ویزای استارت آپ استرالیا

راه اندازی استارتاپ در کشورهایی که بستر اقتصادی مناسب و پیشرفته‌ای دارند، یکی از ایده آل‌های بسیاری از افراد به حساب می‌رود. آیا شما هم قصد دارید با گام نهادن در این مسیر از مزایای مختلفی بهره ببرید؟ در این صورت توصیه می‌کنیم توجه ویژه‌ای به استرالیا در میان گزینه‌های پیش رویتان داشته باشد. این کشور نه تنها وضعیت اقتصادی قابل قبولی دارد، بلکه حمایت‌هایی همه جانبه را از کسب و کارهای جدیدی به عمل میاورد که قصد دارند ایده‌ای نوآورانه را رشد و گسترش دهند.

با توجه به توضیحاتی که تا به اینجا بیان کردیم، بدون شک نظر شما به ویزای استارتاپ استرالیا جلب شده است. در ادامه این مقاله بخش‌هایی را مشاهده خواهید کرد که در آنها توضیحاتی کلی پیرامون مسیر مورد بحث ارائه کرده‌ایم؛ پس توصیه می‌کنیم مطالعه‌شان را از دست ندهید. اگر در انتها به این نتیجه رسیدید که ویزای استارتاپ استرالیا گزینه مناسبی برایتان است، اما به راهنمایی بیشتر در موردش احتیاج داشتید، می‌توانید از دانش و تجربه کادر مجرب سازمان مهاجرتی سلکت ویزا استفاده نمایید.

اقتصاد استرالیا

از آنجایی که موضوع مورد بحث ارتباط مستقیمی با وضعیت اقتصادی کشور مقصد دارد، لازم دیدیم توضیحاتی را پیرامون این شاخصه ارائه دهیم و سپس به سراغ بررسی ویزای استارتاپ استرالیا برویم. کشور بیان شده یکی از بهترین مقاصدی می‌باشد که برای راه اندازی کسب و کار و فعالیت شغلی می‌توان انتخاب کرد؛ زیرا دولت آن روابط قابل قبول و مسالمت‌آمیزی را با تقریباً تمامی کشورهای جهان دارد.

نبود تحریم‌های مالی و دسترسی به بازار مصرف جهانی باعث شده تا بیزینس‌ها بتوانند خدمات و محصولات خود را به تمامی نقاط جهان آن هم بدون محدودیت ارائه دهند. شاید برایتان جالب باشد که استرالیا در رتبه بندی جهانی اقتصادهای برتر، رتبه 12ام را به دست آورده است.

حضور شرکت‌های بزرگ و سرمایه گذاری آنها در این منطقه، پایین بودن نرخ بیکاری و حمایت همه جانبه دولت از کسب و کارهای نوپا و نوآورانه را می‌توان به عنوان برخی از ویژگی‌هایی معرفی کرد که در کنار یکدیگر وضعیت اقتصادی بسیار مناسبی را به وجود آورده‌اند و استفاده از ویزای استارتاپ استرالیا را به امری معقول تبدیل کرده‌اند.

بررسی ویزای استارتاپ استرالیا

تا به اینجا توضیحاتی که مشاهده کردید، در مورد کلیات مسائل مرتبط با ویزای استارتاپ استرالیا بودند. حال زمان آن فرا رسیده تا به صورت تخصصی‌تر سراغ بررسی موضوع اصلی برویم. دولت برای آن که خود را با پیشرفت تکنولوژی همگام سازد، بستر بسیار مناسبی را فراهم کرده تا دارندگان طرح‌های نوآورانه از آن برای به دست آوردن ویزا و پیاده سازی بیزینس مد نظرشان استفاده نمایند.

