آخرین-اطلاعات-مهاجرت-استرالیا-با-دامون-آرین
خانه / دسته‌بندی نشده / آخرین اطلاعات مهاجرت استرالیا با دامون آرین – جمعه ۲۲ نوامبر

آخرین اطلاعات مهاجرت استرالیا با دامون آرین – جمعه ۲۲ نوامبر

طبق قولی که داده بودم و با توجه به شرایط موجود که متاسفانه دوستان را از پیگیری اخبار و اطلاعات دور نگه داشته ،‌سعی می کنم با این سری نوشته ها تا زمان برگشت اوضاع اینترنت ایران به حالت عادی،‌ شما را در جریان اطلاعات و اخبار موثق قرار دهم و امیدوارم این نوشتار،‌ اولین و آخرین نوشتار از این سری باشد و در چند روز آینده نیازی به نگارش چنین مطلبی نباشد.

 

  • در دو روز گذشته و بعد از آخرین تغییر در مقاله مربوط به شرایط اسپانسری ۴۹۱ ایالتها ، تغییر جدیدی در شرایط،‌ لیست ها و تاریخهای اعلامی ایالتها و مناطق استرالیا ایجاد نشده است.
  • دیروز، پنجشنبه ایالت ویکتوریا روز پر کاری را داشت. دو مورد تایید مرحله دوم اسپانسری اسکیلد و سه مورد بیزنسی  و دعوتنامه نهایی و یازده دعوتنامه اولیه اسکیلد داشتیم. به نظر می رسد که همچنان این ایالت روی رنج امتیاز احتمالی دعوت شده برای ویزای ۱۸۹ استرالیا،‌ دعوتنامه های ویزای ۱۹۰ اسکیل ورکر خود را صادر می کند. کلیه دعوتنامه هایی که دیروز داشتیم امتیاز حداقل ۸۵ داشتند و در رشته های عموما حوزه عمران بودند. هیچ دعوتنامه اولیه ای از ملبورن برای رشته های پرو راتا نداشتیم. با توجه به اینکه ایالت،‌ دسترسی به تعداد مناسبی از eoi های ثبت شده و امتیازات آنها دارد و این نکته که ویکتوریا عموما  علاقه به دعوت متقاضیانی که در لبه دعوت ویزای ۱۸۹ استرالیا هم هستند داشته است،‌ به نظر می رسد که می توانیم به این نکته که بعد از تغییرات نوامبر امتیازات ۹۰ و به بالا آنقدر زیاد نباشد که شانس دوستانی که با ۸۵ امتیاز در رشته های نان پرو راتا منتظر دعوتنامه هستند را به حداقل برساند،‌ زیاد است.
  • در چند روز گذشته سازمان وتاسس استرالیا در مورد تعدادی از متقاضیان ایمیلی برای ما ارسال کرده که اطلاع رسانی کرده که سعی در تماس با آنها یا سوپروایزر آنها را داشته ولی موفقیت آمیز نبوده. سازمان وتاسس استرالیا از سیستم های voip برای تماس استفاده می کند که در شرایط جاری امکان استفاده از آنها نیست. کلاینتهای عزیز سلکت ویزا مطمئن باشند که در این زمینه اطلاع رسانی لازم به سازمان وتاسس انجام شده است و از آنها فرصت خواسته ایم تا زمان برطرف شدن مشکلات اینترنت کشور صبر کنند. دوستانی که شخصا اقدام کرده اند و یا از کمک وکلای دیگر استفاده کرده اند هم می توانند امیدوار باشند که با توجه به مکاتباتی که با سازمان وت اسس داشته ایم،‌ در مورد شرایط این عزیزان هم وت اسس در جریان قرار گرفته باشد.
  • بعد از چند هفته ای که اداره مهاجرت استرالیا در مورد صدور ویزاهای ۴۸۹ دست نگه داشته بود، از امروز صبح چند مورد صدور ۴۸۹ ایالتی داشتیم که در مورد همه این دوستان طبق نامه گرنت،‌ لیست مناطقی که امکان زندگی و کار دارند، بر اساس لیست جدید است و شهرهایی که جدیدا به لیست مناطق رجیونال اضافه شده اند،‌ برای این افراد هم قابل زندگی است.
  • در مورد امتیاز پارتنر برای افرادی که پارتنر آنها بالای ۴۵ سال هستند نیز،‌ طبق بررسی قوانین و دستورالعملهای اعلامی بعد از ۱۶ نوامبر به نظر می رسد که استفاده از ۱۰ امتیاز اسسمنت و زبان پارتنر قابل دسترس نیست. اما خبر خوب اینست که ۵ امتیاز زبان پارتنر بالای ۴۵ سال  قابل استفاده است.

خوشبختانه به نظر می رسد که ارتباط اینترنت ایران به مرور در حال برقرار شدن می باشد ولی تا زمان برگشت به شرایط قبل خوشحالم به اطلاع کلاینتهای عزیز برسانم که به غیر از یک نیم روز در روز یکشنبه گذشته که در شوک اتفاق بودیم،‌ در تمامی زمانهای دیگر اوضاع کاملا تحت کنترل بوده و با تمهیداتی که اندیشیدیم و کمک دوستان سعی کردیم خللی در خدمت رسانی به شما عزیزان ایجاد نشود. جهت اطمینان شما ،‌در پست قبلی ،‌ ویدیویی آپلود کردیم که اطمینان شما از اینکه با همه مشکلات پیش آمده تنها دفتر مهاجرتی بودیم که در تهران و در کنار شما هم به شما خدمت رسانی کرده ایم،‌ صد در صد باشد.

همچنین متوجه شدیم که دوستان در زمینه دسترسی به منابع آزمون پی تی ای و همچنین ثبت نام آزمون پی تی و بحث هتل و اقامت جهت امتحان نیز به مشکل بر خورده اند .

طبق صحبتی که با مدیران و گردانندگان سایت و گروه pte self study در استرالیا داشتیم ، در تلاشیم که روشی جهت ثبت نام و همچنین دسترسی به منابع آزمون در صورت عدم وصل سراسری اینترنت تا دو روز آینده مهیا کنیم که به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید .

هاستل ما در استانبول نیز از حدود ده روز آینده آماده پذیرایی از شما عزیزان خواهد بود. شماره تماس استانبول همکارم را در ذیل برای شما عزیزان ارائه می کنم که می توانید جهت هماهنگی های لازم در صورت نیاز با ایشان در تماس باشید :

آقای مهندس افشار :  00905515917180

به عهد خود با شما پایبندیم

دامون آرین

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به استرالیا می توانید به لینک مربوط مراجعه فرمایید. مهاجرت به استرالیا

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی هیمن حالا ثبت نام کن

مطالب مرتبط

1402/03/08

حداقل حقوق در استرالیا؛ عوامل تاثیر گذار بر آن

بسیاری از افراد قصد دارند برای رسیدن به زندگی بهتر از طریق مسیرهای مختلف به کشورهای خارجی مهاجرت کنند. یکی از مقاصدی که وضعیت بسیار مناسبی از تمامی...

ادامه مطلب

1402/02/08

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا از آن دسته از تخصص‌هایی به حساب می‌آید که بسیار راحت‌تر از رشته مهندسی مانند مکانیک، معماری و امثال آنها است. شاید از...

ادامه مطلب

1402/02/08

بیمه عمر در استرالیا

زمانی که قصد ادامه زندگی در کشوری جدید را دارید، بدون شک می‌دانید که میان برخی از مفاهیم و امور کلی در ایران و مقصد مدنظرتان تفاوت‌هایی وجود...

ادامه مطلب

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

رزرو مشاوره آنلاین