مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری و کارآرفرینی

یکی از بهترین و سریعترین روش ها برای مهاجرت به استرالیا و کسب اقامت دائم این کشور اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا است. ویزای سرمایه گذاری استرالیا مختص سرمایه گذاران و کارآفرینانی است که علاقه مندی به سرمایه گذاری در یک کشور امن با یک اقتصاد پویا را دارند. این کشور برای سرمایه گذاران و کارآفرینان یک محیط امن با اقتصاد و زیرساخت های پایدار و قوی، موقعیت های کاری و استانداردهای بالای زندگی را برای متقاضیان این ویزاها فراهم کرده است به همین منظور افراد بسیاری در سرتاسر جهان خواهان اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا هستند.

کشور استرالیا، یکی از مناسب‌ترین کشورها برای مهاجرت محسوب می‌شود و سال‌هاست پذیرای مهاجرینی است که شرایط مهاجرت به استرالیا را دارند. سالانه حدود 100 هزار نفر موفق به مهاجرت به استرالیا می‌شوند.اقدام مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری، مسیر و راهکاری آسان برای آن دسته از صاحبان مشاغل، کارآفرینان و تاجرانی است که کسب و کار آن‌ها موفق و پر رونق بوده و یا در زمینه‌ی مدیریت اجرایی در سطوح عالی دارای سوابق درخشانی می باشند و اولویت آنها همواره سهولت و سرعت انجام امور می باشد. در روش سرمایه گذاری در استرالیا متقاضی و افراد وابسته پس از طی مراحلی، موفق به دریافت ویزای اقامت استرالیا خواهند شد، كه بسته به کلاس ویزا، اقامت مي تواند دائم یا موقت با قابلیت تبدیل به دائم باشد. اداره مهاجرت استرالیا برای شما انواع مختلفی از ویزاها را مشخص کرده است که توصیه می کنیم به لینک ویزای استرالیا مراجعه فرمایید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

دلایل پر مخاطب بودن ویزای سرمایه گذاری استرالیا

به چند دلیل ویزای سرمایه گذاری استرالیا 188 دارای مخاطبین بسیاری در سراسر جهان و بخصوص ایران می باشد:

 • امکان اخذ ویزای 188 استرالیا صرفا از طریق ارائه سوابق کسب و کار و سوابق مالی
 • نبود هیچگونه قید و شرطی در ویزای 188 استرالیا (امکان رفت و آمد به کشور استرالیا بدون محدودیت در زمان اقامت، امکان اشتغال و تحصیل برای دارندگان این نوع ویزا، امکان افتتاح انواع حساب های بانکی)
 • بدون نیاز به انتقال سرمایه قبل از اخذ ویزای سرمایه گذاری و همچنین عدم وجود الزام در زمان سرمایه گذاری پس از حضور در استرالیا
 • محدوده پایین سرمایه گذاری نسبت به دیگر ویزاهای سرمایه گذاری مشابه در سایر کشورها
 • عدم الزام نمره زبان انگلیسی
 • امکان اقامت 4 الی 6 سال از طریق اخذ ویزای 188 استرالیا

از ابتدای سال 2012 (اول جولای) ویزای سرمایه گذاری استرالیا کلاس 188 بخشی از Skill Select مشخص شده است. درواقع متقاضیان نمی توانند مستقیما تشکیل پرونده بدهند ابتدا باید برای EOI (درخواست نامه اظهار تمایل برای مهاجرت ) اقدام کرده و منتظر دعوتنامه برای ارسال مدارک بمانند.

