ویزای ۸۸۸ استرالیا

در این مقاله قصد بررسی ویزای ۸۸۸ استرالیا را داریم، آیا قصد دارید تا از طریق راه اندازی بیزینس و مسیر سرمایه گذاری اقامت دائم استرالیا را به دست آورید؟ در این صورت باید به شما پیشنهاد دهیم تا با ویزای 888 استرالیا آشنایی پیدا کنید. این روش مزایای متعددی را در اختیار دارندگانش قرار می‌دهد؛ اما برای رسیدن به آن ملزم هستید پیش نیازهای مختلفی را فراهم کرده و بستر مورد نیاز را آماده نمایید.

نکته‌ای که در این باره باید بیان کنیم آن است که با فعالیت در کشوری که یکی از بزرگ‌ترین و قدرتمندترین اقتصادهای جهان را دارد، شانس رسیدن به موفقیت و درآمدزایی مناسبی را خواهید داشت. سازمان مهاجرتی سلکت ویزا برای آن که اطلاعات کلی مورد نیاز برای تصمیم گیری اولیه پیرامون استفاده کردن یا نکردن از ویزای 888 استرالیا را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد، دست به نگارش این مقاله زده است. اگر در انتهای این مطلب به دنبال اطلاعات بیشتر و یا توضیحات تکمیلی بودید، می‌توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

سرمایه گذاری در استرالیا

از آنجایی که ویزای 888 استرالیا یکی از مسیرهایی به حساب می‌رود که زیر مجموعه سرمایه گذاری می‌باشد، بهتر است قبل از آنکه به طور تخصصی به سراغ بررسی آن برویم توضیحاتی را پیرامون ماهیت کلی اقدام بیان شده ارائه دهیم. یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که باید قبل از انتخاب مقصدی برای این اقدام به آن توجه داشته باشید چیزی نیست جز مزایایی که در اختیارتان قرار می‌گیرد.

استرالیا دسترسی بسیار مناسبی به بازارهای جهانی دارد و هیچ‌گونه محدودیتی برای صادر کردن تولیدات و خدمات خود به کشورهای دیگر نخواهید داشت. فعالیت در یکی از قدرتمندترین اقتصادهای جهان، دریافت حمایت‌های مختلف از سازمان‌های دولتی و موارد دیگری از این قبیل را می‌توان به عنوان برخی از دلایلی معرفی کرد که سرمایه گذاری و گرفتن اقامت از طریق ویزای 888 استرالیا گزینه مناسبی به حساب می‌رود.

 

[irp posts=”12871″ ]

معرفی ویزای 888 استرالیا

اگر کمی پیرامون مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشور بیان شده جست و جو کرده باشید، بدون شک نام ویزای 888 استرالیا و ساب کلاس 188 بیشتر از سایر مسیرهای موجود به گوش شما خورده است. آیا ویزای 188 را به دست آورده‌اید و می‌خواهید اقامت خود را از موقت به دائم تبدیل نمایید؟ در این صورت باید به سراغ آشنایی با شرایط و پیش نیازهای ویزای 888 استرالیا بروید.

تنها کاری که باید انجام دهید، آشنایی با شرایط آن و آماده سازی‌شان در طی مدت زمان حضورتان در این کشور است. قبل از آن که تصمیم نهایی خود را برای استفاده کردن یا نکردن از این مجوز اقامتی بگیرید بهتر است اطلاعاتی پیرامون مزایا، مراحل دریافت، هزینه‌ها و تایم بررسی پرونده در آن به دست آورید. تنها کاری که برای رسیدن به دیتاهای بیان شده باید انجام دهید چیزی نیست جز مطالعه بخش‌های بعدی.

ویزای 888 استرالیا و شرایط دریافت آن

شرایط ویزای 888 استرالیا

شرایط ویزای 888 استرالیا را می‌توان به عنوان مهم‌ترین موضوعاتی معرفی کرد که علاقه‌مندان دریافتش باید با آن آشنایی پیدا کنند و قبل از درخواست دادن برایش پیش نیازهای تعیین شده را فراهم نمایند.

داشتن ویزایی خاص، نامزد شدن، مالکیت و مدیریت کسب و کاری در کشور مورد بحث و تامین نیازهای کارکنان را می‌توان به عنوان شاخصه‌هایی معرفی کرد که برای تشریح دقیق‌ترشان باید هر یک را به طور جداگانه بررسی کنیم؛ علاوه بر مواردی که به آنها اشاره شد متقاضیان ملزم هستند تسلط فانکشنال بر زبان انگلیسی داشته باشند. نداشتن بدهی به دولت استرالیا، گردش مالی 300000 دلاری، پیروی کامل از قوانین کشور و نداشتن ویزای کنسل یا ریجکت شده هم برخی دیگر از پیش نیازهای تعیین شده توسط دولت برای ویزای 888 استرالیا هستند.

