خانه / ویزای استرالیا / ویزای سرمایه گذاری استرالیا
ویزای سرمایه گذاری استرالیا

ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا یک فرصت طلایی برای دریافت اقامت دائم و توسعه کسب‌وکار در کشوری پیشرفته و مدرن فراهم می‌سازد. به همین دلیل برخی از کسانی که قصد مهاجرت به این سرزمین را دارند، روش دریافت ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا را انتخاب می‌کنند تا از مزایای متعددِ آن بهره‌مند شوند. اگر شما هم چنین هدفی دارید، پیشنهاد می‌کنیم که با دریافت مشاوره تخصصی از کارشناسان مؤسسه مهاجرتی سلکت ویزا شانس خود را برای موفقیت در این مسیر افزایش دهید.

انواع ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا

پیش از اقدام برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا باید بدانید که برای این طرح، ساب‌کلاس‌های مختلفی وجود دارد و شما می‌توانید متناسب با شرایط خود، بهترین گزینه را انتخاب کنید. در ادامه با ما همراه شوید تا انواع ویزای مناسب برای مهاجرت سرمایه‌گذاری به استرالیا را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.

ویزای ۱۸۸ (صدور این ویزا تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.)

یکی از بهترین گزینه‌هایی که متقاضیان می‌توانند برای شرکت در طرح مهاجرت سرمایه‌گذاری استرالیا انتخاب کنند، ویزای ۱۸۸ است که علاوه بر ۵ سال اعتبار، امکان اخذ اقامت دائم را برای شما فراهم می‌سازد و شرایط زیر را دارد:

 • کسب حداقل ۶۵ امتیاز
 • داشتن سن کمتر از ۵۵ سال
 • ارائه گواهی سلامت و عدم سوءپیشینه
 • اثبات دارایی خالص به مبلغ حداقل ۱.۲۵۰.۰۰۰ دلار استرالیا
 • داشتن حداقل ۵۰۰ هزار دلار استرالیا و گردش مالی به‌مدت ۲ سال طی ۴ سال اخیر
 • ارائه مدرک زبان آیلتس با سطح حداقل ۵ (اگر نمره زبان شما کمتر از ۵ باشد، می‌توانید با پرداخت مبلغ مشخصی برای اخذ ویزا مجاز شوید.)

ویزای ۸۸۸ استرالیا

مجوز بعدی برای مهاجرت سرمایه‌گذاری در استرالیا، ساب‌کلاس ۸۸۸ است که به‌عنوان ویزای اقامت دائم نیز شناخته می‌شود. برای دریافت آن شما باید از قبل دارای ویزای ۱۸۸ بوده باشید؛ در واقع شما ابتدا با ویزای ۱۸۸ به استرالیا مهاجرت می‌کنید و پس از چند سال، برای دریافت اقامت دائم خود باید ویزای ساب‌کلاس ۸۸۸ را بگیرید. شرایط دریافت این مجوز به شرح زیر است:

 • داشتن ویزای ۱۸۸ استرالیا
 • سابقه مدیریت کسب‌وکار
 • اثبات حمایت دولت ایالتی یا منطقه‌ای از فرد متقاضی
 • مالکیت حداقل ۳۰ الی ۵۱ درصد سهام کسب‌وکار مربوطه
 • گردش مالی حداقل ۳۰۰,۰۰۰ دلار استرالیا طی یک سال اخیر

ویزای ۴۰۵ استرالیا

این مجوز که به ویزای بازنشستگان نیز معروف است، برای افرادی ارائه می‌شود که بازنشسته هستند و از نظر مالی به شخص یا ارگان خاصی وابستگی ندارند. این افراد می‌توانند با دریافت ویزای مذکور به استرالیا مهاجرت کرده و به‌دلیل موقت بودن ویزا، برای ۴ الی ۶ سال در این کشور اقامت کنند. ناگفته نماند که احتمالا به‌زودی امکان تبدیل ویزای موقت ۴۰۵ به مجوز اقامت دائم نیز فراهم خواهد شد. شرایط اخذ این ساب‌کلاس به شرح زیر است:

 • داشتن حداقل سن ۵۵ سال
 • اثبات داشتن یک کسب‌وکار موفق
 • اثبات تمکن مالی و دارا بودن سرمایه مورد نیاز برای شرکت در طرح

انواع طرح سرمایه‌گذاری در استرالیا

پس از آشنایی با چند نمونه ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا، حالا نوبت آن است که مروری بر انواع طرح سرمایه‌گذاری در این کشور داشته باشیم تا بر اساس میزان سرمایه در دسترس و نوع کسب‌وکار مورد نظر خود، گزینه مناسب را انتخاب کنیم.

