انواع روش های اقامت و مهاحرت به استرالیا 2022

این مقاله کامل‌ترین و جامع‌ترین مقاله در زمینه مهاجرت به استرالیا است که شما بعد از مطالعه آن می‌توانید بهترین تصمیم را بگیرید. در این مقاله تمامی جوانب و انواع روش‌های مهاجرت به استرالیا را مشاهده خواهید کرد. تمام سوالات مربوط به مهاجرت توسط آقای دامون آرین پاسخ داده شده‌ است. اگر وقت کافی برای مطالعه این مقاله ندارید می‌توانید با استفاده فرم مشخص شد در مقاله شماره تماس خود را بگذارید، مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

مهاجرت به استرالیا این روزها تبدیل به بحث داغی میان متقاضیان مهاجرت در تمام دنیا شده است که دلیلی ندارد جزء مزایای بالای این کشور برای زندگی، شاید شما هم قصد مهاجرت به استرالیا را داشته باشید دلایل شما می‌تواند مربوط به یافتن شغلی بهتر باشد و یا سرمایه گذاری در یک کشور امن، بسیاری از افراد برای تحصیل این کشور را انتخاب می‌کنند یا زندگی در کنار اعضای خانواده اما در مجموع دو عامل مهم، نقش بسیار زیادی را در مهاجرت افراد به استرالیا را دارد.

معمولا اکثر افرادی که به استرالیا مهاجرت می‌کنند، سعی می‌کنند مهاجرت به این کشور از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا و یا ویزای کار استرالیا را انتخاب کنند. این دو روش بسیار پرطرفدار است.

مهاجرت به استرالیا دیگر یک رویا نیست

برای مهاجرت به استرالیا راه‌ها و روش‌های بسیاری وجود دارد. مشاورین سازمان مهاجرتی سلکت ویزا با توجه به شرایط شما و در نظر گرفتن مزایا و معایب هر کدام از روش‌های مهاجرت، سریع‌ترین، آسان‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش را به شما معرفی می‌کنند

راه‌های مهاجرت به استرالیا

ویزای کار استرالیا 2023

ویزای کار استرالیا 2023

افرادی که رشته‌ی تحصیلی و سابقه‌ی کار آن‌ها در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا است، می‌توانند برای کسب اقامت استرالیا از طریق دریافت ویزای کار استرالیا اقدام کنند.

ویزای والدین استرالیا

ویزای والدین استرالیا

والدینی که فرزندان آن‌ها در استرالیا زندگی می‌کنند، می‌توانند برای اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزای والدین استرالیا اقدام کنند.

ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای تحصیلی استرالیا

افرادی که می‌خواهند به ادامه‌ی تحصیلات خود را در مقاطع بالاتر در دانشگاه‌های استرالیا بپردازند، برای این امر می‌توانند از طریق ویزای تحصیلی استرالیا اقدام کنند.

ویزای ازدواج استرالیا

ویزای ازدواج استرالیا

افرادی که همسر یا نامزد آنها، شهروند و یا مقیم استرالیا است، می‌توانند از طریق ویزای ازدواج استرالیا برای کسب ویزای استرالیا اقدام کنند.

ویزای توریستی و گردشگری

ویزای توریستی و گردشگری

افرادی که می‌خواهند به عنوان توریست، بازدید از خانواده و یا سفرهای تجاری برای مدت کوتاهی به استرالیا سفر کنند،‌ می‌توانند از مزایای ویزای توریستی و گردشگری استرالیا بهره‌مند شوند.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

صاحبان مشاغل، کارآفرینان و تاجرانی است که کسب و کار آنها موفق و پر رونق بوده و یا در زمینه مدیریت اجرایی در سطوح عالی دارای سوابق درخشانی هستند، از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا و دریافت اقامت استرالیا ، به این کشور مهاجرت کنند.

از چه راه‌هایی می‌توانیم برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنیم ؟

کشور استرالیا ویزاهای متنوعی دارد برای مثال در حوزه‌ ویزاهای اسکیل ورکر این کشور یکی از برنامه‌های بزرگ مهاجرتی استرالیا را ایجاد کرده است. ویزاهای این حوزه، خود به تنهایی دارای چندین شاخه متفاوت است که یک شاخه‌ آن ایندیپندنت‌ها هستند.

به این صورت که نیازی به اسپانسر کارفرما ندارند مانند ویزاهای سابکلاس ۱۹۰، ویزای ۱۸۹ استرالیا، و ویزای 491 که همان گونه که عنوان کردیم نیازی به اسپانسر کارفرما ندارند و یا در شاخه‌ای دیگر حوزه اسکیل ورکر برخی از سابکلاس ها نیاز به اسپانسر کارفرما دارند، مانند ویزای 186 و ویزای 482 استرالیا، که جزء ویزاهای کار هستند ولی نیاز به یک اسپانسر کارفرما در استرالیا دارند.

در حالت کلی باید عنوان کرد که اگر شما به این مسیر توجه دارید یا باید براساس آیتم‌های مشخص شده امتیازی را جمع آوری کنید و یا یک کارفرما در استرالیا اسپانسر شما شود که مسیر راحت‌تری را دارید و یا یکی از اقوام شما در مناطق خاص مشخص شده اسپانسر شما شده و به شما در امتیازها کمک کند.

مسیرها و روش‌های دیگری را سازمان مهاجرت استرالیا برای متقاضیان مهاجرت درنظر گرفته است مانند حوزه‌ ویزاهای خانوادگی استرالیا (این بخش شامل موارد و سابکلاس‌های بسیاری است) به طور مثال اگر همسر شما سیتیزن استرالیا باشد یا permanent resident استرالیا باشد و یا نامزد شما می ‌تواند درخواست ویزاهای خاص آن حوزه را دهد که در بخش ویزاهای خانوادگی استرالیا قرار دارد.

همچنین والدین افرادی که در استرالیا هستند مشمول شرایط بخشی از ویزاها هستند که در بخش ویزاهای والدین به صورت مفصل در مورد آنها صحبت کرده‌ایم. ویزاهای پناهندگی و بشردوستانه بخش دیگری از ویزاها هستند که اگر فردی براساس شرایط خود برای آن ها اقدام کند دولت استرالیا نیز چند مسیر را برای آنها در نظر گرفته است که سازمان مهاجرتی سلکت ویزا به هیچ عنوان این مسیر را پیشنهاد نمی‌کند.