از آنجایی که روش مورد بحث شباهت تقریباً زیادی به سرمایه گذاری دارد، زیر شاخه 188 E به ویزای استارتاپ استرالیا اختصاص داده شده است. از طرفی هم می‌توان گفت Entrepreneur stream تفاوت‌های چندانی از نظر شرایط و مزایا با ویزای 188 دارد که در ادامه بیشتر به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

اصلی‌ترین شاخصه‌ای که هنگام طی کردن این مسیر مورد توجه قرار می‌گیرد چیزی نیست جز بیزینس پلنتان. این طرح باید نوآورانه و خلاقانه باشد و خدمات یا محصولاتی جدید را در اختیار افراد قرار دهد. اگر چنین ایده‌ای دارید، توصیه می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با ویزای استارتاپ استرالیا بخش‌های بعدی این مقاله را مطالعه نمایید.

شرایط ویزای استارت آپ استرالیا در سال 2021

البته این ویزا هماند تمامی مسیرها دارای شرایطی می‌باشد که شما به عنوان متقاضی آن باید این شرایط را داشته باشید که اصلی ترین این شرایط شامل موارد زیر می‌شود.

 • حتما باید یک ایالت شما را تایید کند که در حال حاضر ایالت استرالیا جنوبی شرایط مناسبی را اعلام کرده است.
 • حداکثر سن شما باید 55 سال باشد.
 • سطح زبان شما باید competent English و یا همان آیلتس 6 یا pte 50 ( برای افراد بالای 18 سال خانواده آیلتس 4/5 نیاز می باشد)
 • شما باید بعد از ورود به استرالیا ایده و استارت آپ خود را راه اندازی کنید.
شرایط ویزای استارت‌آپ استرالیا

نکته : از ویژگی های مثبت ویزای استارت آپی استرالیا می توان به این موضوع اشاره کرد که نه شما نیاز به حداقل سرمایه دارید و نه نیازی به حداقل ترنول مالی

مدارک مورد نیاز برای ویزای استارتاپ استرالیا

پس از آن که در بخش قبلی اطلاعات تقریباً کاملی پیرامون شرایط و پیش نیازهای استفاده از ویزای استارتاپ استرالیا به دست آوردید، حال زمان آن فرا می‌رسد تا به سراغ آشنایی با مدارکی بروید که باید هنگام ثبت درخواست به اداره مهاجرت ارائه دهید. همان‌طور که می‌دانید، آماده سازی کامل و صحیح آیتم‌های مورد بحث اهمیت زیادی در سرنوشت پرونده شما خواهد داشت پس توصیه می‌کنیم این بخش را سرسری نگیرید.

اسناد هویتی فرد اصلی و همراهان او مانند پاسپورت معتبر و شناسنامه و کارت ملی ترجمه شده، مدرک زبان معتبر و مورد تایید اداره مهاجرت، گواهی‌های عدم سوء پیشینه، تمکن مالی و سلامت، بیمه درمانی و رسید پرداخت هزینه‌های دولتی برخی از اصلی‌ترین مدارک مورد نیاز به حساب می‌روند.

در کنار آنها باید بیزینس پلنی برای ویزای استارتاپ استرالیا آماده سازی کنید که آن خود روند خاصی داشته و باید هنگام انجامش به نکات مختلفی توجه کنید. داشتن تاییدیه از سازمان‌های معتبر نزد دولت هم یکی از سایر اسناد ضروری برای استفاده از این مسیر مهاجرتی به حساب می‌رود.

مراحل گرفتن ویزای استارتاپ استرالیا

همان‌طور که می‌دانید آشنایی با مراحلی که برای رسیدن به ویزای استارتاپ استرالیا پیش رویتان قرار دارند اهمیت زیادی دارد؛ زیرا می‌توانید پس از به دست آوردن اطلاعاتی جامع پیرامون آنها خود را برای با موفقیت پشت سر گذاشتنشان آماده سازی کنید. در همین راستا لازم دیدیم بخشی را به بررسی گام‌های مورد بحث اختصاص دهیم. اولین کاری که باید انجام دهید، به دست آوردن اطلاعاتی در مورد شرایط و پیش نیازهای این مجوز اقامتی است.

