مهاجرت آرایشگران به استرالیا

یکی دیگر از مشاغلی که شانس بالایی برای مهاجرت به استرالیا دارد، آرایشگری می باشد. آرایشگرانی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند توصیه می کنم این مقاله را تا انتها بخوانند. بسیاری از دوستان از ما در مورد مهاجرت آرایشگران به استرالیا سوال می کنند و می خواهند بدانند که شرایط مهاجرت آرایشگران به استرالیا به چه صورتی است و یا حقوق و دستمزد آرایشگران در استرالیا به چه میزانی است. شغل آرایشگر در سال های اخیر در لیست مشاغل استرالیا وجود داشته است و این امکان برای آرایشگران واجد شرایط وجود دارد تا به استرالیا مهاجرت کنند. با کمی تحقیق متوجه می شوید که بسیاری از آرایشگران شاغل در استرالیا را مهاجران تشکیل می دهند که نشانگر این موضوع است که بسیاری از از این طرق وارد استرالیا می شوند. مهاجرت آرایشگران به استرالیا موضوعی است که در این مقاله به آن می پردازیم و آن را به صورت دقیق مورد بررسی قرار می دهید.

بهترین کشور برای مهاجرت آرایشگران

مسلما بسیاری از کشورهای دنیا شرایط مناسبی برای مهاجرت آرایشگران دارند و از طرفی ثابت شده است که آرایشگران ایرانی از لحاظ کیفیت کاری دارای سطح بالا و مناسبی هستند اما با کمی تحقیق متوجه میشویم کشورهایی مانند ترکیه و آلمان انگلیس و استرالیا جزء کشورهای مناسب برای آرایشگران هستند ولی می توان گفت اگر آرایشگری دارای مدارک فنی حرفه و سابقه کار مناسب باشد استرالیا گزینه مناسبی می باشد چرا که این کشور دارای دستمزد بالاتری است.

شرایط لازم برای مهاجرت آرایشگران به استرالیا 

اگر قصد مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری را دارید توجه کنید که علاوه بر مدرک های معتبر فنی حرفه ای باید سابقه کار در این زمینه نیز داشته باشید. داشتن شواهدی دال بر اینکه شما در این زمینه سابقه کار داشته ای لازم است حتی داشتن عکس و فیلم در حین کار توجه کنید که کد شغلی آرایشگری در لیست مشاغل استرالیا (ANZSCO 391111) می باشد و سطح مهارت اسکیل لول 3 (Skill Level3) را میخواهد. برای اینکه شما به عنوان آرایشگر پذیرفته شوید باید مدارکتان در استرالیا ارزیابی شود که این کار برعهده سازمان ارزیابی TRA استرالیا می باشد که گرفتن ارزیابی مثبت از این سازمان سخت می باشد اما ما در سلکت ویزا تخصص لازم در این زمینه را داریم چرا که یک تیم مجزا برای این سازمان درنظر گرفته ایم تا مشاغل فنی و مشاغلی مانند آرایشگری را بتوانیم بررسی کنیم. 

توجه کنید که شما بعد از ارسال مدارک خود شاید از شما مدارک بیشتری نیز بخواهند و این کد شغلی آریشگری برای استرالیا در حال حاضر در لیست مشاغل می باشد و این احتمال وجود دارد که در لیست های بعدی حذف شود. نکته دیگری که می تواند مفید باشد این است که کد شغلی آرایشگری در استرالیا این است که بخشی از ارزیابی شما به صورت مصاحبه به انگلیسی می باشد که نیاز است به یک کشور دیگر مانند امارت بروید ولی به دلیل شرایط کرونا این مصاحبه آنلاین شده است.

میزان حقوق آرایشگران در استرالیا

همان طور که میدانید میزاین حقوق در همه مشاغل در استرالیا از سطح بالایی برخوردار است و آرایشگری نیز از این موضوع مستثنی نمی باشد. اینکه شما در یک سالن بزرگ کار کنید و یا خودتان سالن داشته باشید و مدیر یک آرایشگاه در استرالیا باشید می تواند در حقوق شما تاثیر گذاری باشد. در مجموع حقوق یک آرایشگر در استرالیا می تواند تحت تاثیر موارد بسیاری باشد از جمله میزان سابقه کار ، میزان توانایی شما و یا پزیشن شغلی شما در این کار و یا شهر و منطقه شما اما به طور میانگین یک آرایشگر معمولی می تواند این انتظار را داشته باشد که ساعتی 23 دلار را دریافت کنید. در تصویر روبه رو شما میزان حقوق یک آرایشگر در استرالیا را مشاهده می کنید که براساس میزان سابقه کاری در حال افزایش است.

آرایشگر در استرالیا

شرایط کار آرایشگرها در استرالیا

صنعت آرایش و زیبایی مو در استرالیا یکی از چالش برانگیزترین صنعت ها برای کار است. در آوریل 2017 ، کمیسیون کار عادلانه 1600 سالن زیبایی را در نیو ساوت ولز ویکتوریا و کوئینزلند را بررسی کرد که نشان داد نیمی از آنها قوانین محل کار پیروی نمی کنیم. اگر به عنوان آرایشگر در استرالیا کار می کنید ، ممکن است بخواهید بدانید که آیا حقوق شما به درستی پرداخت می شود یا خیر.

اگر آرایشگر تمام وقت و کاملاً واجد شرایط هستید ، در هفته باید 38 ساعت کار را انجام دهید. از طرف دیگر ، یک کارمند نیمه وقت به شخصی گفته می شود که کمتر از 38 ساعت در هفته کار می کند اما ساعات کار قابل پیش بینی منطقی دارد. به عنوان یک آرایشگر استرالیایی، ساعات معمول شما نباید بیش از 38 ساعت در هفته باشد. لازم نیست زودتر از ساعت 7 صبح یا بعد از ساعت 9 شب دوشنبه تا جمعه یا زودتر از ساعت 7 صبح و بعد از 6 عصر روز شنبه کار کنید. کارفرمای شما در استرالیا نمی تواند شما را بیش از 9 ساعت در هر روز از شما درخواست کار کند مگر اینکه از شما قرار داد کتبی داشته باشد. اگر شما به عنوان یک آرایشگر تمام وقت در استرالیا مشغول به کار هستید می توانید یک تیم استراحت و برای وعده غذایی خود داشته باشید.

امتیاز خود را ثبت کنید
[میانگین: 4]
Recent Posts

Leave a Comment

ارتباط با ما

پیام خود را برای وکیل شرکت بفرستید

Call Now Button
مهاجرت پزشکان به استرالیاامتیازبندی ویزای کار استرالیا