خانه / نقشه کشی و دستیاری مهندسی عمران در استرالیا

[mk_padding_divider]

نقشه کش ها و دستیاران مهندسی عمران تنوع وسیعی از وظایف را هم در ادارات و هم در محوطه پروژه به عهده دارند. آنها بایستی دانش وسیعی از استانداردها و مقررات داشته باشند تا برنامه های مهندسی عمران مناسب و قابل قبولی را ایجاد و توسعه دهند. آنها می توانند سیستمهای فاضلاب، پل ها، شاهراه ها و کارخانجات تصفیه آب یا انواع مختلف سازه ها را توسعه دهند. نقشه کش ها و دستیاران مهندسی عمران برای زیرساخت و زیربنای کشورها لازم و اساسی می باشند.

نقشه کش ها و دستیاران مهندسی عمران زمان کوتاهی را برای استراحت در ادارات دارند و اکثر وقت خود را در کارگاه کاریشان صرف می نمایند. کار کردن در بارش سنگین باران، گرمای سوزان یا سرمای منجمد کننده ممکن است زیاد خوشایند نباشد، ولی جزء لاینفک از شرح وظایفشان است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه لیست مشاغل بلند مدت استرالیا MLTSSL به لینک مشخص شده مراجعه فرمایید.

سه ایالت برتر از نظر شرایط استخدامی:

  • کوئینزلند 25.6  %
  • نیو ساوت ولز 31.1 %
  • ویکتوریا   16.4 %

[mk_table]

میزان ساعت کاری در هفتهمیانگین دستمزد سالیانهمیانگین دستمزد سالیانه مهندس ارشدحداقل دستمزد سالیانه
39.6 ساعت80,000 دلار استرالیا110,000 دلار استرالیا63,500 دلار استرالیا

[/mk_table]

[mk_padding_divider]

مهاجرت به استرالیا از طریق نقشه کشی و دستیاری مهندسی عمران

افرادی که با تحصیلات و تخصص نقشه کشی و دستیاری مهندسی عمران، متقاضی مهاجرت به استرالیا هستند،‌ در مرحله‌ی اول می‌بایست تمامی مدارک تحصیلی و کاری خود را به همراه پکیج احراز صلاحیت (CDR) به سازمان مهندسی استرالیا ارسال کنند تا صلاحیت ایشان به عنوان یک نقشه کش و دستیار مهندس عمران ارزیابی گردد. در مرحله‌ی بعد با جمع‌‌بندی امتیازات طبق جدول امتیازات مهاجرت تخصصی و رسیدن به حداقل امتیاز مورد نیاز برای این رشته، درخواست دعوتنامه ارائه نمایند و بعد از دریافت دعوتنامه، تمامی مدارک خود را جهت بررسی و صدور ویزا برای اداره مهاجرت استرالیا ارسال نمایند.

[mk_table]

هزینه‌ی ارزیابی سازمان مهندسیهزینه سرویس فست ترک سازمان مهندسیهزینه اسپانسریهزینه‌ پرونده در اداره مهاجرت – نفر اصلی پروندههزینه پرونده در اداره مهاجرت – همسر متقاضیهزینه پرونده در اداره مهاجرت – فرزند زیر 18 سال
765 دلار استرالیا295 دلار استرالیامتغیر3.670 دلار استرالیا1.835 دلار استرالیا920 دلار استرالیا

[/mk_table]

رزرو مشاوره آنلاین