در گام بعدی توصیه می‌کنیم با کمک گرفتن از افرادی متخصص به سراغ آماده سازی طرح تجاری بیزینس مد نظرتان بروید. رعایت کردن برخی نکات هنگام انجام دادن این کار اهمیت بالایی دارد؛ چون همان‌ها می‌توانند در سرنوشتتان تاثیر زیادی بگذارند. در گام بعدی زمان آن می‌رسد تا طرح آماده شده را به اسپانسرهای ایالتی یا منطقه‌ای ارائه دهید تا تاییدیه و نامه حمایتی معتبر را به دست آورید.

از آنجایی که علاوه بر بیزینس پلن اسناد دیگری هم باید هنگام ثبت درخواست از طریق پورتال آنلاین ارسال نمایید، در مرحله بعدی باید به سراغ آنها بروید. در نهایت و پس از پرداخت هزینه‌های دولتی زمان آن می‌رسد تا تقاضای استفاده از ویزای استارتاپ استرالیا خود را به طور رسمی ثبت نمایید و منتظر دریافت پاسخ نهایی باشید.

بیزینس پلن مورد تایید در ویزای استارتاپ استرالیا

تا به اینجا در قسمت‌های مختلفی بیان کرده‌ایم که یکی از مهم‌ترین بخش‌های گرفتن ویزای استارتاپ استرالیا آماده سازی طرح تجاری می‌باشد. از آنجایی که عده بسیاری با ویژگی‌های آن آشنایی ندارند، لازم دیدیم که بیزینس پلن قابل قبول و ویژگی‌هایش را در این قسمت مورد بررسی قرار دهیم. همان‌طور که می‌دانید شاخصه اصلی‌ای که در business plan مورد توجه قرار می‌گیرد، نوآورانه بودن و داشتن ابتکار می‌باشد؛ اما آن به تنهایی مورد تایید قرار گرفتنش را تضمین نمی‌کند.

در کنار ویژگی مورد بحث ایده بیان شده باید قابلیت پیاده سازی و توجیه اقتصادی هم داشته باشد. البته به این موضوع هم اشاره داشته باشیم که تنها کسانی که در برخی زمینه‌ها قصد راه اندازی کسب و کار را دارند واجد شرایط به حساب می‌روند. مواردی که تا به اینجا بیان کردیم تقریباً اطلاعاتی کلی بودند و به دلیل محدودیت‌های موجود نمی‌توان به جزئیات بیشتری پرداخت.

بیزینس پلن برای ویزای استارتاپ استرالیا

هزینه ویزای استارتاپ استرالیا

هزینه ویزای استارتاپ استرالیا یکی از موضوعات مهمی به حساب می‌رود که قبل از وارد عمل شدن بهتر است اطلاعاتی جامع پیرامونش به دست آورید. انجام اقداماتی نظیر شرکت در تست پزشکی، دریافت گواهی سوء پیشینه، ثبت اطلاعات بیومتریک، آماده سازی مدارک و امور جانبی این چنینی مخارجی را برای متقاضی به همراه خواهند داشت.

از آنجایی که بسته به وضعیت افراد مبالغی که باید برای این امور بپردازند متفاوت می‌باشد، از بیان اعدادی دقیق برای آنها خود داری می‌کنیم. اداره مهاجرت برای آن که پرونده اشخاص را مورد بررسی قرار دهد، مبلغی را از فرد اصلی دریافت می‌کند که رقم آن طبق آخرین اعلامیه 6395 دلار تعیین شده است. آیا قصد دارید اعضای خانواده‌تان را هم با خود همراه کنید؟

در این صورت باید توجه داشته باشید که این کار مخارجی جداگانه را برایتان دارد. به ازای هر همراه بالا و زیر 18 سال ملزم هستید به ترتیب 3195 و 1600 دلار پرداخت نمایید. اگر فرد اصلی یا همراهانش نتوانند مدرک زبانی مبنی بر این که به حداقل سطح تعیین شده تسلط دارند را ارائه کنند، باید مبلغی را به عنوان هزینه اضافی یا شارژ قسط دوم بپردازند. رقم مورد بحث برای متقاضی اصلی و هر یک از اعضای خانواده به ترتیب 9795 و 4890 دلار تعیین شده است.

