مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای تحصیلی

توضیحات کلی

در صورتیکه ثبت نام تایید شده در یکی از مراکز دارای مجوز و رسمی اموزشی در استرالیا را داشته باشید،‌ می‌توانید جهت دریافت این نوع ویزا اقدام نمایید. این ویزا به شما اجازه تحصیل و رفت و آمد نامحدود به استرالیا را می‌دهد. همچنین همسر و فرزندان شما نیز می‌توانند شما را همراهی نمایند. شما اجازه کار محدود ( ۲۰ ساعت در هفته ) در زمان تحصیل و تمام وقت در زمان تعطیلات را دارید. مدت زمان این ویزا با توجه به زمان اتمام تحصیل،‌ می‌تواند تا دو تا چهار ماه بعد از اتمام تحصیل شما باشد.

اگر هدف شما جهت اخذ این ویزا،‌ دریافت اقامت دایم استرالیا در نهایت باشد. حتما قبل از اقدام جهت اخذ ویزای دانشجویی با ما در تماس باشید تا راهنمایی‌های لازم را خدمت شما ارایه کنیم. انتخاب رشته مناسب،‌ دانشگاه و شهر مناسب و حتی مواردی که در فرمهای درخواست ویزای دانشجویی ثبت می‌کنید،‌ می‌تواند تاثیر بسزایی در روال اخذ اقامت دایم شما داشته باشد.

این ویزا در سال ۲۰۱۶ جایگزین چند نوع ویزای دانشجویی و دانش آموزی متفاوت شده است. جهت اقدام برای ویزاهای دانش آموزی (مقطع دبستان تا انتهای دبیرستان)، ویزاهای تحصیلی دوره های کوتاه مدت، مقطع لیسانس، مقطع فوق لیسانس و دکترا باید برای ویزای ساب کلاس ۵۰۰ اقدام کرد.

نکات مهم در روال اخذ این ویزا :

  • ارایه مدرک زبان حداقل  ایلتس ۵.۵ به ازای هر نیم نمره کسر از حداقل نمره‌ی آیلتس، 10 هفته به طول دوره تحصیل شما اضافه می‌شود
  • ارایه مدارک دال بر توانایی برآمدن از عهده‌ی هزینه زندگی و تحصیل در استرالیا
  • ارایه ادله‌ای دال بر اینکه تنها قصد تحصیل در استرالیا دارید و بعد از اتمام تحصیلات،‌ این کشور را ترک خواهید کرد
  • بیمه درمانی خصوصی برای کل دوره تحصیل خریداری شده باشد
ارتباط با ما

پیام خود را برای وکیل شرکت بفرستید

Start typing and press Enter to search

Call Now Button