ویزاهای حوزه کارآفرینی، سرمایه گذاری و استار تاپ استرالیا بخش دیگری هستند که اداره مهاجرت استرالیا آن‌ها را مختص متقاضیانی ایجاد کرده است می‌توانند در استرالیا به سرمایه گذاری و یا ایجاد اشتغال بپردازند و یا ایده‌ تجاری خاصی دارند و می‌خواهند در یکی از ایالت‌های این کشور بیزنسی را راه اندازی کنند و براساس نوع سابکلاس انتخابی توسط متقاضی می تواند ویزای دائم و یا موقت دریافت کنند.

ویزای دانشجویی و یا ویزاهای توریستی که اینها نیز هر کدام سابکلاس‌های مختلف خود را دارند مختص یک نفر است و نمی‌توان با دریافت آن‌ها مهاجرت کرد چرا که بعد از اتمام مدت زمان ویزا شما باید به کشور خود بازگردید.

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی همین حالا ثبت نام کن

مزایای مهاجرت به استرالیا

کشور استرالیا فاکتورهای بسیاری دارد تا هر فردی را برای مهاجرت به آن مجاب کند، از این رو شاید شرایط مساعد آب و هوایی و کیفیت زندگی در استرالیا، دلایل کافی برای مهاجرت به استرالیا محسوب شوند. شما با اخذ ویزای و کسب اقامت این کشور می‌توانید از مزایای فراوان این کشور استفاده و بهرمند شوید. در این قسمت به معرفی تعدادی از اصلی‌ترین مزایای مهاجرت به استرالیا می‌پردازیم :

 • امکان کار در استرالیا
 • بالا بودن میزان دستمزدها
 • اجازه سرمایه‌گذاری در استرالیا
 • امکان تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های مدرن
 • استفاده فرزندان از تسهیلات آموزشی و سلامت
 • امکان استفاده از خدمات درمانی با کیفیت و بیمه سلامت
 • امنیت بالا این کشور
 • وضعیت اقتصادی رو به رشد و توسعه یافتگی خیلی خوب
 • مهیا بودن شرایط گرفتن پاسپورت استرالیا پس از اخذ شهروندی
 • این کشور چندملیتی می‌باشد از این رو احترام به ملیت‌ها و اقوام مختلف و وجود قوانین حمایتی
 • ثبات اقتصادی بالا و رشد اقتصادی مثبت و حمایت از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران برای راه اندازی کسب و کار
 • شما می‌توانید به راحتی و با سرعت بالا ویزای این کشور را دریافت کنید زیرا پرونده‌های موفق استرالیا به نسبت سایر کشورهای مهاجرپذیر بیشتر است.
 • کسب یکی از قدرتمند‌ترین ویزاهای دنیا
 • بهره‌مندی از مزایای کامل شهروندی استرالیا
 • شرایط جغرافیا و طبیعت زیبا با آب و هوایی معتدل و مرطوب
 • امکان استفاده از خدمات کنسولگری‌ها در خارج از استرالیا
 • شما می‌توانید برای دریافت ویزای نیوزیلند اقدام کنید.
مزایای مهاجرت به استرالیا

آخرین شرایط مهاجرت به استرالیا 2023

داستان مهاجرت به استرالیا در سال‌های اخیر بسیار متفاوت شده است و با همه گیری ویروس کرونا دولت‌ها سخت گیری‌های بسیاری را در زمینه صدور ویزا، برای مهاجران را داشته‌اند و استرالیا هم از همان ابتدا به شدت صدور دعوت نامه‌های خود را کاهش داد اما خوشبختانه این موضوع تا اواخر سال 2022 به پایان رسید.

در حال حاضر شرایط مهاجرت به استرالیا در سال 2023 بسیار تغییر کرده است چرا که شما با کشوری روبه رو هستید که به شدت نیاز به نیروی کار و مهاجر دارد و بیش از 2 سال دعوتنامه‌ای را صادر نکرده است و از این رو از تمامی برنامه ریزی‌های خود عقب مانده است، استرالیا یک کشور مهاجرپذیر است که برای جبران کمبود نیروی متخصص خود برنامه‌های بلند مدتی را درنظر دارد.

دوران کرونا باعث شد تا استرالیا از برنامه‌های خود برای تامین این نیرو، عقب بماند از این رو در روزهای اخیر تعداد دعوت نامه‌های بسیار بالایی را صادر کرده است و همین موضوع باعث شده است تا مهاجرت به استرالیا شرایط بسیار ایده آلی را پیدا کند و بسیاری از متقاضیان با کف امتیاز اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. برای مطالعه مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص به مقاله آن مراجعه کنید.

بهترین روش مهاجرت به استرالیا

این شرایط و توانایی شما است که بهترین روش مهاجرت به استرالیا را تعیین می‌کند و هر متقاضی براساس فاکتورها و آیتم‌های مشخص شده‌ای می‌تواند بهترین روش را برای خود انتخاب کند، البته پیشنهاد می‌کنم در این مسیر حتما از مشاوره‌های رایگان سازمان مهاجرتی سلکت ویزا نیز استفاده کنید تا بتوانید شرایط خود را زیر نظر متخصص مربوطه به صورت تخصصی بررسی کنید.

اما در حالت کلی باید بگوییم که فردی با سطح زبان مناسب و با تخصص که سنی کمتر از 40 سال دارد می‌تواند به مسیر کاری فکر کند و یا فردی با کسب و کار فعال در ایران که دارایی مناسبی را نیز دارد می‌تواند به مسیر کارآفرینی و بیزینسی استرالیا فکر کند، البته در مواردی هم متقاضیانی هستند که شاید شرایط اقدام برای دو یا سه مسیر را داشته باشند که اینجا مشاوران متخصص باید بهترین را برای آنها انتخاب کنند.

در مجموع روش‌های متعددی برای مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت در این کشور وجود دارد، اما با توجه به افزایش درخواست‌های مهاجران برای این کشور، شرایط کمی سخت‌گیرانه‌تر شده است. با این حال هنوز هم برای افرادی که واجد شرایط هستند، شانس بالایی وجود دارد که بتوانند با فراهم کردن یک سری الزامات به راحتی به این کشور زیبا مهاجرت کنند. شما می‌توانید از طریق همکاری با یک وکیل مهاجرت استرالیا و استفاده از مشاوره های تخصصی او بهترین و کم ریسک ترین مسیر را برای مهاجرت انتخاب کنید.

بهترین روش مهاجرت به استرالیا

مهاجرت کاری به استرالیا

در حال حاضر اصلی‌ترین مسیر ورود به استرالیا ویزاهای کاری این کشور است که انواع مختلفی نیز دارد. مهاجرت کاری به استرالیا وابسته به آیتم‌هایی مانند مدرک تحصیلی، سابقه کاری، سطح زبان، سن و چند مورد دیگر است که شما باید براساس شرایط و توانایی خود امتیازی را از این پارامترها کسب کنید تا سطح امتیازات خود را افزایش دهید و به این شکل شانس دریافت ویزای خود را افزایش دهید.

