خانه / درباره ما

مهندس دامون آرین

مهندس دامون آرین

  • فارغ التحصیل حقوق مهاجرت از دانشگاه ملی استرالیا
  • وکیل رسمی امور مهاجرت به استرالیا ثبت شده در سازمان MARA با شماره‌ی 1384623
  • ایجنت رسمی امور مهاجرت به نیوزیلند ثبت شده در سازمان IAA با شماره‌ی 201501180
  • مدرس دوره های حقوق مهاجرت
  • فوق لیسانس مهندسی نرم‌افزار از دانشگاه تهران
دامون آرین وکیل مهاجرت استرالیا

درباره ما

شرکت سلکت ویزا مفتخر است که اعلام نماید به عنوان اولین شرکت مهاجرتی ارایه کننده خدمات مهاجرت به استرالیا و نیوزلند ، از نظارت مستقیم و حضور فیزیکی وکیل رسمی اداره مهاجرت هر دو کشور استرالیا و نیوزلند در دفتر نمایندگی اصلی خود در تهران بهره خواهد برد .

جناب آقای دامون ارین وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا و نیوزلند شخصا در دفتر تهران این شرکت به ارایه مشاوره حرفه ای و نظارت بر روند رسیدگی به پرونده های متقاضیان مهاجرت به استرالیا و نیوزلند خواهند پرداخت .

هر گونه سوال و مشکل که در طول پروسه‌ی مهاجرت با آن برخورد کرده‌اید را می‌توانید مستقیماً با وکیل رسمی امور مهاجرت به استرالیا در میان بگذارید.

ویزای والدین استرالیا

ویزای والدین استرالیا

والدینی که فرزندان آن‌ها در استرالیا زندگی می‌کنند، می‌توانند برای اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزای والدین استرالیا اقدام کنند.

ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای تحصیلی استرالیا

افرادی که می‌خواهند به ادامه‌ی تحصیلات خود را در مقاطع بالاتر در دانشگاه‌های استرالیا بپردازند، برای این امر می‌توانند از طریق ویزای تحصیلی استرالیا اقدام کنند.

ویزای ازدواج استرالیا

ویزای ازدواج استرالیا

افرادی که همسر یا نامزد آنها، شهروند و یا مقیم استرالیا است، می‌توانند از طریق ویزای ازدواج استرالیا برای کسب ویزای استرالیا اقدام کنند.

ویزای توریستی و گردشگری

ویزای توریستی و گردشگری

افرادی که می‌خواهند به عنوان توریست، بازدید از خانواده و یا سفرهای تجاری برای مدت کوتاهی به استرالیا سفر کنند،‌ می‌توانند از مزایای ویزای توریستی و گردشگری استرالیا بهره‌مند شوند.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

صاحبان مشاغل، کارآفرینان و تاجرانی است که کسب و کار آنها موفق و پر رونق بوده و یا در زمینه مدیریت اجرایی در سطوح عالی دارای سوابق درخشانی هستند، از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا و دریافت اقامت استرالیا ، به این کشور مهاجرت کنند.

رزرو مشاوره آنلاین