ویزای ۴۹۱ استرالیا

در این مقاله قصد داریم به بررسی ویزای ۴۹۱ استرالیا بپردازیم و آخرین آپدیت مقاله در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ آن را ارائه کنیم و اطلاعات کاملی در ارتباط با ویزای 491 استرالیا در اختیار شما قرار دهیم . ویزای ۴۹۱ استرالیا یک ویزای موقت محسوب می شود که به تازگی وارد لیست ویزاهای استرالیا قرار گرفته است. با ما همراه باشید تا به سوالاتی شما در این زمینه پاسخ دهیم. جهت کسب اطلاعات دقیق و کامل در ارتباط با ویزای کار استرالیا به لینک مربوطه مراجعه فرمایید.

در کشور مهاجر پذیری مانند استرالیا ،‌برنامه های جمعیتی دراز مدت ، نقش بسیار مهمی در سیاست گذاری های کلان دولت دارند . در سالهای اخیر ، حواشی زیادی که گاها توسط مطبوعات راست گرا هدایت شده اند ،‌روی بالا رفتن بی رویه جمعیت شهرهای بزرگی مانند سیدنی و ملبورن و بریزبین شکل گرفته است . فارغ از اینکه آیا واقعا شهرهای وسیعی مانند سیدنی و ملبورن از نظر جمعیتی در حال حاضر و یا آینده نزدیک به مشکل بر می خورند یا خیر ؟ و اینکه آیا واقعا حضور مهاجرین تازه وارد در این شهرها چه مقدار در این مطلب تاثیر گذار است ، دولت استرالیا در برنامه مهاجرتی سال مالی جاری خود تغییراتی را در جهت اولویت دادن به ویزاهایی که شرایط زندگی در شهرهای بزرگ استرالیا را فراهم نخواهد کرد ،‌ایجاد کرده است .

در کشور مهاجر پذیری مانند استرالیا، ‌برنامه های جمعیتی دراز مدت، نقش بسیار مهمی در سیاست گذاری های کلان دولت دارند. در سال های اخیر، حواشی زیادی که گاها توسط مطبوعات راست گرا هدایت شده اند،‌ روی بالا رفتن بی رویه جمعیت شهرهای بزرگی مانند سیدنی و ملبورن و بریزبین شکل گرفته است. فارغ از اینکه آیا واقعا شهرهای وسیعی مانند سیدنی و ملبورن از نظر جمعیتی در حال حاضر و یا آینده نزدیک به مشکل بر می خورند یا خیر؟ و اینکه آیا واقعا حضور مهاجرین تازه وارد در این شهرها چه مقدار در این مطلب تاثیر گذار است، دولت استرالیا در برنامه مهاجرتی سال مالی جاری خود تغییراتی را در جهت اولویت دادن به ویزاهایی که شرایط زندگی در شهرهای بزرگ استرالیا را فراهم نخواهد کرد ،‌ایجاد کرده است.

ویزای ۴۹۱ استرالیا

در حوزه ویزاهای اسکیل ورکر ویزایی با ساب کلاس ۴۸۹ وجود داشت که دارنده آن تنها اجازه زندگی در مناطق خاصی از استرالیا را داشت که شهرهای بزرگ را از محل هایی که امکان زندگی و کار را فراهم می کرد مستثنی کرده بود. ویزای 489 استرالیا در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹ از لیست ویزای کار استرالیا خارج می شود و ویزای ۴۹۱ استرالیا به مجموعه انواع ویزاهای اسکیل ورکر استرالیا اضافه می گردد.

با توجه به اینکه سهمیه ویزاهای تخصصی رجیونال برای سال مالی جاری عدد بسیار قابل توجهی تعیین شده و با توجه به اینکه در اواخر نوامبر ۲۰۱۹ پروسه بررسی و صدور دعوتنامه ویزای ۴۹۱ استرالیا توسط ایالت ها شروع خواهد شد، ‌به نظر می رسد اداره مهاجرت استرالیا و ایالت ها بازه بسیار مشغولی در صدور دعوتنامه و بررسی پرونده ها ( جهت پر کردن سهمیه ۱۴ هزار ویزای امسال) در بازه دسامبر تا فوریه امسال خواهند داشت. مخصوصا که این برنامه مهاجرتی جدید از نظر دولت فعلی یک برنامه نو آورانه و ابتکاری در نظر گرفته شده است و هر گونه شکست در این برنامه چه در زمینه جذب متقاضیان با کیفیت به اندازه کافی و چه در زمینه روال رسیدگی،‌ می تواند عواقب بدی در آینده دولت داشته باشد.

