اگر از اعضای هیئت مدیره یا یکی از مدیران یک شرکت فعال هستید، ویزای OBS ویژه شماست!

ویزای OBS استرالیا

در میان مسیرهای مهاجرت به استرالیا در سال‌های اخیر تقریبا تمامی متقاضیان نام ویزاهای کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری و… را شنیده‌اند اما در واقعیت این‌ها تمامی مسیرهای ورود به استرالیا نیستند. علاوه بر همه این‌ها مسیرهای دیگری نیز وجود دارند که برای بسیاری از متقاضیان مناسب‌ است اما کمتر به آن‌ها پرداخته شده. یکی از این مسیرهای بسیار مهم، ویزای OBS استرالیا است که برخی از متقاضیانِ علاقه‌مند به دریافت اقامت استرالیا  شرایط آن را دارند.

دریافت مشاوره رایگان فقط با ارسال شماره تماس

ویزای او بی اس استرالیا

ویزای OBS یا Overseas Business SponsorShip امکان اقامت دو ساله در استرالیا به واسطه تاسیس شعبه‌ای از شرکت شما در این کشور است که در نهایت برای تبدیل آن به اقامت دائم، راهکاری وجود دارد. این ویزا از نوع ویزاهای اسپانسری استرالیا است که مختص اعضای هیئت مدیره یا مدیران ارشد شرکت‌هاست.

هر کمپانی که بخواهد در استرالیا یک نمایندگی راه‌اندازی کند می‌تواند یکی از مدیران خود را به این واسطه به کشور استرالیا بفرستد. دولت استرالیا این امکان را برای کارکنان ماهر کشورهای دیگر فراهم کرده تا هم به اهداف شغلی آن‌ها جامه عمل بپوشاند و هم با رشد کارآفرینی و اشتغال‌زایی اقتصاد خود را متسحکم‌تر کند.

ویزای اسپانسری او بی اس را نسبت به سایر ویزاهای استرالیا، در مدت زمان بسیار کوتاه‌تری می‌توانید دریافت کنید. اگر ویزای OBS استرالیا را اخذ نمودید، به مدت دو سال تنها اجازه کار در نمایندگی شرکتی را دارید که در آن‌جا راه‌اندازی کردید.

شرایط ویزای OBS استرالیا

اگر شما در ایران صاحب یک شرکت، یکی از اعضای هیئت مدیره یا حتی از مدیران ارشد آن هستید و از طرفی این شرکت می‌تواند یک شعبه در استرالیا تاسیس کند، شما می‌توانید با ویزای OBS استرالیا به عنوان نماینده این شرکت وارد کشور استرالیا شوید.

اداره مهاجرت استرالیا به واسطه ویزای OBS به شما یک اقامت 2 ساله اعطا می‌کند اما راه برای تبدیل آن به اقامت دائم هموار است. به شرط آن که شما بتوانید 2 سال درآمدزایی کنید و حقوق مشخصی داشته باشید.  نکته مثبت این است که این حقوق می‌تواند از همان نمایندگی تاسیس شده از شرکت تامین شود یا از شعبه اصلی آن در ایران به شما پرداخت شود. شما به عنوان نماینده کمپانی مذکور، پس از یک فعالیت دو ساله و تامین حقوق خود، موفق به دریافت اقامت دائم استرالیا خواهید شد. و در نهایت امکان اخذ اقامت دائم در صورت انجام فرآیند گسترش کسب و کار وجود دارد.

مزایای ویزای OBS استرالیا

  • اجازه کار برای همسر
  • تخفیف ویژه برای تحصیل فرزندان
  • اجازه تحصیل برای فرد دریافت‌کننده ویزایOBS استرالیا
  • امکان پرداخت هزینه‌های زندگی چه از شرکت تاسیس شده، چه از کشور مبدا
  • زمان‌بندی بسيارکوتاه تا گرفتن ویزای OBS
  • امکان سکونت در هر شهر و ایالت به انتخاب متقاضی بدون محدودیت
  • عدم وجود محدودیت سنی برای دریافت این نوع ویزا از استرالیا
ویزای obs استرالیا به همراه مزایا

دریافت‌کننده این ویزا باید دست کم نمره اورال 5 را در آیلتس داشته باشد.

کاملا بستگی به نوع کسب و کاری دارد که در استرالیا تاسیس می‌کنید.

برای فردی که این ویزا را می‌گیرد؛ 1455 دلار استرالیا (هزینه لاجمنت).

دریافت مشاوره رایگان فقط با ارسال شماره تماس

رزرو مشاوره آنلاین