توجه کنید که شما با 65 امتیاز می‌تواند برای ویزای کاری استرالیا اقدام کنید اما با این امتیاز تضمینی برای دریافت ویزا نیست و شما باید امتیاز خود را افزایش دهید و هر کد شغلی سطح امتیازی متفاوتی را نیز دارد به این شکل که در برخی رشته شرایط سخت‌تری وجود دارد و در برخی دیگر شرایط نسبتا راحت‌تری حاکم است.

این مسیر شرایطی بسیار رقابتی و سختی را دارد که می‌توانید رو کمک سازمان مهاجرتی سلکت ویزا با بیشترین پرونده موفق در حوزه استرالیا حساب باز کنید و همچنین با مطاله مقاله ویزای کار استرالیا در سال 2022 اطلاعات جامع‌ای را در این باره کسب کنید.

شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار

یکی از اصلی‌ترین مسیرهای ورود به کشور استرالیا ویزاهای کاری استرالیا است و هر ساله افراد بسیاری تلاش می‌کنند تا بتوانند از طریق ویزای کار وارد استرالیا شوند اما همین موضوع باعث شده است تا شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار هر ساله سخت‌تر شود و متقاضیان در تلاش باشند تا با بهبود شرایط خود برای مهاجرت، بتوانند شانس دریافت ویزای خود را افزایش دهند. اما این شرایط چیست و چه مواردی می‌تواند در شرایط مهاجرتی شما تاثیر گذار باشد.

برای ویزای کار و یا اسکیل ورکر استرالیا شما باید چند آیتم بسیار مهم را در نظر بگیرید. سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط با مدرک، سطح زبان و شرایط تاهل این‌ها اصلی‌ترین مواردی هستند که هریک از آنها می‌تواند شرایط شما را به طور کلی تغییر دهد و تاثیر مستقیمی در پرونده مهاجرتی شما داشته باشد.

سن اصلی‌ترین مورد در میان آیتم‌های مختلف برای ویزای کار سن است. چرا که یک متقاضی می‌تواند بسته به سنی که دارد 30 امتیاز یا 15 امتیاز دریافت کند. این موضوع می‌تواند به شما بگوید افرادی که 40 سال را رد کرده‌اند شانس بسیار کمی دارند.

سنامتیاز
18-24 سال25
25-32 سال30
33-39 سال25
40-44 سال15

 

 

همان طور که مشاهده می‌کنید بازه سنی 25 تا 39 سال بهترین شرایط را دارد چرا که متقاضی بیشترین امتیاز را در این شرایط دریافت می‌کند. بازه سنی 25 تا 32 به شما 30 امتیاز را می‌دهد ولی از طرفی این افراد به دلیل سن کمتر سابقه کار کمتری را می‌توانند ادعا کنند در حال حاضر ایده آل ترین حالت زمانی اتفاق می‌افتد که فرد 31 سال سن با 8 سال سابقه کار را بتواند ارائه کند.

نکته افرادی که بیش 45 سال سن داشته باشند نمی‌توانند برای ویزای کاری اقدام کنند. و یک واقعیت وجود دارد و آن هم این است که متقاضیانی که وارد 40 سال می‌شوند در اکثر کد شغلی‌ها شانس بسیار کمی دارند زیرا امتیاز بالایی را از دست می‌دهد و در رقبابت با دیگر متقاضیان در کسب امتیاز عقب می‌مانند.

شما برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار نیاز به داشتن مدرک تحصیلی معتبر دارید.

 

مدرک تحصیلیامتیاز
دکتری20
 فوق لیسانس و لیسانس15
فوق دیپلم و مدارک افتخاری معادل10

 

توجه کنید هر مدرک لیسانس نمی‌تواند به شما 15 امتیاز را بدهد زیرا مدرک لیسانس سکشن 2 معادل فوق دیپلم استرالیا ارزیابی می‌شود.

در میان شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا با ویزای کار می‌توانم بگویم سابقه کار برگ برنده افرادی است که آن را دارند چرا که سابقه کار می‌تواند از 5 تا 15 امیتاز به متقاضیان بدهد.

شما برای کسب ارزیابی مثبت از سازمان‌ها ارزیاب مدارک استرالیا نیاز دارید تا علاوه بر مدرک تحصیلی سابقه کار نیز ارائه کنید تلاش خود را بکنید تا با سابقه کار بالا وارد پروسه مهاجرت شوید و اینکه در کنار خود از مشاوره‌های یک تیم قوی استفاده کنید چرا که انتخاب یک عنوان شغلی می‌تواند تاثیر مستقیم در شرایط پرونده مهاجرتی شما داشته باشد.

 

سابقه کار خارج از استرالیاامتیاز
 سه سال سابقه کار مرتبط5
 پنج سال سابقه کار مرتبط10
هشت سال سابقه کار مرتبط15

در میان شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا برای ویزای کار و اسکیل ورکر سطح زبان انگلیسی شما بسیار مهم است. اگر شما برای یک کد شغلی با کف امتیاز بالا اقدام می‌کنید به هیچ عنوان نباید به آیلتس 6 و یا معادل آن PTE 50 فکر کنید زیرا شما با این سطح زبان فقط می‌توانید اقدام کنید و امتیازی برای شما ندارد و از دست دادن امتیاز در زبان برای برخی از کدشغلی‌ها معادل از دست دادن ویزای استرالیا است. به جدول زیر توجه کنید:

 

زبان انگلیسیامتیاز
 نمره‌ی 6 به بالا در هر مهارت آیلتس یا PTE 500
 نمره‌ی 7 به بالا در هر مهارت آیلتس یا PTE 6510
 نمره‌ی 8 به بالا در هر مهارت آیلتس یا PTE 7920

 

در جدول ارائه شده چند نوع متقاضی را داریم که به شما معرفی می‌کنم.

دسته اول افرادی هستند که حداقل نمره زبان انگلیسی را کسب نمی‌کنند و تصور می‌کنند از این آیتم صفر امتیاز کسب می‌کنند ولی باید بدانند اگر حداقل نمره را کسب نکنند به هیچ عنوان نمی‌توانند برای ویزای اسکیل ورکر اقدام کنند کسب حداقل نمره زبان یک شرط است.

دسته دوم افرادی هستند که به هر دلیلی نمره کف را دریافت می‌کنند، این متقاضیان باید بدانند که که امتیازی بدست نمی‌آورند و فقط می‌توانند اقدام کنند، اگر شما جز این دسته از افراد هستید باید به کد شغلی خود و کف امتیاز کد شغلی خود توجه کنید، اگر کد شغلی شما با کف امتیاز بالای 80 باشد باید به شما بگویم نمی‌توانید با آیلتس 6 و یا همان PTE 50 به ویزا برسید.