در ادامه و با توجه به سوالات بی شماری که در ماه های اخیر از ما در زمینه شرایط این ویزا پرسیده می شود،‌ سعی می کنیم اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

این مقاله و با بروز رسانی از طرف اداره مهاجرت،‌ تکمیل خواهد شد.

مدت زمان اعتبار ویزای ۴۹۱ استرالیا چقدر است؟

یکی از تغییراتی که در ویزای 491 استرالیا به نسبت ویزای 489 دیدیم، مدت زمان حضور شما در استرالیا می باشد و یا هما اقامت شما که سوال بسیاری از متقاضیان بود. این ویزای به دارندگان خود این اجازه را می دهد که به مدت 5 سال در استرالیا و در مناطق مشخص شده اقامت داشته باشند.

 

محدودیت محل زندگی ویزای ۴۹۱ به چه صورت است ؟

مطابق دستورالعمل اجرایی در زمینه معرفی ویزاهای رجیونال جدید استرالیا که در آپریل ۲۰۱۹ اعلام شده است، مناطق مورد نظر به صورت زیر تعریف شده است:

it is intended that the designated regional areas, to be identified in a legislative instrument, will include all of Australia except for Sydney, Melbourne, Perth, Brisbane and the Gold Coast.

آخرین آپدیت در تاریخ ۱۵ نوامبر 2019

در جدول رسمی اعلامی از طرف اداره مهاجرت می توانید مناطق اعلامی را مشاهده کنید.

لیست مناطق ۴۹۱ استرالیا

آخرین آپدیت برای ویزای 491 تاریخ ۲۷ اکتبر 2019 :

وزیر مهاجرت استرالیا اعلام کرد که شهرهای پرت و گولدکوست نیز در زمره شهرهایی که از این ویزا می توانند استفاده کنند،‌ اضافه خواهند شد. بدین ترتیب دارندگان ویزای 491 استرالیا فقط در شهرهای سیدنی،‌ ملبورن و بریزبین نمی توانند زندگی کنند. به نظر می رسد که تمامی کد پستی هایی که شامل مناطق شهری شهرهای سیدنی،‌ ملبورن و بریزبین  نیستند شامل مناطقی که دارندگان ویزای ۴۹۱ استرالیا اجازه زندگی، کار و تحصیل را دارند خواهد بود. نکته جالب در این زمینه این است که این مناطق از تعریف جاری مناطق رجیونال استرالیا برای ساب کلاس ۴۸۹ ایالتی، ‌کمی گسترده تر خواهد بود.

با ذکر مثالی ، سعی می کنیم این تفاوت  را مشخص نماییم.

مطابق تقسیمات رسمی جغرافیایی ،‌محدوده شهر سیدنی از شمال به منطقه Hawkesbury از جنوب به مناطق Campbelltown و Heathcote محدود می شود .

لذا به نظر می رسد،‌ برخلاف محدوده جغرافیایی ویزاهای ۴۸۹ که مناطق Wyongو Gosford در شمال و یا Wollongong را در بر نمی گرفت، این مناطق در تقسیم بندیهای جدید مربوط به ایالت نیوساوت ولز شامل ویزای ۴۹۱ استرالیا خواهند بود.

در دو مثال فوق مشاهده می فرمایید که به طور مثال مسیر رانندگی از گاسفورد تا منطقه هورنزبی در شما سیدنی و یا ولنگونگ تا مرکز شهر سیدنی چندان زیاد نیست. افراد زیادی هستند که در سیدنی کار یا تحصیل  می کنند و در یکی از این مناطق ذکر شده زندگی می کنند . بدین ترتیب این بزرگتر شدن بازه مناطق رجیونال می تواند کمک کند تا افرادی که خانواده و دوستانی در شهرهای بزرگ دارند،‌ بتوانند با خیال آسوده از این ویزا استفاده کنند و نزدیک به عزیزان خود باشند.

