افتتاح حساب بانکی در استرالیا
خانه / دسته‌بندی نشده / افتتاح حساب در بانک Westpac

افتتاح حساب در بانک Westpac

هنگامی که شما تصمیم بر افتتاح حساب بانکی در استرالیا را دارید می توانید این کار را هم به صورت آنلاین و هم به صورت مستقیم و حضوری انجام دهید. در هر حالتی شما نیاز به ارائه مدارکی هستید. و در انتها تمامی اطلاعات لازم، شرایط و مراحل شناسایی طی می شود و در نهایت درخواست شما بررسی و حساب شما افتتاح می شود. در صورتی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارید با ما همراه باشید تا در مورد افتتاح حساب بانکی در استرالیا و نحوه استفاده از خدمات بانکی در استرالیا اطلاعاتی را به شما ارائه کنیم.

 

تکمیل و بررسی هویت برای افتتاح حساب بانکی در استرالیا

در ابتدای کار و قبل از افتتاح حساب بانکی شما باید اسناد شناسایی مورد نیاز را به بانک مورد نظر خود ارائه دهید. این کار را می توانید در زمان ورود به استرالیا انجام دهید و یا در برخی موارد در زمانی که خارج از استرالیا هم باشید می توانید این کار را انجام دهید. است (در برخی نهادهای مالی مانند شرکت بانکداری Westpac دردسترس است).

ممکن است تا زمان بررسی هویت فقط قادر به سپرده گذاری در حسابی باشید که افتتاح کرده اید و هیچ گونه برداشتی نداشته باشید.

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی هیمن حالا ثبت نام کن

 

نحوه انتقال پول به استرالیا

روش های بسیاری برای انتقال پول به استرالیا وجود دارد. اگر پیش از خروج حساب بانکی استرالیایی افتتاح کنید باید بتوانید وجوه خود را در حساب جدید سپرده گذاری کنید.

روش های دسترسی به وجوه و پول در حساب های بانکی استرالیایی، گزینه های بسیاری وجود دارد که در این بخش به معرفی آن می پردازیم :

 

شعب بانکی استرالیا

برای پیدا کردن شعبه های بانکی نباید مسیر زیادی را طی کنید. اکثر مراکز خرید اصلی و بزرگ در استرالیا دارای شعبی از بزرگترین بانک های استرالیا و حتی بانک های خارجی را در خود جای داده اند. شما می توانید نزدیکترین شعبه Westpac را در سایت پیدا کنید.

 

خودپردازها در استرالیا

هزاران خودپرداز در کشور استرالیا وجود دارند. در حالی که بیشتر خودپردازهای استرالیا برای برداشت پول می باشند اما بسیاری از خودپردازها در استرالیا این ویژگی را دارند تا پذیرش سپرده نیز داشته باشند و یا امکان انتقالات بین حساب ها و همچنین نمایش باقی مانده و ارائه صورت های معامله کوچک را فراهم می کند.

استفاده از خودپردازهایی با نام تجاری بانک خودتان معمولا رایگان خواهد بود، در حالی که خودپردازهای سایر بانک ها ممکن های بهای پردازش کوچکی برای هر معامله کسر کند. شما با حساب بانک Westpac می توانید به بیش از یک و نیم میلیون خودپرداز در جهان و همچنین بیش از 3000 خودپرداز در استرالیا دسترسی پیدا کنید.

 

خدمات EFTPOS در استرالیا

EFTPOS به معنای انتقال الکترونیکی پول به هنگام خرید است. برای مثال اگر از خواربارفروشی در سوپرمارکت خرید می کنید می تواند با استفاده از EFTPOS بهای آن را پرداخت کنید، و برخی خرده فروشان همزمان به برداشت وجه نقد از حسابتان اجازه می دهند (ممکن است بهایی را اعمال کنند).

 

گوشی موبایل یا تبلت

موبایل بانک نیز یکی از روش های استفاده از خدمات بانکی در استرالیا می باشد که شما می توانید با مراجعه وب سایت هر بانک و دانلود اپلیکیشن آن به راحتی از خدمات آنلاین آن استفاده کنید. راحتی مشهود است؛ اینکه بتوانیم در هر جایی و هر زمانی عملیات بانکی را انجام دهیم.

 

خدمات اینترنت و بانکداری آنلاین در استرالیا

بانکداری آنلاین معمولا مستلزم ثبت نام اولیه در بانکتان است. زمانی که ثبت نام کردید می تواند از اینترنت برای ورود به حساب و اجرای آنلاین اعمال بانکداری خود در زمان خودتان استفاده کنید.

 

خدمات کارت بدون تماس در استرالیا

کارت اعتباری یا بدهی با ویژگی Visa payWave یا MasterCard® PayPass™  اجازه استفاده از فناوری بدون تماس را برای خرید های زیر 100 دلار را در تاجران شرکت کننده می دهد. هیچ امضا یا پینی مورد نیاز نیست. نیازی به کشیدن یا وارد کردن کارت نیست. در هنگام خرید روزانه نیازی به تغییر دقیق نیست. فقط کارت بدون تماس را دربرابر پایانه سازگار برای روش سریع تر پرداخت نگه دارید.

 

چطور می‌توانم برای استرالیا حساب بانکی بسازم و از ایران پول انتقال دهم؟

معمولا این مسیر سختی است که شما بدون وارد شدن به استرالیا از ایران در استرالیا حساب بانکی ایجاد کنید. در حال حاضر اکثر بانکی از باز کردن حساب بانکی توسط ایرانیان را از خارج از استرالیا گرفته اند، حتی اگر بتوانید از ایران حسابی باز کنید بازه امکان نقل و انتقال پول برای شما وجود ندارد تا بتوانید وارد استرالیا بشوید و به بانک مورد نظر مراجعه کنید تا مشخصات شما وریفای شود.

از این رو در حال حاضر این کار امکان پذیر نیست نهایتا بتوانید در بهترین حالت حسابی باز کنید و به آن پول واریز کنید ولی نمی‌توانید برداشتی داشته باشید تا زمانی که به صورت حضوری به شعبه بانک رفته و مشخصات شما را تایید کنند.

 

 

نحوه انتقال پول در ابعاد زیاد چندصد هزار دارد از ایران به استرالیا

در واقعیت این کار امکان پذیر نیست سیستم بانکی استرالیا و اکثر کشورها این امکان را نمیدهد و این هم به دلیل جلوگیری از پولشویی است شما باید از طریق صرافی های معتبر انجانم دهید و به هرحال باید سازمان مبارزه با پولشویی استرالیا سازمان austrac استرالیا این صرافی هارو تایید کند.

 

 

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی هیمن حالا ثبت نام کن

مطالب مرتبط

1402/03/08

حداقل حقوق در استرالیا؛ عوامل تاثیر گذار بر آن

بسیاری از افراد قصد دارند برای رسیدن به زندگی بهتر از طریق مسیرهای مختلف به کشورهای خارجی مهاجرت کنند. یکی از مقاصدی که وضعیت بسیار مناسبی از تمامی...

ادامه مطلب

1402/02/08

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا از آن دسته از تخصص‌هایی به حساب می‌آید که بسیار راحت‌تر از رشته مهندسی مانند مکانیک، معماری و امثال آنها است. شاید از...

ادامه مطلب

1402/02/08

بیمه عمر در استرالیا

زمانی که قصد ادامه زندگی در کشوری جدید را دارید، بدون شک می‌دانید که میان برخی از مفاهیم و امور کلی در ایران و مقصد مدنظرتان تفاوت‌هایی وجود...

ادامه مطلب

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

رزرو مشاوره آنلاین