 

سرمایه‌گذاری از طریق استارت‌آپ

برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا از طریق استارت‌آپ باید یک بیزینس‌پلن پولساز و منحصربه‌فرد ارائه دهید. ایده شما باید سبب اشتغال‌زایی و بهبود وضع اقتصاد کشور استرالیا شود. همچنین باید بتوانید شرکت‌های حامی را جهت حمایت از طرح خود متقاعد کنید.

شرایط این سرمایه‌گذاری به شرح زیر است:

 • حداکثر سن ۵۵ سال
 • مدرک آیلتس با نمره ۶
 • ارائه بیزینس‌پلن خلاقانه و سودده
 • ارائه نامه حمایتی از سازمان‌های مربوطه
 • راه‌اندازی کسب‌وکار در کشور مقصد و مدیریت آن برای دریافت اقامت دائم

سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت

یکی دیگر از روش‌های سرمایه‌گذاری در استرالیا از طریق ثبت شرکت است. شرط این نوع سرمایه‌گذاری برای اخذ اقامت دائم استرالیا، انتصاب حداقل دو شهروند استرالیایی به‌عنوان اعضای هیئت‌مدیره است. به یاد داشته باشید که شما به‌عنوان سهام‌دار شرکت شناخته خواهید شد و تا زمانی که تابعیت و حق شهروندی استرالیا را دریافت نکنید، مجاز به ثبت شرکت با نام خود نخواهید بود‌.

نکته: اگر این طرح را برای سرمایه‌گذاری در استرالیا انتخاب می‌کنید، به‌طور معمول طی ۲ الی ۴ سال می‌توانید برای اخذ حق شهروندی اقدام کنید.

 

طرح سرمایه‌گذاری خاص استرالیا

این طرح نیاز به سرمایه کلان (حداقل ۵ میلیون دلار) دارد و متقاضی باید با این مبلغ در یکی از ایالات استرالیا، کسب‌وکار سودآوری راه‌اندازی کند که سبب اشتغال‌زایی شود. ناگفته نماند که برای شرکت در این طرح، کسب حداقل ۶۵ امتیاز در سیستم امتیازدهی ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا ضروری است و متقاضی باید از طرف دولت، ایالت یا کمیسیون‌های ذی‌ربط تأیید صلاحیت شود.

 

طرح صندوق‌های سرمایه‌گذاری

همان‌طور که در قسمت‌های قبل توضیح دادیم، برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا متقاضی باید مالکیت حداقل ۳۰ درصد از سهام بیزینس مربوطه را داشته باشد؛ اما اگر تحت شرایطی هستید که کسب‌وکاری در کشور مبدأ ندارید یا صاحب حداقل ۳۰ درصد از سهام بیزینس مربوطه نیستید، می‌توانید در طرح صندوق‌های سرمایه‌گذاری استرالیا شرکت کنید. برای کسب اطلاعات تکمیلی درباره انواع روش‌های سرمایه‌گذاری در این صندوق‌ها و خرید اوراق‌قرضه می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان سلکت ویزا بهره‌مند شوید.

سرمایه‌گذاری در استرالیا از طریق طرح نوآوری تجاری

سرمایه‌گذاری در استرالیا از طریق طرح نوآوری تجاری

این طرح می‌تواند انتخابی ایده‌آل برای کسانی باشد که صاحب حرفه و مهارت خاصی هستند و قصد دارند کسب‌وکار موردنظر خود را در استرالیا راه‌اندازی کنند. برای شرکت در برنامه نوآوری تجاری باید بتوانید شرکتی استرالیایی را متقاعد کنید تا از شما حمایت کند. همچنین کسب حداقل ۶۵ امتیاز در سیستم امتیازدهی ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا ضروری است.