آیا با ویزای 491 می توان در مناطق رجیونال تعریف شده زندگی کرد ولی در شهری مانند سیدنی کار کرد؟

خیر،‌ ویزای 491 استرالیا اجازه کار، ‌زندگی و تحصیل را در مناطقی غیر از مناطق رجیونال را به شما نمی دهد. در صورتیکه به هر طریقی اداره مهاجرت استرالیا متوجه این امر شود،‌ می تواند به دلیل Breach of considion ویزای شما را باطل کند.

مزایای ویزای 491 استرالیا

در مرحله اول به این نکته توجه داشته باشید که این ویزا، اقامت دائم استرالیا نیست و در حوزه ویزاهای provisional قرار می گیرد.

 • اقامت موقت استرالیا به مدت 5 سال
 • رفت و آمد نامحدود به استرالیا به مدت 5 سال
 • کار تمام وقت در استرالیا
 • تحصیل در استرالیا برای شما و اعضای خانواده (تحصیل فرزندان در مدارس دولتی رایگان خواهد بود)
 • خدمات درمانی رایگان استرالیا

مطابق قانونی که در اواخر اکتبر ۲۰۱۹ تصویب شد، ارائه خدمات درمانی رایگان استرالیا ( مدیکیر) که فقط به دارندگان ویزای اقامت دائم تعلق می گرفت، در اختیار دارندگان ویزای ۴۹۱ نیز خواهد بود. بدین ترتیب این ویزا مزیت های بسیار بیشتری نسبت به ویزای ۴۸۹ سابق خواهد داشت.

آیا این ویزای 491 استرالیا امکان تبدیل به اقامت دائم استرالیا را دارد ؟

باید به این سوال شما جواب مثبت بدهیم ولی به این صورت که شما باید شرایط لازم را کسب کنید. اصلی ترین شرط لازم برای کسب اقامت دائم استرالیا این است که در بازه ۵ ساله با ویزای ۴۹۱ استرالیا بتوانید اثبات کنید که حداقل سه سال را با حداقل حقوق تعیین شده توسط دولت استرالیا که در زمان نگارش این مقاله عدد آن ۵۳۹۰۰ دلار استرالیا در سال بوده است، مشغول به کار بوده اید ،‌ویزای شما بدون قید و شرط خاصی می تواند تبدیل به اقامت دائم استرالیا شود.

در صورت اخذ ویزای 491، آیا ملزم به زندگی در منطقه اسپانسر کننده هستیم ؟

طبق قانون، برای اخذ ویزای ۴۹۱ استرالیا شما باید یا از طریق اسپانسر خانواده (درجه اول و دوم) که ساکن مناطق تعیین شده باشد صورت می گیرد و یا از طریق اسپانسری یکی از ایالت ها. در صورتیکه شما از طریق اسپانسر ایالتی ویزای ۴۹۱ استرالیا را دریافت کنید،‌ بر اساس تعهد اخلاقی که دارید،‌ باید نشان دهید که تمایل به زندگی و کار در این منطقه را دارید. اما توجه داشته باشید که بر اساس قانون و حتی اعلام مشخص خود اداره مهاجرت استرالیا،‌ شما امکان جابه جایی در بین مناطق مختلف این ویزا را دارید. به طور مثال شما می توانید از منطقه ای در ۵۰۰ کیلومتری سیدنی اسپانسری را دریافت کنید اما بعد از یک یا دو ماه به منطقه ای مانند ولنگونگ در نزدیکی سیدنی و یا شهر آدلاید نقل مکان کنید و در آن مناطق به زندگی و کار بپردازید و از نظر قانونی منعی برای شما وجود نخواهد داشت.

آیا پیدا کردن کار برای متخصصین رشته های مختلف در مناطق رجیونال استرالیا سخت است ؟

بدون شک تعداد کارهای تخصصی در حوزه هایی مانند مهندسی و آی تی در شهرهای بزرگ مانند سیدنی و ملبورن به طرز قابل توجهی بیشتر از شهرهای کوچکتر است. مشابه این مطلب را در ایران هم داریم. تعداد شرکتهایی که نیاز به کارمند در حوزه های ذکر شده را دارند در تهران بسیار بیشتر از شهرستانهای کوچک تر است. به همان نسبت نیز کارجویان واجد شرایط کمتر هستند. اما در نهایت برآورد این مطلب به این صورت است که مطمئنا در صورت تمرکز روی یک منطقه خاص را داشته باشید حتما با مشکل مواجه خواهید شد.

