خانه / بوت کمپ کاریابی و جاب‌آفر

شما در ابتدای راهی هستید که فصل جدیدی در مسیر مهاجرت تخصصی ایرانیان خواهد گشود، با ما همراه باشید. تا بیشتر در مورد بوت کمپ تخصصی کاریابی و جاب آفر بدانید.

بعد از تجربیات بسیار موفق بوت کمپ‌های راه اندازی کسب و کار در استرالیا و به پشتوانه تجربیات منتورهای خانواده سلکت ویزا و قراردادهایی که با کاریابی‌های فعال در بازار کار استرالیا و کانادا منعقد شده است، آماده‌ایم که نتیجه بیش از یکسال برنامه‌ریزی و فعالیت شبانه روزی را جهت استفاده شما عزیزان ارائه کنیم.

بوت کمپ تخصصی کاریابی و جاب آفر در خارج از کشور

برای ورود به بوت کمپ و استفاده بهینه از آن، داشتن سطح زبان متوسط به بالا اجباریست زیرا هدف نهایی ما این‌ست که بتوانیم شما را آماده مصاحبه‌های کاری با کارفرمایان فعال در بازار کار کشورهای انگلیسی زبان ببینیم. از این رو ابتدا در جلسات آموزشی گروهی هفتگی موارد زیر را به صورت کامل به شما آموزش خواهیم داد.

سرفصل‌های آموزشی

  • تهیه و تدوین رزومه
  • مدیریت لینکدین و ایجاد ارتباطات مناسب جهت کاریابی در کشور مقصد
  • روش‌های جستجو و اقدام موثر
  • مصاحبه بدون لغزش
  • مذاکره و چانه زنی با کارفرما
  • تکنیک‌های موفقیت و پیشرفت شغلی در خارج از کشور
بوت کمپ سلکت ویزا

بعد از حداقل 20 ساعت آموزش موثر که در بازه دو ماهه به طور موفقیت آمیز آموزش‌ها به شما ارائه می‌شود، آمادگی ورود به قسمت عملیاتی دوره را خواهید داشت. از نگاه ما وجه تمایز این بوت کمپ با دوره‌های آموزشی مشابه، همین قسمت است.

منتورهای تخصصی ما، با سابقه موثر کاریابی و همچنین استخدام در حوزه کاری مشابه با شما، در کشور مقصد شما در کنار شما خواهند بود و گام به گام شما را در مسیر جستجو، اقدام و انجام مصاحبه‌های تخصصی راهنمایی خواهند نمود. این بخش از بوت کمپ تا سه ماه می‌تواند به طول بینجامد و هدف نهایی آن این‌ست که شما بتوانید آفر شغلی مناسب با شرایط تخصصی و حرفه‌ای خود در کشور مقصد به دست بیاورید.

آنچه در این بوت کمپ به دست خواهید آورد

درصورتیکه قبل از شروع بوت کمپ یا در میانه آن ویزای کار کشور مقصد را اخذ کرده باشید، این فرصت استثنایی را خواهید داشت که در ورود اولیه بتوانید بدون دغدغه و استرس کاریابی وارد بازار کار شوید و با شغلی که قبل از ورود برای خود پیدا می‌کنید،‌ حاشیه امنی در شروع پروسه مهاجرت خود داشته باشید. داشتن شغل در ابتدای ورود کمک می‌کند که هزاران دلار از پس‌انداز خود را ذخیره نمایید و مشکلات ابتدایی شروع مهاجرت مخصوصا بحث پیدا کردن مسکن مناسب را با داشتن شغل، پشت سر بگذارید.

اگر تا پایان بوت کمپ هنوز ویزای کار خود را دریافت نکرده باشید و به دلیل بحث امتیازات مهاجرتی هنوز موفق به اخد دعوتنامه‌های لازم نشده باشید، این نوید را به شما میدهیم که به ابزاری مسلط شده‌اید که می‌تواند به مثابه یک تسریع دهنده در پروسه مهاجرت شما عمل کند. ما به شما کمک می‌کنیم که در مذاکرات خود، کارفرماهایی را مدنظر داشته باشید که بتوانید از آنها جاب آفر واقعی و مورد تایید سازمان مهاجرت کشور مقصد خود را دریافت کنید.

سلکت ویزا به عنوان سازمان پیشرو و متخصص در امور اخذ ویزا در این برهه در کنار شما خواهد بود و مسیر اخذ ویزاهای اسپانسر کارفرما را برای شما هموار خواهد کرد. به عنوان بخشی از خدمت بوت کمپ، مذاکرات اخذ اسپانسری و قانع کردن کارفرما در اقدام برای ویزای شما را تیم حقوقی سلکت ویزا در استرالیا برای شما به انجام خواهد رساند.

[mk_icon_box icon=”mk-moon-checkbox” title=”ویژگی‌های بوت کمپ” text_size=”22″ font_weight=”900″ circled=”true” icon_color=”#0030b5″ icon_circle_color=”#ffffff” icon_circle_border_color=”#ffffff” title_color=”#182bf7″ txt_color=”#0a0a0a” txt_link_color=”#5a1791″]

  • ۲۰ ساعت آموزش تخصصی به مدت دوماه در جلسات هفتگی
  • سه ماه منتور شیپ خصوصی و نیمه خصوصی تا زمان اخذ پیشنهاد کاری
  • تضمین بازگشت هزینه پرداخت شده در صورت عدم موفقیت در یافتن پیشنهاد کاری و عدم رضایت از محتویات دوره

[/mk_icon_box]

[mk_icon_box icon=”mk-icon-usd” title=”هزینه بوت کمپ” text_size=”22″ font_weight=”900″ circled=”true” icon_color=”#0030b5″ icon_circle_color=”#ffffff” icon_circle_border_color=”#ffffff” title_color=”#182bf7″ txt_color=”#0a0a0a” txt_link_color=”#5a1791″]هزینه شرکت در بوت کمپ ۹۹۹ دلار استرالیاست که قبل از شروع بوت کمپ دریافت می‌گردد.

اعضای خانواده سلکت ویزا مشمول ۲۰ درصد تخفیف ویژه خواهند بود.[/mk_icon_box]

رزرو مشاوره آنلاین