این ویزای 188 استرالیا به متقاضی این اجازه را می‌دهد که به مدت 4 سال بعد از صدور ویزا در استرالیا زندگی کنند که قابلیت افزودن دو سال دیگر به این مدت نیز وجود دارد. همانطور که از نام این ویزای سرمایه گذاری استرالیا 188 مشخص است متقاضی بایستی ابتدا تاییدیه یکی از ایالت های استرالیا را گرفته و بایستی از طریق یکی از ایالت های این کشور اقدام کند. اگر متقاضی ویزای 188 استرالیا در طول پروسه ی ۴ ساله خود قادر به انجام کلیه تعهدات خود نباشد امکان تمدید ویزا برای وی به مدت ۲ سال می باشد. هدف دولت استرالیا از ارائه‌ی این ویزا، جذب مدیران و سرمایه‌گذاران موفق جهت بهبود و رونق وضعیت اقتصادی این کشور است. متقاضی به منظور دریافت این ویزا می‌تواند از طریق یکی از 5 زیرشاخه‌ی زیر اقدام کند: دریافت ویزای موقت استرالیا ساب کلاس 188 ، اولین شرط لازم برای دریافت اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری 888 است. هزینه‌ی این ویزای 188 استرالیا با توجه به زیرشاخه‌ی انتخابی از 3600 دلار تا 8400 دلار استرالیا متفاوت خواهد بود.

ویزای نوآوری تجاری استرالیا

این شاخه از ویزای سرمایه گذاری استرالیا 188 برای افراد با مهارت در کسب و کار که می‌خواهند یک تجارت جدید در استرالیا راه‌اندازی کنند و یا یک تجارت موجود در استرالیا را مدیریت کنند و توسعه دهند. متقاضیان ابتدا باید توسط یک ایالت یا منطقه‌ای از استرالیا اسپانسر شوند و حداقل 65 امتیاز بر طبق جدول امتیازبندی ویزای سرمایه گذاری استرالیا دریافت کنند.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

برای افرادی که می‌خواهند یک سرمایه گذاری مشخص حداقل 1.5 میلیون دلار در یکی از ایالت‌های استرالیا داشته باشند و به کسب و کار و سرمایه‌گذاری خود در خاک استرالیا ادامه دهند. متقاضیان ابتدا باید توسط یک ایالت یا منطقه‌ای از استرالیا اسپانسر شوند و حداقل 65 امتیاز بر طبق جدول امتیازبندی دریافت کنند.

ویزای سرمایه گذاری خاص استرالیا

برای افرادی که می‌خواهند یک سرمایه گذاری مشخص حداقل 5 میلیون دلار در یکی از ایالت‌های استرالیا داشته باشند و به کسب و کار و سرمایه‌گذاری خود در خاک استرالیا ادامه دهند. متقاضیان ابتدا باید توسط یک ایالت یا منطقه‌ای از استرالیا اسپانسر شوند و حداقل 65 امتیاز بر طبق جدول امتیازبندی دریافت کنند. دقت داشته باشید که متقاضیان این شاخه از ویزای 188 استرالیا باید از سوی دولت یا ایالت یا کمیسیون تجارت و سرمایه‌گذاری استرالیا (Austrade) به نمایندگی از دولت استرالیا تأیید شوند.

ویزای کارآفرینی استرالیا

این شاخه از ویزای سرمایه گذاری استرالیا به شما این اجازه را می دهد که در استرالیا فعالیت های کارآفرینی را انجام دهید که این فعالیت ها نباید با قوانین استرالیا مغایرت داشته باشد از این رو متقاضیان باید از سوی دولت یا یکی از ایالت‌های استرالیا تأیید شوند. شما می توانید با مبلغ 200 هزار دلار استرالیا آغاز کنید دقت داشته باشید باید برای این فعالیت یک طرح اقتصادی مورد تایید ارائه کنید.

ویزای سرمایه گذاری پرمیوم استرالیا

برای افرادی که می‌خواهند یک سرمایه گذاری مشخص حداقل 15 میلیون دلار در یکی از ایالت‌های استرالیا داشته باشند و به کسب و کار و سرمایه‌گذاری خود در خاک استرالیا ادامه دهند. متقاضیان ابتدا باید توسط یک ایالت یا منطقه‌ای از استرالیا اسپانسر شوند و حداقل 65 امتیاز بر طبق جدول امتیازبندی دریافت کنند.

