای کسب اقامت دائم از طریق ویزای کار داشته باشید. اگر شرایط مناسبی از نظر جمع آوری امتیاز دارید می‌توانید از طریق ویزای مستقل 189 اقدام کنید و به نوعی PR استرالیا را از بدو ورود به این کشور در اختیار داشته باشید.

در صورتی که شما نتوانید امتیاز لازم را برای اقامت دائم کسب کنید جای نگرانی نیست زیرا شما می توانید ویزای 190 را در نظر داشته باشید، این ویزا به شما کمک می کند تا در صورت کسب یک اسپانسر ایالتی استرالیا و اخذ 5 امتیاز از این طریق شرایط امتیازی خود را به نوعی بهبود ببخشید.

اقامت دائم از طریق ویزای ازدواج

ویزای ازدواج و یا نامزدی روشی است که شما می توانید از طریق آن برای دریافت کارت PR اقدام کنید، به این صورت که اگر همسر شما یک تبعه و شهروند استرالیا یا شخصی که اقامت دائم را داشته باشد می توانید روی ویزای ازدواج استرالیا حساب کنید چرا که این حالت برای شما بهترین حالت ورود و اخذ اقامت این کشور می‌شود.

تیم سلکت ویزا به شما دو ویزای ازدواج استرالیا را ارائه می کند که از ویژگی اقامت دائم استرالیا بهرمند می‌باشند.

 • ویزای 100 استرالیا
 • ویزای 801 استرالیا

اقامت دائم از طریق فرزندان مقیم استرالیا | ویزای والدین

روشی دیگر برای اخذ اقامت دائم استرالیا مختص آن دسته از والدینی است که فرزندان آنها مقیم استرالیا و یا شهروند استرالیا باشند و بتوانند اسپانسر والدین خود شوند تا از این طریق والدین خود را به استرالیا بیاورند. این روش دارای سه کلاس است که در زیر شرح می‌دهیم.

 • ساب کلاس 864 که در گروه ویزاهای Contributory قرار دارد و با پرداخت مبلغ بیشتر شما در صف انتظار طولانی ویزاهای والدین استرالیا قرار نمی گیرید چرا که ویزاهای والدین صف انتظار طولانی دارند و گاها حتی تا 30 سال هم اخذ این ویزاها به طول می انجامد.
 • ساب کلاس 143 نیز یک ویزای Contributory و شرایط یک ویزای دائم را نیز دارد.
 • ساب کلاس 103: نقطه مثبت آن هزینه پایین آن و نقطه منفی نیز مدت زمان طولانی برای اخذ آن می‌باشد.
ساب کلاس ویزای مورد نظرنوع ویزای استرالیا
ویزای 188 استرالیاویزای سرمایه گذاری استرالیا
ویزای 476 استرالیاویزای کار استرالیا
ویزای 491 استرالیا
ویزای 820 استرالیاویزای ازدواج استرالیا
ویزای 309 استرالیا
ویزای 804 استرالیاویزای والدین استرالیا
ویزای 884 استرالیا
ویزای 173 استرالیا

انتخاب مناسب‌ترین راه برای مهاجرت به استرالیا، با توجه به شرایط شما

اقامت موقت استرالیا

ویزای استرالیا به دلیل جایگاه خود در جهان باعث شده است تا بسیار از مهاجران در جهان حتی به دنبال کسب اقامت موقت آن نیز باشند، زیرا شما به مزایای فراوانی می رسید که دولت استرالیا در اختیار شما می گذارد، گرچه بسیاری از مهاجران ویزای موقت استرالیا را به عنوان پلی برای رسیدن به اقامت دائم و پی آر این کشور می دانند و کسب اقامت موقت استرالیا را یک موفقیت می‌دانند.

سرمایه گذاری در استرالیا یک گزینه مناسب برای مهاجران بخصوص مهاجران ایرانی به شمار می آید تا علاوه بر سرمایه گذاری در یک کشور امن با اقتصاد پویا، ویزا و اقامت این کشور را نیز کسب کنند. ویزای 188 استرالیا یک ویزای موقت محسوب می شود که در 5 شاخه آن را ارائه می‌کند.

ویزای نوآوری تجاری 188
ویزای سرمایه گذاری 188
ویزای سرمایه گذاری خاص 188
ویزای کارآفرینی 188
ویزای سرمایه گذاری پرمیوم 188
ساب کلاس 188 یک ویزای موقت 4 ساله محسوب می شود که دارندگان آن می توانند بعد از مدتی برای کسب شرایط دائم از طریق ویزای 888 اقدام کنند.