 

سرمایه‌گذاری در استرالیا از طریق کارآفرینی

اگر کارآفرین هستید و می‌توانید در استرالیا کسب‌وکاری راه‌اندازی کنید که منجر به سودآوری و اشتغال‌زایی شود، این طرح یک راهکار ایده‌آل برای مهاجرت شما خواهد بود‌. در این روش باید بیزینسی راه‌اندازی کنید که مطابق با قوانین و مقررات کشور مذکور عمل کند و طرح شما از طرف سازمان‌های ذی‌ربط مورد تأیید قرار بگیرد. حداقل سرمایه مورد نیاز برای شرکت در برنامه کارآفرینی، ۲۰۰ هزار دلار است.

 

سرمایه‌گذاری در استرالیا از طریق خرید ملک

روش بعدی برای سرمایه‌گذاری در استرالیا، خرید ملک است که باید برای انجام این کار مجوز FIRB داشته باشید. نکته بسیار مهمی که وجود دارد، این است که شما با خرید ملک قادر به اخذ اقامت نخواهید بود و این روش صرفا یک پیشنهاد برای سرمایه‌گذاری است. در ضمن توجه داشته باشید که سرعت رشد سود خرید ملک در مقایسه با خرید سهام یا کریپتو کمتر است. با این‌حال، روش مذکور هم به‌عنوان یک طرح سرمایه‌گذاری در استرالیا شناخته می‌شود و متقاضیان خود را دارد.

 

طرح سرمایه‌گذاری پرمیوم استرالیا

برای شرکت در این طرح باید حداقل ۱۵ میلیون دلار سرمایه اولیه داشته باشید و به‌واسطه آن یک کسب‌وکار سودده را در استرالیا راه‌اندازی کنید. علاوه‌بر این باید بتوانید حداقل ۶۵ امتیاز از سیستم امتیازدهی ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا را به دست آورید و توسط دولت این کشور، تأیید صلاحیت شوید‌.

 

بهترین روش سرمایه‌گذاری در استرالیا

تا اینجای صحبت‌ها به‌طور مفصل راجع‌به انواع روش سرمایه‌گذاری در استرالیا صحبت کردیم و متوجه شدیم که می‌توان ازطریق کارآفرینی، استارتاپ یا حتی خرید اوراق‌قرضه در این کشور سرمایه‌گذاری کرد. حالا شاید این سؤال برایتان پیش بیاید که از بین روش‌های مذکور، کدام یک محبوبیت بیشتری دارند و مورد استقبال گسترده مهاجران قرار می‌گیرند؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که بهترین گزینه، طرحی خواهد بود که بیشترین تناسب را با سرمایه، مهارت و شرایط شما داشته باشد. از این‌رو می‌توان گفت که پاسخ این سؤال برای هر متقاضی ممکن است بر اساس شرایطی که دارد، متغیر باشد.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

جدول امتیازبندی ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا

در پروسه صدور برخی از انواع ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا، سیستم امتیازدهی وجود دارد و متقاضی برای اینکه موفق به دریافت ویزای مورد نیاز خود شود، باید موفق به کسب حداقل ۶۵ نمره در این سیستم شود. عواملی که در فرایند امتیازدهی این سیستم مورد بررسی قرار می‌گیرند، در جدول‌های زیر آورده شده‌اند:

عاملتوضیحاتامتیاز
 

 

سن

۱۸-۲۴۲۰
۲۵-۳۲۳۰
۳۳-۳۹۳۵
۴۰-۴۴۲۰
۴۵-۵۴۱۵
۵۵+۰
زبان انگلیسیآیلتس ۵۵
آیلتس ۷۱۰
تحصیلمدرک لیسانس یا مدرک و گواهینامه در زمینه تجارت۵
دیپلم یا لیسانس معادل استرالیا در زمینه‌های تجارت، علوم یا تکنولوژی۱۰
حمایت ویژهدر صورت ارائه یک کسب‌وکار منحصربه‌فرد و ویژه۱۰
 

 

میزان دارایی شخصی

۱.۲۵۰.۰۰۰ دلار استرالیا۵
۱.۷۵۰.۰۰۰ دلار استرالیا۱۵
۲.۲۵۰،۰۰۰ دلار استرالیا۲۵
۲.۷۵۰.۰۰۰ دلار استرالیا۳۵
 

 