مدت زمان صدور ویزای استارتاپ استرالیا

مدت زمانی که به طول می‌انجامد تا اداره مهاجرت پرونده متقاضیان را مورد بررسی قرار دهد و تصمیمی نهایی برای موافقت یا عدم موفقیتش با درخواست ویزای استارتاپ استرالیا بگیرد، برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی دارد. بسته به فاکتورهای مختلفی بازه زمانی مورد بحث متفاوت خواهد بود و نمی‌توان در مورد آن صحبت کرد. اگر به صفحه اختصاصی Australia188 E visa مراجعه کنید هم بازه دقیقی را مشاهده نمی‌کنید.

آیا به دنبال آن هستید تا تایم بیان شده را به حداقل خود برسانید؟ در این صورت تمامی اسناد و مدارکتان را به طور کامل تکمیل کرده و در نهایت پس از آماده کردن تمامی پیش نیازها وارد عمل شوید.

نحوه تبدیل استارت‌آپ استرالیا به دائم

در ابتدا عنوان کردیم این مسیر، موقت 5 ساله می‌باشد که در نهایت می‌توان آن را به اقامت دائم تبدیل کرد اما برای این موضوع نیاز به داشتن شرایطی است. حداقل سه سال از زمان صدور ویزای شما گذشته باشد و از طرفی 2 سال آن را بر روی ایده استارت آپی خود کار کرده باشید. در نتیجه باید بگوییم

 • حداقل سه سال از مدت زمان حضور شما در استرالیا گذشته باشد.
 • حداقل دو سال از این سه سال را بر روی ایده خود کار کرده باشید.
 • ثبت موفقیت آمیز فعالیت‌ها، چه به تنهایی و چه با مشارکت در یک کسب و کار که دارای فعالیت های کارآفرینانه است. که برای این موضوع باید شرایط زیر را رعایت کنید.

داشتن حداقل دو شاخص موفقیت Key success factors include

 

 • استخدام ۲ کارمند در استرالیا البته این دو نفر باید اقامت دائم یا شهروند استرالیا باشند.( employing 2 or more Australians, permanent residents or other eligible persons )
 • شما باید به درآمد ۳۰۰ هزار دلار در یک سال رسیده باشید( generating an annual turnover of at least AUD300,000 )
 • دریافت بودجه و یا سرمایه بابت ایده ( receiving ongoing funding or investment in your entrepreneur activity )
 • مشارکت در پروژه دانشگاهی ( entering into a partnership with a university )
 • فروش ایده تان در اسرالیا با قیمت حداقل ۲ میلیون دلار ( selling an entrepreneurial venture for AUD2 million )
 • ثبت اختراع و یا دریافت استاندارد ( filing a provisional patent or acquiring a standard or innovation patent )

داشتن شاخص موفقیت Supporting success factors include

 

 • تطبیق ایده نوآورانه شما در قسمت های دیگری از بیزینس ( adapting your entrepreneurial activities into other business areas )
 • شما باید از یک ایالت تایید موفقیت دریافت کنید ( receiving a statement of success from a state or territory government nominator )
 • دریافت حمایت از بخش شرکت ها ( receiving sponsorship from the corporate sector )
 • راه اندازی حداقل 1 کسب و کار دیگر یا مشارکت در حداقل 2 کسب و کار دیگر ( starting at least 1 other business or contributing to at least 2 other businesses )
 • دریافت جوایز یا تقدیرنامه رسمی ( receiving formal awards or recognition )
 • افزایش یا کمک به سرمایه اجتماعی و یا فاند عمومی ( raising or contributing to social capital )

آیا ویزای استارت آپ همان ویزای سرمایه گذاری استرالیا

ویزای 188 استرالیا و یا همان ویزای کارآفرینی و سرمایه‌گذاری استرالیا محبوب‌ترین شاخه ویزاهای سرمایه گذایر این کشور است. این ویزا دارای 5 شاخه است با عنوان‌های

