خانه / چرا سلکت ویزا ؟

خانه / چرا سلکت ویزا ؟

چرا سلکت ویزا؟

Why Selectvisa?

چرا سلکت ویزا؟

Why Selectvisa?

اشتراک‌گذاری:

آخرین بروزرسانی ۲۱ خرداد ۱۴۰۳

آخرین بروزرسانی ۲۱ خرداد ۱۴۰۳

تصمیم به مهاجرت شاید در کنار ازدواج یکی از مهم‌ترین اقدامات زندگی شما باشد. انتخاب مجموعه‌ای که در این مسیر به شما خدمات ارائه می‌کند شاید یکی از مهم‌ترین رموز موفقیت در روند بیان شده برایتان باشد. این حق شماست که جزئیات کاملی در مورد مجموعه‌ای که نیل به این تصمیم مهم را به آن سپرده‌اید را بدانید. متوجه هستیم که مطالب زیادی برای مطالعه در اختیار شما گذاشته‌ایم و شاید ساعتی از وقت گران‌بهایتان صرف مطالعه آن شود؛ اما حتی اگر این لطف را به ما دارید که تصمیم خود در زمینه محول کردن پرونده مهاجرتی‌تان به سلکت ویزا را گرفته‌اید، از شما درخواست می‌کنیم که این وقت را در اختیار ما قرار دهید و این مطلب را با دقت مطالعه بفرمایید.

 

چرا سلکت ویزا؟ از زبان دامون آرین – موسس

این سوالی است که از روز اول تاسیس سلکت ویزا همیشه پرسیده‌ایم. تمامی نزدیک به یک‌صد نفر همکار من در این سازمان، پاسخ مشخص و منحصر به فردی برای این پرسش دارند. مهم‌ترین رمز موفقیت سلکت ویزا و این حقیقت که سال‌هاست مرجع اصلی مهاجرین ایرانی به استرالیا بوده است؛ در این نهفته که تک تک اعضای سازمان در جهت اهداف مشتریان، همیشه به دنبال پاسخ به این سوال بوده‌اند که چرا باید سلکت ویزا را انتخاب کرد.

در جلسات دوستانه‌ای که با آنها دارم هر بار پرسش مورد بحث مطرح و ده‌ها دلیل مختلف برای آن ارائه شده که همه صحیح بوده‌اند؛ اما من شخصاً رمز موفقیت سلکت ویزا و اینکه چرا باید مورد انتخاب متقاضیان باشد را در یک کلمه خلاصه می‌کنم: تمرکز

انتخاب مناسب‌ترین راه برای مهاجرت به استرالیا، با توجه به شرایط شما

تمرکز بر روی ارائه تنها یک سرویس تعهد داده شده به مشتری

متقاضی مهاجرت سلکت ویزا را انتخاب می‌کند تا سالم، بدون دغدغه و با آرامش ویزای خود را دریافت کند؛ همین و تمام. این تنها رسالت یک سازمان مهاجرتی است و همه اجزای آن باید روی این هدف تمرکز داشته باشند. در آستانه نیمه دوم دهه چهارم زندگی و بعد از فراز و نشیب‌های بسیار در مسیر حرفه‌ای، شخصاً اعتقاد دارم که مهم‌ترین دستاورد حرفه‌ای من، قدرت مخالفت با ایده‌ها و پیشنهاداتی است که تمرکز سازمان را از هدف تعیین شده دور نگه می‌دارد.

من شخصاً وظیفه دارم که جایگاه خود به عنوان مرجع حقوقی سازمان را حفظ کنم. بارها به خود نهیب زده‌ام که در دام عناوین جذابی مثل کار آفرین، بیزینس من موفق و موسس استارت آپ و … نیفتم. هنر من در این سال‌ها آن بوده که افراد توانمند را جذب سازمان کنم تا کمک کنند مسیر ارائه خدمات به متقاضیان به درستی طی شود و خودم بر روی امور حقوقی متمرکز باشم و از تجربیاتم در جهت آگاهی رسانی به متقاضیان استفاده کنم که این مسیر پر تنش را به سلامت طی کنند.

هر بیزینسی الگوهای خود را دارد، الگوی سلکت ویزا استارت آپ‌های حوزه آی تی نبوده‌اند. هیچگاه دنبال پکیج سازی‌های جذاب، تبلیغات عوام‌فریبانه و نشر اطلاعات بیهوده تنها در جهت جذب مخاطب نبوده‌ایم. الگوی سلکت ویزا، سازمان‌های حقوقی بین‌المللی بوده‌اند.

