مشاغل پر درآمد در استرالیا
خانه / زندگی در استرالیا / مشاغل پر درآمد در استرالیا

مشاغل پر درآمد در استرالیا

مسلما هر فردی قبل از انتخاب یک شغل به درآمد آن شغل فکر می کند از این رو حقوق و درآمد سالیانه یکی از مهمترین عوامل در انتخاب شغل است. ما در این بخش به بررسی چند شغل پردرآمد استرالیا و پولسازترین مشاغل استرالیا اشاره کنیم که بعضی از آن‎ها ممکن است شما را شگفت زده کند. از این رو 10 شغل برای شما معرفی می کنیم که در سال 2019 جزوء مشاغل پردرآمد بودن بیشترین درآمد را برای صاحبان خود به ارمغان می‎آورند و تضمینی برای یک آینده روشن مالی و زندگی بی دردسر در این کشور فوق العاده هستند.

در صفحه ویزای کار استرالیا به صورت تخصصی در ارتباط با انواع ویزاهای استرالیا برای شما متقاضیان عزیز صحبت کرده ایم که توصیه می کنیم آن را مطالعه کنید.

 

مدیر های مراکز سلامت و صنایع داروسازی در استرالیا

خوب مدیر ها همیشه درآمد بالایی داشته اند و از این رو همیشه جزوء این لیست هستند. یک مدیر به عنوان یک رهبر و ارشدترین سمت را در یک سازمان و شرکت دارد و از این جهت باید مشئول عملکرد و سود آوری آن شرکت و سازمان دارد و باید نتیجه کار خود را به هیئت مدیره گزارش دهد. در استرالیا مدیرها بیشترین درآمد را دارند بخصوص اگر شما مدیر یک شرکت داروسازی باشید زیرا این مشاغل درآمد بسیار بالایی دارند و متوسط درآمد سالیانه او به 366 هزار دلار و حداکثر 420 هزار دلار می‎رساند. و همچنین مدیر یک مرکز سلامت میانگین درآمد 330 هزار دلار و حداکثر 430 هزار دلار را دارد. همانطور که مشاهده کردید این افراد در رتبه نخست قرار دارند و دآمد بالایی کسب می کنند.

 

مدیر ارشد مالی در استرالیا

مدیران ارشد مالی در تمامی سازمان ها نقش مهمی را به خود اختصاص داده اند. این افراد ناظر بر عملکرد مالی یک سازمان و شرکت می باشند و این عملکرد را باید به مدیران بالادستی و سهام داران گزارش دهند. در نتیجه این کد شغلی باید درآمد بسیار خوبی داشته باشند متوسط درآمد یک مدیر ارشد مالی سالیانه 350 هزار دلار و حداکثر 450 هزار دلار است و مدیر مالی به طور میانگین 215 هزار دلار دریافت می کند.

 

مشاوران در سازمان‌ها

این شغل به دلیل تخصص بالا نیاز دارد تا شما سواد بالایی داشته باشید. این افراد معمولا بسته به نوع سازمان و شرکت و همچنین وسعت آن حقوق میانگین سالیانه ی 205 تا 283 هزار دلار دریافت می کنند. توجه داشته باشید میزان سابقه برای این شغل بسیار تاثیرگذار در میزان دریافتی است.

 

مدیر پروژه و مدیران در بخش ساخت دو ساز در استرالیا

بخش ساخت و ساز در استرالیا جزء بخش هایی محسوب می شود که در سال های اخیر رشد بالایی داشته است است و در گزارشی در سال 2018 این بخش رشد 15 درصدی در آگهی های استخدامی در این زمینه داشته است. در سال های اخیر بخش ساخت وساز رشد بالایی داشته است و از این رو نیاز به نیروی کار متخصص بسیار احساس می شود متوسط حقوق مدیر کل در زمینه مدیریت پروژه در استرالیا سالیانه به صورت متوسط 350 هزار دلار است که به حداکثر 400 هزار دلار می ‎رسد.

 

مدیر بخش استخراج معدن در استرالیا

استرالیا یک کشور بسیار پهناور می باشد که دارای معادن بسیاری می باشد. از سال 2018 این کشور شروع به انجام پروژه های بزرگ در زمینه معدن کرده است و نیاز به نیروی کار را احسان می کنند از این رو افزایش 60 درصدی در آگهی های شغلی در سال 2018 باید بگوییم جزو شغل‌های پر درآمد استرالیا به شمار می‎‌رود. در موفقیت پروژه های استخراج معدن، نقش رئیس عملیات غیر قابل انکار است و صاحبان این شغل متوسط حقوق 325 هزار دلار و حداکثر 350 هزار دلار را دریافت می‎ کنند.

 

مدیر فروش در استرالیا در بخش فناوری و مخابرات، خدمات تجاری یا خدمات مصرف کننده

فروش بخشی است که بسیاری در آن فعالیت می کنند و نسبت به بسیاری از مشاغل دیگر از پایه حقوق پایینی برخوردار است اما پورسانت های بسیار بالاتری دارد.مدیران فروش در حوزه فناوری و مخابرات می توانند حداکثر سالیانه 375 هزار دلار به همراه پاداش به دست آورند، افراد شاغل در این زمینه و در بخش خدمات تجاری می توانند 308 هزار دلار به همراه پاداش دریافت کنند و این حقوق برای افراد شاغل در حوزه مصرف کننده حداکثر 285 هزار دلار است. با این شرایط مدیر فروش از شغل‌های پردرآمد استرالیا محسوب می شود.

مشاغل دیگر به شرح زیر است:

 

مدیرانی که در بخش فناوری مشغول هستند 

متوسط پایه حقوق مدیر ارشد فناوری و رئیس فناوری در استرالیا سالیانه 300 هزار دلار است که به حداکثر 350 هزار دلار می‎ رسد.

 

معاونی در بخش خدمات مالی

مشابه با مدیر ارشد مالی، معاون رئیس در حوزه خدمات مالی جزو شغل های پردرآمد استرالیا است. متوسط حقوق معاون رئیس سالیانه 263 هزار دلار است.

 

مدیران فعال در بخش املاک در استرالیا

متوسط حقوق مدیر توسعه در استرالیا 275 هزار دلار است و به حداکثر 300 هزار دلار می‎ رسد.

 

مدیر منابع انسانی در استرالیا

در سال 2019 انتظار می رود متوسط میانگین یک مدیر منابع انسانی به سالی 242 هزار دلار برسد و حداکثر حقوق او در حدود 280 هزار دلار باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی هیمن حالا ثبت نام کن

مطالب مرتبط

1402/03/08

حداقل حقوق در استرالیا؛ عوامل تاثیر گذار بر آن

بسیاری از افراد قصد دارند برای رسیدن به زندگی بهتر از طریق مسیرهای مختلف به کشورهای خارجی مهاجرت کنند. یکی از مقاصدی که وضعیت بسیار مناسبی از تمامی...

ادامه مطلب

1402/02/08

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا از آن دسته از تخصص‌هایی به حساب می‌آید که بسیار راحت‌تر از رشته مهندسی مانند مکانیک، معماری و امثال آنها است. شاید از...

ادامه مطلب

1402/02/08

بیمه عمر در استرالیا

زمانی که قصد ادامه زندگی در کشوری جدید را دارید، بدون شک می‌دانید که میان برخی از مفاهیم و امور کلی در ایران و مقصد مدنظرتان تفاوت‌هایی وجود...

ادامه مطلب

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

رزرو مشاوره آنلاین