 • نوآوری در کسب‌وکار Business Innovation Stream ویزای 188A
 • سرمایه‌گذاری عادی Investor Stream ویزای 188B
 • سرمایه‌گذاری کلان Significant Investor stream ویزای 188C
 • سرمایه‌گذاری تضمینی Premium Investor Stream ویزای 188D
 • کارآفرینی یا استارتاپ Entrepreneur stream ویزای 188E

که هر یک شرایط خاص خود را دارد و در صفحه مربوط به خود بررسی شده است اما باید بگوییم ویزای 188E براساس ایده نوآورانه متقاضی بنا شده است و همان طور که در ابتدا عنوان کردیم قرار نیست که متقاضی در آن با سرمایه خود یک پمپ بنزین و یا رستوران ایجاد کند و باید سرمایه گذاری خود را در یک ایده نوآورانه صرف کند. اما در نهایت می‌توان آن را در لیست ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا قرار داد با این تفاوت که بخش ایده و نوآوری به نسبت سرمایه گذاری پررنگ‌تر است.

مزایای ویزای استارت‌آپ استرالیا چیست ؟

ویزای استارت آپ استرالیا به دلیل مزایا و شرایط که برای متقاضیان ایجاد کرده است جزء سه ویزای استارت‌آپی محبوب و عالی در میان سایر رقبای خود مانند استارت‌آپ کانادا، انگلستان،پرتغال و…. می‌باشد. مزایای این ویزا شامل موارد زیر می‌باشد :

 • اقامت 5 سال استرالیا
 • همسر و فرزندان زیر 23 سال شما را می توانند همراهی کنند.
 • می توانید به کارآفرینی در استرالیا بپردازید.
 • مسیری روشن برای تبدیل ویزا 888 استرالیا که یک ویزای دائمی است.

حداقل سرمایه مورد نیاز برای استفاده از ویزای استارتاپ استرالیا

همان‌طور که می‌دانید، برای استفاده از ویزای استارتاپ استرالیا باید حمایت سازمان یا نهادی را برای پیاده سازی طرح خود جذب کنید. با اطلاع داشتن از این موضوع، بسیاری از افراد می‌اندیشند که دیگر نیازی به داشتن سرمایه اولیه نیست. بر اساس آنچه که در سایت اداره مهاجرت اعلام شده، متقاضی باید حداقل 200000 دلار استرالیا را به عنوان پشتوانه مالی اجرای استارتاپش تامین نماید. در صورتی که این پیش نیاز را فراهم نکنید، احتمال دارد درخواست شما با ریجکتی مواجه شود.

ویزای استارت آپ استرالیا بهتر است یا ویزای استارت آپ کانادا؟

باید صادقانه بگوییم که ویزای استارت‌آپ کانادا از لحاظ ساختار اقامتی بهتر است چرا که شما مستقیما اقامت دائم کانادا را دریافت می‌کنید اما همین مورد باعث شده است تا سخت گیری بیشتری در صدور ویزا داشته باشد و از طرفی مدت زمان و هزینه بیشتری را شما باید صرف کنید. اما ویزای استارت آپ استرالیا به نوعی در روزهای اخیر وارد سیستم مهاجرت شده و از این رو سخت گیری کمتری را دارد و همچنین اقامت 5 ساله‌ای دارد که مسیر برای تبدیل آن به دائم باز است. در نهایت این شما و شرایط شماست که که تصمیم بگیرید که کدام یک از این ویزاها مناسب‌تر است برای شما

آیا استرالیا کشور مناسبی برای ایجاد استارت آپ می باشد؟

بدون شک استرالیا به دلیل شرایطی که دارد می‌تواند یک گزینه ایده‌آل برای ایجاد استارت آپ باشد، وسعت بسیار زیاد، شرایط عالی گردشگری با طبیعت بکر و دست نخورده و از همه مهمتر داشتن سیستم حمایتی از کارآفرینان و استارت‌آپ‌ها می‌تواند بهشتی برای فعالیت‌های استارتاپی باشد. در مقاله‌ای با عنوان استارت آپ های برتر استرالیا در سال 2021 به صورت کامل به این مورد پرداخته‌ایم تا شما هم بدانید که استارتاپ‌‌های کوچک از کجا شروع کرده‌اند و حالا در کجای جهان قرار گرفته‌اند صحبت کنیم.