اگر تصمیم به اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا را دارید ویزای 888 استرالیا یکی از گزینه ها می باشد. ویزای 888 استرالیا یک ویزای اقامت دائم و مرحله‌ی دوم از ویزای سرمایه گذاری استرالیا 188 است. متقاضی قبل از درخواست برای دریافت ویزای 888 استرالیا و اقامت دائم استرالیا ، باید شرایط مورد نیاز ویزای اقامت موقت استرالیا با ساب‌کلاس 188 را فراهم کرده باشد. دقت کنید که اگر متقاضی قبلا از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا 188 به استرالیا مهاجرت کرده باشد باید قبل از تشکیل پرونده برای دریافت اقامت دائم استرالیا مدارکی ارائه کند که نشان دهد،‌ایالت و یا منطقه‌ی اسپانسر کننده از حمایت خود از متقاضی کنار نکشیده است. درواقع در مدت درخواست ویزای 888 استرالیا اقامت دائم استرالیا نیازی به ارائه EOI  ندارد اما کماکان مجوز فعالیت کسب و کار یکی از ایالت های استرالیا لازم و ضروری است.

 

چرا ویزای 888 استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا 888 یک ویزای اقامت دائم استرالیا محسوب می شود که به تازگی در لیست ویزاهای استرالیا وارد شده است تا افرادی که از طریق ویزای 188 استرالیا اقامت موقت استرالیا را کسب کرده اند بتوانند با این ویزا صاحب اقامت دائم استرالیا شوند. و به نوعی ویزای 888 استرالیا مکمل ویزای 188 استرالیا می باشد و شما برای اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا 888 در ابتدا نیاز دارید که با ویزای 188 وارد استرالیا شده باشید و بعد از کسب شرایط لازم برای اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای 888 استرالیا اقدام کنید.

 

شرایط لازم برای ویزای 888 استرالیا

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم اولین شرط داشتن ویزای موقت استرالیا 188 می باشد. شما باید در سوابق خود حداقل یک سال در استرالیا اقامت داشته باشید ( طی ۲۴ ماه قبل از اقدام برای ویزای ۸۸۸ اقامت دائم استرالیا ).

 • شرط دوم برای ویزای 888 استرالیا بحث سهم شما از کسب و کار و یا میزان مالکیت شما از بیزینس می باشد. در این بخش متقاضیان ویزای سرمایه گذاری استرالیا 888 باید حداقل یکی از شرایط زیرا را دارا باشید :

در صورتی که درآمد بیزینس شما کمتر از 400،000 دلار استرالیا باشد ، حداقل ۵۱ درصد سهام باید متعلق به شما باشد.

در صورتی که درآمد بیزینس شما بیش از 400،000 دلار استرالیا باشد ، حداقل 30 درصد سهام باید متعلق به شما باشد.

 • دولت ایالتی و یا منطقه‌ای اسپانسر شما، حمایت خود از فعالیت‌های کسب و کار و یا سرمایه گذاری شما را لغو نکرده باشد.
 • شرط دیگر برای ویزای 888 استرالیا گردش مالی بیزینس و کسب‌وکار شما می باشد که باید حداقل ۳۰۰,۰۰۰ دلار گردش مالی سالیانه داشته باشد (برای ۱۲ ماه قبل از درخواست ویزا سرمایه گذاری استرالیا 888 )؛ البته این شرط در برخی موارد با موافقت ایالت لازم نخواهد بود.
 • شما باید سابقه مدیریت خود را در بیزینس و کسب و کار اثبات کنید .

در این بخش تعدادی از شرایط اصلی برای اخذ ویزای 888 استرالیا را برای شما ارائه کردیم شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در سلکت ویزا در ارتباط باشید تا اطلاعات بروز و کاملی را کسب کنید.

 

مزایای ویزای 888 استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا 888 دارای مزایایی می باشد که در اینجا تعدادی از آنها را بازگو می کنیم.

 • اصلی ترین مزیت ویزای 888 استرالیا اقامت دائم بودن آن می باشد.
 • امکان کار به صورت تمام وقت در استرالیا
 • ایجاد شرایط تحصیل در استرالیا
 • شما می توانید خانواده خود را به استرالیا بیاورید
 • به مدت  5 سال به استرالیا رفت و آمد داشته باشید.
 • ثبت نام در برنامه بهداشت عمومی استرالیا، Medicare
 • در صورت کسب شرایط لازم می توانید برای اخذ شهروندی استرالیا اقدام کنید.

