ویزای 188 استرالیا

یکی از مقاصدی که افراد بسیاری برای رسیدن به شرایط زندگی بهتر به دنبال استفاده از ویزاهای مختلف آن هستند، استرالیا به حساب می‌رود. اداره مهاجرت برای آن که بتواند اشخاصی مفید را جذب کند که تاثیرات مثبتی از خود بر جای می‌گذارند، روش‌های متنوعی را طراحی و اجرایی کرده است. آیا دارای بیزینس فعال هستید و قصد دارید تا با استفاده از آن یا به منظور گسترشش به مقصد بیان شده مهاجرت نمایید؟ در این صورت ویزای سرمایه گذاری استرالیا بهترین گزینه پیش روی شما خواهد بود.

این مسیر از ساب کلاس‌های متعددی تشکیل شده که هر یک از آنها نیازمند داشتن شرایطی خاص هستند. برای آن که بتوانید گزینه مناسبی را از میان آنها انتخاب نمایید، بهتر است اطلاعات کلی‌ای پیرامون هر یک به دست آورید. سازمان مهاجرتی سلکت ویزا برای آن که به شما عزیزان در این کار کمکی کرده باشد، دست به نگارش مقالات مختلفی زده است. اگر تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید، داده‌هایی به روز و قابل اطمینان در مورد ویزای 188 استرالیا به دست میاورید.

نکته بسیار مهم ویزای 188 استرالیا این است که متقاضیان آن بعد از گذشت مدتی و کسب شرایط لازم مسیر همواری برای کسب اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای 888 استرالیا دارند.

معرفی ویزای 188 استرالیا

ویزای 188 استرالیا یکی از زیر مجموعه‌های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به این کشور است. اگر به دنبال آشنایی با بازار کار، وضعیت زندگی و فرهنگی جامعه هستید و می‌خواهید قبل از آن که به دنبال اقامت دائم بروید دید مناسبی نسبت به آنچه که در انتظارتان است به دست آورید، پیشنهاد می‌کنیم به سراغ این مجوز بروید. اگر بتوانید شرایط مورد نیاز برای موفقیت در مسیر پیش روی خود را فراهم نمایید، شانس آن را خواهید داشت تا برای 5 سال در استرالیا فعالیت کرده و برای رسیدن به PR هم وارد عمل شوید.

داشتن مالکیت کسب و کار یکی از مهم‌ترین مسائلی است که در این مسیر مورد توجه قرار می‌گیرد. همان‌طور که کمی قبل‌تر بیان کردیم، ویزای 188 استرالیا دارای انواع مختلفی است که هر یک شرایط خاص خود را دارند. برای آن که به سراغ گزینه مناسبی بروید، توصیه می‌کنیم قسمت بعدی را مطالعه کنید.

اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا با کمترین هزینه و سرمایه

مشاوره رایگان فقط با ارسال شماره تماس برای ما

انتخاب مناسب‌ترین راه برای مهاجرت به استرالیا، با توجه به شرایط شما

انواع ویزای 188 استرالیا

ویزای 188 استرالیا مجوزی است که به دارندگان این امکان را می‌دهد تا برای 5 سال در کشور مورد بحث به فعالیت بپردازند. اگر دارای کسب و کاری در ایران هستید و می‌خواهید از طریق فرصت‌های موجود آن را گسترش دهید، این روش می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های پیش رویتان باشد. در صورت موفقیت بدون انتقال سرمایه اولیه، این شانس در اختیارتان قرار می‌گیرد که وارد کشور مورد بحث شوید.

دارندگان ویزای 188 می‌توانند بستر موجود در ایالت مد نظر خود را به منظور راه اندازی بیزینسشان سنجیده، پیش نیازهای ضروری را فراهم و در مرحله شروع به کار سرمایه مورد نیاز را انتقال دهند. حال در این میان اقدامات مجاز و میزان مبلغی که باید انتقال داده شود به نوعی از ویزای 188 بستگی خواهد داشت که موفق به گرفتن آن می‌شوید.

آیا به دنبال آشنایی با انواع موجود هستید؟ در این صورت باید بگوییم که نوآوری تجاری، سرمایه گذاری، سرمایه گذاری خالص، کارآفرینی، نوآوری کسب و کار، سرمایه گذار قابل توجه و سرمایه گذاری پریمیوم مواردی به حساب می‌روند که در گروه بیان شده قرار می‌گیرند.