مجوزهای اقامتی مجاز به استفاده از ویزای 888 استرالیا

برای آن که بتوانید مسیر گرفتن ویزای 888 استرالیا را استارت بزنید، باید با داشتن مجوز اقامتی خاصی از قبل در منطقه بیان شده حضوری قانونی داشته باشید. دارندگان ساب کلاس‌های 457 و 444 در مواقعی ویژه شانس آن را خواهند داشت تا برای رسیدن به هدف مورد بحث وارد عمل شوند؛ اما باید از این موضوع مستحضر باشید که هدف اصلی، انتخاب افراد واجدی شرایط است که با داشتن ویزای 188 کسب و کاری موفق را راه اندازی و اداره کرده‌اند. برای آن که بتوانید درخواست خود را برای ویزای 888 استرالیا ثبت نمایید، باید 3 سال از ورودتان به کشور بیان شده گذشته باشد.

کسب و کار واجد شرایط در استرالیا برای ویزای 888

اگر به دنبال آن هستید تا پس از ورودتان با مجوز اقامتی موقت پیش نیاز داشتن کسب و کار واجد شرایط در استرالیا برای ویزای 888 را تامین نمایید، باید توجه کنید که در 2 سال منتهی به درخواست بیزینسی که راه اندازی می‌کنید و موقعیتتان باید شرایط خاصی داشته باشند. حداکثر کسب و کارهایی که ران کرده و در آنها فعالیت می‌کردید و یا همچنان به آنها مشغولید باید 2 مورد باشند.

ارسال اظهارنامه‌های فعالیت تجاری به اداره مالیات، ایفای نقش مدیریتی مستقیم و مستمر و اخذ شماره تجاری استرالیایی بعضی از سایر فاکتورهای مورد توجه به حساب می‌روند. از نظر میزان مالکیت و گردش مالی بیزینس هم پیش نیازهایی تعیین شده‌اند که در ادامه به طور فهرست‌وار آنها را بیان خواهیم کرد.

 • مالکیت 51٪ از ارزش کل یک تجارت با گردش مالی کمتر از 400000 AUD در سال
 • مالکیت 30٪ از ارزش کل یک تجارت با گردش مالی 400000 AUD یا بیشتر در سال
 • مالکیت 10٪ از ارزش کل یک کسب و کار که توسط شرکت سهامی عام اداره می‌شود

"*" indicates required fields

برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی فرم زیر را تکمیل کنید.

تامین تجهیزات و نیازهای کارکنان برای ویزای 888 استرالیا

زمانی که در خاک کشور مورد بحث حضور دارید، باید نشان دهید که شما یا همسرتان دو مورد از پیش نیازهایی که به آن اشاره خواهیم کرد را دارید. این وضعیت باید برای 12 ماه قبل از درخواست برای ویزای 888 استرالیا صادق باشد.

دارایی خالص 200000 دلاری در یک یا هر دو بیزینس، داشتن 600000 دلار دارایی شخصی و تجاری خالص و  استخدام حداقل 2 کارمند واجد شرایط که شهروند استرالیا بوده و عضو خانواده‌تان نباشند را می‌توان به عنوان بعضی از اصلی‌ترین‌های آنها به حساب آورد. در انتهای این بخش باید بیان کنیم که در صورت احساس نیاز سازمان دولتی یا ایالت حامی، متقاضی باید نیازهای کارمندان را به طوری که از پیش تعیین شده تامین نمایند.

تامین تجهیزات و نیازهای کارکنان برای ویزای 888 استرالیا

زمانی که در خاک کشور مورد بحث حضور دارید، باید نشان دهید که شما یا همسرتان دو مورد از پیش نیازهایی که به آن اشاره خواهیم کرد را دارید. این وضعیت باید برای 12 ماه قبل از درخواست برای ویزای 888 استرالیا صادق باشد.

دارایی خالص 200000 دلاری در یک یا هر دو بیزینس، داشتن 600000 دلار دارایی شخصی و تجاری خالص و  استخدام حداقل 2 کارمند واجد شرایط که شهروند استرالیا بوده و عضو خانواده‌تان نباشند را می‌توان به عنوان بعضی از اصلی‌ترین‌های آنها به حساب آورد. در انتهای این بخش باید بیان کنیم که در صورت احساس نیاز سازمان دولتی یا ایالت حامی، متقاضی باید نیازهای کارمندان را به طوری که از پیش تعیین شده تامین نمایند.

