خانه / وبینار 188

حدود دو تا سه سال است که شما عزیزان برای ویزای ۱۸۸ استرالیا اقدام کرده و با طی کردن پروسه‌های زمان‌بر و پیچیده جمع‌آوری مدارک و دریافت تاییدیه ایالتی در انتظار دریافت آن بوده‌اید. متاسفانه دولت کارگر استرالیا از زمان روی کار آمدن، برخلاف دولت قبلی، نسبت به صدور این ویزا رویکرد منفی داشته است.

سهمیه سالانه صدور این ویزا ابتدا از ۱۳۵۰۰ ویزا به ۵۰۰۰ و در سال گذشته به ۱۹۰۰ ویزا کاهش یافته بود.

امسال با وجود همه تلاش‌هایی که در جهت فشار به دولت استرالیا در زمینه تعیین تکلیف این ویزاها وارد شده، عزم دولت بر لغو آن جزم بوده است. دولت فعلی بر این اعتقاد نادرست که دارندگان این نوع ویزا آورده مناسبی برای کشور استرالیا ندارند، پافشاری می‌کند.
در تاریخ ۱۴ می، دولت استرالیا بودجه سال مالی آتی را اعلام و در این بودجه برای ویزای ۱۸۸ از عبارت Cap & Cease استفاده کرد. از لحاظ حقوق مهاجرت، زمانی این عبارت مورد استفاده قرار می‌گیرد که دولت فدرال تصمیمی در صدور ویزاها به صورت نرمال ندارد و متقاضیان را تشویق می‌کند تا نسبت به پس گرفتن مبلغ واریزی خود بابت ایجاد پرونده، اقدام کنند.
تاریخ این ریفاند از سمت دولت، سپتامبر ۲۰۲۴ اعلام شد. البته روز بعد مطابق با پیش‌بینی‌ها، سهمیه‌ای معادل ۱۰۰۰ ویزا به گروه ویزاهای BIIP (۱۸۸ و ۸۸۸) در این سال مالی اختصاص داده شد.

در این میان برای شما عزیزان سوال‌های بی‌شماری ایجاد شده است. از جمله سوال‌های زیر و ده‌ها سوال دیگر:
• آیا withdraw کردن پرونده و درخواست مبلغ هزینه، تصمیم درستی است؟
• آیا ممکن است در نهایت پرونده‌های ۱۸۸ به نتیجه برسند و فقط بحث انتظار طولانی مدت مطرح باشد؟ در این صورت این انتظار چند سال خواهد بود؟
• آیا امکان اقدام برای ویزای دیگری در استرالیا را دارم؟
• آیا در صورت withdraw کردن پرونده، می‌توان اطلاعاتی مخالف پرونده قبلی ارائه نمود؟
• آیا گزینه‌های مشابهی برای من در کشورهای دیگر موجود است که سریع‌تر به نتیجه برسد؟
برای پاسخ به این سوال‌ها و ایجاد آسودگی خیال برای شما عزیزان، آقای دامون آرین وبیناری در این زمینه خواهند داشت. برای اطمینان از اینکه حتما می‌توانید در این جلسه شرکت کنید، این وبینار در دو زمان مختلف با محتوای یکسان برای اعضای خانواده سلکت ویزا برگذار می‌شود.

چهارشنبه ۹ خرداد ساعت ۲ بعدازظهر به وقت ایران

جمعه ۱۱ خرداد ساعت ۱۱ صبح به وقت ایران

  • ارائه آقای آرین حدود یک ساعت زمان می‌برد و در انتهای جلسه فرصت پرسش و پاسخ برای شما فراهم است.
  • جلسه از طریق گوگل‌میت برگذار می‌شود و بدون فیلترشکن امکان شرکت خواهید داشت.
  • در صورت تمایل به شرکت در این جلسه، لطفا شماره تماس و ایمیل خود را در باکس زیر وارد کنید تا لینک شرکت در وبینار برای شما ارسال شود.
برای دریافت لینک شرکت در جلسه اطلاعات خود را ثبت کنید
رزرو مشاوره آنلاین