این شاخه از ویزای سرمایه گذاری استرالیا 188 برای افراد با مهارت در کسب و کار که می‌خواهند یک تجارت جدید در استرالیا راه‌اندازی کنند و یا یک تجارت موجود در استرالیا را مدیریت کنند و توسعه دهند. متقاضیان ابتدا باید توسط یک ایالت یا منطقه‌ای از استرالیا اسپانسر شوند و حداقل 65 امتیاز بر طبق جدول امتیازبندی ویزای سرمایه گذاری استرالیا دریافت کنند.

برای افرادی که می‌خواهند یک سرمایه گذاری مشخص حداقل 1.5 میلیون دلار در یکی از ایالت‌های استرالیا داشته باشند و به کسب و کار و سرمایه‌گذاری خود در خاک استرالیا ادامه دهند. متقاضیان ابتدا باید توسط یک ایالت یا منطقه‌ای از استرالیا اسپانسر شوند و حداقل 65 امتیاز بر طبق جدول امتیازبندی دریافت کنند.

برای افرادی که می‌خواهند یک سرمایه گذاری مشخص حداقل 5 میلیون دلار در یکی از ایالت‌های استرالیا داشته باشند و به کسب و کار و سرمایه‌گذاری خود در خاک استرالیا ادامه دهند. متقاضیان ابتدا باید توسط یک ایالت یا منطقه‌ای از استرالیا اسپانسر شوند و حداقل 65 امتیاز بر طبق جدول امتیازبندی دریافت کنند. دقت داشته باشید که متقاضیان این شاخه از ویزای 188 استرالیا باید از سوی دولت یا ایالت یا کمیسیون تجارت و سرمایه‌گذاری استرالیا (Austrade) به نمایندگی از دولت استرالیا تأیید شوند.

این شاخه از ویزای سرمایه گذاری استرالیا به شما این اجازه را می دهد که در استرالیا فعالیت های کارآفرینی را انجام دهید که این فعالیت ها نباید با قوانین استرالیا مغایرت داشته باشد از این رو متقاضیان باید از سوی دولت یا یکی از ایالت‌های استرالیا تأیید شوند. شما می توانید با مبلغ 200000 دلار استرالیا آغاز کنید دقت داشته باشید باید برای این فعالیت یک طرح اقتصادی مورد تایید ارائه کنید.

برای افرادی که می‌خواهند یک سرمایه گذاری مشخص حداقل 15 میلیون دلار در یکی از ایالت‌های استرالیا داشته باشند و به کسب و کار و سرمایه‌گذاری خود در خاک استرالیا ادامه دهند. متقاضیان ابتدا باید توسط یک ایالت یا منطقه‌ای از استرالیا اسپانسر شوند و حداقل 65 امتیاز بر طبق جدول امتیازبندی دریافت کنند.

اگر ویزای 188 استرالیا را دارید و می‌خواهید به طور موقت آن را تمدید کنید، می‌توانید به سراغ این ساب کلاس بروید. با  استفاده از این مجوز شانس آن در اختیارتان قرار می‌گیرد تا برای 3 سال دیگر در کسب و کار خود مشغول به فعالیت باشید و با متدهای نوآورانه آن را گسترش دهید.

در صورتی که قصد دارید مجوز اقامتی‌تان را به دائم تغییر دهید و هنوز پیش نیازهای آن را فراهم نکرده‌اید و مهلت بیشتری می‌خواهید، می‌توانید با استفاده از ساب کلاس بیان شده بین 2 تا 3 سال دیگر برای خود زمان بخرید. اگر از ویزای نوآوری تجاری استفاده می‌کنید و 3 سال از داشتن آن سپری شده، شانس آن را خواهید داشت تا به اهداف بیان شده دست یابید. یکی از اصلی‌ترین پیش نیازهایی که در این مسیر مطرح می‌شود، چیزی نیست جز دریافت نامزدی استانی یا دولتی.

همان‌طور که از نام ساب کلاس بیان شده مشخص می‌باشد، توسعه سرمایه گذاری قابل توجه به دارندگان این زیر مجموعه ویزای 188 استرالیا این امکان را می‌دهد تا مجوز اقامتی خود را به طور موقت و محدود تمدید کند.

