استارت آپ های مطرح استرالیا
خانه / دسته‌بندی نشده / استارت آپ های برتر استرالیا در سال 2021

استارت آپ های برتر استرالیا در سال 2021

استرالیا کشوری بسیار بزرگ و پهناور با جمعیتی کم است که در واقع کوچکترین قاره کره زمین می‌باشد. این کشور به دلیل داشتن مقاصد گردشگری و طبیعت بسیار زیبا و بکر در سطح جهان بسیار شناخته شده است. استرالیا کشوری است که دارای یک اکوسیستم پر سر و صدا است و در سال‌های اخیر با توجه به رشد و توسعه چشمگیر صنعت آن استارتاپ های استرالیایی در حال افزایش هستند و این کشور به عنوان هفتمین مقصد برتر استارتاپ در جهان ذکر شده است. این موضوع با توجه به کیفیت رقابت موقعیت بسیار خوبی برای افرادی که است که ایده‌های کسب و کاری نوآورانه در ذهن خود دارند. ما در سازمان مهاجرتی سلکت ویزا قصد داریم اکثر استارت آپ های برتر استرالیا در سال 2021 را برای شما شرح دهیم.

پتانسیل استارت آپ‌های جدید در استرالیا

واقعیتی که در مورد استارت آپ‌های کشور استرالیا وجود دارد این است که میزان راه اندازی استارت آپ‌ها در این کشور بر اساس جمعیت رقمی بسیار بالا و چشمگیر است و می‌توان گفت یکی از بهترین ها در جهان با رقم 5.8 بوده است. این رقم حاکی از آن است که پتانسیل استارت آپ‌های جدید در استرالیا بسیار بالا است و اکوسیستم استرالیا در موقعیت جالبی قرار دارد که نمی خواهد از بیزینس روز دنیا عقب بیفتد. در حال حاضر شرکت های زیادی با پتانسیل عظیم وجود دارد که به دنبال راه اندازی استارت آپ‌های جدید و به روز هستند. در ادامه برترین استارت آپ های اخیر را برای شما و بخصوص متقاضیان ویزای استارت آپ استرالیا توضیح خواهیم داد.

 

بهترین استارت آپ‌های سال 2021 در استرالیا

همان طور که گفتیم استارت آپ‌های زیادی در سال 2021 در کشور استرالیا رشد بسیار چشمگیری داشتند و برخی از آن ها نیز استارت خوردند، که در سطح جهانی حرف‌های زیادی برای گفتن داشتند . این استارت آپ‌ها را می توان در موارد زیر دسته بندی کرد .

Airwallex / Canva / Judo bank / Secure code Warrior / Volt Bank / Athena / SocietyOne / Moula / Baraja / Nura / Plexus / Cluey Learning / Morse Micro / Gilmour space technologies / Bionic vision technologies / AgriWebb / Car next door / Tribe / Immutable / Fleet space technologies / Q_CTRL

بهترین استارت آپ های استرالیا

 

استارت‌آپ Airwallex

می‌توان گفت این استارت‌آپ یکی از هیجان‌انگیزترین استارت‌آپ‌های استرالیا است که در سال 2015 تأسیس شد و در حال حاضر در ملبورن مستقر است. این شرکت در بازار فناوری فین‌تک فعالیت می‌کند و نام خود را با اجازه دادن به مشاغل به‌راحتی از هر نقطه در سراسر جهان پرداخت و انجام می‌دهد. این به مشتریان آنها این فرصت را می‌دهد تا در سطح بین‌المللی رشد کنند. این شرکت قبلاً تنها در شش سال معامله توانسته است حجم عظیمی از بودجه استارت‌آپ‌ها را به دست آورد. در مجموع، این شرکت توانسته 502 میلیون دلار را از 17 سرمایه‌گذار جمع‌آوری کند. همه اینها از طریق بودجه سرمایه‌گذاری پرریسک بوده است.