سازمان‌هایی که به نتایج مثبت، تجربه و نیروهای با سابقه خود افتخار می‌کنند و با تخصص گرایی به مشتریان خود این اطمینان را می‌دهند که اتفاقاً با یک شرکت سطحی و استارت آپی مواجه نیستند، می‌توانند روی ساختار سازمانی و تخصص اعضای مجموعه و مشاورین حقوقی آن در جهت رسیدن به هدف اصلی حساب کنند. در ادامه با سازمان سلکت ویزا بیشتر آشنا می‌شوید و متوجه خواهید شد که هنر متمرکز بودن بر روی هدف، چه نتایج اعجاب برانگیزی خواهد داشت.

ویزاهای تخصصی استرالیا (اسکیل ورکر)

این عبارات را در یک دهه گذشته زیاد شنیده‌ایم: “از سلکت ویزا مشاوره بگیر، اگر گفتند شرایط اقدام نداری، استرالیا رو فراموش کن. هر کد شغلی که فکر می‌کنی برات مناسبه رو قبل از اینکه شروع کنی اول با مشاورهای سلکت ویزا کانفیرم کن ” و… اما چرا مشاوره‌های ارائه شده توسط سلکت ویزا سال‌هاست که مرجع اصلی متقاضیان مهاجرت به استرالیاست؟

اعضا تیم مشاوره ویزاهای اسکیل ورکر، هر کدام بین سه تا هفت سال سابقه همکاری با سلکت ویزا را دارند و در تمام این مدت به صورت تخصصی تنها بر روی این نوع ویزا متمرکز بوده‌اند. با توجه به لود کاری و تعداد بالای متقاضیانی که هر روز از مجموعه ما درخواست مشاوره دارند، به صورت میانگین هر کدام از اعضای این تیم در روز پانزده مشاوره تلفنی یا حضوری را ارائه می‌کنند.

این بدان معناست که کم‌سابقه‌ترین همکار ما در این بخش در حال نزدیک شدن به رکورد ده هزار مشاوره ویزای اسکیل ورکر است و پر سابقه‌ترین فرد این بخش مدتهاست تعداد مشاوره‌های خود را از بیست هزار گذرانده. البته در این محاسبات مشاوره‌های گروهی هفتگی سلکت ویزا و همچنین مشاوره‌هایی که به صورت مستقیم در سوشال مدیا ارائه می‌شوند را در نظر نگرفته‌ایم.

جلسات هفتگی انتقال اطلاعات بین تیم اجرایی ویزاهای مهارتی و مشاورین، تیم مجزای تحقیق و توسعه که به صورت تخصصی بر روی مسیرهای جدید اخذ ارزیابی برای رشته‌های مختلف کاری و تحصیلی فعالیت می‌کند و اطلاعات به روز را در اختیار تیم مشاورین قرار می‌دهد و همچنین ارتباط روزانه و پرسش و پاسخ با شخص وکیل مهاجرت، باعث شده است که همکاران ما در واحد مشاوره ویزاهای تخصصی با مدیریت مستقیم شخص بنده به عنوان مرجع حقوقی سازمان بتوانند چنین جایگاهی را در بین متقاضیان مهاجرت به استرالیا داشته باشند.

انتخاب مناسب‌ترین راه برای مهاجرت به استرالیا، با توجه به شرایط شما

تک تک مشاورین ویزاهای اسکیل ورکر ما فرصت داشته‌اند که صدها بار نتیجه مثبت جلسات خود را در اسسمنتهای مثبت و ویزاهایی که حاصل فعالیت حرفه‌ای و تخصصی تخصصی‌شان بوده‌اند، ببینند؛ اما یکی از بزرگ‌ترین واحد عملیاتی سلکت ویزا با نزدیک به سی نفر همکار، واحد پشتیبانی ویزاهای اسکیل ورکر است.

مسئولیت همکاران من در این واحد مدیریت یک پرونده از زمان عقد قرارداد تا صدور ویزاست. با توجه به روال پرونده‌های اسکیل ورکر استرالیا، فعالیت این واحد به دو بخش اصلی تقسیم می‌شود. اخذ اسسمنت از سازمان ارزیاب و مدیریت امور پرونده بعد از آن تا اخذ ویزا. ساختار این واحد طوری تنظیم شده که همکاران من در تیم‌های کوچک‌تر تقسیم بندی شده‌اند و هر تیم سوپروایزر مخصوص خود را دارد.