استارت آپ هایی همانند Airwallex / Canva / Judo bank / Secure code Warrior / Volt Bank / Athena / SocietyOne / Moula / که در جهان شناخته شده نیز می‌باشند شروع خود را از استرالیا استارت زده‌اند.

براساس آمارهای جهانی میزان استارت آپ‌هایی که در استرالیا ایجاد شده است براساس جمعیت این کشور عدد بالایی می‌باشد که نشان دهنده این موضوع است که اگر شما هم به دنبال ویزای استارت آپ استرالیا ( 188E) هستید انتخاب درستی داشته‌اید چرا که این کشور پتانسیل بالایی دارد و می‌توانید در آن موفق شوید.

آیا ویزای استارت آپی همان 188 معروف است ؟

خیر باید بگوییم که این دو مسیر با یکدیگر بسیار متفاوت می‌باشند ویزای 188 استرالیا یک مسیر برای آن دسته از متقاضیانی می‌باشد که قصد دارند در استرالیا یک کسب و کار متداول را راه اندازی کنند و شرایطی آن به این صورت است که، شما در ایران کسب و کار و یا جواز کسبی داشته باشید که از گردش مالی سالیانه مناسبی برخوردار باشد و میزان دارایی‌های شما در ایران (شامل اموال منقول و غیر منقول) باید حداقل 4 میلیارد تومان باشد اما ویزای استارت آپی یا همان 188E برای آن دسته از متقاضیانی که یک ایده نوآورانه را داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای کار استرالیا و شرایط آن به مقاله آن مراجعه کنید.

بهترین منبع برای کسب اطلاعات در مورد ویزای استارت آپ

ویزای استارت آپ استرالیا و یا 188E در روزهای اخیر محبوبیت بسیاری را پیدا کرده است و این موضوع دلیلی ندارد جز شرایط و قوانین جدیدی که ایالت استرالیا جنوبی برای آن وضع کرده است، از این رو در روزهای اخیر بسیاری از متقاضیان به دنبال کسب اطلاعات بیشتری در مورد این مسیر هستند که ما در سازمان مهاجرتی سلکت ویزا در ویدیو‌ها و لایوهای خود به صورت کامل در رابطه با قوانین و شرایط این ویزا به شما توضیح داده ایم.

شما می‌توانید با مشاوران ما در سلکت ویزا در تماس باشید و یا شماره تماس خود را در باکس‌های مشخص شده قرار دهید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و آخرین اطلاعات موجود در این زمینه را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهند.

لایو اینستاگرامی سلکت ویزا در زمینه، تشریح کمپین ویژه برای ویزای ۱۸۸ و همچنین توضیح شرایط اقدام برای ویزای استارت آپ استرالیا

ریجکتی ویزای استارتاپ استرالیا

یکی از اصلی‌ترین نگرانی‌های افرادی که می‌خواهند دست به مهاجرت بزنند، مواجه با ریجکتی ویزا است. اگر شما هم در این گروه خاص قرار می‌گیرید، باید توجه داشته باشید که اگر شرایط و مدارک مورد نیاز به طور کامل فراهم شده باشند و تمامی گام‌های موجود برای رسیدن به هدف نهایی را با دقت پشت سر بگذارید، معمولاً با ریجکتی ویزای استارتاپ استرالیا مواجه نخواهید شد.

نکته‌ای که در ارتباط با این روند باید به آن اشاره داشته باشیم، چیزی نیست جز اهمیت بالای بیزینس پلنی که ارائه می‌دهید. در این مقاله برخی از نکاتی که هنگام آماده کردن طرح تجاری باید به آنها توجه می‌کردید را بیان کردیم. توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از مواجهه با مشکل و یا ریجکتی ویزای استارتاپ استرالیا در تمامی مراحل پیش رو اعم از آماده سازی بیزینس پلن خود از کمک و مشورت فردی خبره مانند وکیل مهاجرت به استرالیا استفاده کنید.