دسته سوم افراد با سطح زبان معمولی که از ابتدا تلاش خود را در جهت کسب نمره PTE 50 ، 79 انجام داده‌اند. این افراد باید بدانند با آیتمی در سیستم امتیازی اسکیل ورکر استرالیا رو به رو هستند که کاملا می‌توانند با آن سرنوشت خود را تغییر دهند. دوستان عزیز شما باید بدانید که در زمینه سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار و موارد دیگر نمی‌توانید کاری را انجام دهید ولی در زمینه نمره زبان با تلاش می‌توانید تا 20 امتیاز را کسب کنید و متقاضیان ویزای اسکیل ورکر بهتر می‌دانند که 20 امتیاز به چه اندازه می‌تواند در پروسه مهاجرتی آنها تاثیر گذار باشد.

از نوامبر سال 2019 دولت استرالیا در اقدامی به تمامی متقاضیان مجرد 10 امتیاز را داد از این رو متقاضیان متاهل 10 امتیاز در رقابت با متقاضیان مجرد عقب می‌مانند، از این رو در افراد متاهل همسر نفر اصلی باید این 10 امتیاز را کمک کند و این کار را به دو صورت می‌تواند انجام دهد، به این صورت که همسر شما باید حداقل نمره زبان یعنی آیلتس 6 و یا معادل آن در دیگر آزمون‌ها و همچنین یک اسسمنت مثبت در کد شغلی خود کسب کند که هر مورد 5 امتیاز می‌باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی همین حالا ثبت نام کن

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به استرالیا

استرالیا هم مانند اکثر کشورهای دنیا مسیر سرمایه گذاری را برای اعطای اقامت خود به مهاجران ایجاد کرده است اما باید بگوییم اداره مهاجرت استرالیا ویزای کارآفرینی از گروه سرمایه گذاری را ایجاد کرده است که شرایط بسیار مناسبی به نسبت ویزاهای سرمایه گذاری دیگر کشورها دارد. این مسیر نیز از سیستم امتیاز بندی پیروی می‌کند با این تفاوت که دارایی‌های شما نقش پررنگ‌تری را در افزایش امتیازات شما دارد و زبان جزء اولویت‌های اکثر ایالت‌های استرالیا نیست.

اما اگر شما هم دارای یک بیزنیس با گردش مالی سالیانه مناسب هستید، مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری و ویزای سرمایه‌ گذاری استرالیا می‌تواند یک گزینه قابل دسترس برای شما باشد.

شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی استرالیا روشی محبوب برای افرادی است که دارای تمکن و دارایی مناسب به همراه ترنول و گردش مالی مناسب برای کسب و کار خود باشند. ما فقط در مورد ساب کلاس 188 استرالیا برای شما صحبت می‌کنیم زیرا این ساب کلاس شرایط بسیار مناسب‌تری نسبت به دیگر ویزاهای هم گروه خود دارد.

در جایی که شما با ویزای 132 استرالیا نیاز به یک و نیم میلیون دلار سرمایه دارید ولی برای این ویزا شما با 200 تا 300 هزار دلار استرالیا می‌توانید در استرالیا به سرمایه گذاری و کارآفرینی بپردازید و از طرفی شما نیاز ندارید این مبلغ را در همان ابتدا انتقال دهید و می‌توانید این مبلغ را در سال سوم به استرالیا انتقال دهید.

ویزای کارآفرینی و سرمایه گذاری استرالیا ساب کلاس 188 یک ویزا با شرایط امتیاز بندی است و شما باید بتوانید یک حداقل امتیاز را کسب کنید تا بتوانید برای آن اقدام کنید. از این رو ما به شما حداقل شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری را معرفی می‌کنیم. از این رو در ادامه با امتیاز آیتم‌هایی مانند سن، سطح زبان، مدرک تحصیلی، میزان دارایی شما در ایران و میزان ترنول کسب و کار شما را بررسی می‌کنیم.

شرایط سرمایه گذاری در استرالیا

اصلی‌ترین شرایط برای ویزای سرمایه گذاری 188 استرالیا

این ویزا در سال‌های اخیر محبوبیت بسیاری را پیدا کرده است شاید یکی از دلایل اصلی آن سخت‌تر شدن شرایط ویزاهای اسکیل ورکر است. شما باید برای این ویزای دو موضوع بسیار مهم را اثبات کنید یک میزان دارایی‌هایتان در ایران و همچنین میزان ترنور مالی و یا همان گردش یک یا چند حساب شما در سال برای کسب و کار شما

اکثر متقاضیان این ویزا سنی در بازه 40 سال به بالا را دارند و نمی‌توانند از طریق اسکیل ورکر اقدام کنند. افرادی که بیش از 55 سال دارند در شرایط خاصی می‌توانند برای برخی از ایالت ها اقدام کنند.

فاکتور سنامتیاز
18 الی 24 سال20
25 الی 32 سال30
33 الی 39 سال25
40 الی 44 سال20
45 الی 54 سال15
55 سال به بالا0

متقاضیان این ویزا معمولا سعی می‌کنند تا از حداقل نمره زبان برای این ویزا استفاده کنند و کمتر پیش می‌آید که متقاضیان این ویزا سطح زبان آیلتس 7 را ادعا کنند. حداقل نمره زبان این ویزا آیلتس 4/5 می‌باشد که شما باید آن را داشته باشید و امتیازی به شما نمی‌دهد و در صورتی که این سطح زبان را نداشته باشید باید مبلغ بالایی را در حد 10 هزار دلار استرالیا پرداخت کنید. پیشنهاد می‌کنم به دنبال رسیدن به حداقل سطح زبان 4/5 باشید تا این مبلغ بالا را پرداخت نکنید.

سطح زبان انگلیسیامتیاز
نمره‌ی 5 به بالا در هر مهارت آیلتس یا PTE و تافل ibT‌ معادل5
نمره‌ی 7 به بالا در هر مهارت آیلتس یا PTE و تافل ibT‌ معادل10
مدرک تحصیلیامتیاز
گواهی تجارت استرالیا، دیپلم و لیسانس از مراکز آموزشی استرالیا، لیسانس مراکز آموزشی مورد تایید استرالیا5
لیسانس مدیریت و تجارت10

مهاجرت از طریق گلوبال تلنت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای تلنت مسیری است مناسب افراد نخبه‌ای که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، از این رو دولت استرالیا در یک اقدام هوشمندانه با وارد کردن ویزای گلوبال تلنت استرالیا و یا ویزای نخبگان سعی بر این دارد تا از این طریق افراد با استعداد را وارد کشور کند تا به این صورت در رشد کشور گام بزرگی را بردارد. این مسیر بسیار تخصصی است و شما باید تخصص در حوزه‌های معرفی شده داشته باشد که در مقاله‌ای به صورت تخصصی به تلنت استرالیا اشاره کرده‌ایم.