هر کدام از سازمان‌های ارزیاب در سلکت ویزا تیم مخصوص به خود را دارند که متمرکز بر روی پروسه خاص آن سازمان مسئولیت جمع آوری مدارک تا قبل از سابمیت نهایی را بر عهده دارند و سپس تیم مجزایی مسئولیت ثبت EOIها و در نهایت اخذ دعوت‌نامه و لاجمنت مدارک تا صدور ویزا را برعهده دارند. اینجاست که معجزه تمرکز به خانواده سلکت ویزا کمک می‌کند که آمارهای شگفت انگیز موفقیت را داشته باشد.

کلاینت سلکت ویزا بعد از عقد قرارداد جهت مدیریت پرونده به یکی از همکاران من ارجاع داده می‌شود که در تیمی فعالیت دارد که تنها وظیفه آن سال‌هاست که اخذ اسسمنت از سازمان ارزیاب مورد نظر بوده. این تیم سوپر وایزری دارد که تعداد ارزیابی‌های مثبتی که از سازمان مورد نظر مستقیماً و یا به عنوان سوپر وایزر دریافت کرده حتماً چهار رقمی‌ست و لطفاً این عدد را دست کم نگیریم.

تجربه بیش از هزار ارزیابی مثبت در بیش از ۵ سال گذشته به این تیم کمک می‌کند که تک تک جزئیات یک پرونده موفق را درهر پرونده جدید رعایت کند. سوالی نیست که از طرف متقاضی پرسیده شود یا نکته‌ای که در جمع آوری مدارک نیست که قبلاً در این تیم بارها و بارها به صورت عملی و با مشاهده نتیجه نهایی اعمال نشده باشد.

این تجربه کمک می‌کند که در پروسه جمع آوری مدارک مورد نیاز برای هیچ رشته‌ای کار به اما و اگر کشیده نشود و در نهایت با کمک سیستم نو آورانه بررسی چند مرحله‌ای در این واحد، مطمئن هستم که مدارک آماده سابمیت که به دست من می‌رسد، از زیر نگاه تیز بین چند کارشناس که اگر بگویم بعضی از آنها حتی از کارمندان سازمان ارزیاب در استرالیا هم تجربه بیشتری دارند سخن به گزاف نگفته‌ام، رد شده است.

جلسات روزانه و هفتگی مرور پرونده‌ها با سوپر وایزرهای این تیم‌ها به همکارانم کمک می‌کند که سوالات احتمالی کلاینت‌ها و نکاتی که در مسیر هر پرونده باید رعایت شود را با من مطرح کنند تا همه ما مطمئن باشیم که سوال بی‌پاسخی برای هیچ‌کدام از اعضای خانواده سلکت ویزا وجود ندارد.

صد البته وظیفه اصلی من از جایی شروع می‌شود که مدارک به صورت کامل توسط سوپر وایزر بخش به دستم می‌رسد تا جهت سابمیت بررسی کنم. نکته مهمی که به رغم هزینه‌های مالیاتی و عملیاتی بالا برای سلکت ویزا در استرالیا از روز اول تاسیس این سازمان مد نظر داشته‌ام این است که شخصاً خود را موظف دانسته‌ام که تک تک پرونده‌ها را در پورتال‌های شخصی خود و با قبول مسئولیت کامل قانونی سابمیت نمایم.

کلاینت‌های سلکت ویزا که نامه تاییدیه اسسمنت خود را دریافت کرده‌اند، حتماً نام یا آدرس سلکت ویزا را به عنوان وکیل مورد تایید در نامه‌های ارزیابی دیده‌اند. این بدان معناست که تک تک پرونده‌ها قبل از سابمیت نهایی توسط شخص من به عنوان وکیل رسمی بررسی می‌شود. در صورتی که کوچک‌ترین نکته‌ای در مدارک دیده شود، به تیم مورد نظر گوشزد شده و تا اصلاح همه ایرادات، هیچ پرونده‌ای توسط من سابمیت نمی‌شود. همه ما بر روی این هدف متمرکز هستیم که بدون کم کاری و بدون ساده انگاری در هر مرحله باید مطمئن باشیم که قبل از فشردن دکمه سابمیت، مدارک و اطلاعات بارها و بارها بررسی شده‌اند و این از نظر من رمز موفقیت سلکت ویزاست؛ تمرکز بر روی هدف.

همین روال هم بعد از اخذ ارزیابی مثبت و درمسیر اخذ دعوت‌نامه و لاجمنت تا صدور ویزا هم در تیم دیگری که تنها وظیفه آن پیگیری این مسیر است اتفاق میفتد. باز هم معجره تمرکز در سلکت ویزا؛ تیم سخت کوشی با نزدیک به ده نفر کارشناس با تجربه که در سه مرحله یعنی زمان سابمیت EOI، قبل از لاجمنت و آپلود مدارک و در هر مرحله حداقل دو بار کلیه مدارک را بررسی مجدد می‌کنند.