در این بخش می خواهیم به بررسی ویزای 132 استرالیا بپردازیم . اگر مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا را در برنامه خود دارید و می خواهید در یک کشور امن با خانواده زندگی کرده و سرمایه گذاری کنید مسلما استرالیا گزینه مطلوبی به حساب می آید . در بین انواع ویزای سرمایه گذاری استرالیا می خواهیم ویزای 132 استرالیا را مورد بررسی قرار دهیم .ویزای سرمایه گذاری استرالیا 132 یک ویزای اقامت دائم استرالیا می باشد که شما و خانواده از بدو ورود به این کشور اقامت دائم آن را کسب می کنید و از مزایای فراوان ویزای سرمایه گذاری استرالیا 132 استفاده می کنید که در ادامه این مزایا را شرح می دهیم. ویزای ۱۳۲ استرالیا مخصوص مدیران و صاحبان شرکت‌های بزرگ و افرادی است که توانایی بیشتری برای سرمایه‌گذاری در استرالیا دارند. متقاضیان ویزای سرمایه گذاری استرالیا 132 باید متعهد شوند بعد از دریافت ویزای 132 استرالیا و ورود به کشور استرالیا مبلغی معادل یک و نیم میلیون دلار استرالیا را به این کشور آورده و در تجارت و کارهای تجاری سرمایه‌گذاری نمایید.

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا 132 از دو روش قابل دریافت می باشد که برای هر دو روش متقاضیان باید از طرف یک ایالت و یا استان یک دعوتنامه دریافت کنند و این تعهد را بدهند که بعد از ورود به کشور استرالیا به صورت کامل روی ایده و بیزینس خود کار کرده و آن را مدیریت می کنید.

ویزای 132 استرالیا حالت اول : مختص افرادی است که سهم در سرمایه گذاری های بسیار بزرگ دارند و متعهد می شوند بعد از ورود به استرالیا مبلغی معادل یک و نیم میلیون دلار استرالیا را به آنجا آورده و در تجارت و کارهای تجاری سرمایه گذاری کنند.

 ویزای 132 استرالیا حالت دوم : این حالت مختص به افرادی است که ایده ی خاصی دارند و می توانند از شرکت های خاص عضو سازمان َAVCAL مبلغ معادل  1 میلیون دلار استرالیا سرمایه دریافت کنند تا ایده ی خود را گسترش و به نوعی شراکت کنند.

 

شرایط ویزای 132 استرالیا :

اولین شرط میزان سرمایه متقاضی می باشد باید به صورت توضیح دهیم که میزان دارایی های شما و همسرتان باید به میزان یک و نیم میلیون دلار استرالیا باشد و همچنین این مبلغ باید قابل انتقال به کشور استرالیا نیز باشد. و از سوی دیگر دارایی شما به همراه همسرتان در کسب و کار و بیزینس باید 400 هزار دلار استرالیا در دو سال از چهار سال قبل از اقدام برای ویزای 132 استرالیا باشد.

شرط دوم برای ویزای 132 استرالیا بحث سهم شما از کسب و کار و یا میزان مالکیت شما از بیزینس می باشد. در این بخش متقاضیان ویزای سرمایه گذاری استرالیا 132 باید حداقل یکی از شرایط زیرا را دارا باشید :

در صورتی که درآمد بیزینس شما کمتر از 400،000 دلار استرالیا باشد ، حداقل ۵۱ درصد سهام باید متعلق به شما باشد.

در صورتی که درآمد بیزینس شما بیش از 400،000 دلار استرالیا باشد ، حداقل 30 درصد سهام باید متعلق به شما باشد.

و یا اگر صاحب بیزینسی هستید که سهامی عام است ، حداقل 10 درصد سهام برای شما باشد.

شرط سوم برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا 132 این است که در 2 سال از 4 سال اخیر بیزینس و کسب و کار شما باید حداقل سه میلیون دلار گردش مالی داشته باشد.