گردش مالی کسب‌وکار

۷۵۰.۰۰۰ دلار استرالیا۵
۱.۲۵۰.۰۰۰ دلار استرالیا۱۵
۱.۷۵۰.۰۰۰ دلار استرالیا۲۵
۲.۲۵۰،۰۰۰ دلار استرالیا۳۵
سابقه کسب‎وکار ویزای نوآوری تجاریبیش از ۴ سال طی ۵ سال گذشته۱۰
بیش از ۷ سال طی ۸ سال گذشته۱۵
 

 

مدارک نوآوری تجاری

علامت ثبت‌شده مرتبط با تجارت۱۰
ثبت اختراع و مالکیت انحصاری۱۵
مدارک مربوط به صادرات کالای تجاری متقاضی۱۵
تجارت با رشد سریع۱۰
اسپانسر ایالتی و منطقه‌ایحمایت ویژه در مناطق محدود۱۰

مدارک لازم برای ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا

از جمله مهم‌ترین مدارک برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا باید به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیزینس‌پلن
 • پاسپورت و شناسنامه
 • مدارک گردش مالی
 • گواهی اثبات تمکن مالی
 • مدرک اثبات وضعیت تأهل/ طلاق
 • گواهی سلامت و مدرک اثبات عدم سوءپیشینه
 • رسید پرداخت هزینه‌های لازم برای بررسی پرونده
 • اسناد و مدارک مربوط به کسب‌وکار موردنظر
 • دو قطعه عکس مناسب پاسپورت

 

شرایط دریافت ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا

شرایط مختلفی برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری، با توجه‌ به طرح انتخابی شما وجود دارد؛ با این‌حال شرایط اصلی دریافت ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا عبارتند از:

 • سن حداکثر ۵۵ سال
 • کسب حداقل ۶۵ امتیاز در سیستم امتیازدهی استرالیا
 • داشتن حداقل ۱.۲۵ میلیون دلار استرالیا دارایی خالص به‌مدت حداقل ۲ سال طی ۴ سال اخیر
 • داشتن کسب‌و‌کاری با حداقل قدمت بیش از دو سال (به‌جز طرح صندوق‌های سرمایه‌گذاری)
 • گردش مالی به میزان حداقل ۷۵۰.۰۰۰ دلار استرالیا به‌مدت ۲ سال طی ۴ سال اخیر در کسب‌وکار مورد نظر

 

مراحل اخذ ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا

مراحل دریافت ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا به شرح زیر است:

 1. تکمیل فرم درخواست سرمایه‌گذاری استرالیا در طرح مورد نظر
 2. شرکت در سیستم امتیازدهی جهت کسب حداقل ۶۴ امتیاز به‌منظور تأیید صلاحیت برای اخذ ویزا
 3. دریافت دعوتنامه برای شرکت در طرح سرمایه‌گذاری
 4. گردآوری مدارک و مستندات لازم برای اخذ ویزا (حداکثر طی ۶۰ روز پس از صدور دعوت‌نامه) و ارسال آن به‌همراه رسید پرداختی هزینه‌های لازم جهت بررسی پرونده
 5. دریافت ویزا پس از ۳ الی ۵ هفته (در صورت موافقت اداره مهاجرتی استرالیا)

 

مدت زمان لازم برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا

ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا به‌طور معمول، پس از تأیید صلاحیت متقاضی از سوی اداره مهاجرت این کشور صادر می‌شود که حدود ۱۸ الی ۳۵ روز زمان می‌برد. فرد می‌تواند با دریافت ویزا به کشور مقصد سفر کرده و کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کند.

 

هزینه ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا

هزینه انواع ویزاهای طرح سرمایه‌گذاری متفاوت است؛ اما به‌طورکلی این مبلغ برای سال ۲۰۴۰، حدود ۵ الی ۱۰ هزار دلار است که مواردی مانند هزینه بررسی پرونده، ارائه درخواست و پرداخت سود را شامل می‌شود.