اخذ ویزای 188 شرایط راحت تری را نسبت به دیگر ویزاها دارد که تاجران و سرمایه داران ایرانی آن را انتخاب می کنند. ویزای 188 براساس میزان امتیاز جمع آوری شده توسط متقاضیان آن می باشد که این امتیاز از طریق میزان سرمایه گذاری و دارایی به همراه سطح زبان و تحصیلات و دیگر فاکتورها بدست می آید.

در مورد اقامت دائم از طریق ویزای کار صحبت هایی را ارائه دادیم اما خوب گاهی اوقات شرایط به گونه ای پیش می رود که تعدادی از متقاضیان نمی توانند امتیاز لازم را برای اخذ ویزای 189 و 190 کسب کنند تا صاحب اقامت دائم شوند که ما به آنها می گوییم جای نگرانی نیست زیرا ما دو ویزای 476 و همچنین ساب کلاس 491 را به شما معرفی می کنیم که ویزای مهارتی استرالیا محسوب می شوند که این ویژگی را دارند بعد از مدتی شما بتوانید برای اقامت دائم اقدام کنید.

ویزای 476 مختص فارغ التحصیلان رشته های مهندسی در دانشگاه های تهران و امیرکبیر می باشد که تا سقف 18 ماه می توانند زندگی در استرالیا را تجربه کنند و بعد از کسب شرایط لازم برای ویزاهای دائم اقدام کنند.

ویزای 491 یک ویزای تخصصی با اسپانسر مناطق کم‌جمعیت و اسپانسر فامیلی می باشد که متقاضیان به مدت 5 سال در مناطق کم جمعیت ساکن می شوند.

ویزای 491 از 16 نوامبر 2019 جایگزین ویزای 489 شده است.

اگر همسر یا نامزد شما دارای اقامت دائم و یا شهروند استرالیا باشد و به صورت دائم در این کشور ساکن باشد، شما نیز می توانید از طریق ویزای 820 و یا ویزای 309 به صورت موقت وارد این کشور شده و قبل از پایان مهلت ویزا برای یک ویزای دائمی از طریق ویزاهای ذکر شد (100 و یا 801) اقدام کنید.

والدینی هستند که بیش از نیمی از فرزندانشان ساکن استرالیا بوده و اقامت دائم این کشور را دارند و می توانند از طریق ویزاهای والدین وارد این کشور شده و در کنار فرزندان خود زندگی کنند که در بالا در مورد ویزای دائمی والدین به صحبت پرداختیم و می‌خواهیم در این بخش به حالت موقت ویزای والدین بپردازیم.

موسسه سلکت ویزا برای متقاضیان سه گروه: ویزای 804، ویزای 884، ویزای 173 را در نظر دارد که والدین باید در این ویزاها به سن بازنشستگی استرالیا رسیده باشند که معمولا چیز در حدود 65/5 تا 67 سال می باشد. این ویزاها، اقامت موقت را به مدت دو سال در اختیار والدین قرار می دهد تا در این مدت بتوانند برای دائمی کردن اقامت خود از طریق دیگر ویزاهای والدین اقدام کنند.

 • ویزای 804 استرالیا
 • ویزای 884 استرالیا
 • ویزای 173 استرالیا

تبدیل اقامت موقت به اقامت دائم استرالیا

در این مقاله اطلاعاتی کاملی در ارتباط با انواع اقامت موقت و دائم کشور استرالیا را برای شما متقاضیان عزیز ارائه کردیم و شما با انواع ویزاهای اقامتی این کشور آشنا شدید. اما سوال بسیاری از متقاضیان مهاجرت به استرالیا این است که اگر بسته به شرایط و یا هر دلیلی نتوانند اقامت دائم را اخذ کنند آیا در آینده این امکان وجود دارد که اقامت دائم این کشور را بدست بیاورند ؟ از این رو ما در مقالهای با عنوان تبدیل اقامت موقت به اقامت دائم استرالیا سعی کردیم تا سوال شما دوستان عزیز را پاسخ دهیم که پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه کنید.