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی هیمن حالا ثبت نام کن

استارت‌آپ موفق Canva

Canva یک استارت‌آپ استرالیایی بسیار پرکاربرد است که در سال 2012 تأسیس شد و در حال حاضر در شهر سیدنی استرالیا فعالیت می‌کند. این شرکت یک سیستم SaaS ارائه می‌دهد که به افراد تکنولوژیک و هنرمند این امکان را می‌دهد تا برای رسانه‌های اجتماعی محتوای دیجیتالی شگفت‌انگیز و بسیار جذاب بسازند. نحوه کارکرد نرم‌افزار Canva به شکلی است که تمامی مشاغل کوچک که کم‌ترین میزان تجربه را در صنعت دیجیتال و ساخت محتواهای تصویری دارند، می‌توانند قابلیت‌های دیجیتالی خود را بدون دریافت پول زیاد ارتقا دهند. این مشاغل می‌توانند با استفاده از این نرم‌افزار کلیپ‌های بسیار جذاب در حد حرفه‌ای برای بیزینس خود طراحی کنند.

Canva از گذشته تا کنون نشان داده است که یک نیروی قوی در بازار است، این شرکت توانسته در مجموع 372.6 میلیون دلار بودجه استارت‌آپ از 32 سرمایه‌گذار را به دست آورد، و علاوه بر این مجموعه Canva در بازار خریدها نیز بسیار فعال بوده است. Canva توانسته تا به امروز به بیش از 5 شرکت در زمینه بهبود پیشنهادهایشان در راستای محصولات خود کمک شایانی بکند.

 

Judo bank

بانک جودو یک استارت‌آپ استرالیایی است که حدود پنج سال پیش در سال 2016 تأسیس شد و در حال حاضر در شهر ملبورن استرالیا مستقر است. خدمات این مجموعه این امکان را برای صاحبان مشاغل با ایده‌های واقعی فراهم می‌آورد که از نوعی وام یا تأمین نیازهای مالی برای کمک به تحقق ایده‌هایشان استفاده کنند. در این مجموعه ابتدا بررسی‌های لازم انجام می‌شود و باتوجه‌به صحت و بر مبنای مستندات واقعی برای شروع کسب‌وکار تصمیمات لازم مربوط به واگذاری بودجه محقق می‌شود. همچنین در این مجموعه استفاده از الگوریتم‌های خاص سیستمی برای تصمیم‌گیری در مورد رد کردن وام از شخصی نیز وجود دارد که قبول و یا رد وام بستگی به مستندات کاری فرد دارد.

استارت آپ judo-bank در استرالیا

بانک جودو قبلاً نشان داده است که دارای مدل تجاری بسیار خاص و خدمات فوق‌العاده‌ای است. این شرکت تنها در 5 سال فعالیت خود توانسته است رقم دیوانه‌وار 1.8 میلیارد دلار را جمع‌آوری کند و این موضوع خود به‌تنهایی اثباتی بر برجستگی و شایستگی این مجموعه است. نکته جالب اینجاست که این بودجه از یک گروه بسیار کوچک 14 نفره به دست آمد.

 

استارت‌آپ Secure code Warrior

Secure Code Warrior یک استارت‌آپ بسیار پیشرفته در زمینه امنیت سایبری و یادگیری استرالیایی است که در سال 2015 تأسیس شد و در حال حاضر مقر آن در شهر چیپندیل استرالیا است. این شرکت یک پلتفرم حرفه‌ای است که تجربه یادگیری نوین را ارائه می‌دهد. این پلتفرم به توسعه دهندگان وب و برنامه‌نویسان کمک می‌کند تا امنیت شخصی برنامه‌های خود را در داخل کدهای خودشان با استفاده از یک برنامه توسعه شخصی افزایش دهند و نسل بعدی برنامه‌نویسان با سیستم امنیتی را در استرالیا ایجاد کنند. این شرکت قبلاً توانسته است از طریق بودجه استارت‌آپ پول زیادی به دست آورد و در مجموع 51.5 میلیون دلار سرمایه برای رشد و توسعه هرچه بیشتر این شرکت جمع‌آوری شده است. این امر از طریق 7 سرمایه‌گذار محقق شد و در ادامه این شرکت با خرید دو شرکت دیگر از فعالیت‌های خود حمایت کرد و آنها را گسترده‌تر کرد.