اگر شما عزیزان از طریق مسیر سرمایه گذاری قابل توجه توانسته‌اید اجازه ورود و زندگی در کشور مورد بحث را به دست آورید و به دنبال آن هستید تا بیشتر از مدت زمان اعتبار معمول آن در استرالیا حضور داشته باشید، این روش گزینه مناسبی برایتان خواهد بود. با موفقیت در گرفتن این ویزای 188 استرالیا، شما شانس آن را پیدا خواهید کرد تا به مدت 4 سال دیگری برای گسترش بیزینس خود به فعالیت بپردازید.

شرایط لازم برای ویزای 188 استرالیا

شما برای اخذ ویزای 188 استرالیا به مانند دیگر ویزاهای استرالیا نیازمند داشتن یکسری شرایط اولیه هستید تا نشان دهید که برای اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا شرایط اولیه را دارید. با ما همراه باشید :

اولین شرط برای این ویزا داشتن حداقل 65 امتیاز از جدول امتیازی ویزای سرمایه گذاری استرالیا می‌باشد. که در ادامه جدولی برای این گروه از ویزاها طراحی و در اختیار شما متقاضیان عزیز قرار داده ایم.

پیش نیاز دیگر برای این ویزا سن می‌باشد که شما باید سنی کمتر از 55 سال را داشته باشید ولی این نکته را باید اشاره کرد که در برخی از موارد و شرایط خاص شما می‌توانید با سن بالاتر از 55 سال هم برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا اقدام کنید.

 شرط بعدی برای ویزای کارآفرینی استرالیا دارایی های شما می‌باشد به اینصورت که خالص دارایی‌های شما باید حداقل ۱.۲۵۰.۰۰۰$ استرالیا (AUD) شامل اموال منقول و غیر منقول مانند زمین، خانه، ماشین و پول نقد و دیگر موارد باشد. توجه کنید این رقع براساس دلار دولتی محاسبه میشود که در حال حاضر 4000هزار تومان است.

شما باید اثبات کنید که در 2 سال از چهار سال  اخیر دارای یک گردش مالی برابر با حداقل 500 هزار دلار استرالیا باشد که اصولا به دلیل تغییرات شدید نرخ ارز در ایران می‌توانید گردش مالی را در 3 یا 4 سال گذشته را ارائه کنید.

شما باید از یکی از ایالت های استرالیا دعوت‌نامه را دریافت کنید.

شما باید در تست‌های پزشکی شرکت کرده و شرایط لازم را کسب کنید تا از نظر سلامت مورد تایید دولت استرالیا قرار گیرید این نکته را یادآوری می‌کنیم که این گواهی برای اعضای خانواده شما نیز لازم است. دقت کنید که این گواهی تا 12 ماه اعتبار دارد.

سطح زبان انگلیسی در گروه ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا اجباری نمی‌باشد اما متقاضیان در صورتی که سطح زبان پایین تر از آیلتس 5/4 را داشته باشند باید هزینه‌ای جدا معادل ۹۷۹۵ دلار استرالیا پرداخت کنند.

مدارک لازم برای ویزای 188 استرالیا

برای آن که بتوانید واجد شرایط بودن خود را در فاکتورهای مد نظر اداره مهاجرت به منظور گرفتن ویزای 188 استرالیا اثبات کنید، باید اسنادی مختلفی را آماده کنید. اگر بخواهیم مواردی که معمولاً در چک لیست‌های مختلف قرار دارند را به شما عزیزان معرفی نماییم باید به گروه‌هایی مانند مدارک هویتی، اسناد مالی و کاری اشاره داشته باشیم. پاسپورت، شناسنامه، کارت ملی و آیتم‌هایی از این قبیل در گروه اول قرار می‌گیرند.

اسناد اموال ملکی و دارایی‌ها و گردش حساب در دسته دوم و جواز کسب و امثال آن هم در گروه سوم جای دارند. بسته به نوع ویزای 188 استرالیا که قصد اخذ آن را دارید، مدارکی به موارد بیان شده اضافه یا کم خواهند شد. آیا به دنبال اطلاعات دقیقی پیرامون این موضوع هستید؟ در این صورت به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم از طریق راه‌های ارتباطی موجود، از مشاوره رایگان کادر مجرب مجموعه سلکت ویزا بهره ببرید و یا به صفحه اختصاصی برنامه مد نظر خود مراجعه کنید.