مجدداً در هرکدام از این سه مرحله بررسی دقیق شخص وکیل مخصوصاً به صورت ریزبینانه در مرحله لاجمنت و آپلود مدارک. تجربه و نتیجه کار تیم کارشناسان متخصص و متمرکز ما را در ویدئوهایی که از نتایج شگفت انگیز سلکت ویزا در زمینه ویزاهای تخصصی استرالیا به اشتراک گذاشته‌ایم، می‌توانید ملاحظه بفرمایید.

ویزاهای تجاری و سرمایه گذاری استرالیا

دوستی در استرالیا از من پرسید که دقیقاً در سلکت ویزا چه می‌گذرد؟ از هر دو نفری که با ویزای بیزینسی وارد استرالیا شده‌اند در مورد وکیل آنها در پروسه ۱۸۸ یا ۸۸۸ سوال می‌پرسم اسم سلکت ویزا را می‌آورند!! البته این دوست ما کمی اغراق کرده‌اند و آمار دقیق کمی بالاتر از یک سوم است. این آمار به صورت مستدل از مقایسه تعداد ویزاهای بیزینسی صادر شده برای ایرانیان در پنج سال گذشته از مرجع رسمی اداره مهاجرت و پرتال شخصی من در سایت اداره مهاجرت قابل اثبات است و چندین بار به صورت زنده و در لایو اینستاگرامی ارائه شده که قابل استناد است. یک آمار اعجاب برانگیز دیگر هم در ویدیویی که از پورتال من در بخش ویزاهای بیزینسی ارائه و به صورت مستند اثبات شده است که توجه شما را مجدداً به آن جلب می‌کنم.

مشاهده ویدئو پورتال مشتریان سازمان مهاجرتی سلکت ویزا

در این ویدئو اثبات شده است که در سال مالی گذشته نزدیک به یک چهارم کل پرونده‌های ویزای بیزینسی که از کل دنیا موفق به اخذ دعوت‌نامه شده و سابمیت پرونده شده‌اند، از مشتریان سلکت ویزا بوده‌اند. اشتباه تایپی نبوده، نزدیک به یک چهارم پرونده‌های کل دنیا!! بدون اغراق عرض می‌کنم تمامی مسئولین ایالت‌های فعال در زمینه ویزاهای بیزینسی شماره موبایل شخصی من را ذخیره دارند و بارها و بارها در موارد کلی و جزئی با هم تبادل نظر کرده‌ایم. در مورد شرایط متقاضیان از دامون آرین نظر خواهی می‌شود. اکثر آفیسرهای اداره مهاجرت برخلاف روال رسمی اداره مهاجرت، با ایمیل شخصی خود با من در ارتباط بوده‌اند و بدون شک نگاه ویژه و مثبتی به پرونده‌های سابمیتی توسط دامون آرین دارند.

شک ندارم که همه این افتخارات تنها با همراهی و مسئولیت پذیری واحد مشاوره و پشتیبانی ویزاهای بیزینسی سلکت ویزا محقق شده است. باز هم تاکید می‌کنم که در مسیر استفاده از جادوی تمرکز در کار، همکاران من در واحد ویزاهای بیزینسی تحت مدیریت جداگانه و به صورت کاملاً تخصصی تنها بر روی هدف ارائه خدمات حرفه‌ای و ویژه به مشتریان ویزاهای بیزینسی سلکت ویزا فعالیت می‌کنند. در این بین هم مجدداً تقسیم بندی وظایف و مراحل کاری در این مسیر به جزئیات وجود دارد. در واحد پشتیبانی ویزاهای تجاری ما، تیم‌های مجزایی وجود دارند که هر کدام مسئول گاهاً تنها یک قدم از این مسیر هستند.

به دلیل تنوع شرایط متقاضیان ویزاهای تجاری، نقش تجربه اهمیت بسزایی در موفقیت پرونده‌ها دارد. تنوع و نوع مدارکی که برای پرونده یک متقاضی که صاحب شرکت است با متقاضی که از طریق جواز کسب یا پروانه کلینیک و داروخانه یا ساخت و ساز شخصی اقدام می‌کند کاملاً متفاوت است. حتی به صورت جزئی‌تر نوع اسناد مورد نیاز شرکت بازرگانی با شرکت ساخت و ساز یا فناوری و یا پیمانکاری تفاوت دارد و هر رشته شغلی در زمینه جوازها و فعالیت‌های کسب نیز شرایط خاص خود را دارد.