 

استارت‌آپ Volt Bank

Volt Bank یک استارت‌آپ مالی استرالیایی است که در سال 2017 تأسیس شد و در حال حاضر در شمال شهر سیدنی در کشور استرالیا مستقر است. این شرکت در تلاش است تا انواع شیوه‌های برداشت مدرن از بانک‌ها را به‌عنوان مؤسسات شیطانی و غیراخلاقی که نوعی کلاهبرداری محسوب می‌شود را از بین ببرد. این مجموعه به‌جای پنهان کردن هزینه‌ها از مشتریان خود، خدمات خود را به طور کامل شفاف‌سازی می‌کنند و ارائه کاملی از تمامی کارها و خدمات در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند و در واقع برای بهبود زندگی مشتریان خود تلاش می‌کنند. مجموعه ولت بانک در مسیر کاری خود با استقبال فراوان دو شرکت سرمایه‌گذاری با ریسک بالا و خطرپذیر روبرو شده است، و از سمت آنها پیشنهاداتی مثبت در مسیر توسعه دریافت کرده است. همین موضوع نشان می‌دهد که این شرکت کار خود را به‌درستی انجام می‌دهد زیرا آنها تنها در طی چهار سال با انجام معامله‌های موفق و سودآور توانستند مبلغی معادل 90.1 میلیون دلار را جمع‌آوری کنند.

 

استارت‌آپ Athena در استرالیا

آتنا نیز یکی دیگر از استارت‌آ‌پ‌های موفق استرالیایی است که در سال 2017 تأسیس شد و در حال حاضر دفتر مرکزی آن در شهر سیدنی استرالیا است. این شرکت ارائه‌دهنده وام مسکن است که قصد دارد صنعت مسکن را در کشور خود متزلزل کند. این امر به این دلیل است که فرایند خرید خانه در کشور استرالیا پروسه‌ای است که فقط برای بانک‌ها کار می‌کند، درحالی‌که شرکت آتنا برای مشتری کار می‌کند و رضایت کامل مشتری را در کل فرایند تضمین می‌کند.

این شرکت تا به امروز توانسته است در چهار سالی که از زمان تأسیسش می‌گذرد، سرمایه زیادی را از راه‌اندازی بودجه کسب کند. به‌طورکلی در طی این 4 سال شرکت آتنا موفق شد، ثروتی معادل 161.5 میلیون دلار از مجموعه‌ای که شامل یک گروه 7 تایی از سرمایه‌گذاران بزرگ است را کسب کند. انجام ریسک‌های بسیار عجیب و دور از ذهن با ارقامی که شبیه انفجارهای ترسناک بود، این شرکت را به یکی از عجیب‌ترین استارت‌آپ‌های استرالیا تبدیل کرده است.

 

SocietyOne

SocietyOne نمونه‌ای دیگر و شاید شکل مدرن‌تر و به‌روزتری از استارت‌آپ fintech استرالیایی است. این شرکت در سال 2011 تأسیس شد و در حال حاضر در شهر سیدنی مستقر است. این شرکت از یک بستر وام‌دهی P2P استفاده می‌کند که این موضوع برای افراد دارای اعتبار بالا که به پول احتیاج دارند موضوع مالی آنها را به‌آسانی قابل‌حل و فصل می‎کند. این مجموعه باعث می‌شود تا این دسته افراد با سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند با پول خود کاری خوب انجام دهند، ارتباط برقرار کنند و در نهایت بتوانند مشکل خود را رفع کنند.

استارت آپ societyone

خود شرکت در حال حاضر یک دهه است که فعالیت می‌کند و از آن زمان، توانسته مقدار زیادی سرمایه به دست آورد. به‌طورکلی مجموعه‌ای از 9 سرمایه‌گذار در کنار یکدیگر مبلغ 70.2 میلیون دلار جمع‌آوری کردند تا به کار شرکت در ادامه رشد صعودی روزبه‌روز و توسعه آن کمک کنند.