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق خرید ملک

بحث این روزها یعنی مهاجرت به استرالیا از طریق خرید ملک به هیچ عنوان صحت ندارد و بیشتر جنبه تبلیغات و کلاهبرداری دارد. خرید ملک از نظر اداره مهاجرت سرمایه گذاری محسوب نمی‌شود و شما باید با در این کشور به نوعی سرمایه‌گذاری کنید که چرخ اقتصاد کشور استرالیا را به حرکت دربیاورید از این رو ما در سال‌های اخیر ویزایی را ندیده‌ایم که با بتوانید در استرالیا ملکی را خریداری کنید و به وسیله آن اقامت استرالیا را دریافت کنید. ما در زمینه مهاجرت به استرالیا از طریق خرید ملک به صورت کامل مقاله این را نوشته‌ایم که توصیه می‌کنیم آن را مطالعه کنید.

خرید خانه در استرالیا

مراحل مهاجرت به استرالیا

برای بررسی مراحل مهاجرت به استرالیا باید در ابتدا به این سوال پاسخ داد که شما چه مسیری را انتخاب کرده‌اید چرا که مهاجرت از طریق کار و یا سرمایه گذاری مراحل کاملا متفاوتی را دارد و یا اینکه تحصیلی با ویزاهای گروه خانوادگی استرالیا، در مجموع اول گام در مساله مراحل مهاجرت می‌تواند تحقیق و انتخاب مسیر مناسب براساس شرایط خود باشد.

نمی‌توان در یک یا دو پاراگراف در مورد مراحل مهاجرت به استرالیا سخن گفت چرا هر مسیر مراحل خود را دارد برای مثال در تمامی مسیرهای جمع آوری مدارک و ترجمه آن وجود دارد ولی در ویزای کاری شما باید ابتدا مدارک تحصیلی و سوابق کاری خود را ارزیابی کنید.

اما در ویزاهای خانوادگی چنین موضوعی وجود ندارد و یا در ویزاهای سرمایه گذاری باید کارشناسان دادگستری دارایی‌های شما را ارزیابی کنند و… در مجموع برای درک بهتر این موضوع پیشنهاد می‌کنیم هر مسیر را به صورت مجزا بررسی کنید توسط لینک‌های ارائه شده.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا

یکی از اصلی‌ترین مراحلی که باید در پروسه مهاجرت به آن دقت کرد، جمع آوری دقیق و کامل مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا است. توجه کنید فرقی نمی‌کند شما از کدام مسیر برای مهاجرت اقدام می‌کنید، سیستم مهاجرت استرالیا به صورت آنلاین است و این مدارک به صورت جزء به جزء توسط متخصصان آن در اداره مهاجرت استرالیا بررسی می‌شود و کوچک‌ترین اشتباه باعث از دست رفتن هزینه و زمان شما ‌می‌شود.

در نتیجه در جمع آوری آن دقت کنید از این رو پیشنهاد می‌کنیم در برخی از ویزاها بخصوص سرمایه‌گذاری و کاری بهتر است این مسئولیت را برعهده متخصصان مربوطه قرار دهید.

این مدارک و یا همان چک لیست مدارک را از وبسایت مربوطه دریافت کنید اما هر کدام از آنها تفسیر خاص خود را دارد و این همان موضوعی است که در ابتدا انواع کردیم و شاید شما نیازمند داشتن یک وکیل مهاجرت باشید. اما در نهایت مدارک مورد نیاز برای هر ویزا مشخص است و برای هر مسیر متفاوت است و بعضی از ویزاها مدارک خیلی کمتری نیاز دارند و برخی بیشتر.

مدرک زبان مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا

زبان یک سد بزرگ برای مهاجران است، این موضوع برای ویزاهای کاری بسیار پر اهمیت چرا که شما باید مدرک زبان را ارائه کنید و هیچ راهکاری برای عدم ارائه آن ندارید و برای ویزای سرمایه گذاری نیز می‌توانید این مدرک را ارائه نکنید و در مقابل هزینه آن را که حدودا 10هزار دلار استرالیا است را پرداخت کنید تا در دوره‌های زبان استرالیا شرکت کنید.

اداره مهاجرت استرالیا 5 آزمون زبان انگلیسی را مورد تایید قرار داده است و مدرک زبان برای مهاجرت به استرالیا باید در یکی از این آزمون‌ها باشد که شامل (( آزمون IELTS، آزمون پی تی ای PTE Academic، تافل TOEFL iBT، آزمون زبانOET، آزمون های زبان کمبریج CAE )) است.

توجه کنید که نوع ویزا و شرایط شما تعیین می‌کند که چه نمره‌ای در این آزمون زبان کسب کنید، اگر شما ویزای کاری استرالیا را می‌خواهید باید حداقل آیلتس 6 و یا معادل آن در آزمون‌های دیگر را کسب کنید. این بخش کمی پیچیده است و پیشنهاد می‌کنم مقاله‌ای که به صورت تخصصی در زمنیه زبان انگلیسی برای مهاجرت به استرالیا را مطالعه کنید تا پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان 

در سال‌های اخیر به دلیل تقاضای بالای مهاجرت به استرالیا به خصوص در زمینه ویزاهای اسکیل ورکر برخی از متقاضیان سوالاتی در زمینه مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان را دارند. کشور استرالیا به دلیل تنوع بالا در ویزاهای این طرز تفکر را در میان برخی متقاضیان ایجاد کرده است که به دلیل امتیازی بودن ویزای اسکیل ورکر استرالیا می‌تواند با افزایش امتیاز در آیتم‌های دیگر از ارائه نمره زبان خوداری کرد، در صورتی که این امکان وجود ندارد و داشتن نمره زبان علاوه بر امتیاز یک شرط نیز است.

برخی دیگر از مسرها نیز وجود دارد که شرایط زبان برای آن‌ها متفاوت است مانند ویزای 188 استرالیا که شما اجباری به داشتن نمره زبان ندارید و میتوانید با پرداخت هزینه در استرالیا در دوره های زبان شرکت کنید. توصیه می‌کنم مقاله مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان را مطالعه کنید تا اطلاعات مفیدی را بدست آورید.

