ویزای ۱۸۷ استرالیا

در میان انبوه ویزاهای استرالیا یک گزینه وجود دارد به عنوان ویزای ۱۸۷ استرالیا و ما می خواهیم در این بخش به توضیح و بررسی ویزای ۱۸۷ استرالیا بپردازیم. متقاضیان این ویزای در ابتدا و قبل از از درخواست باید یک جاب آفر دریافت کنید به این صورت که شما باید یک پیشنهاد شغلی از یک کارمافری استرالیایی دریافت کنید و به نوعی این کارفرما اسپانسر شغلی شما می شود دقت کنید که این کارفرما باید در مناطق خاص و کم جمعیت استرالیا باشد ( توجه کنید که جاب آفر شرایط خاصی دارد). ویزای ۱۸۷ استرالیا یک ویزا با شرایط اقامت دائم می باشد. برای درخواست ویزای ۱۸۷ استرالیا ، حضور در خاک استرالیا ضرورتی ندارد و می توانید از خارج از استرالیا نیز اقدام کنید. کارفرما در صورتی می تواند اسپانسرشیپ شما شود که در استرالیا نیروی کاری با مشخصات و مهارت شما در میان مردم استرالیا پیدا نکند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای اسپانسر کارفرمای استرالیا به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

متقاضیان ویزای ۱۸۷ استرالیا می توانند از سه مسیر این ویزای را دریافت کنند.( از طریق تغییر اقامت موقت؛ از طریق ورود مستقیم؛ از طریق توافق کاری مخصوص کارفرمایان خاص) روش سوم متداول نمی باشد و شرایط خاصی دارد به همین منظور دو روش دیگر را برای شما توضیح می دهیم.

 • تغییر اقامت موقت استرالیا به دائم در ویزای ۱۸۷ استرالیا : این روش مختص آن دسته از افرادی است که دارای ویزای 457 استرالیا می باشد و اقامت موقت دارند و بعد از گذشت دو سال کار در همان شغل و رضایت کارفرما و قبول اسپانسری برای اقامت دائم، می تواند برای دریافت ویزای ۱۸۷ استرالیا اقدام کند.( ویزای 457 استرالیا لغو و به جای آن ویزای 482 استرالیا وارد سیستم مهاجرت استرالیا شده است )
 • ورود مستقیم برای ویزای ۱۸۷ استرالیا : این روش شامل متخصصانی می شود که قبل از این در استرالیا اقامت نداشته اند و یا در صورت کار و یا اقامت قبلی زمان آن بسیار کوتاه بوده است. در این روش نیازی به ۳ سال سابقه کار نیست. متقاضیانی که دارای اقامت موقت استرالیا هستند اما شرایط تغییر وضعیت به اقامت دائم را ندارند می توانند برای دریافت ویزای ۱۸۷ استرالیا اقدام کنند.

Regional Sponsored Migration Scheme visa

Subclass 187

شرایط ویزای ۱۸۷ استرالیا

 • اولین شرط برای این ویزا این است که طی شش ماه قبل از درخواست برای ویزای ۱۸۷ استرالیا ، از طرف یک کارفرمای استرالیایی مورد تأیید اداره مهاجرت استرالیا، برای شغلی در منطقه‌ی مشخصی در استرالیا انتخاب شوید.
 • اولین شرط سن متقاضی می باشد که باید کمتر از 45 سال باشد.
 • مهارت زبان انگلیسی شما باید در سطحی قابل قبول برای این ویزا باشد. آیلتس 6 و یا معادل آن در دیگر آزمون های مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا مانند PTE
 • تجربه و مهارت کافی را برای آن شغل داشته باشید.
 • شما باید گوهی عدم سوءپیشنه را داشته باشید.
 • شما باید گوهی سلامت و مدیکال را داشته باشید.

مزایای ویزای ۱۸۷ استرالیا

ویزای 187 استرالیا به مانند دیگر ویزاهای استرالیا دارای مزایایی است که به شما و خانواده تعلق می گیرد و به شما اجازه می دهد :

 • اقامت دائم استرالیا را کسب کنید.
 • در مناطق مشخص شده ای به کار و تحصیل بپردازید.
 • استفاده از خدمات درمانی استرالیا مدیکر
 • می توانید به مدت 5 سال به استرالیا رفت و آمد داشته باشید.( ورود و خروج متعدد به استرالیا )
 • برای اقوام خود اسپانسر شوید. اضافه کردن اعضای خانواده به درخواست ویزا(همسر، فرزندان تحت تـکفل شما یا همسرتان، سایر افراد خانواده تحت تـکفل البته با تست پزشکی و عدم سوء پیشینه)
 • در صورت کسب شرایط لازم برای شهروندی استرالیا اقدام کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای 187 استرالیا جهت تکمیل فرم ارزیابی اقدام کنید تا مشاوران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.