سن شما برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا باید کمتر از 55 سال باشد.

موارد ذکر شده تعدادی از اصلی ترین شرایط برای ویزای 132 استرالیا می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با مشاوران ما در تیم سلکت ویزا در ارتباط باشید.

مزایای ویزای 132 استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا 132 یک ویزای اقامت دائم استرالیا است که دارای مزایای فراوانی است به تعدادی از آن اشاره می کنیم.

اولین مزیت ویزا اقامت دائم بودن آن است و این امکان را به شما و خانواده می دهد که از بدو ورود به استرالیا اقامت دائم استرالیا را داشته باشید.

کسب و کار جدید و یا موجود در استرالیا را انجام دهید.

خانواده خود را به استرالیا بیاورید.

امکان تحصیل در استرالیا را داشته باشید.

استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی رایگان مدیکر استرالیا

این نوع از ویزای سرمایه گذاری استرالیا جزء ویزاهای موقت استرالیا می باشد که جهت بازنشستگانی است که از لحاظ مالی متکی به خود بوده و هیچ فرد وابسته ای را نداشته و می خواهند در طول سالهای بازنشستگی خود در استرالیا زندگی کنند. ویزای بازنشستگان استرالیا به متقاضی این اجازه را می‌دهد که به مدت 4 سال بعد از صدور ویزا در استرالیا زندگی کنند که قابلیت افزودن دو سال دیگر به این مدت نیز وجود دارد.

خبر خوب این است که دولت استرالیا به تازگی قصد این را دارد که که قابلیت تبدیل شدن به اقامت دائم را به این ویزا بدهد.

شرایط لازم برای ارائه EOI

 • سن فرد متقاضی حداکثر 55 سال باشد ( فقط در یک شرایط ویژه سن بالای 55 سال پذیرفته میشود)
 • داشتن یک کسب و کار موفق یا سرمایه گذاری خوب لازم می باشد.
 • فرد متقاضی دارایی لازم و مشخص در کسب و کار داشته باشد.

ویزای بازنشستگان

متقاضی باید بیشتر از 55 سال سن داشته باشد. هیچ فرد وابسته درجه یک به جز همسر نداشته باشد. شرایط مالی در نظر گرفته شده را داشته باشد. بتواند یک سرمایه‌گذاری بلند مدت و قابل توجه در استرالیا انجام دهد.

مهـاجرت به استرالیـا از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا

دریافت اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا زیر نظر وکیل رسمی امور مهاجرت به استرالیا

سال 99 بهترین فرصت برای اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزای کارآفرینی و بدون انتقال سرمایه

از آنجا که اثبات تمکن مالی فرد متقاضی این ویزا نسبت به دو سال قبل از زمان اقدام خواهد بود ، لذا متقاضیان مهاجرت در سال 99 می بایست تمکن مالی خود را نسبت به سال های مالی 98 و 97 با با احتساب نرخ دلار دولتی استرالیا ( حدود 3 هزار تومان ) اثبات نماید .

با توجه به نوسانات نرخ ارز در سال 99 و احتمال بسیار زیاد افزایش نرخ ارز دولتی و تک نرخی شدن آن متقاضیانی که در سال آینده اقدام خواهند کرد می بایست از تمکن مالی بیشتری برخوردار باشند تا بتوانند شرایط اولیه اثبات تمکن مالی را محقق سازند. از این رو برای بسیاری از پرونده ها اقدام در سال 99 شانس بیشتری را به همراه خواهد داشت.

مدارک ویزای سرمایه گذاری استرالیا

جمع آوری مدارک

اولین و مهمترین مرحله در اقدام برای دریافت این نوع ویزا، جمع‌آوری مدارک مورد نیاز است. بر اساس چک لیست‌های ارایه شده توسط وکیل مهاجرت و راهبری یک به یک، مجموعه مدارک شخصی و تجاری شما جهت درخواست اسپانسر ایالتی و در نهایت ارسال پرونده به اداره مهاجرت تکمیل می‌گردد.