انتخاب مناسب‌ترین راه برای مهاجرت به استرالیا، با توجه به شرایط شما

سال‌هاست در جایگاهی هستیم که با اطمینان به متقاضیان و مشتریان خود می‌توانیم اعلام کنیم که به صورت جزئی در شرایط مشابه ایشان تعداد بالایی پرونده مشابه را با موفقیت انجام داده‌ایم و یکی از مهم‌ترین دلایل آرامش خیال مشتریان سلکت ویزا در مسیر اخذ این ویزا که در ویدئوهای تجربیات خود بارها اعلام کرده‌اند، اطمینان از این امر است. در سال‌های اخیر و بر اساس نیاز مشتریان خود، تمرکز بالایی را در جهت ارائه خدمات در داخل خاک استرالیا به دارندگان ویزاهای بیزینسی داشته‌ایم. طیف گسترده‌ای از خدمات مورد نیاز را در این مسیر ارائه کرده‌ایم.

ارائه نکات مورد نیاز در شروع زندگی و صد البته پشتیبانی در داخل خاک استرالیا
شبکه سازی‌های گسترده و کاربردی بین ایرانیان صاحب کسب و کار
برگزاری دوره‌های موسوم به بوت کمپ راه اندازی بیزینس در استرالیا
و پشتیانی حقوقی صد در صد و بدون ریسک از مشتریان خود در زمینه اخذ اقامت دائم استرالیا
تنها قسمتی از خدمات ویژه سلکت ویزا در داخل خاک استرالیا و از طریق دفاتر سیدنی و ملبورن ما بوده است

همین روال هم بعد از اخذ ارزیابی مثبت و درمسیر اخذ دعوت‌نامه و لاجمنت تا صدور ویزا هم در تیم دیگری که تنها وظیفه آن پیگیری این مسیر است اتفاق میفتد. باز هم معجره تمرکز در سلکت ویزا؛ تیم سخت کوشی با نزدیک به ده نفر کارشناس با تجربه که در سه مرحله یعنی زمان سابمیت EOI، قبل از لاجمنت و آپلود مدارک و در هر مرحله حداقل دو بار کلیه مدارک را بررسی مجدد می‌کنند.

مجدداً در هرکدام از این سه مرحله بررسی دقیق شخص وکیل مخصوصاً به صورت ریزبینانه در مرحله لاجمنت و آپلود مدارک. تجربه و نتیجه کار تیم کارشناسان متخصص و متمرکز ما را در ویدئوهایی که از نتایج شگفت انگیز سلکت ویزا در زمینه ویزاهای تخصصی استرالیا به اشتراک گذاشته‌ایم، می‌توانید ملاحظه بفرمایید.

نقش تجربه و دانش حقوقی وکیل مهاجرت

سال‌ها طول کشید تا در مورد نقش شخص دامون آرین در سازمان مهاجرتی سلکت ویزا به نتیجه برسم. در سال‌های اخیر تمام تلاش خود را کرده‌ام که تنها بر روی نقشی که باید داشته باشم، متمرکز شوم. من وظیفه دارم که تجربه و دانش خود را تنها در جهت هدف بزرگی که سال‌ها به آن متعهد بوده‌ام به کار بگیرم؛ کمک به متقاضیان مهاجرت در نیل به هدف نهایی. مشخصاً “متقاضیان مهاجرت” به دو دسته تقسیم می‌شوند.

کلاینت‌های سلکت ویزا و افرادی که به هر دلیل تصمیم به عدم استفاده از خدمات وکیل مهاجرت گرفته‌اند و یا با مجموعه‌های دیگری همکاری دارند. به حکم وظیفه مطمئنا سطح خدمتی که به مشتریان مجموعه سلکت ویزا ارائه می‌کنم متفاوت است و باید بر روی موفقیت پرونده مهاجرتی این عزیزان متمرکز باشم. به همین دلیل شاید بیش از هشتاد درصد از زمان کاری من بر روی تعداد محدودی فعالیت سپری می‌شود.