این مطلب را با مثالی عرض خواهم کرد

یک سرچ ساده در یکی از سایتهای کاریابی استرالیا انجام دادم. برای رشته مهندس شبکه در سیدنی ۹۴۳ پیشنهاد شغلی فعال ارائه شد. همین پوزیشن مورد جستجو برای آدلاید ۱۵۷، برای ولنگونگ ۹، نیوکسل ۴۷، هوبارت ۱۵ و داروین ۱۳ و … پیشنهاد می کنم حتما روی روش های کاریابی و با تمرکز روی مناطق رجیونال قبل از ورود به استرالیا برنامه ریزی داشته باشید. در مرحله اول خودتان را واقعا به یک منطقه خاص محدود نکنید. شما امکان کار در کل استرالیا به غیر از چند شهر را دارید،‌ شاید مجموع پیشنهادات شغلی در همه مناطق قابل زندگی رجیونال از سیدنی کمتر باشد اما مطمئنا تعداد کل، آمار قابل ملاحظه ای خواهد بود که در نهایت با توجه به تعداد کمتر متخصصین امر در مناطق به شما شانس مناسبی در یافتن کار مورد نظر را خواهد داد.

پیشنهاد دیگری که دارم این است که در حد امکان سعی کنید که برای خود چندین سطح تخصص در حوزه کاری خود تعیین کنید. به طور مثال، ‌اگر متخصص شبکه ای هستید که تمرکز روی تجهیزات سیسکو دارید،‌ قبل از ورود به استرالیا تخصص خود را روی تجهیزات دیگر بالاتر ببرید و حتی گزینه های دیگر نزدیک به مهندس شبکه را نیز برای خود ایجاد کنید که بتوانید اصطلاحا Crack in market داشته باشید و اولین کار تخصصی که عموما سخت ترین قسمت کاریابی در استرالیا است را با موفقیت به انجام برسانید.

آیا رسیدن به درآمد ۵۳۹۰۰ دلار در سال در مناطق رجیونال استرالیا دشوار است ؟

در صورتیکه بتوانید کار تخصصی پیدا کنید، ‌مطمئن باشید که عدد ذکر شده برای شما بیشتر شبیه به یک شوخی خواهد بود. شاید حقوق ۶ ماه کاری شما این مبلغ را تامین کند. مشکل انجاییست که فرایند یافتن کار تخصصی به مشکل بر بخورد و نتوانید کاری در حوزه اسکیل اصلی خود پیدا کنید. در این صورت باید وارد کارهای کژوال و کمتر تخصصی شوید. واقعیت اینست که در صورتیکه با حداقل حقوق رسمی اعلامی دولت که برای امسال در حدود ۱۹ دلار در ساعت است وارد چنین کارهایی بشوید،‌ متاسفانه با وجود کار فول تایم نخواهید توانست به عدد مورد نظر برسید.

راهکار چیست ؟ توجه داشته باشید که در آمد ذکر شده لازم نیست که از یک منبع در سال کسب شده باشد. به احتمال قریب به یقین، ‌مدارک مورد نیاز برای اثبات درآمد شما در زمانیکه تصمیم به انجام پروسه اقامت دائم بعد از ویزای ۴۹۱ استرالیا را خواهید داشت، منوط به پرونده مالیاتی شخصی شما و همچنین گزارشات سالیانه حقوق شما که هر سال از طرف کارفرماها برای شما ارسال می شود خواهد بود. چند پیشنهاد که از نظر اصول حسابداری استرالیا شدنی خواهد بود را خدمت شما ارائه خواهیم کرد.

شما می توانید میزان مورد نظر را از چند کارفرما دریافت کنید. به طور مثال اگر لزوما به حقوق هر ساعت ۲۰ دلار کار می کنید. بر اساس محاسبات اگر دو روز شنبه یا یکشنبه در ماه را به اضافه کاری (با در آمد دوبرابر طبق قانون اکثر کارفرماها) اختصاص دهید، عدد نهایی شما به ۵۳۹۰۰ نزدیک خواهد شد.

شما می توانید بیزنس شخصی خود را در کنار کار دیگر داشته باشید و حتی قسمتی از درآمد بیزنس خانوادگی را نیز در درآمدهای خود منظور فرمایید و درصد قابل ملاحظه ای از این عدد را از این راه به دست آورید و به اقتصاد خانواده هم کمک کنید. دو سال پیش مقاله ای در سایت سلکت ویزا داشتیم در مود معرفی بیزنسهای خانگی در استرالیا . همچنین شما می توانید با کیوردهایی مانند Home business ideas به تعداد زیادی ایده درخشان در این زمینه دسترسی داشته باشید. همکاران من در سلکت ویزا و همچنین پارس فایننس ملبورن جهت مشاوره در این مورد در خدمت شما هستند. پیشنهاد می کنم چنین گزینه هایی را فراموش نکنید.