اخذ دعوتنامه ایالتی

درخواست دریافت دعوتنامه را برای ایالت مربوطه ارسال می کنیم و از سویی فرم ها و مراحل آنلاین را طی می کنیم تا دعوتنامه دریافت شود.

لاج کردن پرونده در اداره مهاجرت

بعد از دریافت دعوتنامه از ایالت مربوطه ، نوبت به تشکیل پرونده در اداره مهاجرت استرالیا می‌رسد. در این مرحله باید تمامی مدارک متقاضی و همراهانش با جزئیات کامل در هنگام تشکیل پرونده ارسال شود. هزینه‌ی تشکیل پرونده برای هر زیرشاخه در این ویزا متفاوت است و براساس جدول هزینه‌ها محاسبه می‌گردد.

دریافت ویزای استرالیا

در مرحله آخر پس از تعیین آفیسر پرونده در اداره مهاجرت استرالیا و بررسی این آفیسر بر روی پرونده و مدارک ارسالی شما و در نهایت تهیه مدارک تکمیلی ویزای سرمایه گذاری شما اخذ می شود.

جدول امتیاز بندی مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه‌گذاری و کارآفرینی

فاکتور سن

18 الی 24 سال

امتیاز : 20

25 الی 32 سال

امتیاز : ۳۰

33 الی 39 سال

امتیاز : ۲۵

40 الی 44 سال

امتیاز : 20

45 الی 54 سال

امتیاز : ۱۵

55 سال به بالا

امتیاز : ۰

سطح زبان انگلیسی

نمره‌ی 5 به بالا در هر مهارت آیلتس یا PTE و تافل ibT‌ معادل

امتیاز : ۵

نمره‌ی 7 به بالا در هر مهارت آیلتس یا PTE و تافل ibT‌ معادل

امتیاز : ۱۰

مدرک تحصیلی

گواهی تجارت استرالیا، دیپلم و لیسانس از مراکز آموزشی استرالیا، لیسانس مراکز آموزشی مورد تایید استرالیا

امتیاز : ۵

لیسانس مدیریت و تجارت

امتیاز : ۱۰

حمایت ویژه

اگر ایالت اسپانسر کننده تشخیص دهد که کسب و کار پیشنهادی شما،‌ویژه و منحصر به فرد می‌باشد

امتیاز : ۱۰

اموال و دارایی ها
مجموع اموال و دارایی شخصی و تجاری خود و همسر در حداقل دو سال اخیر

800 هزار دلار استرالیا

امتیاز : ۵

1.3 میلیون دلار استرالیا

امتیاز : ۱۵

1.8 میلیون دلار استرالیا

امتیاز : ۲۵

2.25 میلیون دلار استرالیا

امتیاز : ۳۵

گردش مالی کسب و کار
گردش مالی سالیانه‌ی کسب و کار حداقل دو سال در چهار سال اخیر

500 هزار دلار استرالیا

امتیاز : ۵

1 میلیون دلار استرالیا

امتیاز : ۱۵

1.5 میلیون دلار استرالیا

امتیاز : ۲۵

2 میلیون دلار استرالیا

امتیاز : ۳۵

فقط مخصوص زیرشاخه ی نوآوری تجارت
شما یک یا تعداد بیشتری کسب و کار تا قبل از تشکیل پرونده داشته‌اید:
حداقل 4 سال در 5 سال اخیر

امتیاز : ۱۰

حداقل 7 سال در 8 سال اخیر

امتیاز : ۱۵

فقط مخصوص زیرشاخه ی سرمایه گذاری
سرمایه‌گذاری واجد شرایط به مبلغ حداقل 100 هزار دلار استرالیا:

حداقل 4 سال تا قبل از تشکیل پرونده

امتیاز : ۱۰

حداقل 7 سال تا قبل از تشکیل پرونده

امتیاز : ۱۵

مدارک نوآوری تجاری

مدارک ثبت اختراع یا طراحی ثبت شده

مدارک ثبت اختراع یا طراحی ثبت شده

امتیاز : ۱۰

مدارک توافقنامه رسمی سرمایه‌گذاری مشترک

امتیاز : ۵

مدارک کسب و کار صادرات

امتیاز : ۱۵

مدارک سهام‌داری در کسب‌ و کارهای پررونق و رو به رشد

امتیاز : ۱۰

مدارک کمک‌های مالی و یا بودجه‌ی سرمایه‌گذاری

امتیاز : ۱۰

اسپانسر ایالتی و منطقه ای

حمایت ویژه (مناطق محدود)