چه تفاوت‌هایی میان ویزای استارتاپ استرالیا با سرمایه گذاری و کارآفرینی وجود دارد؟

اگر به توضیحاتی که تا به اینجا بیان کردیم توجه کرده باشید، بدون شک متوجه شده‌اید که ویزای استارتاپ استرالیا با نام 188 E شناخته می‌شود. ساب کلاس بیان شده دارای انواع مختلفی است و موفقیت در هر یک از زیر مجموعه‌های آن منجر به گرفتن اقامت موقت 5 ساله می‌شود. برای گرفتن ویزا و ادامه حضورش پس از اتمام اعتبارش در هر یک از آنها فرد باید کسب و کاری را راه اندازی نماید. اصلی‌ترین وجه تفاوت موجود میان سرمایه گذاری و استارتاپ را می‌توانید در همین شاخصه بیابید.

اگر قصد طی کردن مسیر اول را داشته باشید نباید بیزینس شما ویژگی خاصی داشته باشد یا بیزینس پلنتان مورد تایید قرار بگیرد؛ در صورتی که برای حالت دوم باید طرح مد نظرتان خلاقانه، نوآورانه و جدید بوده و تنها مربوط به برخی حوزه‌های خاص باشد.

از طرفی هم ملزم هستید نظر برخی از نهادهای تایید کننده را در سطح ایالت یا منطقه به دست آورید. مبلغ تمکن مالی مورد نیاز هم میان روش سرمایه گذاری با ویزای استارتاپ استرالیا متفاوت می‌باشد. مواردی که در این بخش مشاهده کردید، تنها بخشی از تفاوت‌های اصلی موجود بودند و با کمی جست و جو می‌توانید اطلاعات بیشتری را هم در این زمینه به دست آورید.

ویزای استارت آپ مسیر جدیدی نمی باشد و از گذشته وجود داشته است و سلکت ویزا در این زمینه از گذشته نیروی های متخصص خود را آموزش داده است.

خیر الزامی به مرتبط بودن مدرک وجود ندارد.

کاملا بستگی به شرایط شما دارد برای بسیاری از دوستان ویزای کارآفرینی و برای آنهایی که ایده ای دارند ویزای استارت آپ

خیر براساس امتیاز بندی نمی باشد.

در صورت نیاز به مشاوره در زمینه ویزاهای استارت‌آپ استرالیا با ما در ارتباط باشید.

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

سخن آخر

ویزای استارتاپ استرالیا یکی از مجوزهای اقامتی به حساب می‌رود که شباهت قابل توجهی به مسیر سرمایه گذاری دارد. اگر شما هم طرحی تجاری دارید که خلاقانه و نوآورانه می‌باشد و پس از پیاده سازی می‌تواند به درآمدزایی برسد، می‌توانید نگاه ویژه‌ای به این روش داشته باشید. همان‌طور که در بخش‌های مختلفی بیان کردیم، برای افزایش شانس خود می‌توانید به سراغ استفاده از خدمات افرادی خبره مانند وکلای رسمی مهاجرت به استرالیا بروید.

مجموعه مهاجرتی سلکت ویزا با حضور جناب آقای دامون آرین، وکیل رسمی سازمان مارا یکی از بهترین گزینه‌های پیش رویتان برای کمک گرفتن در روند مهاجرت به حساب می‌رود. شما می‌توانید از طریق مسیرهای مختلف با این گروه و مشاورانش ارتباط برقرار کنید و از حمایت آنها در تمامی مراحل بهره ببرید؛ علاوه بر این مقالات متنوعی در مورد ویزاها و مسائل مرتبط با مهاجرت به کشور مورد بحث در همین سایت قرار دارند که می‌توانند اطلاعاتی مفید و کاربردی را در اختیارتان قرار دهند.