 

استارت‌آپی در حوزه مالی به نام Moula

این استارت‌آپ نیز شبیه به SocietyOne یکی دیگر از نمونه‌های استارت‌آپ‌های فین‌تک است که در سال 2013 تأسیس شده است و در حال حاضر مقر شرکت آن در شهر ملبورن استرالیا است. این شرکت دارای یک بستر وام‌دهی به‌خصوص است که باهدف سهولت برای جست‌وجوی پول موردنیاز مشاغل کوچک‌تر در زمینه ایجاد و یا توسعه آنها استفاده می‌کند. تفاوت این شرکت با سایر شرکت‌هایی که در این زمینه مشغول به کار هستند در این است که این مجموعه از فناوری خود برای پذیرش یا رد برنامه‌های کاربردی بر اساس داده‌های مالی و حسابداری آن شرکت‌ها استفاده می‌کند.

سرمایه‌گذاران قبلاً نشان داده‌اند که به این شرکت اعتماد کافی را دارند و این مجموعه مورد قبول آنها است، چرا که در مجموع پنج سرمایه‌گذار بزرگ و موفق تصمیم گرفته‌اند پول خود را به این شرکت اختصاص دهند. این شرکت این بودجه را برای رشد و توسعه خود تأمین کرد و مبلغ واقعی ارزش آن به 50.9 میلیون دلار رسید که نه‌تنها مبلغ کمی برای سرمایه‌گذاری نیست بلکه مبلغی بسیار قابل‌توجه است.

 

یک استارت‌آپ در حوزه فناوری به نام Baraja

Baraja یک استارت‌آپ موفق دیگر است که دفتر آن در قلب شهر سیدنی در کشور استرالیا قرار دارد. این مجموعه در سال 2015 باهدف کسب درآمد از فناوری سنسورهای سه‌بعدی استفاده از آنها و توسعه هرچه بیشتر آنها تأسیس شد. این شرکت به‌وسیله سیستم‌های LIDAR برای اصلاح برخی از مشکلاتی که در حال حاضر در بازار خودروهای خودران ظاهر می‌شود، اقدام می‌کند و همین امر جاده‌های آینده را به مکان بسیار امن‌تری برای رانندگی تبدیل می‌کند. همچنین علاوه بر ایجاد فضای امن جاده‌ها برای رانندگان نیز آرامش خاطر به همراه دارد.

این شرکت قبلاً موفق شده است سرمایه بسیار مناسبی را از طریق سرمایه‌گذاری جلب کند تا خدمات و سخت‌افزار خود را بهبود بخشد. در مجموع، این شرکت توانسته است پنج سرمایه‌گذار را متقاعد کند که از پول خود جدا شوند و اقدام به سرمایه‌گذاری در این مجموعه بکنند. این پول مجموعاً 63.9 میلیون دلار برای استفاده شرکت ایجاد کرد که باعث رشد و توسعه شرکت نیز شد.

 

انتخاب مناسب‌ترین راه برای مهاجرت به استرالیا، با توجه به شرایط شما

 

Nura

نورا یک استارت‌آپ سخت‌افزاری و حرفه‌ای استرالیایی است که در سال 2015 تأسیس شد و در حال حاضر مقر اصلی آن در شهر ملبورن است. این شرکت با ساخت و فروش هدفون با پیچیدگی تکنولوژیکی درآمد خود را به دست می‌آورد. هدفون به‌تنهایی میزان شنوایی شما را اندازه‎گیری می‌کند و سپس حجم موسیقی را که گوش می‌دهید متناسب با این اندازه‌گیری تنظیم می‌کند. این امر باعث می‌شود که از گوش‌ها به‌درستی مراقبت شود. در واقع این هدفون‌ها با استفاده از یک سیستم مدرن ایمنی گوشه‌ای شما را تضمین می‌کنند و اجازه رسیدن آسیب‌های صوتی را به گوش‌های شما نمی‌دهند.