جدول امتیاز بندی ویزای سرمایه گذاری استرالیا کلاس 188

یکی از موارد اصلی برای هر ویزا امتیاز آن می‌باشد سوالی که اکثر متقاضیان ویزای استرالیا می خواهند بدانند این است که به عنوان مثال برای اخذ ویزای 188 استرالیا باید چه امتیازی را کسب کنیم. شما برای اخذ ویزای 188 استرالیا باید حداقل 6 امتیاز را کسب کنید که ما در جدول زیر اصلی ترین موارد امتیازآور ویزای سرمایه گذاری استرالیا را برای شما ذکر کرده‌ایم تا به این طریق شما با سهولت بیشتری امتیازات خود را محاسبه کنید تا از شرایط خود در جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

جدول امتیاز بندی مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه‌گذاری و کارآفرینی

فاکتور سن

18 الی 24 سال

امتیاز : 20

25 الی 32 سال

امتیاز : ۳۰

33 الی 39 سال

امتیاز : ۲۵

40 الی 44 سال

امتیاز : 20

45 الی 54 سال

امتیاز : ۱۵

55 سال به بالا

امتیاز : ۰

سطح زبان انگلیسی

نمره‌ی 5 به بالا در هر مهارت آیلتس یا PTE و تافل ibT‌ معادل

امتیاز : ۵

نمره‌ی 7 به بالا در هر مهارت آیلتس یا PTE و تافل ibT‌ معادل

امتیاز : ۱۰

مدرک تحصیلی

گواهی تجارت استرالیا، دیپلم و لیسانس از مراکز آموزشی استرالیا، لیسانس مراکز آموزشی مورد تایید استرالیا

امتیاز : ۵

لیسانس مدیریت و تجارت

امتیاز : ۱۰

حمایت ویژه

اگر ایالت اسپانسر کننده تشخیص دهد که کسب و کار پیشنهادی شما،‌ویژه و منحصر به فرد می‌باشد

امتیاز : ۱۰

اموال و دارایی ها

مجموع اموال و دارایی شخصی و تجاری خود و همسر در حداقل دو سال اخیر

800 هزار دلار استرالیا

امتیاز : ۵

1.3 میلیون دلار استرالیا

امتیاز : ۱۵

1.8 میلیون دلار استرالیا

امتیاز : ۲۵

2.25 میلیون دلار استرالیا

امتیاز : ۳۵

گردش مالی کسب و کار

گردش مالی سالیانه‌ی کسب و کار حداقل دو سال در چهار سال اخیر

500 هزار دلار استرالیا

امتیاز : ۵

1 میلیون دلار استرالیا

امتیاز : ۱۵

1.5 میلیون دلار استرالیا

امتیاز : ۲۵

2 میلیون دلار استرالیا

امتیاز : ۳۵

فقط مخصوص زیرشاخه ی نوآوری تجارت

شما یک یا تعداد بیشتری کسب و کار تا قبل از تشکیل پرونده داشته‌اید:
حداقل 4 سال در 5 سال اخیر

امتیاز : ۱۰

حداقل 7 سال در 8 سال اخیر

امتیاز : ۱۵

فقط مخصوص زیرشاخه ی سرمایه گذاری

سرمایه‌گذاری واجد شرایط به مبلغ حداقل 100 هزار دلار استرالیا:

حداقل 4 سال تا قبل از تشکیل پرونده

امتیاز : ۱۰

حداقل 7 سال تا قبل از تشکیل پرونده

امتیاز : ۱۵

مدارک نوآوری تجاری

مدارک ثبت اختراع یا طراحی ثبت شده

مدارک ثبت اختراع یا طراحی ثبت شده

امتیاز : ۱۰

مدارک توافقنامه رسمی سرمایه‌گذاری مشترک

امتیاز : ۵

مدارک کسب و کار صادرات

امتیاز : ۱۵

مدارک سهام‌داری در کسب‌ و کارهای پررونق و رو به رشد

امتیاز : ۱۰

مدارک کمک‌های مالی و یا بودجه‌ی سرمایه‌گذاری

امتیاز : ۱۰

اسپانسر ایالتی و منطقه ای

حمایت ویژه (مناطق محدود)

امتیاز : ۱۰

ویزای 188E استرالیا

ویزای 188E استرالیا و یا همان ویزای استارت آپ استرالیا یکی از مسیرهای جدیدی می‌باشد که در روز های اخیر شرایط مناسبی را برای متقاضیان اعلام کرده است از این رو بسیاری به دنبال اخذ آن می‌باشند البته ناگفته نماند که شرایط خاص خود را دارد مانند داشتن آیلتس 6 و یا داشتن تاییدیه از یک ایالت و موارد دیگر اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر از ویزای استارت آپ استرالیا هستید پیشنهاد می‌کنم مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید.