هزینه لازم برای مهاجرت به استرالیا

شاید اولین سوالی که هر متقاضی مهاجرت به آن می‌اندیشد هزینه‌های این تصمیم باشد، بله مهاجرت به استرالیا و یا هرکشور دیگری هزینه‌هایی را از شما طلب خواهد کرد که این هزینه‌ها بسته به نوع ویزا و یا شرایط شما متغیر است.

اما هزینه‌های می‌تواند شامل ترجمه مدارک، هزینه وکیل مهاجرت، هزینه ارسال مدارک برای سازمان‌های ارزیاب (در ویزاهای کاری)، هزینه کارشناسی میزان دارایی‌ها (ویزاهای بیزینسی) هزینه زبان و آزمون، هزینه‌های دولتی اداره مهاجرت و…. البته این موارد اصلی‌ترین هزینه‌های شما است که می‌توان به هزینه‌های بلیط هواپیما یا زمانی که شما برای مطالعه زبان اختصاص می‌دهید هم اشاره کرد. برای این که بتوانید دید بهتری از هزینه‌های مهاجرت به استرالیا کسب کنید توصیه می‌کنیم مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید.

هزینه مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا به همراه خانواده

ویزاهای اقامتی استرالیا به نوعی طراحی شده است که شما با اخذ آنها می‌توانید خانواده را نیز در کنار خود داشته باشید (همسر و فرزندان زیر 23 سال) ویزاهای اسکیل ورکر و همچنین ویزاهای سرمایه گذاری از اصلی‌ترین مسیرهای ورود به استرالیا هستند که شما با اخذ آنها می‌توانید خانواده را هم با خود به استرالیا ببرید.

توجه کنید که فرزندانی که بالای 23 سال را دارند خود به تنهایی پرونده‌ای جدا محسوب می‌شوند و نیاز دارند که از طریق مسیرهای دیگر اقدام کنند و اما در مورد والدین نیز به همین صورت است و آنها نیز باید از طریق مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای والدین اقدام کنند که شرایط خاص خود را دارد.

مدت زمان اخذ ویزای استرالیا

در همین ابتدا باید گفت هیچ وکیل و مشاوری نمی‌تواند به شما در مورد زمان دریافت ویزا تضمینی بدهد و این موضوع به پارامترهای بسیاری بستگی دارد. اینکه شما برای چه ویزایی اقدام کرده‌اید و اینکه شرایط حال حاضر صدور دعوتنامه‌ها به چه صورتی است می‌تواند تاثیر مستقیمی در مدت زمان صدور ویزای شما داشته باشد.

اداره مهاجرت استرالیا براساس شرایط هر ویزا مدت زمانی را درنظر گرفته و آن را اعلام کرده است برای مثل زمان اعلامی برای بررسی و صدور ویزای 188 استرالیا حدودا 24 ماه اعلام شده است اما در اکثر مواقع این زمان کوتاه‌تر یا بلندتر می‌شود. در ویزاهایی که از سیستم امتیازبندی پیروی می‌کنند میزان امتیاز شما تاثیر مستقیم و بالایی در شانس دریافت سریع تر ویزا دارد.

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به همراه اخذ اقامت استرالیا

همه آنهایی که به دنبال مهاجرت به استرالیا هستند درصدد اخذ اقامت این کشور هستند، هر متقاضی براساس شرایط و مسیری که برای آن اقدام کرده‌اند دائم و یا موقت فرقی ندارد هدف رسیدن به اقامت قانونی استرالیا و درنهایت سیتیزنی این کشور است. تمامی مسیرهای ذکر شده در این بخش دارای اقامت استرالیا هستند که نکته جذاب آن این است که حتی اگر شما اقامت موقت این کشور را هم دریافت کنید در نهایت مسیر روشنی برای تبدیل آن به دائم را دارید.

می‌توان گفت در اکثر موارد دلیل مهاجرت و اخذ اقامت در سراسر جهان برای بهبود زندگی است. کشور استرالیا سالهاست که در لیست مهاجر پذیرترین کشورهای دنیا قرار دارد از این رو مقصد محبوبی برای مهاجران ایرانی برای اخذ اقامت به حساب می‌آید.

امکانات رفاهی و تحصیلی و کیفیت بالای زندگی، استانداردهای فوق العاده برای زندگی شهروندان، نرخ تورم پایین و نرخ پایین بیکاری و بالا بودن دستمزدها برای افراد متخصص و همچنین شرایط ایده‌آل برای جذب سرمایه گذاران خارجی و دلایل بسیار دیگری باعث شده است استرالیا تبدیل به یک کشور مدرن، آرام و پیشرفته برای زندگی شود تا همین موضوع باعث شود تا هر ساله عده زیادی برای اخذ اقامت استرالیا و مهاجرت به آن اقدام کنند.

انواع اقامت استرالیا

دولت استرالیا برای متقاضیان مهاجرت به این کشور به دو صورت، اقامت دائم و موقت استرالیا را اعطا می‌کند که این افراد بسته به شرایط خود یکی از این حالت‌های اقامت را دریافت می‌کنند. دقت کنید که بعضی از اقامت‌های موقت این ویژگی را دارند تا بعد از مدتی بتوانید در طول اقامت خود برای اقامت دائم نیز اقدام کنید.

اقامت دائم استرالیا

مسلما بهترین حالت مهاجرت، حالتی است که شما در آن اقامت دائم استرالیا را اخذ کنید پیشنهاد می‌کنیم همیشه با تفکر اخذ اقامت دائم کار خود را شروع کنید، گرچه بسته به شرایط اکثر متقاضیان ویزای موقت هم می‌تواند یک گزینه جذاب به شمار بیاید و یا حتی همان طور که در بالا اشاره کردیم بعضی از ویزاهای اقامت موقت این ویژگی را دارند که پس از مدتی اقامت در کشور استرالیا بتوانید برای ویزای دائم اقدام کنید.

به عنوان مثال اگر شما ویزای موقت 491 را داشته باشید می‌توانید برای اقامت دائم از طریق ویزای 191 اقدام کنید و یا در ویزای سرمایه گذاری استرالیا اگر شما ساب کلاس 188 را دارید می‌توانید از طریق ویزای 888 به اقامت دائم دست یابید.

ساب کلاس ویزای مورد نظرنوع ویزای استرالیا
ویزای 132 استرالیاویزای سرمایه گذاری استرالیا
ویزای 888 استرالیا
ویزای 189 استرالیاویزای کار استرالیا
ویزای 190 استرالیا
ویزای 100 استرالیاویزای ازدواج استرالیا
ویزای 801 استرالیا
ویزای 864 استرالیاویزای والدین استرالیا
ویزای 143 استرالیا
ویزای 103 استرالیا

اقامت موقت استرالیا

ویزای استرالیا به دلیل جایگاه خود در جهان باعث شده است تا بسیار از مهاجران در جهان حتی به دنبال کسب اقامت موقت آن نیز باشند، زیرا شما به مزایای فراوانی دست پیدا خواهید کرد که دولت استرالیا در اختیار شما می‌گذارد گرچه بسیاری از مهاجران ویزای موقت استرالیا را به عنوان پلی برای رسیدن به اقامت دائم این کشور می‌دانند و کسب اقامت موقت استرالیا را یک موفقیت می‌دانند.