این شرکت با داشتن این محصول ویژه و استثنایی اخیراً توانسته توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کند، به طوری که گروهی از 19 سرمایه‌گذار تصمیم گرفتند پول خود را در راستای تولید و توسعه این محصول سرمایه‌گذاری کنند. این امر باعث شده است که شرکت مبلغ قابل‌توجهی سرمایه‌گذاری از این گروه به دست آورد که این مبلغ حدوداً بالغ بر 21.9 میلیون دلار است.

 

Plexus

Plexus یک استارت‌آپ مشاور حقوقی است که یک دهه پیش در سال 2011 تأسیس شد و در حال حاضر در شهر ملبورن مشغول به کار است. این شرکت راه‌حل‌های بسیار عالی و مدرن در زمینه فناوری را ارائه می‌دهد تا به شرکت‌های حقوقی در دنیای دیجیتال کمک کند. برخی از راه‌حل‌های آنها شامل اتوماسیون، مدیریت قرارداد و مدیریت مسائل حقوقی است. سرمایه‌گذاران قبلاً اعتقاد و اعتماد خود را نسبت به این نوع مدل تجاری شرکت نشان داده‌اند. این را می‌توان از این واقعیت دریافت کرد که این افراد بر روی این شرکت از پنج طرف سرمایه‌گذاری کرده است. مجموع سرمایه‌گذاری به‌دست‌آمده از این احزاب به رقم 4.7 میلیون دلار رسیده است.

 

استارت‌آپی برای تدریس به نام Cluey Learning

Cluey یک استارت‌آپ استرالیایی edtech است که چهار سال پیش و در سال 2017 در کشور استرالیا تأسیس شد و در حال حاضر در شهر سیدنی در حال ساخت دفتر جدید خود است. این شرکت راه‌حل‌های بسیار مناسبی در زمینه تدریس خصوصی برای فرزندان را به والدین ارائه می‌دهد که در آن می‌توانند خود به‌راحتی به این موضوع رسیدگی کنند و دغدغه آن را نداشته باشند. بحث تدریس خصوصی و تدریس در خانه موضوعی است که ممکن است به دلایل متعددی موردنیاز آنها باشد، به‌ویژه تسلط به کارهای مدرسه در نتیجه همه‌گیری بیماری کرونای امروزی!

این شرکت توانسته با راه‌اندازی یک سیستم آموزش‌وپرورش توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کند، در نتیجه با جلب‌توجه سرمایه‌گذاران و کسب موفقیت در متقاعدکردن دو نفر از سرمایه‌گذاران برای مشارکت در این پروژه توانسته 20 میلیون دلار استرالیا را در شرکت جذب کند و همین امر در نهایت باعث پیشرفت بیشتر تجارت و خدماتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهد، شده است.

 

استارت‌آپی در حوزه فناوری Morse Micro

مورس میکرو یک استارت‌آپ فناوری استرالیایی است که پنج سال پیش در سال 2016 تأسیس شد و در حال حاضر پایگاه اصلی آن در تپه‌های ساری کشور استرالیا است. آنها راه‌حل‌هایی یکپارچه برای مدارهای بی‌سیم را ایجاد می‌کنند که هدف اصلی این مجموعه از این کار کمک به رشد اینترنت است. این هدف در طول این سال‌ها تبدیل به یک نقطه بحث بسیار بزرگ‌تر از هدف اولیه شده است.

این شرکت قبلاً موفق شده است مقدار زیادی بودجه را برای تحقیقات و توسعه خود به دست آورد. به‌طورکلی این شرکت با ارائه هدف و پروژه خود توانست 10 سرمایه‌گذار را آن‌قدر تحت‌تأثیر قرار دهد که در نهایت آنها پول خود را در همین مجموعه تزریق کردند و در آن سرمایه‌گذاری کردند. این امر باعث شده است که Morse Micro مبلغ 33.6 میلیون دلار را در نتیجه این بودجه و راه‌اندازی کسب کند.

