مؤسسه کاریابی بین المللی

پیدا کردن کار، خصوصاً در کشورهای خارجی، همیشه کار آسانی نیست ولی در هر موقعیت شغلی ­ای که قرار دارید، بهره گیری از مشاورین و مؤسسه کاریابی بین المللی مجرب می­ تواند به شما در این زمینه کمک کند، یک مؤسسه کاریابی بین المللی ، سازمانی است که کارمند و کارفرما را به یکدیگر مطابقت می­ دهد. به بیان دیگر، کاریابی ساز و کاری است که به شرکت ­ها و کارفرمایان این امکان را می دهد که کارکنانی مناسب پیدا کنند یا به جویندگان کار برای یافتن شغلی مناسب کمک نمایند. این شرکت ها روزانه میلیون ها نفر را در شرکت ­های مختلف استخدام می ­کنند.

در واقع، یک مؤسسه کاریابی بین المللی نقش واسطه را میان جویندگان کار و شرکت ها ایفا می کند. نقش اصلی یک مؤسسه کاریابی بین المللی یافتن مناسب ترین گزینه از میان گزینه های موجود برای یک موقعیت شغلی در دسترس است. همچنین،‌ کسب و کارهایی که نیاز فوری به نیروی کار دارند می ­توانند با استفاده از این مؤسسات خیلی سریع و بطور مناسب نیروی مورد نیاز خود را جذب کنند.

بسیاری از مردم از این مؤسسات برای راحت ­تر کردن پروسه کاریابی در یک بازار کار گسترده استفاده می کنند. از طرف دیگر، مؤسسه کاریابی بین المللی توسط کسب و کارها و شرکت ها، برای یافتن نیروی کار مورد نیازشان، استخدام می گردند. با استفاده از این مؤسسات، جویندگان کار می ­توانند هر نوع کاری، از پاره وقت تا تمام وقت، را در هر زمینه ­ای بیابند.

علاوه بر این،‌ این نوع مؤسسات، سرویس های کاریابی و ابزارهای مورد نیاز کارکنان را از طریق منابع اطلاعاتی آنلاین و شبکه ای از ادارات یک کشور فراهم می ­آوردند. برای جویندگان کار،‌ مؤسسات کاریابی مانند بلیطی برای یافتن یک شغل تمام وقت هستند.

وقتی که یک شرکت یا کسب و کار نیرویی خاص را لازم داشته باشد،‌ با یکی از مؤسسات کاریابی تماس می ­گیرد. کاریاب­ها فرآیند جست جوی کار را مدیریت کرده و بر عهده می گیرند تا بهترین گزینه های موجود را به شرکت مورد نظر برای مصاحبه و اطلاعات مورد نیاز بیشتر معرفی ­کنند. کاریاب­ ها موقعیت هایی شغلی را که یافتن­شان برای یک شخص می تواند سخت باشد پیدا می ­کنند.

 

مراحل کاریابی با استفاده از این روش به اختصار به صورت ذیل است:‌

 • یافتن مؤسسات کاریابی و ثبت نام در یک یا چند تا از آنها
 • پر کردن فرم درخواست
 • فراهم کردن رزومه
 • گذراندن تست های ارزیابی
 • مصاحبه
 • گذراندن آموزش ­های لازم (در صورت نیاز)

 

یک مؤسسه کاریابی بین المللی می تواند به دو طریق به متقاضیان کمک کند:‌

 • مؤسسه می ­تواند خودش با شما تماس بگیرد؛ زیرا خودش پروفایل و رزومه شما را یافته است و فکر می کند که برای موقعیت شغلی خاصی مناسب هستید.
 • شما خودتان با مؤسسه کاریابی تماس می گیرید؛ شما می توانید برای یک موقعیت شغلی خاص با پر کردن فرم های مربوطه اقدام کنید. مؤسسه پرونده شما را بررسی و صلاحیت شما را برای آن شغل ارزیابی می کند.

 

از جمله مزایای بهره گیری از مؤسسه کاریابی بین المللی

 • مؤسسات کاریابی دانش و اطلاعاتی فوق العاده از بازار کار دارند. آنها می دانند که کدام بخش ها یا شرکت ­ها فرصت شغلی ­ای متناسب با دانش و سابقه کاری شما فراهم آورده ­اند .
 • مؤسسات کاریابی از شبکه ­ای بزرگ بهره می ­برند. از این رو، اغلب می توانند خیلی سریع شما را با مشتریان یا شرکت ­ها و کارفرمایان لینک کنند.
 • مؤسسات کاریابی به کارهایی که اغلب جویندگان کار قادر به دیدن آنها نیستند دسترسی دارند. به دلیل سال ها ارتباط و شراکت با مشتریان،‌ آنها اغلب اولین نفراتی هستند که از یک موقعیت شغلی با خبر می ­شوند.
 • مؤسسات کاریابی پیگیر پرونده شما هستند. شما در تمام زمینه ها، از نوشتن رزومه تا مذاکره بر سر حقوق درخواستی، از نظرات و پیشنهادات آنها بهره ­مند می ­شوید.

از صفحه ویزای کار استرالیا دیدن فرمایید. ( ویزای کار استرالیا )

امتیاز ما
امتیاز خود را ثبت کنید
[میانگین: 5]
Recommended Posts

Leave a Comment

ارتباط با ما

پیام خود را برای وکیل شرکت بفرستید

Start typing and press Enter to search

Call Now Button
مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواجکسب و کار تازه در استرالیا