هزینه استفاده از ویزای 888 استرالیا

هزینه استفاده از ویزای 888 استرالیا

برای آن که بتوانید از ویزای 888 استرالیا استفاده کنید، باید امور مختلفی را انجام دهید که هر یک از آنها دارای هزینه‌های جداگانه‌ای هستند. آماده سازی مدارک، ثبت اطلاعات بیومتریک و شرکت در مدیکال تست یا همان آزمایش پزشکی را می‌توان به عنوان برخی از اصلی‌ترین پیش نیازها و گام‌های اولیه به حساب آورد. انجام هر یک از اقداماتی که به آنها اشاره داشتیم، نیازمند پرداخت مبالغی است که در کنار یکدیگر بخشی از هزینه استفاده از ویزای 888 استرالیا را تشکیل می‌دهند.

برای آن که درخواست‌های ارائه شده و مدارک ضمیمه مورد ارزیابی قرار گیرند، افراد باید مبالغی را بپردازند که با عنوان هزینه‌های دولتی شناخته می‌شوند. رقم بیان شده برای فرد اصلی پرونده 3025 دلار استرالیا تعیین شده است. مابقی اعداد و ارقام بستگی به تعداد همراهان خواهد داشت؛ به همین سبب هم نمی‌توانیم اطلاعاتی دقیق پیرامون آنها در اختیارتان قرار دهیم.

مدت زمان صدور ویزای 888 استرالیا / مدت زمان پردازش درخواست ویزای 888 استرالیا

بر اساس اطلاعات موجود در سایت رسمی اداره مهاجرت برای ویزای 888 استرالیا زمان دقیقی در دسترس نمی‌باشد؛ اما می‌تواند به دلیل شرایط پیش آمده دستخوش تغییرات شود.

در صورتی که شما مدارک را به درستی تکمیل و ارائه نکرده‌اید، تمام اسنادی که نیاز دارید را نفرستاده‌اید و یا اداره مهاجرت اطلاعات بیشتری بخواهد و یا زمان بیشتری برای برسی اطلاعات شما نیاز داشته باشد، بازه زمانی پاسخگویی به درخواست بیشتر خواهد شد. تایم‌هایی که دولت برای ارزیابی پرونده متقاضیان ویزای 888 استرالیا اعلام کرده حداقل 27 و حداکثر 34 هفته هستند.

مزایای ویزای 888 استرالیا

زمانی که بحث از مهاجرت به کشوری خاص به میان میاید، بدون شک ذهن افراد به سمت مزایای زندگی در آن می‌رود.  از آنجایی که بسته به مجوز اقامتی‌ای که با استفاده از آن وارد مقصد مد نظر می‌شوید مزیت‌های متفاوتی در اختیارتان قرار می‌گیرد، بدون شک به دنبال آشنایی با فاکتورهای مورد بحث پیرامون ویزای 888 استرالیا هستید. آن دسته از افرادی که بتوانند از طریق این ساب کلاس اقامت دائم را به دست آورند در شرایطی با امکانات رفاهی، تحصیلی و بهداشتی بالا زندگی خواهند کرد.

مرزهای بازار و اقتصاد جهانی به روی شهروندان و فعالان استرالیا باز خواهد بود و افراد می‌توانند با استفاده از این مزیت بزرگ، کسب و کار خود را گسترش دهند و به موفقیت‌های بزرگی هم دست یابند. در ادامه همین بخش فهرستی را مشاهده خواهید کرد که مطالعه آن به شما در آشنایی هر چه بهتر و بیشتر با ویزای 888 استرالیا کمک شایانی خواهد کرد.

 • اقامت نامحدود در هر کجای استرالیا
 • تحصیل در استرالیا
 • امکان کار تمام وقت در استرالیا
 • استفاده از خدماتی درمانی و پزشکی استرالیا با عنوان مدیکر Medicare
 • شما می‌توانید با کسب شرایط لازم برای شهروندی استرالیا اقدام کنید.
 • اسپانسر بستگان واجد شرایط خود جهت اقامت دائم شوید.
 • تا پنج سال از تاریخ صدور ویزا از و به استرالیا سفر کنید.

اگر قصد مهاجرت کاری به استرالیا را دارید، حتما مقاله آن را بخوانید!