 

Gilmour space technologies

فناوری‌های فضایی گیلامور دقیقاً مانند نامی که برای آن انتخاب شده است، یک استارت‌آپ مسافرتی و مهندسی فضایی است که در سال 2012 تأسیس شد و در حال حاضر دفتر آن در پیمپاما کشور استرالیا مستقر است. این شرکت با استفاده از طراحی و ایجاد فناوری‌های ترکیبی برای پیشرانش بر روی موشک‌های ماهواره‌ای کسب درآمد می‌کند. همین مسئله به افراد این شرکت کمک می‌کند تا به فضای جدیدی برسند که برای همه افراد روی کره زمین کارآمدتر و بهتر باشد.

این شرکت به سرمایه‌گذاران نشان داده است که آنها می‌توانند با استفاده از فناوری‌های آن کسب‌وکار خود را به درجات بسیار بالا ارتقا دهند. این واقعیت را می‌توان با حضور مجموعاً هفت سرمایه‌گذار و در مجموع 88 میلیون دلار استرالیا که آنها به این شرکت متعهد شده‌اند، ثبت کرد. این بودجه توانسته است این شرکت را وارد مرحله بعدی توسعه خود کند.

 

Bionic vision technologies

Bionic Vision Technologies جزو معدود شرکت‌هایی است که توانسته فعالیت خود را در اسم خود به مردم نشان دهد. با توجه ‌به اسمی که دارد احتمالاً شما نیز می‌توانید بگویید این شرکت چه کاری انجام می‌دهد. این شرکت ابتدا در سال 2010 تأسیس شد و در حال حاضر در کارلتون ساوت کشور استرالیا مستقر است. این شرکت راه‌حل‌های بینایی بیونیک را ایجاد کرده و آنها را به افرادی که به آنها نیاز دارند، ارائه می‌دهد. این مجموعه با سیستم‌ها و ابزارهای خاصی به افراد نابینا کمک می‌کند تا بتوانند دوباره ببینند. البته در حال حاضر تقاضاهای زیادی برای شکل مصنوعی این موضوع وجود دارد اما نکته اینجاست که فعالیت این شرکت بسیار طبیعی‌تر و به‌روزتر است و اگر این شرکت به موفقیت عظیمی در راستای فعالیت خود برسد، قطع به‌یقین جهان مکان بهتری خواهد بود، مخصوصاً برای افراد نابینا و یا کم‌بینا !

این شرکت پیش‌تر موفق به دریافت مقدار قابل‌توجهی از بودجه جهت راه‌اندازی اولیه و روند تعیین شده برای ادامه تحقیقات و توسعه “چشم‌های بیونیک” خود شده است. آنها توانستند 3 سرمایه‌گذار جدی و بزرگ را متقاعد کند که مجموع 18 میلیون دلار سرمایه خود را در این زمینه سرمایه‌گذاری کنند. اگر این پول به پیشرفت‌های چشمگیری منجر شود، این شرکت می‌تواند یکی از هیجان‌انگیزترین استارت‌آپ‌های تاریخ استرالیا و حتی تاریخ دنیا باشد.

 

AgriWebb

AgriWebb نیز یکی استارت‌آپ‌های جذاب استرالیایی است که در سال 2013 تأسیس شد و در حال حاضر در شهر سیدنی در این کشور مستقر است. این شرکت یک بستر جدید نرم‌افزاری را ارائه می‌دهد که این بستر برای کشاورزان شرایطی را محیا می‌سازد که آنها بتوانند داده‌های مربوط به مزارع خود را جمع‌آوری کرده و آنها را تجزیه‌وتحلیل کنند. این امر منفعت بسیار زیادی را برای کشاورزان به دنبال دارد زیرا آنها می‌توانند بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده تصمیمات خوبی در راستای پیشرفت و بهبود روند کار خود بگیرند. این شرکت از قبل موفق شده بود مقدار زیادی از بودجه استارت‌آپ‌ها را به دست آورد و علاوه بر آن با جمع‌آوری در مجموع 36.5 میلیون دلار توسط یک گروه 11 نفری از سرمایه‌گذاران توانسته سرمایه خود را نیز گسترش دهد و آن را بیشتر کند.