امتیاز : ۱۰

چرا استرالیا برای سرمایه‌گذاری و تجارت گزینه مناسبی است؟

مسلما اگر قرار بر این باشد که نام 10 کشور یرای سرمایه گذاری را نام ببریم بدون شک استرالیا یکی از آن 10 کشور می باشد اما این که شما قصد چه نوع سرمایه گذاری را داشته باشید بسیار مهم می باشد، از این رو قبل از هر کار تحقیق یک موضوع بسیار مهمی می باشد که نباید آن را فراموش کنید( چرا استرالیا برای سرمایه‌گذاری و تجارت گزینه مناسبی است؟) یک مقاله بسیار مفید برای شما دوستان می باشد که توصیه می کنیم قبل از شروع هر اقدامی آن را مطالعه کنید. شما با مطالعه این مقاله به چرایی این موضوع پی خواهید برد و اطلاعات مفیدی را از وب سایت های معتبر دنیا بدست خواهید آورد.

دلایل سرمایه گذاری در استرالیا

برای سرمایه گذاری و همچنین اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا دلایل بسیاری وجود دارد تا هر سرمایه گذار و کار آفرینی را بتواند قانع کند. شما می توانید با مراجعه به مقاله دلایل سرمایه گذاری در استرالیا  5 دلیل بسیار مهم برای سرمایه گذاری در استرالیا را با مراجعه به مقالات معتبر برای شما عنوان کرده ایم. اگر استرالیا را به عنوان سرمایه گذاری انتخاب کرده اید بدانید گزینه مناسبی را انتخاب کرده اید.

رشد اقتصادی استرالیا

در میان دلایل بسیاری مهم برای سرمایه گذاری در استرالیا می توانیم به رشد اقتصادی این کشور اشاره کنیم، موضوع بسیار مهم و جالبی که شاید بسیاری از دوستان در جریان آن نباشند. آیا شما می دانید استرالیا رکورد دار رشد اقتصادی در جهان می باشد؟ در گذشته کشور هلند با 25 سال رشد اقتصادی مثبت در جهان بود ولی در سال های اخیر کشور استرالیا با 27 سال رشد اقتصادی مثبت و پیاپی این رکورد را از آن خود کرد و از این حیث در رتبه اول قرار گرفت. برای این منظور توصیه می کنم مقاله رشد اقتصادی استرالیا را مطالعه کنید تا اطلاعات مفیدی را کسب کنید.

بررسی مراحل سرمایه گذاری در استرالیا

شما برای سرمایه گذاری در استرالیا مراحل و روش های مختلفی را پیش روی خود دارید و این که کدام مسیر را انتخاب کنید کاملا بستگی به شرایط متقاضی دارد از این رو بررسی مراحل سرمایه گذاری در استرالیا را مطالعه کنید تا دید بازتری نسبت به نوع ویزای خود کسب کنید. این که شما ویزای 188 استرالیا را انتخاب کنید یا 132 بستگی به شرایط مالی شما دارد و ما توصیه می کنیم قبل از اقدام با مشاوران و وکیل با تجربه سلکت ویزا در این زمینه مشورت کنید تا بهترین مسیر را برای شما انتخاب کنند.