مدت زمان اخذ ویزای 187 استرالیا

تمامی اعداد ارائه شده براساس گزارشات ارائه شده سایت اداره مهاجرت استرالیا می باشد و این زمان می تواند به دلایل مختلفی تغییر کند مانند دلایل شخصی و تکمیل نبودن پرونده ها و به طور کلی می توان زمان زیر را ارائه کنیم

برای حالت ورود مستقیم ویزای ۱۸۷ استرالیا معمولا تا 22 ماه به طول می انجامد.

برای حالت تغییر اقامت موقت استرالیا به دائم در ویزای ۱۸۷ استرالیا حداکثر 14 ماه به طول می انجامد.

هزینه اخذ ویزای 187 استرالیا

هزینه های دولتی استرالیا که توسط اداره مهاجرت استرالیا دریافت می شود معادل 4045 دلار استرالیا می باشد. این مبلغ از متقاضی اصلی دریافت می شود و شما باید هزینه های دیگری نیز برای اعضای خانواده خود پرداخت کنید. توجه کنید که هزینه های این ویزا در دو مرحله پرداخت می شود. مرحله اول در زمان درخواست ویزا و قسط دوم در زمانی که از شما درخواست شود.

مناطق مشخص شده برای این نوع ویزا با حمایت کارفرما در مناطق کم‌جمعیت

[vc_accordions action_style=”toggle-action”]

مناطق مشخص شده با حمایت کارفرما در مناطق «کم‌جمعیت»

ایالت یا ناحیهمناطق تعیین شده
ناحیه مرکزی (ACT)تمام قسمت‌ها
استرالیای جنوبی (SA)تمام قسمت‌ها
تاسمانی (TAS)تمام قسمت‌ها
ناحیه شمالی (NT)تمام قسمت‌ها
ویکتوریا (VIC)مناطقی با کدپستی: ۳۲۱۱ تا ۳۳۳۴ ، ۳۳۴۰ تا ۳۴۲۴ ، ۳۴۳۰ تا ۳۶۴۹ ، ۳۶۵۸ تا ۳۷۴۹ ،  ۳۷۵۳ ، ۳۷۵۶ ، ۳۷۵۸ ، ۳۷۶۲ ، ۳۷۶۴ ، ۳۷۷۸ تا ۳۷۸۱ ، ۳۷۸۳ ، ۳۷۹۷ ، ۳۷۹۹ ، ۳۸۱۶ تا ۳۹۰۹ ، ۳۹۲۱ تا ۳۹۲۵ ، ۳۹۴۵ تا ۳۹۷۴ ، ۳۹۷۹ ، ۳۹۸۱ تا ۳۹۹۶
استرالیای غربی (WA)مناطقی با کدپستی: ۶۰۴۱ تا ۶۰۴۴ ، ۶۰۸۳ تا ۶۰۸۴ ، ۶۱۲۱ تا ۶۱۲۶ ، ۶۲۰۰ تا ۶۷۹۹
کوئینزلند (QLD)مناطقی با کدپستی: ۴۱۲۴ تا ۴۱۲۵ ، ۴۱۳۳ ، ۴۲۱۱ ، ۴۲۷۰ تا ۴۲۷۲ ، ۴۲۷۵ ، ۴۲۸۰ ، ۴۲۸۵ ، ۴۲۸۷ ، ۴۳۰۷ تا ۴۴۹۹ ، ۴۵۱۵ ، ۴۵۱۷ تا ۴۵۱۹ ، ۴۵۲۲ تا ۴۸۹۹
نیو ساوت ولز (NSW)مناطقی با کدپستی: ۲۲۵۰ تا ۲۲۵۱ (ساحل مرکزی) ، ۲۲۵۶ تا ۲۲۶۳ (ساحل مرکزی) ، ۲۳۱۱ تا ۲۳۱۲ ، ۲۳۲۸ تا ۲۴۱۱ ، ۲۴۱۵ ،‌ ۲۴۲۰ تا ۲۴۹۰ ، ۲۵۳۶ تا ۲۵۵۱ ، ۲۵۷۵ تا ۲۵۹۴ ، ۲۶۱۸ تا ۲۷۳۹ ، ۲۷۸۷ تا ۲۸۹۸
[/vc_accordions]

[yasr_visitor_votes size=”small”]

رزرو مشاوره آنلاین