به همراه بردن خانواده برای دارندگان ویزای 888 استرالیا

همان‌طور که می‌دانید، یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های ویزای 888 استرالیا امکان به همراه بردن اعضای خانواده است. برای آن که بتوانید در این اقدام موفق باشید، باید توانایی تامین تمامی نیازهای آنها را داشته باشید و این ویژگی خود را از طریق ارائه اسناد و مدارک مربوطه به اداره مهاجرت ثابت کنید. بسته به وضعیتی که دارید، شانس آن را خواهید داشت تا اسپانسری پدر و مادر یا همسر و فرزندان وابسته به خود را بر عهده بگیرید و به آنها در رسیدن به اقامت دائم کمک بزرگی کنید. نکته بسیار مهمی که در این روند مطرح می‌شود آن است که وابستگان این امکان را دارند تا بدون محدودیت به ادامه تحصیل و اشتغال بپردازند.

آیا با داشتن ویزای 888 استرالیا می‌توان راحت به این کشور  رفت و آمد کرد؟

یکی از مواردی که برای دارندگان ویزای 888 استرالیا اهمیت دارد، اجازه ورود و خروج به کشور است. پس از آن که فرد این مجوز را دریافت کند، به مدت 5 سال مجاز خواهد بود تا بدون محدودیت به سفر بپردازد. این ویژگی با نام تسهیلات سفر شناخته می‌شود و تنها در بازه بیان شده معتبر می‌باشد.

اگر مدت زمانی که به آن اشاره داشتیم سپری شود، شخص ملزم خواهد بود برای گرفتن RRV درخواست دهد تا بتواند پس از خروج، به عنوان مقیم دائم و دارنده ویزای 888 استرالیا دوباره به محل زندگی خود باز گردد. آیا به دنبال به دست آوردن اطلاعاتی دقیق پیرامون مدت زمان باقی مانده از تسهیلات سفر خود و مطلع شدن از جزئیات ویزای 888 استرالیا خود هستید؟ در این صورت باید به شما توصیه کنیم که از VEVO استفاده نمایید.

مدت زمان صدور ویزای 888 استرالیا 

براساس اطلاعات موجود در سایت رسمی اداره مهاجرت استرالیا برای این ویزا زمان دقیقی در دسترس نمی‌باشد.

اما این زمان می تواند به دلیل شرایط های پیش آمده دستخوش تغییرات شود:

 • شما مدارک را به درستی تکمیل و ارائه نکرده باشید.
 • شما تمام اسنادی که نیاز دارید را ارسال نکرده باشید و یا اداره مهاجرت استرالیا اطلاعات بیشتری از شما نیاز داشته باشد.
 • اداره مهاجرت استرالیا زمان بیشتری برای برسی اطلاعات شما نیاز داشته باشد.

ولی براساس تجربه شخصی و مشاهده موارد مختلف می توان به این نتیجه رسید که معمولا ظرف مدت 15 ماه می‌توان به این ویزا رسید.

مدارک ویزای سرمایه گذاری استرالیا

جمع آوری مدارک

اولین و مهمترین مرحله در اقدام برای دریافت این نوع ویزا، جمع‌آوری مدارک مورد نیاز است. بر اساس چک لیست‌های ارایه شده توسط وکیل مهاجرت و راهبری یک به یک، مجموعه مدارک شخصی و تجاری شما جهت درخواست اسپانسر ایالتی و در نهایت ارسال پرونده به اداره مهاجرت تکمیل می‌گردد.

اخذ دعوتنامه ایالتی

درخواست دریافت دعوتنامه را برای ایالت مربوطه ارسال می کنیم و از سویی فرم ها و مراحل آنلاین را طی می کنیم تا دعوتنامه دریافت شود.

لاج کردن پرونده در اداره مهاجرت

بعد از دریافت دعوتنامه از ایالت مربوطه ، نوبت به تشکیل پرونده در اداره مهاجرت استرالیا می‌رسد. در این مرحله باید تمامی مدارک متقاضی و همراهانش با جزئیات کامل در هنگام تشکیل پرونده ارسال شود. هزینه‌ی تشکیل پرونده برای هر زیرشاخه در این ویزا متفاوت است و براساس جدول هزینه‌ها محاسبه می‌گردد.

دریافت ویزای استرالیا

در مرحله آخر پس از تعیین آفیسر پرونده در اداره مهاجرت استرالیا و بررسی این آفیسر بر روی پرونده و مدارک ارسالی شما و در نهایت تهیه مدارک تکمیلی ویزای سرمایه گذاری شما اخذ می شود.