بررسی شرایط متقاضیانی که با مجموعه قرارداد بسته‌اند قبل از شروع پروسه اجرایی

نظارت و مدیریت فنی بر روی تیم‌های اجرایی ویزاهای مختلف

بررسی‌ها و سابمیت‌ها

مطالعه و تحلیل‌های حقوقی در زمینه‌های مختلف امور مهاجرتی

پاسخ به دغدغه‌ها و سوالات مشتریان از طریق وبینارهای خصوصی و یا ایمیل

 

بیست درصد باقیمانده وقت دامون آرین بر روی تنها دو هدف دیگر متمرکز است

اطمینان از کارکرد صحیح اجزا سازمان مخصوصاً رعایت پروتکل‌های مشتری مداری

فعالیت در فضای مجازی با هدف افزایش آگاهی متقاضیان مهاجرت به صورت عمومی

یاد گرفته‌ام که یک انسان تنها می‌تواند بر روی حداکثر تعداد محدودی برنامه کاری متمرکز باشد. یاد گرفته‌ام به جای شرکت در جلسات مشاوره خصوصی، آموزش‌های لازم را به مشاورین ارائه کنم و تنها در جلسات مشاوره عمومی با هدف افزایش آگاهی متقاضیان حضور داشته باشم، یاد گرفته‌ام که نمی‌توانم کوچک‌ترین سوالات مشتریان را پاسخگو باشم؛ اما باید نظارت و آموزش کامل بر روی افرادی که این وظیفه را انجام می‌دهند داشته باشم و در زمان گذاشتن برای بررسی مدارک خساست نداشته باشم. یاد گرفته‌ام که یک جلسه عمومی پرسش و پاسخ با مشتریان معادل ده‌ها ساعت صحبت حضوری و تلفنی و شخصی با تک تک آنها می‌تواند اطلاعات را منتقل کند.

یاد گرفته‌ام که یک ویس چند دقیقه‌ای در باشگاه مشتریان آبی خواهد بود بر آتش استرس صدها نفر از کلاینت‌ها. یاد گرفته‌ام که شان شغل خود را حفظ کنم و وقتم را با لایوهای بی حاصل در حال رانندگی و پیاده روی با شلوارک که توهین به مخاطب است هدر ندهم؛ اما وظیفه اجتماعی خود و سازمانم در قبال عموم جامعه متقاضیان مهاجرت را با روش‌های فاخر به انجام برسانم. جلسات عمومی متمرکز بر محتوا و اطلاع رسانی صادقانه و با تفکر، محتوای فاخر در زمینه امور مهاجرتی چه به صورت متنی و چه در قالب پادکست یا ویدئو و ده‌ها آموزه دیگر که در این مقاله نمی‌گنجند.

نتایج اعجاب انگیز سلکت ویزا

هر وکیل رسمی مهاجرت، پورتالی در سایت اداره مهاجرت استرالیا دارد که در آن مسیر اخذ ویزای کلاینت‌های خود را مدیریت می‌کند. این پرتال طبق قانون قابلیت فعالیت به صورت سازمانی را دارد و وکیل می‌تواند به اعضای تیم خود روی پرونده‌های مختلف مسئولیت بدهد.

پیشنهاد می‌کنم ابتدا ویدئوهایی که در لینک‌های ارائه شده وجود دارند را ملاحظه بفرمایید

و چند توصیه کوتاه:

این حق شماست که از مجموعه‌ای که قرار است مسیر رسیدن به یکی از بزرگ‌ترین اهداف زندگی شما را مدیریت کند بخواهید که ما تجربیات خود را در انجام اموری که متقاضی آن هستید به شما ارائه کنیم.
هر پرونده مهاجرتی جزئیات منحصر به فرد خود را دارد، مطمئن باشید که هیچ دو پرونده‌ای صد در صد شبیه هم نیستند. پس تعداد بالاتر پرونده‌های تحت مدیریت یک مجموعه به این معناست که احتمال قرارگرفتن در شرایط احتمالی پرونده شما در بزنگاه‌های مختلف در مورد آن مجموعه در گذشته بالاتر است. شک نداشته باشید که احتمال موفقیت شما، رابطه مستقیمی با تعداد بالاتر پرونده‌های موفق آن مجموعه دارد.
حق شماست که از مجموعه تحت نظارت وکیل خود بخواهید که به صورت مستدل به شما تجربیات خود را ارائه کند و از نظر من وظیفه آن سازمان است که این درخواست شما را اجابت کند.
هیچ محدودیت حقوقی، امنیتی و عملیاتی در جهت ارائه دسترسی وکیل مهاجرت به همکاران سازمانی خود برای دسترسی به این اطلاعات وجود ندارد. پس پیشنهاد می‌کنم که در صورتی که دلایلی برای عدم ارائه مشابه دموهایی که همکاران من در سلکت ویزا می‌توانند به شما ارائه کنند و مشابه آن را در این ویدئوها می‌بینید، از هر دفتر مهاجرتی شنیدید، در صداقت آنها شک کنید. اگر سلکت ویزا از نظر قانونی امکان این کار را فراهم کرده، بقیه دفاتر هم می‌توانند.

