آخرین اخبار مهاجرتی استرالیا

سلکت ویزایی های عزیز

پیشنهاد می کنیم که حتما از خدمات ویژه گروه های سلکت پی تی ای و ناتی استفاده کنید. اساتیدی که در این گروه ها فعالیت می کنند همه از خانواده بزرگ سلکت هستند و همیشه سلکت ویزایی ها را در اولویت خواهیم داشت.

در مورد ایپیونی :
سلکت ویزا نماینده معتبرترین سایت تمرین آزمون پی تی ای به نام ApeUni می باشد. آفر محدودی را از این سایت با قیمت باورنکردنی دریافت کرده ایم که باید خدمت شما عزیزان عرض کنم که با توجه به تعداد اکانت باقیمانده ،‌حداکثر تا ده روز آینده برقرار خواهد بود . پیشنهاد میکنم تا قبل از آنکه به اتمام برسد حتما از آن استفاده کنید . بعد از این تعداد اکانت باید مجددا ررایزنی کنیم و مشخص نیست بتوانیم باز هم با این قیمت از این سایت اکانت تهیه کنیم .
در مورد نحوه تهیه ،‌ این پست را مطالعه کنید :
https://t.me/selectptech/1850

آفرهای ویژه فقط مخصوص شما :

انواع کارگاهها توسط مدرسین مجرب این گروه برگزار میشود که در همه آنها تخفیف بسیار ویژه ای برای کلاینتهای سلکت ویزا وجود دارد . لطفا حتما عضو کانال و گروه Select PTE باشید و در جریان این کارگاهها قرار بگیرید :
https://t.me/selectptech

https://t.me/joinchat/BQatsBOsO_qFOdJPO7htQw

سلام به همه سلکت ویزایی های عزیز

با توجه به اینکه اولین فرصت پیش رو برای اخذ دعوتنامه ایالتی ۴۹۱ ، از مناطق نیوساوت ولز است. لازم است پاره ای هماهنگی ها را قبل از تاریخ اعلامی ایالت برای قبول پرونده ها ( اوایل فوریه) با هم داشته باشیم.
به دلیل اینکه متاسفانه در موارد مشابه گذشته ، نکات خاصی که در زمینه بالابردن شانس اسپانسری با کلاینت های عزیز در میان گذاشته بودیم در گروه هایی که قارچ گونه فضای مجازی را پر کرده اند به اشتراک گذاشته شده است و در جهت اینکه بالا نگه داشتن شانس کلاینت های عزیز سلکت ویزا در این شرایط رقابتی ،‌هیچ نکته ای به صورت کتبی یا صوت از طریق این گروه ارائه نخواهد شد.
کلیه موارد مورد نظر در چند جلسه وبینار خدمت شما عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد.
اولین جلسه توسط جناب آقای آرین در تاریخ شنبه ۶ دی ماه ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد.

پیشنهاد می کنیم اگر رشته شما یکی از این رشته هاست و بالای ۵ سال سابقه کار و حداقل نمره زبان پی تی ای ۶۵ را دارا هستید، و گزینه ۴۹۱ مدنظر شما می باشد در یکی از این نوع وبینارها شرکت کنید.

جهت دریافت لینک شرکت در وبینار حتما باید در کانال خصوصی باشگاه مشتریان در تلگرام عضو باشید . اگر عضو این کانال نیستید ، لطفا به crm@selectvisa.com ایمیل بزنید.

Engineering Manager

Civil Engineer

Geotechnical Engineer

Structural Engineer

Transport Engineer

Industrial Engineer

Mechanical Engineer

Production or Plant Engineer

Software Engineer

Developer Programmer

Network Engineer

Civil Eng. Draftsperson

Civil Eng. Technician

وبینار پرسش و پاسخ مهاجرتی : سه شنبه دوم دی ماه ساعت ۱۴

با توجه به اخباری که امروز در تاریخ 1399/10/1 منتشر شده است ،‌و در راستای سیاست همراهی همیشگی با شما عزیزان،‌ روز چهارشنبه دوم دی ماه،‌ جناب آقای آرین از ساعت ۱۳ از طریق وبینار پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود .
در این وبینار به سوالات شما در زمینه های مختلف پاسخ داده خواهد شد .

لینک شرکت در وبینار از طریق کانال باشگاه مشتریان در تلگرام در اختیار شما قرار خواهد گرفت

در صورتیکه عضو باشگاه مشتریان سلکت ویزا نیستید حتما یک ایمیل درخواست به crm@selectvisa.com ارسال فرمایید .

با تشکر
امور مشتریان سلکت ویزا

در آخرین خبری که از ایالت ویکتوریا داشته ایم این است که این ایالت تصمیم بر این دارد تا صدور دعوتنامه های ویزاهای اسکیل ورکر را از تاریخ 5 ژانویه 2021 آغاز کند. البته در این باره باید به نکاتی توجه کرد

اول اینکه تمرکز بیشتر بر نیازهای این ایالت در بخش سلامت و بازسازی اقتصادی است.

دوم اینکه تنها صدور دعوتنامه برای افراد دارای سابقه زندگی و حداقل 3 ماه کار در این ایالت را در دستور کار خواهد داشت.

متاسفانه در حال حاضر دوستان آفشور نمی توانند برای این تاریخ امید زیادی داشته باشند. باید منتظر اخبارهای دیگر از این ایالت ماند.

به امید خبرهای مثبت از این ایالت

لینک خبر ( کلیک کنید )

ارتباط با ما

پیام خود را برای وکیل شرکت بفرستید

Call Now Button