این نکته مهم را مدنظر داشته باشید که از نظر من اگر درآمد غیر خالصی کمتر از ۵۳۹۰۰ دلار داشته باشید، ‌مدت طولانی در استرالیا دوام نخواهید آورد و مطمئنا فشارهای مالی شما را در مسیر بازگشت قرار خواهد داد. پس به عنوان یک نیروی کار متخصص و ماهر و صد البته با تجربه،‌ مطمئن باشید که این عدد،‌ حداقل سقف انتظار شما در مورد سطح زندگی در این کشور زیبا را فراهم خواهد کرد و باید حتما و حتما به اعداد بالاتر بیندیشید.

روش دیگری که می توانید در نظر داشته باشید با ثبت شرکت و تجمیع درآمد خانواده ( و یا حتی دوستان) در این شرکت و سپس با حقوق دادن از طریق شرکت به فرد متقاضی میزان درآمد مورد نظر را احراز  کنید. اینکار کاملا قانونی خواهد بود و با مشورت با حسابداران با تجربه می توانید از این روش نیز استفاده نمایید. توجه داشته باشید که حقوق دریافتی یک کارمند لزوما مبلغی که به حساب او می آید نیست، ‌حق استفاده از ماشین متعلق به شرکت،‌ بن های خرید و … نیز می تواند جزوی از حقوق فرد به حساب آید.

در ذیل هم جدولی جهت استحضار شما از میزان حقوق هفتگی ماهانه و سالیانه پکیج ۵۳۹۰۰ ارائه شده است .

آیا برای ویزای 491 استرالیا هم مثل 489 هر ایالت به صورت جداگانه اعلام نیازمندی می کند؟

البته هنوز صد در صد روال نهایی صدور دعوتنامه ها مشخص نیست اما با توجه به اینکه داشتن اسپانسر ایالتی برای زیر شاخه ایالتی این ویزا اجباری است ،‌ به نظر می رسد حتما ایالت ها لیست های جداگانه و شرایط خود را خواهند داشت .

آیا به درخواست کنندگان ویزای 491 امتیاز خاصی از نظر امتیازات سیستم مهاجرتی اعطا می شود ؟

بله،‌ در اصلاحیه جدید قوانین که از ۱۶ نوامبر اجرایی خواهد شد، ‌امتیاز اسپانسر ایالتی و یا خانوادگی مناطق رجیونال از ده امتیاز به پانزده امتیاز افزایش یافته است و همان طور که می دانید 15 امتیاز در سیستم امتیاز بندی ویزای کار استرالیا بالا محسوب می شود.

شروع کار ما اگه از وسط سال مالی باشه چطور حساب میشه ؟!

هنوز به صراحت مشخص نشده که ملاک سال مالی رسمی است و یا سال مالی که توسط متقاضی معرفی خواهد شد. به محض دریافت اطلاع رسمی، ‌حتما این مطلب با شما در میان گذاشته خواهد شد.

آیا فقط درآمد نفر اصلی مهم هست، یا مجموع درآمد نفر اصلی و همراه؟

یک نفر از اعضای خانواده باید متقاضی ویزای اقامت دائم باشد و همان فرد باید شرط سه سال حداقل حقوق را رعایت کند.

آیا با ویزای 491 استرالیا می شود شرکت ثبت کرد و هم برای خود شخص حقوق حداقل مورد نیاز رد بشه ؟
آیا میشه با ویزای موقت 5 ساله ثبت شرکت کرد و باهاش فعالیت اقتصادی انجام داد در عین حال برای خود فرد هم حقوق مناسب رد بشه ؟

جواب هر دو سوال شما مثبت است، ‌همانطور که در بخش های قبلی توضیح داده شده است. اول اینکه شما مطميننا اجازه ثبت شرکت و فعالیت اقتصادی را به عنوان دارنده این ویزا دارید و دوم اینکه از نظر قانونی می توانید به عنوان یک شخص حقیقی از شرکت به عنوان یک شخصیت حقوقی،‌ حقوق دریافت کنید. توجه داشته باشید که از نظر قانونی شرکت اجازه دارد که بیش از میزان درامد خود نیز حقوق به پرسنل ارائه کند و ضرر ده باشد.