انتخاب مناسب‌ترین راه برای مهاجرت به استرالیا، با توجه به شرایط شما

تجربیات مشتریان

متأسفانه مقوله مهاجرت از یک نیاز لوکس و اضافه در جامعه ما به یکی از نیازهای اساسی خانوارها تبدیل شده است. در پرانتز عرض کنم که بارها و بارها به عنوان یک فعال مهاجرتی نارضایتی خود از این امر را ابراز کرده‌ام و آرزوی من این است که در وطنم کماکان مهاجرت نیازی لوکس باشد و مجموعه تحت هدایت من در حال ارائه یک خدمت لوکس به هم وطنان باشد و مشتریان ما بدون استرس و تنها به قصد مثبت‌تر کردن مسیر زندگی در این راه قدم بگذارند. به هر حال شرایط زمانه بر این اساس است و در این بین بازار مکاره‌ای از صدها و هزاران شخص و بنگاه ارائه دهنده این خدمات ایجاد شده است. اولین تصمیمی که در جهت اطمینان سازی و بازاریابی در این نوع دفاتر گرفته می‌شود، بزرگ‌نمایی و دروغگویی در مورد تجربیات موفق مشتریان به حساب می‌رود.

توصیه می‌کنم به تصاویر ویزا، فایل‌های صوتی، ریویوهای غیر واقعی گوگل، اکانت‌های فیک فضای مجازی و اطلاع رسانی‌های بدون پشتوانه صدور ویزا اعتماد نکنید. ما سال‌هاست که تنها مرجع رسمی ارائه تجربیات مشتریان خود را از طریق ویدئوهایی که با حضور ایشان تهیه می‌کنیم و در فضای مجازی منتشر کرده‌ایم، معرفی کرده‌ایم. سعادت نداشته‌ایم که برای ضبط این ویدئو‌ها در خدمت تعداد بسیار زیادی از مشتریان موفق و راضی سلکت به دلیل بعد مسافت و یا مسائل شخصی و زمانی باشیم. اما مجموعه بی نظیری از ویدئوهای مستند تجربیات مشتریان سلکت ویزا جهت استحضار و اطلاع شما عزیزان تهیه شده است که از طریق لینک زیر قابل مشاهده است:

پروتکل مشتری مداری و امور مشتریان

پروسه مهاجرت در بین مشتریان ما به دلیل اهمیتی که در زندگی و آینده آنها دارد (و دلیل انتخاب ما هم همین امر بوده)، با دقت، وسواس و استرس بالایی دنبال می‌شود. در تمامی سال‌های گذشته سعی کرده‌ام در مرحله اول شخصاً الگوی رفتاری صحیحی برای همه همکارانم در نحوه برخورد و ارتباط با مشتریان باشم.

هر کدام از ما روزانه با ده‌ها نفر از متقاضیان مهاجرت از طریق روش‌های مختلف در ارتباط مستقیم هستیم و وظیفه اخلاقی و حرفه‌ای خود می‌دانیم که ارتباطی دوستانه و بر اساس احترام متقابل را ایجاد کنیم. آرامشی که ناشی از اعتماد به نقش تخصص و تجربه در بین همکاران در سلکت ویزاست، به مشتریان منتقل می‌شود و تمام تلاش خود را می‌کنیم به هنگام خدمات رسانی در طی این مسیر پر استرس با کمترین دغدغه و نگرانی برای مشتریان عزیز راهگشا باشیم. در همین راستا پروتکل‌های مشتری مداری مدونی در سلکت ویزا وجود دارد.

مشتریان ما از روز اول در جریان این پروتکل‌ها قرار می‌گیرند و می‌توانیم آنها را شامل ساعاتی که امکان برقراری تماس با کارشناسان پرونده وجود دارد، الزام پاسخگویی به ایمیل‌ها و پیام‌های مکتوب در کمتر از ۷۲ ساعت و از همه مهم‌تر روش‌های پیگیری در زمان‌هایی که به هر دلیل ارتباطات برقرار نمی‌گردد بدانیم. اولین سازمان مهاجرتی ایرانی بودیم که امور مشتریان را به عنوان واحدی مستقل و با فعالیت ۲۴ ساعته معرفی کردیم و کماکان هم تنها مجموعه‌ای هستیم که به این امر اهتمام می‌ورزیم. امور مشتریان سلکت ویزا، نقش بسیار پر رنگی در پیگیری و به نتیجه رساندن پرونده‌ها دارد.