روند اخذ ویزای 188 استرالیا

اگر سری به سایت اداره مهاجرت کشورهای مختلف زده باشید، بدون شک قسمت‌هایی را مشاهده کرده‌اید که به معرفی گام‌های ضروری برای رسیدن به مجوزهای اقامتی پرداخته‌اند. برای آن که شانس موفقیت خود را در رسیدن به هدف مد نظر افزایش دهید، بهتر است طبق مراحلی که توصیه شده‌اند عمل نمایید.

ما در سایت سازمان مهاجرتی سلکت ویزا برای آن که اطلاعات دقیقی در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم، هر آنچه که پیرامون ویزای 188 استرالیا در اداره مهاجرت قرار داده شده را داخل بخش‌هایی با عناوین جمع آوری مدارک، اخذ دعوت نامه ایالتی، لاج کردن پرونده و دریافت ویزا و امثال این‌ها بیان کرده‌ایم؛ پس اگر به دنبال داده‌هایی قابل اعتماد و به روز هستید، با ما همراه باشید.

انتخاب ساب کلاس مناسب

برای آن که شانس موفقیت خود را افزایش دهید، ابتدا باید شرایط خود، توانایی‌ها و انتظاراتتان را به طور کامل بررسی و مشخص نمایید. در گام بعدی زمان آن فرا می‌رسد تا با ساب کلاس‌های معرفی شده تحت عنوان انواع ویزای 188 استرالیا آشنایی پیدا کرده و  به سراغ گزینه‌ای بروید که بیشترین همخوانی را با وضعیتتان دارد.

در قسمت‌های قبلی اطلاعات تقریباً کاملی را پیرامون هر یک از آنها بیان کردیم؛ پس اطلاعات بیان شده در آنها را به خوبی مطالعه کنید. بهتر است به طور جدی سراغ موردی بروید که شرایط شما به آن شباهت بالاتری دارد و می‌توانید با کمی تلاش و کوشش، نظر مثبت افسر بررسی کننده پرونده را جلب نمایید.

انتخاب ایالت مناسب برای دریافت دعوت‌نامه

همان‌طور که می‌دانید، برای آن که بتوانید از ویزای 188 استرالیا استفاده نمایید باید یکی از ایالت‌ها اسپانسری شما را به عهده بگیرد. اولین اقدامی که باید انجام دهید، بررسی شرایط اشتغال و بیزینس خود در مناطق مختلف و بستر آماده شده برای آن به حساب می‌رود. پس از آن که ایالتی را به عنوان هدف نهایی‌تان برگزیدید، باید علاقه‌مندی خود را از طریق درخواستی که با نام EOI شناخته می‌شود اعلام کنید.

در این نامه هر فرد وضعیتش را در فاکتورهای مهم به دولت منطقه مد نظرش اعلام می‌نماید. در صورتی که شخص بتواند نظر ایالت را جلب کند، به وی دعوت‌نامه داده خواهد شد. هنگام آماده سازی درخواست علاقه‌مندی، باید به نکات مختلفی توجه شود که به همین سبب بهتر است از خدمات موسسات مهاجرتی شناخته شده مانند سازمان سلکت ویزا استفاده نمایید.

جمع آوری مدارک برای ویزای 188 استرالیا

پس از آنکه اداره مهاجرت درخواست‌ها را مورد بررسی قرار دهد و دعوت‌نامه را برای واجدین شرایط صادر کند، زمان آن فرا می‌رسد که افراد مدارک خود را به همراه نامه حمایت منطقه مد نظر و فرم‌های ضروری ویزای 188 استرالیا جمع آوری کرده و برای درخواست نهایی در پورتال تعیین شده ثبت نمایند. معمولاً در سایت‌های دولتی، چک لیستی قرار دارد که بهتر است طبق آن اسناد مورد نیاز را جمع آوری نمایید. تمامی مواردی که به آنها اشاره شده، باید به زبان انگلیسی ترجمه و در صورت تقاضا تاییدیه‌های رسمی هم برایشان گرفته شود.

