همه چیز در مورد ویزای ۱۹۰

با توجه به پایین رفتن تعداد دعوتنامه های ویزای ۱۸۹ استرالیا ، به نظر می رسد ویزای 190 استرالیا و اسپانسر ایالتی برای تعداد زیادی از متقاضیان به عنوان مهمترین راه حل اخذ اقامت دائم استرالیا در اولویت است. پس پست همه چیز در مورد ویزای 190 استرالیا را کامل مطالعه بفرمایید تا زمان را بیشتر از دست ندهید دید بازی از ویزای کار استرالیا بدست بیاورید.

ایالت های مختلف استرالیا با توجه به فیدبکهایی که از بازار کار و صنایع داخل ایالت دریافت می کنند و همچنین سهمیه ای که از طرف اداره مهاجرت استرالیا برای آنها تعیین می گردد ، این امکان را دارند که از بین متقاضیان ویزاهای تخصصی که از طریق فرمهای وبسایت دولت درخواست Expression Of Interest خود را ثبت کرده اند را با صلاحدید خود و بدون دخالت و نظر از طرف دولت فدرال استرالیا ،‌به واجدین شرایط مدنظر خود امکان اقدام جهت اخذ اقامت دائم استرالیا را اعطا کنند .

با توجه به اینکه این سهمیه ها در ابتدای سال مالی به ایالتها اعطا می شود ، عموما در چند ماه اولیه سال مالی که از جولای آغاز می شود ، بهترین زمان برای اخذ اسپانسری از ایالتهاست . به همین دلیل به متقاضیان توصیه می کنیم که در فاصله اواخر تیرماه تا اوایل آبان ماه از این بازه طلایی استفاده کرده و سعی نمایند حتما نمره زبان مورد نظر و همچنین ارزیابی مثبت را از سازمانهای ذیربط دریافت کنند و با ثبت EOIخود ، منتظر دریافت و اقدام برای دریافت اسپانسر ایالتی باشند .

با توجه به تجربه صدها پرونده موفق اخذ اقامت دائم استرالیا ، سلکت ویزا مفتخر است که با حضور و نظارت مستقیم یکی از مجرب ترین و خوشنام ترین وکلای مهاجرت رسمی مورد تایید دولت استرالیا جناب آقای دامون آرین ، به متقاضیان عزیز در زمینه اخذ اقامت دایم این کشور زیبا و پیشرفته یاری نماید .

تاکید میکنیم که بهترین منبع جهت آگاهی از لیست رشته های مورد نیاز و همچنین شرایط اعلامی ایالتها ، فقط و فقط سایتهای آن ایالت است که در ذیل برای شما لیست میکنیم :

 • ایالت نیوساوت ولز با مرکزیت شهر سیدنی :(NSW)
 • ایالت ویکتوریا با مرکزیت شهر ملبورن :(VIC) ورود به سایت 
 • ایالت کویینزلند با مرکزیت شهر بریزبین :(QLD) ورود به سایت 
 • ایالت استرالیای جنوبی با مرکزیت شهر آدلاید :(SA) ورود به سایت 
 • ایالت تازمانیا با مرکزیت شهر هوبارت:(TAS) ورود به سایت  ورود به سایت 
 • قلمرو مرکزی استرالیا با مرکزیت شهر کنبرا( پایتخت استرالیا):(ACT) ورود به سایت 
 • ایالت استرالیای غربی با مرکزیت شهر پرت:(WA)  ورود به سایت 
 • قلمرو شمالی  استرالیا با مرکزیت شهر داروین :(NT) ورود به سایت 
توجه داشته باشید که ویزای 190 استرالیا شما یک ویزای اقامت دائم استرالیا است که شرط اخلاقی دو سال زندگی در ایالت اسپانسر کننده را روی آن دارید ، به همین منظور حتما بعد از صدور ویزای 190 استرالیا از یکی از طرق ذکر شده در ذیل با ایالت در تماس باشید .
 • ایالت نیو سالوت ولز :
بعد از ورود اولیه این فرم زیر را دانلود ، تکمیل و به آدرس   skilled.migration@industry.nsw.gov.au  ارسال کنید.
 • ایالت ویکتوریا:

بعد از دریافت ویزای 190 استرالیا و همچنین ورود اولیه شرایط و آدرس خود را از طریق ایمیل زیر به اطلاع ایالت برسانید :  smp.applications@liveinmelbourne.vic.gov.au شما همچنین ملزم هستید در پرسشنامه هایی که از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود شرکت کنید .

 • ایالت کویینزلند:

بعد از ورود به ایالت ، از طریق آدرس ایمیل migration@qld.gov.au باید آدرس و شماره تماس خود را به مسولین ایالت اطلاع دهید .

 • ایالت استرالیای جنوبی:

از طریق وبسایت زیر ورود خود را به ایالت اطلاع رسانی کنید : https://apply.migration.sa.gov.au/

 • ایالت تازمانیا:

بعد از ورود ،‌باید از طریق ایمیل  skilled@migration.tas.gov.au مشخصات تماس خود را به ایالت اطلاع دهید و در حداقل چهار پرسشنامه ارسالی ایالت شرکت کنید .

 • قلمرو مرکزی :

بعد از دریافت ویزا ، ورود خود را به استرالیا از طریق ایمیل زیر اطلاع رسانی کنید : welcometocanberra@act.gov.au

 • ایالت استرالیای غربی:

از طریق این پرسشنامه ، ورود خود را اطلاع دهید

 • قلمرو شمالی استرالیا:

بعد از ورود به استرالیا ، اطلاعات تماس خود را از طریق ایمیل زیر اطلاع رسانی کنید : migration@nt.gov.au

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ویزای 190 استرالیا مراجعه فرمایید. ( ویزای 190 استرالیا )

مطالب مرتبط

2023/25/10

حداقل حقوق در استرالیا؛ عوامل تاثیر گذار بر آن

بسیاری از افراد قصد دارند برای رسیدن به زندگی بهتر از طریق مسیرهای مختلف به کشورهای خارجی مهاجرت کنند. یکی از مقاصدی که وضعیت بسیار مناسبی از تمامی...

ادامه مطلب

2023/24/10

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا از آن دسته از تخصص‌هایی به حساب می‌آید که بسیار راحت‌تر از رشته مهندسی مانند مکانیک، معماری و امثال آنها است. شاید از...

ادامه مطلب

2023/24/10

بیمه عمر در استرالیا

زمانی که قصد ادامه زندگی در کشوری جدید را دارید، بدون شک می‌دانید که میان برخی از مفاهیم و امور کلی در ایران و مقصد مدنظرتان تفاوت‌هایی وجود...

ادامه مطلب

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*