 

Car next door

Car Next Door یک استارت‌آپ استرالیایی است که در سال 2012 تأسیس شد و در حال حاضر دفتر مرکزی آنها در شهر پیرامونت در استرالیا مستقر است. این شرکت از طریق راه‌حل‌هایی که در رابطه ‌با وسایل نقلیه به مردم ارائه می‌دهد، خود را به مردم معرفی کرد و از همین طریق توانست در جامعه معروف و حتی محبوب شود. این شرکت یک بازار آنلاین را به‌تمامی افراد ارائه می‌دهد که در این بازار کاربران می‌توانند در محیطی امن برای سوارشدن در وسایل نقلیه اشتراک داشته باشند و برای این وسایل نقلیه درخواست رزرو دهند. این مجموعه همچنین تلاش‌های زیادی در راستای پیاده‌سازی فناوری‌های داخل خودرو که باعث ارتقای ایمنی مشتری می‌شود را انجام می‌دهد.

این شرکت موفق به جذب سرمایه اولیه برای افزایش کیفیت پلتفرم و عملکرد تجاری خود شده است. به‌طورکلی مجموعه Car Next Door توانسته در مجموع 17.3 میلیون دلار بودجه برای استارت‌آپ خود به ارمغان بیاورد و این رقم با تلاش‌های مشترک 10 سرمایه‌گذار قدر به دست آمد.

Tribe

Tribe یک استارت‌آپ بازاریابی و تجارت الکترونیکی است که در سال 2015 تأسیس شد و در حال حاضر در جنوب شهر ملبورن مستقر است. این شرکت خود بستری را فراهم می‌کند که در آن مشاغل می‌توانند با افراد تأثیرگذار که به‌اصطلاح به آنها اینفلوئنسر گفته می‌شود ارتباط برقرار کنند. این مشاغل می‌توانند از طریق این افراد برای برند خود تبلیغ کنند. این موقعیت همچنین بستری را برای افراد اینفلوئنسر به ارمغان می‌آورد که اجازه می‌دهد تا آنها با تبلیغ مارک‌هایی که از قبل و یا جدیداً از آنها استفاده می‌کنند و از آنها لذت می‌برند، درآمد کسب کنند.

این شرکت در نیم دهه اول تجارت خود شروع بسیار قدرتمندی را آغاز کرده است. در نتیجه با این شروع قوی، این شرکت توانسته توجه سرمایه‌گذاران زیادی را به خود جلب کند. این مجموعه به‌طورکلی 4 سرمایه‌گذار دارد که پول خود را برای راه‌اندازی و توسعه و پیشرفت آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند. مجموع سرمایه‌ای که آنها برای این شرکت جمع‌آوری کردند و در اختیار شرکت قرار دادند تا کنون بالغ بر 12.3 میلیون دلار است.

 

Immutable

Immutable یکی دیگر از استارت‌آپ‌های تقریباً جدید استرالیایی است که در سال 2018 تأسیس شد و در حال حاضر در منطقه ساری هیل مستقر است. این شرکت یک زیرساخت بلاک‌چین برای دنیای بازی ایجاد کرده است که به سرمایه‌گذاری در بازار روبه‌رشد اقلام درون بازی کمک می‌کند. این موضوع با تبدیل موارد موجود درون بازی به شکلی از NFT میسر می‌گردد که می‌تواند به شیوه‌ای مشابه ساخته و فروخته شود.

این شرکت دارای بازار فوق‌العاده‌ای است که در حال حاضر سرمایه‌گذاران بزرگی در آن وجود دارند که پشتیبان این تجارت سه‌ساله هستند. در مجموع، هشت سرمایه‌گذار تصمیم گرفته‌اند که از Immutable حمایت کرده و در آن سرمایه‌گذاری کنند و این امر به‌طورکلی 17.4 میلیون دلار از بودجه اولیه شرکت را به خود اختصاص داده است.

