سفارت استرالیا در ایران – اتمام بررسی ویزا در دفتر تهران / ایران

با توجه به مکاتباتی که در روزهای اخیر با سفارت استرالیا در ایران (تهران) داشته ایم ،‌متوجه شده ایم که بدون اعلان قبلی ، قسمت بررسی و صدور ویزا در این سفارتخانه تعطیل شده است.

این بخش به صدور ویزاهای توریستی ، همسر ،‌فرزند و دانشجویی اختصاص داشت که متاسفانه با توجه به تصمیم جدید وزارت خارجه استرالیا ، از این به بعد این نوع ویزاها در دفاتر دیگر در منطقه خاورمیانه بررسی خواهد شد .

از عواقب احتمالی این تصمیم بر روی ویزاهای ذکر شده مطلع نیستیم اما محتمل است که در روال بررسی و صدور آنها تاخیر ایجاد شود .

با توجه به اینکه ویزاهای تخصصی و سرمایه گذاری و تجاری و همچنین والدین در دفاتر اداره مهاجرت در خاک استرالیا بررسی می گردد و به صورت آنلاین ارسال می شود ،‌مطمئنا این تصمیم بر روی روال صدور این ویزاها تاثیری نخواهد داشت .

در صورت کسب اطلاعات بیشتر ، حتما مراتب به همراهان عزیز سلکت ویزا اطلاع داده خواهد شد .

لازم به ذکر است این مسئله مشکلی در روند پرونده های ویزاهای مهارت و کار skill و همچنین ویزای تجاری سرمایه گذاری و یا کارآفرینی نخواهد داشت.  (به عنوان مثال ویزاهای 190 – 489- 189 – 188 -476)

مقالاتی که توصیه میکنیم مطالعه کنید.

ویزای کار استرالیا

ویزای توریستی استرالیا

اطلاعات کلی از سفارت استرالیا در ایران

یکی از بهترین و معتبرترین ویزاها در جهان مربوط به ویزای استرالیا می شود. اعتبار این پاسپورت بسیار زیاد است ، از طرفی کشور استرالیا به دلیل موقعیت های خوبی که برای مهاجران فراهم آورده از جمله شرایط مناسب تحصیلی، کاری و همینطور گردشگری افراد زیاد را به سمت دریافت ویزای استرالیا سوق داده است. کشور استرالیا دارای ویزاهای مختلفی است :

آدرس: سفارت استرالیا در ایران : تهران خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، خیابان بیست و سوم، پلاک ۲ قرار دارد.

تلفن تماس سفارت : ۸۸۷۲۴۴۵۶

شماره فکس :  ۸۸۷۱۴۱۲۱

کد پستی : ۱۵۸۷۵-۴۳۳۴

ساعات کاری: روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰

ایمیل : immigration.tehran@dfat.gov.au

وب سایت رسمی:  iran.embassy.gov.au

 

 

مطالب مرتبط

2023/25/10

حداقل حقوق در استرالیا؛ عوامل تاثیر گذار بر آن

بسیاری از افراد قصد دارند برای رسیدن به زندگی بهتر از طریق مسیرهای مختلف به کشورهای خارجی مهاجرت کنند. یکی از مقاصدی که وضعیت بسیار مناسبی از تمامی...

ادامه مطلب

2023/24/10

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا از آن دسته از تخصص‌هایی به حساب می‌آید که بسیار راحت‌تر از رشته مهندسی مانند مکانیک، معماری و امثال آنها است. شاید از...

ادامه مطلب

2023/24/10

بیمه عمر در استرالیا

زمانی که قصد ادامه زندگی در کشوری جدید را دارید، بدون شک می‌دانید که میان برخی از مفاهیم و امور کلی در ایران و مقصد مدنظرتان تفاوت‌هایی وجود...

ادامه مطلب

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*