 

اخذ اقامت دائم استرالیا با ویزای سرمایه‌گذاری

برای اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری، کسب‌و‌کار شما باید شرایطی داشته باشد؛ از جمله اینکه حداقل به‌مدت ۲ سال سابقه فعالیت و توسعه داشته باشد. همچنین هنگام ارائه درخواست برای اقامت دائم، خودتان باید در استرالیا حضور داشته باشید و درصورتی‌که مجبور به ترک این کشور شدید، سریعاً بازگردید تا مشکلی در روند صدور مجوز اقامت دائم پیش نیاید. علاوه‌بر این، باید در طول مدت زمانی که بیزینس خود را مدیریت کرده‌اید، اشتغال‌زایی کرده و دست‌کم ۲ فرد را با حداقل حقوق ۳۲۰۰ دلار استخدام کرده باشید و در سال دوم راه‌اندازی کسب‌وکار خود، مجموع مبلغ فروش یا ارائه خدماتتان به حداقل ۳۰۰ هزار دلار برسد.

نکته: یک سال پس از دریافت مجوز اقامت دائم می‌توانید برای اخذ حق شهروندی اقدام کنید.

سرمایه گذاری در استرالیا

مزایای مهاجرت به استرالیا با ویزای سرمایه‌گذاری

از جمله مهم‌ترین مزایای مهاجرت به استرالیا با طرح سرمایه‌گذاری عبارتند از:

 • فرصت همکاری با کسب‌وکارهای بازار جهانی و گسترش کسب‌وکار
 • دریافت اقامت دائم ۲ سال پس از راه‌اندازی و مدیریت کسب‌وکار خود
 • امکان مهاجرت همراه با خانواده‌ و تحصیل رایگان برای فرزندان
 • امکان دریافت حق شهروندی یک سال پس از اخذ اقامت دائم
 • امکان سفر به ۱۸۳ کشور جهان (کشورهای واقع در آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی و کارائیب) با داشتن پاسپورت استرالیا

 

قوانین سرمایه‌گذاری در استرالیا

برخی از قوانین مهمی که هنگام راه‌اندازی یک بیزینس در استرالیا باید رعایت کنید، باید به موارد زیر اشاره کرد:

 • استخدام دست‌کم دو نیروی کار با حداقل حقوق پایه ۳۲۰۰ دلار
 • دریافت تمام مجوزهای لازم برای راه‌اندازی کسب‌وکار
 • پرداخت به‌موقع مالیات و هزینه‌های دولتی
 • ارائه حداقل‌ ۲۰۰ هزار دلار برای آغاز کسب‌وکار موردنظر
 • مدیریت بیزینس و جلوگیری از ورشکستگی آن برای تأیید صلاحیت جهت اخذ اقامت دائم

 

مالیات سرمایه‌گذاری در استرالیا

مقدار مالیاتی که یک فرد در کشور استرالیا باید پرداخت کند، بر اساس درآمد او تعیین می‌شود. طبیعتا هر اندازه مقدار درآمد بیشتر باشد، سقف پرداختی مالیات نیز افزایش خواهد یافت. در حال حاضر نرخ مالیات بر عایدی سرمایه در این کشور (بر اساس درآمد سرمایه‌گذار) صفر، ۱۵ و ۲۰ درصد است.

 

بهترین شهرهای استرالیا برای سرمایه‌گذاری

مهاجرانی که طی سال‌های اخیر با شرکت در طرح سرمایه‌گذاری، کسب‌وکار خود را در استرالیا راه‌اندازی کرده‌اند، شهرهای سیدنی، ملبورن و کانبرا را برای سرمایه‌گذاری بهتر می‌دانند.

 

مشاوره رایگان مؤسسه مهاجرتی سلکت ویزا برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا

پس از کسب اطلاعات لازم درمورد نحوه مهاجرت به استرالیا با ویزای سرمایه‌گذاری، از طریق روش‌هایی می‌توانید شانس موفقیت خود را در این مسیر افزایش دهید. اگر پیش از هر اقدامی با وکلای مهاجرتی باتجربه و کاربلد مشورت کنید و با چالش‌های احتمالی این پروسه به‌خوبی آشنا شوید، درنهایت بستر مطلوبی فراهم می‌کنید تا هرچه سریع‌تر به هدف خود برسید. به این منظور شما می‌توانید از مشاوره رایگان و تخصصی مؤسسه مهاجرتی سلکت ویزا، از طریق راه‌های ارتباطی موجود در وب‌سایت بهره‌مند شوید و با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول

بله؛ شما می‌توانید از طریق بورس استرالیا در این کشور سرمایه‌گذاری کنید؛ اما مسئله‌ای که در رابطه‌با روش مذکور وجود دارد، حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری است که باید حدود ۱٫۵ میلیون دلار باشد. به‌دلیل بالابودن مبلغ مربوطه، اغلب مهاجران روش‌های دیگر را ترجیح می‌دهند.