ساب کلاس ویزای مورد نظرنوع ویزای استرالیا
ویزای 188 استرالیاویزای سرمایه گذاری استرالیا
ویزای 476 استرالیاویزای کار استرالیا
ویزای 491 استرالیا
ویزای 820 استرالیاویزای ازدواج استرالیا
ویزای 309 استرالیا
ویزای 804 استرالیاویزای والدین استرالیا
ویزای 884 استرالیا
ویزای 173 استرالیا

مزایای اقامت استرالیا

اقامت این کشور به دلیل مزایای فراوانی که دارد تبدیل به یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های برای تمام مهاجران در سراسر جهان شده است. مسلما اقامت دائم این کشور مزایای بیشتری نسبت به اقامت موقت این کشور دارد ولی این به این معنی نیست که اقامت موقت این کشور از کیفیت پایینی برخوردار است، باید بدانید که بسیاری از مهاجران کسب اقامت موقت این کشور را به شهروندی بسیاری از کشورها ترجیح می‌دهند و در ادامه خواهیم گفت که حتی اقامت موقت را به عنوان پلی برای رسیدن به اقامت دائم و حتی شهروندی استرالیا می‌بینند.

اینکه شما اقامت موقت و یا دائم را داشته باشید و یا ویزای کار یا سرمایه گذاری، تحصیلی یا ویزای ازدواج و دیگر ویزاهای اقامتی استرالیا تاثیری مستقیمی در کسب مزایای اقامت این کشور دارد و پیشنهاد می‌کنم صفحه تخصصی مزایای اقامت استرالیا را مطالعه فرمایید. اما در این بخش تعدادی از مزایای اقامت دائم را برای شما بازگو می‌کنیم :

 • اولین مزیت این است که شما وارد استرالیا می‌شوید یک کشور مدرن با زیرساخت‌های قدرتمند که هر فردی در آن می‌تواند به رشد در هر زمینه‌ای برسد چه تحصیلی و چه کار و علمی
 • شما بعد از کسب شرایط لازم و حدودا بعد از 4 سال می‌توانید شهروندی استرالیا را دریافت کنید.
 • هزینه‌های پزشکی شما در اکثر موارد رایگان می‌شود و در موارد دیگر با تخفیف بسیار بالایی شما از خدمات پزشکی بهره‌مند می‌شوید.
 • شاید این نکته جالب باشد شما اگر بعد از دوسال اگر کاری پیدا نکردید از مزایای اقامت دائم خود استفاده کنید و از دولت استرالیا حقوق بیکاری دریافت کنید.
 • اگر شما به دنبال خرید خانه در استرالیا هستید، می‌توانید از وام ۴ درصدی خرید خانه در استرالیا استفاده کنید و مبلغ آن را تا ۳۰ سال تقسیط کند. شما شرایط بسیار مناسبی برای خرید خانه در استرالیا دارید و فقط نیاز به پرداخت 10% قیمت خانه را دارید مابقی را وام می‌گیرید.
 • شما می‌توانید در کشور نیوزلند بدون هیچ محدودیتی زندگی و کار و تحصیل کنید ولی افرادی که اقامت نیوزلند را دارند این شانس را ندارند.
 • اقامت این کشور به شما این امکان را می‌دهد که اسپانسر افراد خانواده مثل پدر و مادر و خواهر و برادر شوید و یا اگر با شخصی ازدواج می‌کنید ایشان را نیز به همراه خود به استرالیا بیاورید.
 • تحصیل در استرالیا با دریافت تخفیف 50% و همچنین در صورت گرفتن پذیرش از استاد و دانشگاه به‌ صورت رایگان تحصیل کنید.
 • تحصیل رایگان فرزندان شما در مدارس دولتی استرالیا
 • با اقامت استرالیا می‌توانید برای فرزندان خود کمک‌خرج دولتی بگیرید.
 • دیگر دغدغه دریافت ویزاهای توریستی کشورهای اروپایی،کانادا و آمریکا را ندارید.

تبدیل اقامت موقت به اقامت دائم استرالیا

اما سوال بسیاری از متقاضیان مهاجرت به استرالیا این است که اگر بسته به شرایط و یا هر دلیلی نتوانند اقامت دائم را اخذ کنند آیا در آینده این امکان وجود دارد که اقامت دائم این کشور را بدست بیاورند؟ از این رو ما در مقاله‌ای با عنوان تبدیل اقامت موقت به اقامت دائم استرالیا سعی کردیم تا سوال شما دوستان عزیز را پاسخ دهیم که پیشنهاد می‌کنیم آن را مطالعه کنید.

مسلما اگر فردی نتواند ویزای دائمی استرالیا را دریافت کند اصلی‌ترین دلیل آن می‌تواند پایین بودن امتیازات در ویزاهای کاری باشد و یا پایین بودن میزان سرمایه‌گذاری در ویزاهای سرمایه گذاری و کارآفرینی باشد که باید بگوییم که این موضوع به این معنی نمی‌باشد که شما شرایط خوبی را در استرالیا نخواهید داشت، متقاضیان عزیز همان طور که بارها به این موضوع اشاره کرده‌ایم ویزاهای موقت همانند یک پل است که شما با استفاده از آن بتوانید بعد از کسب شرایط لازم به اقامت دائم و در نهایت شهروندی استرالیا برسید.

دولت استرالیا ویزاهای خود را به گونه‌ای طراحی کرده است که شما بتوانید آن را به دائم تبدیل کنید. از این رو در تبدیل اقامت موقت به دائم استرالیا نگران نباشید چرا که امکان پذیر است.

شرایط اخذ اقامت قانونی و دائم استرالیا برای مهاجرت

وقتی که این مقاله را مطالعه می‌کنید بسیاری از شما دوستان و متقاضیان عزیز سوالی را از خود می‌پرسید و آن هم این است که آیا شرایط اخذ اقامت قانونی و دائم استرالیا را دارم و یا نه!

خوب باید به این سوال به این صورت پاسخ دهیم که در مرحله اول بیشترین تاثیر را خود شما بر این موضع می‌گذارید به این صورت که در ویزاهای کاری و یا سرمایه گذاری که براساس امتیاز است این شما هستید که می‌توانید با تلاش و کسب نمره زبان بالا و همچنین ادعا سابقه کار بالا و موارد دیگر شرایط پرونده خود را بطور کلی تغییر دهید هرچند که همکاری با یک وکیل رسمی با کارنامه موفق می‌تواند تاثیر بسیاری در موفقیت شما داشته باشد.