مسلما اگر فردی نتواند ویزای دائمی استرالیا را دریافت کند اصلی ترین دلیل آن می تواند پایین بودن امتیازات در ویزاهای کاری باشد و یا پایین بودن میزان سرمایه گذاری در ویزاهای سرمایه گذاری و کارآفرینی باشد که باید بگوییم که این موضوع به این معنی نمی باشد که شما شرایط خوبی را در استرالیا نخواهید داشت، ویزاهای موقت همانند یک پل می باشد که شما با استفاده از آن بتوانید بعد از کسب شرایط لازم به اقامت دائم و در نهایت شهروندی استرالیا برسید. دولت استرالیا ویزاهای خود را به گونه ای طراحی کرده است که شما بتوانید آن را به دائم تبدیل کنید.

آیا شرایط اخذ اقامت قانونی و دائم استرالیا را دارم؟

وقتی که این مقاله را مطالعه می کنید بسیاری از شما دوستان و متقاضیان عزیز سوالی را از خود می پرسید و آن هم این است که آیا شرایط اخذ اقامت قانونی و دائم استرالیا را دارم و یا نه؟

خوب باید به این سوال به این صورت پاسخ دهیم که در مرحله اول بیشترین تاثیر را خود شما بر این موضع می گذارید، به این صورت که در ویزاهای کاری و یا سرمایه گذاری که براساس امتیاز است این شما هستید که می توانید با تلاش و کسب نمره زبان بالا و همچنین ادعای سابقه کار بالا، شرایط پرونده خود را بطور کلی تغییر دهید، هر چند که همکاری با یک وکیل رسمی با کارنامه موفق می تواند تاثیر بسیاری داشته باشد تا شما را در مسیر درست با کمترین ریسک قرار دهد ولی در نهایت این شما هستین که باید بیشترین تلاش را برای رسیدن به اقامت دائمی و قانونی این کشور کنید.

امکان اخذ شهروندی استرالیا بعد از اقامت وجود دارد؟

آیا بعد از کسب اقامت این کشور می توان امید به کسب شهروندی داشت؟ باید بگوییم بله و افرادی که اقامت دائم را کسب می‌کنند، می‌توانند با کسب شرایط لازم، خود را آماده دریافت شهروندی استرالیا کنند.

در این صفحه ما برای شما به صورت اجمالی در مورد ویزای های موقت و دائم و شرایط هر یک از آنها برای مهاجرت به استرالیا پرداختیم، شما می توانید جهت بررسی شرایط خود نسبت به تکمیل فرم ارزیابی رایگان در این سایت اقدام کنید و یا با تماس با دفتر سلکت ویزا برای خود یک وقت مشاوره رایگان تنظیم کنید تا به این صورت اطلاعات دقیق و به روزی را کسب کنید.

اقامت استرالیا از طریق خرید ملک

یکی از سوالات پرتکرار از ما این است که آیا این امکان وجود دارد که ما اقامت استرالیا را از طریق خرید ملک بدست آوریم؟ کشورهای بسیاری وجود دارند که به مهاجران در قبال خرید ملک اقامت آن کشور را اعطا کند، مانند ترکیه. اما باید بگوییم چنین قانونی در سیستم مهاجرت استرالیا وجود ندارد یعنی دوستان و متقاضیان عزیز درصورتی که دیدید و شنیدید که افرادی این نوید را به شما میدهند که در قبال خرید ملک در استرالیا می توانید اقامت استرالیا را دریافت کنید، ما در این بخش به شما با اطمینان می گوییم که به هیچ عنوان امکان اخذ اقامت استرالیا از طریق ملک وجود ندارد.

البته این به این معنی نیست که شما نمی توانید در استرالیا خانه ای بخرید باید بگوییم که شما در ابتدا باید از طریق یکی از انواع ویزای استرالیا وارد این کشور شده و در ادامه اقدام به خرید خانه کنید.

PR استرالیا از طریق خرید سهام

باز هم یک تیتر جذاب و گمراه کننده که برخی از دفاتر غیر مجاز از آن برای جذب مشتری استفاده می کنند. باید بگوییم که این امکان وجود ندارد از این رو اگر در جایی دیدید که دفتری از عنوان ها و تبلیغات جذابی همچون اخذ اقامت استرالیا از طریق خرید سهام استفاده می کند، بدانید که آن فرد وکیل رسمی مارا و مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا نمی باشد.

ما در پروسه مهاجرت به استرالیا سال های بسیاری است که فعالیت داریم و از این دست موارد بسیار دیده ایم و باید بگوییم چنین چیزی وجود ندارد و شما باید براساس شرایط موجود برای انواع ویزاهای کاری و یا سرمایه گذاری اقدام کنید و در نهایت بعد از ورود قانونی به استرالیا به دنبال خرید سهام یا اورراق قرضه باشید، هرچند که ما بارها در مقالات مخلفتی بهترین راه های اخذ اقامت دراسترالیا را برای شما عنوان کرده ایم و باز هم می گوییم شما تنها با خرید سهام یک شرکت نمی توانید اقامت آن کشور را بدست آورید.