نحوه شروع یک کسب و کار موفق در استرالیا

بسیاری از متقاضیان قبل از اخذ ویزای سرمایه گذاری به این موضع فکر می کنند که چگونه کسب و کار مدنظر خودر را در استرالیا راه اندازی کنند و از این رو سوال که نحوه شروع یک کسب و کار موفق در استرالیا چگونه است را همیشه از خود می کنند. برای راه اندازی یک کسب و کار و بیزینس موفق در استرالیا در ابتدا نیاز است که شما اطلاعات کاملی از شرایط کشور و ایالتی که قصد مهاجرت به آن را دارید را کسب کنید باید به قوانین آن کشور در مورد کسب و کار خود اشراف کامل را داشته باشد

گام به گام شروع تجارت در استرالیا

در مقاله ای با عنوان گام به گام شروع تجارت در استرالیا که توسط آقای میلاد صابری از شرکت پارس فاینانس ملبورن نوشته شده است مطالب جالبی را بدست می آورید که هر فردی که قصد اخد ویزای سرمایه گذاری استرالیا داشته باشد نیاز دارد تا این مطالب را بداند و ما پیشنهاد می کنیم آن را بدانید و آن را مطالعه کنید. در دنیای امروزی دیگر نمی توانید صرفا با یک ایده و یا براساس صحیح و خطا به دنبال راه اندازی یک کسب و کار در یک کشور دیگر را باشید چرا که می تواند برای شما ضرر و زیان جبران ناپذیری را در پی داشته باشد.

تجارت و بیزینس در استرالیا – تجارت های کوچک و متوسط

براساس آمارهای بدست آماده اکثر متقاضیانی که برای سرمایه گذاری و کارآفرینی به استرالیا مهاجرت می کنند حداقل در چند سال نخست بیزینس و کسب و کارهای کوچک راه اندازی می کنند. در مقاله ای با عنوان تجارت و بیزینس در استرالیا به صورت کلی به بررسی این موضوع پرداخته ایم و در مورد بیزینس های کوچک در استرالیا صحبت کرده ایم که برای افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای 188 استرالیا را دارند مناسب است.

بله، این امر امکان پذیر است البته درصورتی که شما شرایط اولیه ویزای 188 را داشته باشید و این این شرایط شامل دو شرط اصلی دارایی بالای 2/5 میلیارد تومان می باشد و شرط دوم این است که شما کسب و کاری در ایران داشته باشید که در سال ترنول و گردش مالی 1/5 میلیارد تومانی داشته باشد این دو شرط اصلی برای اخذ این ویزا می باشد.

ویزای 188، ویزای 132، ویزای 888 سه ویزای اصلی سرمایه گذاری استرالیا هستند که این امکان را به شما می دهند تا شما به راحتی اقامت استرالیا را دریافت کنید. توجه کنید که هر یک از این ویزاها شرایط خاص خود را دارند که بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر هر یک از این ویزاها را بصورت مجزا مطالعه کنید.

خیر. برای اخذ این این ویزا الزامی به دارا بودن نمره زبان انگلیسی وجود ندارد. البته رعایت سایر موارد در این خصوص الزامی است؛ از جمله میزان دارایی و همچنین ترنول مالی ، توجه کنید که مواردی مانند دارایی، ترنول، زبان ، سن ، مدرک تحصیلی و… مناسب برای افزایش امتیاز شما می باشند که باید با آنها شانس دریافت ویزای خود را افزایش دهید.

داشتن وکیل مهاجرت الزامی نمی باشد اما توصیه می کنیم برای ویزاهای سرمایه گذاری و کار آفرینی حتما از یک وکیل مهاجرت استفاده کنید. ویزاهای سرمایه گذاری به دلیل پیچیدگی و حجم بالای مدارک احتمال اشتباه را در شما به شدت افزایش می دهد و شما با کمک یک وکیل مهاجرت با تجربه ریسک پرونده خود را بشدت کاهش می دهید.

بدون شک استرالیا یکی از بهترین کشورهای جهان برای سرمایه گذاری می باشد و برای آن دسته از متقاضیانی که شرایط اولیه آن را دارند گزینه مناسبی می باشد. شما وارد یک کشور مهاجر پذیر می شوید که بیش از 40 درصد جمعیت آن را مهاجرن تشکیل می دهند.

امتیاز خود را ثبت کنید
[میانگین: 4.9]

اگر قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را دارید فرصت را از دست ندهید. جهت دریافت مشاوره تلفنی اقدام نمایید

ارتباط با ما

پیام خود را برای وکیل شرکت بفرستید

Call Now Button