مدارک ویزای سرمایه گذاری استرالیا

انتخاب ساب کلاس مناسب

برای آن که شانس موفقیت خود را افزایش دهید، ابتدا باید شرایط خود، توانایی‌ها و انتظاراتتان را به طور کامل بررسی و مشخص نمایید. در گام بعدی زمان آن فرا می‌رسد تا با ساب کلاس‌های معرفی شده تحت عنوان انواع ویزای 188 استرالیا آشنایی پیدا کرده و  به سراغ گزینه‌ای بروید که بیشترین همخوانی را با وضعیتتان دارد.

در قسمت‌های قبلی اطلاعات تقریباً کاملی را پیرامون هر یک از آنها بیان کردیم؛ پس اطلاعات بیان شده در آنها را به خوبی مطالعه کنید. بهتر است به طور جدی سراغ موردی بروید که شرایط شما به آن شباهت بالاتری دارد و می‌توانید با کمی تلاش و کوشش، نظر مثبت افسر بررسی کننده پرونده را جلب نمایید.

انتخاب ایالت مناسب برای دریافت دعوت‌نامه

همان‌طور که می‌دانید، برای آن که بتوانید از ویزای 188 استرالیا استفاده نمایید باید یکی از ایالت‌ها اسپانسری شما را به عهده بگیرد. اولین اقدامی که باید انجام دهید، بررسی شرایط اشتغال و بیزینس خود در مناطق مختلف و بستر آماده شده برای آن به حساب می‌رود. پس از آن که ایالتی را به عنوان هدف نهایی‌تان برگزیدید، باید علاقه‌مندی خود را از طریق درخواستی که با نام EOI شناخته می‌شود اعلام کنید.

در این نامه هر فرد وضعیتش را در فاکتورهای مهم به دولت منطقه مد نظرش اعلام می‌نماید. در صورتی که شخص بتواند نظر ایالت را جلب کند، به وی دعوت‌نامه داده خواهد شد. هنگام آماده سازی درخواست علاقه‌مندی، باید به نکات مختلفی توجه شود که به همین سبب بهتر است از خدمات موسسات مهاجرتی شناخته شده مانند سازمان سلکت ویزا استفاده نمایید.

جمع آوری مدارک برای ویزای 188 استرالیا

پس از آنکه اداره مهاجرت درخواست‌ها را مورد بررسی قرار دهد و دعوت‌نامه را برای واجدین شرایط صادر کند، زمان آن فرا می‌رسد که افراد مدارک خود را به همراه نامه حمایت منطقه مد نظر و فرم‌های ضروری ویزای 188 استرالیا جمع آوری کرده و برای درخواست نهایی در پورتال تعیین شده ثبت نمایند.

معمولاً در سایت‌های دولتی، چک لیستی قرار دارد که بهتر است طبق آن اسناد مورد نیاز را جمع آوری نمایید. تمامی مواردی که به آنها اشاره شده، باید به زبان انگلیسی ترجمه و در صورت تقاضا تاییدیه‌های رسمی هم برایشان گرفته شود.

لاج کردن پرونده در اداره مهاجرت برای ویزای 188 استرالیا

بعد از دریافت دعوت‌نامه ویزای 188 استرالیا از ایالت مربوطه، نوبت به تشکیل پرونده در اداره مهاجرت استرالیا می‌رسد. در این مرحله باید تمامی مدارک متقاضی و همراهانش با جزئیات کامل در هنگام تشکیل پرونده ارسال شود. هزینه‌ی تشکیل پرونده برای هر زیرشاخه در این ویزا متفاوت است و بر اساس جدول هزینه‌ها محاسبه می‌گردد.

دریافت ویزای 188 استرالیا

در مرحله آخر پس از تعیین آفیسر پرونده ویزای 188 استرالیا در اداره مهاجرت و بررسی او بر روی پرونده و مدارک ارسالی شما و در نهایت تهیه مدارک تکمیلی، در صورت تایید شدن تمامی موارد با درخواست مجوز اقامتی‌تان موافقت خواهد شد.