اقامت استرالیا با 50 هزار دلار

اقامت استرالیا با 50 هزار دلار یک دروغ بزرگ که در سال های اخیر بسیار آن را شنیده ایم، اگر کمی دقت داشته باشید متوجه می شوید که هیچ کشور مدرن و پیشرفته ای با چنین مبالغی اقامت خود را به مهاجران نمی دهد برای مثال کشوری مانند ترکیه برای اعطای اقامت خود 250 هزار دلار دریافت می کند به همین دلیل نباید این انتظار را داشت که استرالیا با مبالغ کمتر اقامت خود را بدهد.

ما در پروسه مهاجرت به استرالیا سال های بسیاری است که فعالیت داریم و از این دست موارد بسیار دیده ایم و باید بگوییم چنین چیزی وجود ندارد و شما باید براساس شرایط موجود برای انواع ویزاهای کاری و یا سرمایه گذاری اقدام کنید و در نهایت بعد از ورود قانونی به استرالیا به دنبال خرید سهام یا اورراق قرضه باشید، هرچند که ما بارها در مقالات مخلفتی بهترین راه های اخذ اقامت دراسترالیا را برای شما عنوان کرده ایم و باز هم می گوییم شما تنها با خرید سهام یک شرکت نمی توانید اقامت آن کشور را بدست آورید.

انتخاب مناسب‌ترین راه برای مهاجرت به استرالیا، با توجه به شرایط شما

اقامت استرالیا از طریق تولد فرزند

در روز های اخیر بسیار این موضوع را می‌شنویم که آیا این امکان وجود دارد که اقامت استرالیا را از طریق تولد فرزند در این کشور بدست آوریم؟

باید در همین ارتباط بگوییم که به هیچ عنوان امکان اخذ اقامت استرالیا از طریق تولد فرزند وجود ندارد.

شاید این سوال به دلیل وجود چنین قانونی در کانادا و مهاجرت بسیاری از هنرمندان به کانادا برای به دنیا آوردن فرزند خود در این کشور ایجاد شده باشد از این رو باید گفت که قوانین استرالیا با کشورهای دیگر متفاوت است و شما باید بدانید که با هر ویزایی وارد خاک استرالیا شوید و صاحب فرزند شوید بازهم فرزند شما نمی‌تواند اقامت یا تابعیت استرالیا دریافت کند. در صورتی فرزند شما اقامت استرالیا را می تواند دریافت کند که شما اقامت دائم داشته باشید و یا شهروند استرالیا باشید. اگر این‌طور نباشد، با تولد فرزند فقط ویزای مشابه شما به فرزند اعطا می‌شود. برای مثال اگر شما با ویزای تحصیلی هستید، ویزای فرزند شما نیز ویزای همراه تحصیلی خواهد بود.

سوالات پر تکرار در خصوص اقامت استرالیا

شما برای دریافت اقامت این کشور روش های بسیاری را می توانید پیش روی خود داشته باشید که براساس شرایط و توانایی های خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. این روش ها می تواند شامل اقامت کاری یا سرمایه گذاری باشد و یا اقامت تحصیلی و دیگر موارد که بهتر است این صفحه را به صورت کامل مطالعه فرمایید.

مسلما در هر صورت اقامت دائم بهترین نوع اقامتی است که می توان دریافت کرد اما در بسیاری از موارد دریافت اقامت موقت برای بسیاری از متقاضیان بهترین گزینه می باشد از طرفی اقامت های موقت در استرالیا این امکان را به متقاضی می دهد تا بعد از کسب شرایط لازم آن را به دائم تبدیل کنید.

مسلما استرالیا یکی از بهترین کشورهای مهاجر پذیر در جهان می باشد. افرادی که اقامت این کشور را دریافت کرده اند از سطح بالایی در زندگی برخوردار هستند به همین منظور استرالیا تبدیل شده است به یک کشور ایده آل برای مهاجرت شاید همین موضوع باعث شده است تا بیش از 40 درصد ساکنان استرالیا مهاجر باشند.

همین حالا برای مشاوره رایگان اقدام کنید...

پرسش و پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

رزرو مشاوره آنلاین