فرزندی که با ویزای ۴۹۱ والدین در استرالیا متولد بچه ویزایی را دارد؟ آیا اقامت دائم کسب می کند ؟

فرزند شما، ‌می تواند ویزایی مشابه شما دریافت کند. تنها بعد از اینکه شما اقامت دائم را دریافت کردید، ‌فرزند شما که در استرالیا به دنیا بیاید مطابق قوانین شهروند استرالیا محسوب خواهد شد.

آیا در حین حضور در استرالیا با ویزای ۴۹۱ استرالیا می توانم با افزایش امتیاز برای ۱۸۹ اقدام کنم ؟

در حال حاضر برای سه سال اول این امکان وجود ندارد،‌ قانون جلوی دارندگان این ویزا را در جهت اقدام برای ویزاهای دیگر حوزه اسکیل را گرفته است.

هزینه تحصیل در دانشگاه با ویزای ۴۹۱ استرالیا چگونه است؟ هنوز بین المللی محاسبه می شود؟

هنوز اطلاعاتی در این زمینه در دسترس نیست. در صورتیکه لایجه یکسان شدن دریافتی های دارندگان این ویزا با دارندگان اقامت دائم تصویب شود، ‌به احتمال زیاد معافیت هایی خواهید داشت.

اگر امکانش هست در مورد هزینه تحصیل مقاطع دانشگاه اعلام بفرمایید که آیا شامل Australian Higher Education Loan Program (HELP)
هم می باشد یا خیر چون هزینه دبستان مدارس دولتی که برای ویزاهای موقت دیگر نیز سالیانه عدد بالایی نیست ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار. مهم خرج دانشگاه هست که اگر بشود برای ما این روش قابل تامل است.

Fee-HELP ، پرداختی به صورت وام است که عموما به سیتیزن ها در جهت تامین هزینه شهریه دانشگاه تعلق می گیرد. در حال حاضر تنها در شرایطی خاص این پرداخت ها به دارندگان PR تعلق می گیرد (این مقاله را مطالعه فرمایید). باید ببینیم که لایحه جاری تصویب خواهد شد و چنین شرایطی برای دارندگان ۴۹۱ ایجاد خواهد شد یا خیر؟ به محض دریافت اطلاعات دقیقتر به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد .

یا درآمد حداقل ۵۳ هزار دلاری باید در اثر کار داخل استرالیا باشد؟ آیا مثلا اگر فرد دارای درآمدی از ایران باشد و آن را اعلام کند ( که فکر کنم بخشی از taxable income محسوب بشه درسته؟) در اون صورت آیا میشه به عنوان درآمد در زمینه برآورده شدن شرط ویزای ۴۹۱ حساب کند؟

جواب سوال شما مثبت است ولی پیشنهاد می کنم در زمان اجرای این روش حتما از مشاوره حسابدار مطلع و همچنین وکیل مهاجرت استفاده کنید

 

پس از گذشت ۳ سال یا هر بازه دیگری، با فرض فراهم نشدن شرایط تبدیل ویزای ۴۹۱ به دایم، فرد می تونه برای ۱۸۹ یا ۱۹۰ اقدام کند؟

بله ،‌بعد از سه سال می توانید.

 

 

امتیاز خود را ثبت کنید
[میانگین: 4.8]
Recent Posts
Showing 3 comments
 • ارزو شهیدی
  پاسخ

  با سلام ،..
  آیا پارتنر من ( باهم زندگی میکنیم و حساب مشترک داریم و….) امتیاز میتونه به من بده یا چون پارتنر رسمی نیست قادر به دادن این امتیاز نیست ،..؟
  با تشکر

  • وحید دبیری
   پاسخ

   بله اگه بتونید اثبات کنید که در دوسال اخیر باهم بودین این امکان وجود داره تا به شما امتیاز کمک کنه و این امتیاز حداکثر 10 امیتاز می باشد

pingbacks / trackbacks
ارتباط با ما

پیام خود را برای وکیل شرکت بفرستید

Call Now Button
تغییرات ویزاهای تخصصی استرالیااسپانسری برای ویزای ۴۹۱ استرالیا