مزایای ویزای 188 استرالیا

هرچند که ویزای 188 استرالیا یک ویزای موقت 4 ساله محسوب می‌شود ولی شما بعد از اخذ ویزای ۱۸۸ استرالیا می‌توانید از مزایای فراوان آن بهرمند شوید ویزای 188 استرالیاکه در این قسمت به بازگو کردن تعدادی از آن می‌پردازیم :

اقامت موقت به مدت 4 سال و 3 ماه

انجام فعالیت‌های اقتصادی و تجاری در استرالیا ( یک بیزینس و کسب و کار جدید ایجاد کنید، کسب و کار خود را گسترش دهید، در دولت و یا یک ایالت استرالیا سرمایه گذاری کنید)

با کسب شرایط لازم برای ویزای 888 استرالیا و اقامت دائم استرالیا درخواست دهید.

اعضای خانواده و در مجموع کسانی که به شما وابستگی کامل دارند می‌توانند وارد استرالیا شوند.

مادامی که ویزای 188 استرالیا اعتبار داشته باشد می‌توانید به استرالیا رفت و آمد داشته باشید.

به اعضای خانواده شما نیز اجازه کار تمام وقت داده می‌شود.

اگر تمایل به کار کردن در استرالیا دارید، می‌توانید ویزای کار به استرالیا را مشاهده کنید.

هزینه ویزای 188 استرالیا

گرفتن ویزای 188 استرالیا به مانند سایر مجوزهای اقامتی نیازمند پرداخت مبالغ مختلفی خواهد بود. جمع آوری اسناد و مدارک و ترجمه آنها، استفاده از خدمات وکیل مهاجرت، ثبت اطلاعات بیومتریک، مخارج دولتی و تست پزشکی را می‌توان به عنوان مواردی معرفی کرد که در کنار یکدیگر مبلغ نهایی را تعیین می‌کنند. به دلیل متغیر بودن بیشتر آیتم‌هایی که به آنها اشاره کردیم، در ارتباط با این موضوع تنها به سراغ توضیح دادن مخارج بررسی پرونده متقاضی اصلی خواهیم رفت.

هنگام معرفی انواع ویزای 188 استرالیا بیان کردیم که این روش 7 زیر مجموعه دارد و ساب کلاس‌های موجود شامل توسعه سرمایه گذاری قابل توجه، نوآوری گسترش کسب و کار، سرمایه گذاری پریمیوم، کارآفرینی، سرمایه گذار قابل توجه، سرمایه گذاری و نوآوری تجاری می‌شوند. میزان مبلغی که فرد اصلی پرونده باید تحت عنوان بیان شده بپردازد به ترتیب برابر با 755، 755، 9455، 4240، 9195 و 6270 دلار استرالیا است.

مدت زمان دریافت ویزای 188 استرالیا

آیا به دنبال آن هستید تا از مدت زمان دریافت ویزای 188 استرالیا با خبر شوید؟ در این صورت باید بگوییم نمی‌توان تایم دقیقی را پیرامون این موضوع بیان کنیم؛ زیرا به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. اگر برای بررسی و اعلام نظر در مورد درخواستتان ملزم به ارائه مدارک تکمیلی شوید، نیازمند ثبت دوباره اطلاعات بیومتریک باشید و یا برخی استثنائات این چنینی شامل حالتان شود مدت زمان پاسخ‌دهی به تقاضایتان بیشتر خواهد شد.

برای برخی از انواع ویزای 188 استرالیا، بازهای زمانی به منظور بررسی تقاضاها و اعلام رد یا تایید درخواست اعلام شده‌اند که می‌توان از میان آنها به جریان گسترش نوآوری کسب و کار بین 8 تا 13 ماه، جریان نوآوری تجاری 15 تا 36 ماه، سرمایه گذاری 22 تا 42 ماه، سرمایه گذاری عظیم 12 تا 22 ماه و کارآفرینی 87 روز تا 1 ماه اشاره کرد.

[yasr_visitor_votes size=”small”]

ویزای 188 استرالیا یک ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی می باشد و به شما این اجازه را می دهد که به راحتی وارد استرالیا شوید

شما برای اخذ ویزای 188 استرالیا نیاز بر این دارید تا میزان دارایی و همچنین گردش مالی دو سال اخیر خود را اثبات کنید

شما با ارائه نمره حداقلی آیلتس 5 می توانید برای این ویزا اقدام کنید و نداشتن آن مشکلی ایجاد نمی کند و میتوانید با پرداخت مبلغی در کلاس های زبان در استرالیا شرکت کنید.

برای این ویزا شما باید کمتر از 55 سال سن را داشته باشید ولی افرادی که بالاتر از 55 سال هستن هم می توانند برای ایالت های خاصی اقدام کنند.

رزرو مشاوره آنلاین