رسیدگی به درخواست‌ها و انتقادات، نظرسنجی‌های دوره‌ای و پیگیری اعمال پیشنهادات مشتریان، گروه‌های اختصاصی مشتریان، اطلاع رسانی‌های اختصاصی، دسترسی به پرتال مخصوص مشتریان، ارائه آپدیت‌ها در مورد تغییرات پرونده، جلسات هفتگی پرسش و پاسخ مشتریان با حضور شخص وکیل مهاجرت و … تنها بخشی از فعالیت‌های امور مشتریان سلکت ویزاست.

 

انتخاب مناسب‌ترین راه برای مهاجرت به استرالیا، با توجه به شرایط شما

ویزاهای خانوادگی

بخش ویژه‌ای در دفاتر سیدنی و تهران سلکت ویزا مختص انجام امور مربوط به ویزاهای خانوادگی است. این نوع ویزاها شامل ویزاهای ازدواج و نامزدی و پدر و مادر بوده عموماً دارای دو بخش پیگیری هستند. هم در استرالیا در جهت تهیه مدارک لازم برای اسپانسر و هم در ایران برای پیگیری مدارک لازم جهت متقاضی و ما سال‌هاست که تمهیدات لازم را در راستای انجام حرفه‌ای و تخصصی این نوع پرونده‌ها در مجموعه دیده‌ایم. به دلیل حساسیت ویزاهای خانوادگی شخصاً روی تمامی مراحل جمع آوری مدارک نظارت دارم و جلسات مشاوره قبل از قرارداد این ویزاها را هم انجام می‌دهم تا از احتمال موفقیت پرونده‌ها اطمینان حاصل کنم.

پرونده‌های زیادی مخصوصاً در حوزه ویزاهای ازدواج و نامزدی بوده که توسط وکلای دیگر به دلیل ریسک‌های بالا مورد قبول قرار نگرفته‌اند؛ اما به دلیل تجربه مشابه و تسلط روی مدارک مورد نیاز، توانسته‌ایم با کمک متقاضیان نتایج مثبت و جذابی را در آنها دریافت کنیم. همانند دیگر بخش‌های سلکت ویزا، تیم ویژه‌ای به صورت متمرکز تنها بر روی ویزاهای حوزه خانوادگی فعالیت می‌کند و این امر به ما و متقاضیان این اطمینان را می‌دهد که کلیه فرایندها به صورت کاربردی و عملیاتی بر اساس تخصص و تجربه در مسیر موفقیت پرونده انجام خواهند شد و این پرونده‌های ذاتاً پر ریسک، با آمار موفقیت صد در صد در سلکت ویزا دنبال شده و خواهند شد.

ویزاهای اسپانسر کارفرما

از ابتدای فعالیت رسمی به عنوان وکیل مهاجرت در سال ۲۰۱۳ و آن زمانی که دفاتر ایران سلکت ویزا گسترش حال حاضر را نداشتند، عمده فعالیت و تمرکز من ارائه مشاوره و همکاری با سازمان‌های بزرگ و متوسط و بیزینس‌های کوچک در داخل خاک استرالیا در زمینه اخذ انواع ویزاهای اسپانسر کارفرما برای کارمندان آن‌ها بود. به دلیل تمرکز و حساسیت اداره مهاجرت استرالیا و افکار عمومی این کشور به این نوع ویزاها، همیشه یکی از پیچیده‌ترین و پرچالش‌ترین مسیرهای مهاجرتی استرالیا، این روش بوده است. به جرات می‌توانم با اطمینان این مسئله را مطرح کنم که یکی از معدود وکلای مهاجرت فارسی زبان هستم که تمامی ساب کلاس‌های چندگانه این نوع ویزا را در شرایط مختلف با موفقیت به سرانجام رسانده‌ام.

همان‌طور که عرض شد، این نوع ویزاها عموماً شرایط پیچیده و مراحل چندگانه‌ای دارند که موفقیت در آنها ارزش افزوده بالایی برای اسپانسرها و همچنین نیروی کار خارج از استرالیا را دارد. در این بین برای متقاضیانی از کشورهای مختلف مانند چین و هند و بنگلادش تا بریتانیا، فرانسه و صد البته کشور عزیزمان ایران توانسته‌ایم که خدمات حرفه‌ای و متمرکزی را ارائه کنیم. اگر کارفرمایی هستید که نیاز به نیروی کار خارج از استرالیا دارید و یا نیروی کاری هستید که کارفرمایی در استرالیا به شما اعلام نیاز شده است، مطمئناً یکی از بهترین گزینه‌های شما مشاوره با دفتر استرالیای سلکت ویزا و دریافت راهکارهای لازم است.

همین حالا برای مشاوره رایگان اقدام کنید...

پرسش و پاسخ

رزرو مشاوره آنلاین