خیر؛ این مورد جزو شروط اصلی نیست، اما داشتن آن شانس شما را برای دریافت امتیاز بیشتر، افزایش خواهد داد.

بهتر است سن متقاضی برای مهاجرت سرمایه‌گذاری به استرالیا، کمتر از ۵۵ سال باشد؛ اما تحت برخی شرایط، افرادی که سن بالای ۵۵ سال دارند نیز می‌توانند صلاحیت لازم برای مهاجرت را احراز کنند.

بله؛ متقاضی می‌تواند با اخذ مجوز سرمایه‌گذاری در استرالیا، همراه با خانواده خود به این کشور مهاجرت کند. حتی تحصیل فرزندان خانواده نیز در مدارس دولتی استرالیا رایگان خواهد بود.

20 دیدگاه دربارهٔ «ویزای سرمایه گذاری استرالیا»

  1. بله درسته ویزای 188 استرالیا و یا همون ویزای کارآفرنیی استرالیا که بسیار آن را با نام سرمایه گذاری عنوان میکنند

  1. قوانین هر ساله تغییر میکنه ولی در حال حاضر باید دارایی شما 1.250 میلیون دلار استرالیا داشته باشید که با دلار حدودا 4هزارتومن محاصبه میشود

  1. تا 55 سالگی البته برخی از ایالت ها بالای 55 سال رو هم در شرایط خاصی هم قبول میکنن ولی باید با مشاور صحبت کنید تا بررسی بهتری بشه شرایط شما

  1. سلام کاملا بستگی به شرایط خود شما و میزان امتیاز شما داره و همچنین شرایط ایالت ها و میزان ظرفیتی که اعلام میکنن

  1. سلام قیمت ها درحال تغییر هستش
   شما چند نوع هزینه دارید مثلا هزینه ارزیابی ، هزینه اداره مهاجرت باید شرایط شما کامل بررسی بشه
   برای ویزای کار استرالیا و دریافت مشاوره رایگان فرم زیرو تکمیل کنید
   https://selectvisa.com/fa/form/

  1. سلام نه خوشبختانه شایعه بوده و برنامه سال مالی جدید رو دادن از طرفی هزینه لاج رو افزایش دادن و اگه قرار بود کنسل کنن این کارو نمیکردن

 1. ممنونم بابت این اطلاعات کامل و دقیقی که در سایت ارائه دادین من برای مشاوره هم چند جا رفتم پیش شما هم اومدم اطلاعاتی که شما دادین واقعا کامل و تکمیل بود

  1. کمک به شما دوستان عزیز باعث افتخار ماست و رسالت و تعهد خود میدانیم که به تمامی شما عزیزان کمک کنیم از این رو مشاوره های رایگان و تخصصی را به شما عزیزان ارائه میکنیم

 2. من هرچی در رابطه با ویزای سرمایه گذاری استرالیا میخواستم از این مقاله دریافت کردم برای مشاوره حضوری باید چیکار کنم ؟

  1. سلام فقط کافیه با شرکت تماس بگیرید تا مساوره رایگان براتون ست بشه و یا شماره خودتونو در باکس فرم بزارید تا شرکت با شما تماس بگیره

 3. امروز 7.2.1402 هستش من برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا یا همون 188 وارد شرکت شما شما و قصد عقد قرارداد داشتم شما با تمام صداقت اعلام کردین در حال حاضر ظرفیت ها مشخص نشده و لطفا کمی صبر کنید به محض مشخص شدن بهتون اعلام میکنیم در صورتی که یکی از شرکت ها دیگه به من گفتن قرارداد ببندید شرایط اوکی هستش و اصلا صداقت در کار نداشتن من از مجموعه سلکت ویزا واقعا تشکر میکنم بابت مشاوره صادقانه

 4. بدون شک سلکت ویزا متخصص در زمینه اخذ ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا هستش تشکر میکنم از آقای دامون آرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

رزرو مشاوره آنلاین