 

انتخاب مناسب‌ترین راه برای مهاجرت به استرالیا، با توجه به شرایط شما

 

Fleet space technologies

Fleet Space Technologies یک استارت‌آپ است که در سال 2015 تأسیس شد و در حال حاضر در بورلی استرالیا مستقر است. همان‌طور که از نام این شرکت پیداست زمینه فعالیت آن با کارهای ماهواره‌ا‌ی مرتبط است، و این شرکت به طور تخصصی در زمینه اینترنت و اتصال اینترنت به اشیا متفاوت از طریق شبکه‌ای از ماهواره‌های کم‌هزینه تمرکز کرده است. این امر اتفاقی مدرن است که به‌طورکلی هزینه‌ها را برای مردم در سیاره زمین ارزان‌تر می‌کند. به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران با این شکل ارزیابی از کسب‌وکار موافق هستند، و این امر زمانی به‌وضوح آشکار شد که هفت سرمایه‌گذار پول و سرمایه خود را در این شرکت گذاشتند و مجموعه را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کردند. این سرمایه‌گذاران موفق شده‌اند مجموعاً 11.1 میلیون دلار بودجه به شرکت تزریق و وارد کنند تا بتواند به اهداف خود برسد.

 

Q_CTRL

Q-CTRL یک استارت‌آپ محاسبات کوانتومی است که در سال 2017 تأسیس شد و در حال حاضر در شهر پیرمون، استرالیا مستقر است. آنها از دانش خود در این زمینه برای ایجاد یک نوع نرم‌افزار استفاده می‌کنند که به شرکت‌ها و نهادهای دیگر در یافتن برنامه‌های کاربردی برای رایانه‌های کوانتومی کمک می‌کند. راه‌حل‌هایی که این شرکت تعبیه می‌کند به فرایند استفاده از رایانه‌ها کمک می‌کند و این روش‌ها را بسیار ساده‌تر می‌سازد.

سرمایه‌گذاران در طی چهار سال کوتاهی که این شرکت در حال انجام بیزینس‌های خود است، با توجه به حجم معاملات مجموعه و پیشرفت کار آنها بسیار متعجب و شگفت‌زده شده‌اند و تمایل زیادی نسبت به سرمایه‌گذاری در این شرکت پیدا کردند. این شرکت در مجموع موفق شده توجه هشت سرمایه‌گذار را به خود جلب کند به‌طوری که این 8 سرمایه‌گذار تصمیم گرفتند تا به این تجارت اعتماد کنند و تا به امروز در ازای نتیجه این اعتماد، این کسب‌وکار موفق شده است مبلغ 15 میلیون دلار سرمایه اولیه برای بهبود پیشنهادهای خود به دست آورد.

مطالب مرتبط

1402/03/08

حداقل حقوق در استرالیا؛ عوامل تاثیر گذار بر آن

بسیاری از افراد قصد دارند برای رسیدن به زندگی بهتر از طریق مسیرهای مختلف به کشورهای خارجی مهاجرت کنند. یکی از مقاصدی که وضعیت بسیار مناسبی از تمامی...

ادامه مطلب

1402/02/08

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا از آن دسته از تخصص‌هایی به حساب می‌آید که بسیار راحت‌تر از رشته مهندسی مانند مکانیک، معماری و امثال آنها است. شاید از...

ادامه مطلب

1402/02/08

بیمه عمر در استرالیا

زمانی که قصد ادامه زندگی در کشوری جدید را دارید، بدون شک می‌دانید که میان برخی از مفاهیم و امور کلی در ایران و مقصد مدنظرتان تفاوت‌هایی وجود...

ادامه مطلب

نظرات 2

نظر دهید

2 دیدگاه دربارهٔ «استارت آپ های برتر استرالیا در سال 2021»

 1. پریسا شیرزاده

  سلام و وقت بخیر
  برای ویزا استارت آپ ایده پیشنهادی باید در ابتدا داخل ایران ثبت اختراع شود؟

  1. وحید دبیری

   سلام باید شرایط شما بررسی بشه
   این ویزا چون تخصصی هستش باید با مشاوران من ارتباط بگیرید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

رزرو مشاوره آنلاین