خانه / وکیل MARA
وکیل مارا

آیا شما هم به دنبال آن هستید تا با استفاده از روش‌های مختلف برای مهاجرت به استرالیا وارد عمل شوید؟ در این صورت باید قبل از هر گونه اقدامی اطلاعات مختلفی پیرامون موضوعات مهم و مرتبط با آن به دست آورید. اگر کمی پیرامون مسیر پیش رو و مسائل مرتبط با آن به جست و جو پرداخته باشید، بدون شک نام وکیل مارا یا مهاجرت به گوش شما خورده است. انتخاب افرادی متخصص که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

اگر به سراغ فرد درستی بروید، این شانس در اختیارتان قرار دارد که با خیالی راحت کلیه امور مربوطه را به او بسپارید و منتظر دریافت نتیجه نهایی باشید. در ادامه این مقاله سعی ما بر آن بوده تا اطلاعاتی کلی پیرامون وکیل MARA در اختیارتان قرار دهیم؛ پس تا انتها ما را همراهی کنید.

سازمان OMARA یا Office of the Migration Agents Registration Authority بخشی از اداره‌ی مهاجرت و کنترل مرزها است که وظیفه نظارت بر عملکرد وکلایی را دارد که مشغول به ارائه خدمات مهاجرت به استرالیا هستند. این مجموعه در مرحله اول ارزیابی دقیقی از دانش، سوابق و مدارک افرادی که درخواست ثبت در سامانه را دارند انجام می‌دهد. سپس به صورت دوره‌ای و موردی بر کار آنها نظارت خواهد داشت. اشخاصی که تحت عنوان وکلای ثبت شده شناخته می‌شوند، موظف هستند که سالانه در دوره‌های آموزشی تعیین شده توسط این مجموعه شرکت کرده و دانش خود را به روز کنند.

سازمان مارا  با حساسیت بالایی به شکایات احتمالی رسیده از طرف مشتریان وکلای مهاجرت رسیدگی می‌کند و تنها اجازه فعالیت به اشخاصی می‌دهد که از شکایات احتمالی سربلند بیرون آمده و بتوانند اثبات کنند که از اعتماد موکلین خود سوء استفاده نکرده‌اند. در مقاله‌ای به طور کامل در مورد راهنمای انتخاب وکیل مهاجرت استرالیا صحبت کرده‌ایم و در آن در مورد شرایط و ویژگی‌های افراد مورد بحث صحبت کرده‌ایم. آیا به دنبال آشنایی با یک وکیل مارا معتبر و شناخته شده هستید که پرونده‌های موفق بسیاری داشته باشد؟ در این صورت باید به شما پیشنهاد دهیم که به سراغ جناب آقای دامون آرین بروید.

جناب آقای دامون آرین دانش آموخته حقوق مهاجرت از دانشگاه ملی استرالیا هستند که با شماره ۱۳۸۴۶۲۳ در سازمان MARA به ثبت رسیده‌اند. شما می‌توانید اطلاعات ایشان را در آدرس زیر مشاهده فرمایید. آیا به دنبال آن هستید تا اطمینان حاصل کنید که ایشان وکیل سازمان مارا هستند یا خیر؟ در این صورت به راحتی و از طریق جست و جوی شماره ثبتشان در پورتال بیان شده می‌توانید خیال خود را راحت کنید.

سازمان MARA، وکلای مهاجرت را موظف می‌کند که مرامنامه خود و همچنین راهنمای حقوق مشتریان را در اختیار موکلین خود قرار دهد:

وکیل مارا کیست؟ آیا داشتن وکیل مارا اجباری است؟

زمانی که سخن از وکیل مارا به میان میاید، ابتدا باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که در اصل از واژه‌ای نادرست استفاده می‌کنیم. MARA تنها سازمانی نظارتی بوده که به فعالیت افراد مشغول در حیطه حقوقی نظارت می‌نماید. اشخاص مورد نظر افرادی هستند که زیر نظر اداره مهاجرت به فعالیت می‌پردازند. این سازمان برای آن که بر واجد شرایط بودنشان نظارت داشته باشد و مطمئن شود که آنها از موقعیتشان سو استفاده نمی‌نمایند، تاسیس شده است. با توجه به توضیحاتی که تا کنون ارائه کردیم، بدون شک متوجه شده‌اید که واژه‌ای تحت عنوان وکیل مارا عملاً ماهیت درستی ندارد؛ اما از آنجایی که وکیل مارا در میان مردم جا افتاده است، ادامه بحث را پیرامون همین موضوع ادامه می‌دهیم.

زمانی که فردی بخواهد در گروه مورد بحث قرار گیرد، باید توانایی‌های خاصی داشته باشد و بتواند سازمان ناظر را قانع نماید که فعالیت وی برای مردم و خدمات گیرندگان مفید خواهد بود و برخی فیچرها را نیز دارد. اولین موضوعی که در این باره باید به آن اشاره کنیم چیزی نیست جز سپری کردن دوره آکادمیک حقوق مهاجرت. این بدان معناست که فرد باید مدرک معتبری را در زمینه بیان شده به دست آورده باشد تا پیش نیاز فعالیت به عنوان وکیل مارا را فراهم نماید. نکته دیگری که هنگام انتخاب فردی مناسب باید به آن توجه داشته باشید چیزی نیست جز وضعیت اقامت وی.

توجه کنید که تنها اشخاصی می‌توانند به عنوان وکیل مارا فعالیت نمایند که دارای اقامت دائم یا شهروندی باشند. افرادی که بتوانند پیش نیازهای تعیین شده را فراهم کنند و در نهایت به عنوان شخصی مورد تایید فعالیتشان را آغاز کنند، ملزم هستند سالانه عضویت خود را در مجموعه بیان شده تمدید کنند. برای آن که هر شخص در انتهای هر سال به عنوان وکیل مارا به رسمیت شناخته شود، باید شرایطی که به طور فهرست‌وار در ادامه بیان خواهیم کرد را داشته باشد.

  • نداشتن سوءپیشینه
  • شرکت در دوره‌ها و آزمون‌های حین خدمت
  • نداشتن هیچ گونه شکایتی از طرف کلاینت‌ها
  • حفظ کردن شرایط اولیه تعیین شده برای وکیل مارا
رزرو مشاوره آنلاین