در نهایت این شما هستید که باید بیشترین تلاش را کنید برای رسیدن به اقامت دائمی و قانونی این کشور

راحت‌ترین راه مهاجرت به استرالیا

برای پاسخ به سوال راحت‌‌ترین راه مهاجرت به استرالیا کاملا بستگی به شرایط فرد دارد ممکن است روشی برای برخی از متقاضیان ساده و قابل دسترس باشد و در مقابل همان روش برای دیگران سخت و غیر ممکن و یا نیازمند به مدارک بیشتر اما باید گفت در بهترین حالت این است که یک فرد در ابتدا شرایط خود را از هرلحاظ (شرایط تحصیلی، تخصص، بیزینس، شرایط خانوادگی و …) بررسی کند تا ببیند آیا شرایط مهاجرت و اخذ اقامت را دارد یا نه کدام مسیر برای او بهتر است.

بعد از رسیدن به یک نتیجه مناسب باید شرایط مسیر مورد نظر خود را بررسی کند و براساس آن تلاش کند تا شرایط خود را برای مهاجرت به استرالیا بهبود ببخشد تا امکان اخذ اقامت را برای خود راحت کند. در نتیجه هر متقاضی براساس شرایط خود می‌تواند نتیجه‌گیری کند که کدام مسیر مناسب اون است و برای هر مسیر چه کارهایی باید انجام دهد.

شهروندی استرالیا آخرین قدم از مهاجرت

برخی آن را با شهروندی استرالیا و برخی با سیتیزنی استرالیا می‌شناسند و باید بگوییم که فرقی ندارد و هردو آنها به یک معنا هستند و فرد در آخرین مرحله از مهاجرت به آن میرسد و به عبارتی پاسپورت استرالیا را دریافت می‌کند. شما شهروند استرالیا هستید و بعد از دریافت آن فرقی با یک شهروند استرالیایی ندارید و می توانید در انتخابات شرکت کنید و بدون مشکل به بسیار از کشورها سفر کنید.

اقامت استرالیا از طریق خرید سهام!!!

باز هم یک تیتر جذاب و گمراه کننده که برخی از دفاتر غیر مجاز از آن برای جذب مشتری استفاده می‌کنند. باید بگوییم که این امکان وجود ندارد از این رو اگر در جایی دیدید که دفتری از عنوان‌ها و تبلیغات جذابی همچون اخذ اقامت و یا مهاجرت به استرالیا از طریق خرید سهام استفاده می‌کند، بدانید که آن فرد وکیل رسمی مارا و مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا نیست.

ما در پروسه مهاجرت به استرالیا سال‌های بسیاری است که فعالیت داریم و از این دست موارد بسیار دیده‌ایم و باید بگوییم چنین چیزی وجود ندارد و شما باید براساس شرایط موجود برای انواع ویزاهای کاری و یا سرمایه گذاری اقدام کنید و در نهایت بعد از ورود قانونی به استرالیا به دنبال خرید سهام یا اورراق قرضه باشید هرچند که ما بارها در مقالات مختلفی بهترین راه‌های اخذ اقامت در استرالیا را برای شما عنوان کرده‌ایم و باز هم می‌گوییم شما تنها با خرید سهام یک شرکت نمی‌توانید اقامت آن کشور را بدست آورید.

هزینه زندگی در استرالیا

استرالیا کشور ارزانی نیست و از طرفی کشوری است که میانگین درآمد سرانه بسیار بالایی را دارد و به همان نسبت هزینه‌ها در آن بالاست. عمده‌ هزینه‌ها در استرالیا هزینه‌ مسکن است و معمولا برای هر خانواده که تازه به این کشور مهاجرت کرده‌ است بحث اجاره مسکن پیش می‌آید و یا افرادی که به دنبال خرید خانه هستند بحث دریافت و پرداخت وام پیش می‌آید.

هر چند که برای افرادی که به تازه‌گی به این کشور مهاجرت کرده‌اند می‌توان از برخی هزینه‌های سربار چشم پوشی کرد مانند هزینه برای زندگی ایده آل و سفر و رستوران و… و همان طور که عنوان کردیم بیش از 50 درصد هزینه شما در ابتدا صرفه اجاره مسکن می‌شود و این شهر شماست که می‌تواند تاثیر مسقیم در کاهش و افزایش این هزینه باشد.

در نتیجه انتخاب شهر و منطقه تاثیر زیادی در کاهش هزینه‌های شما دارد. موضوع دیگر هزینه‌های مربوط به هزینه‌های خورد و خوراک هزینه‌های رفت‌وآمد که این موارد هم می‌تواند قابل توجه باشه اما با توجه به اینکه ساختار استرالیا به نوعی است که یک فرد با یک شغل مناسب و معمولی می‌تواند یک زندگی متوسط تا متوسط رو به بالا را داشته باشد و همین موضوع باعث می شود از پس تمامی این هزینه‌ها برآید.

چرا سازمان مهاجرتی سلکت ویزا بهترین گزینه برای انجام کلیه امور مهاجرت به استرالیا است ؟

حضور دامون آرین وکیل رسمی اداره مهاجرت استرالیا

تعداد بالای پرونده موفق 

سابقه بالای فعالیت در ایران و استرالیا

استفاده از یک تیم قوی و باتجربه در زمینه مشاوره مهاجرت

خدمات با کیفیت و متنوع

دارای ساختار سازمانی با بخش های تخصصی

برترین سازمان مهاجرتی استرالیا در ایران و منطقه

7 روز هفته 24 ساعت در دسترس بودن

بهترین روش برای مهاجرت به استرالیا

شما برای مهاجرت به استرالیا مسیرهای متنوعی پیش روی خود دارید، که برحسب شرایط و توانایی های خود یکی از این مسیرها را انتخاب می کنید. ویزای کار استرالیا، ویزای سرمایه گذاری استرالیا، ویزای تحصیلی استرالیا، ویزای والدین و همسر انواع روش‌های مهاجرت به استرالیا است، که هریک از این مسیرها دارای تعداد بسیار ساب‌کلاس است به عنوان مثال ویزای کار استرالیا دارای ساب کلاس های 189، 190، 491،… است، که شما براساس شرایط و توانایی‌های خود برای هریک از آنها اقدام کرده و از آن طریق به استرالیا مهاجرت می‌کنید.

در مجموع روش‌های متعددی و مختلفی برای مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت در این کشور وجود دارد، اما با توجه به تعداد روز افزون مهاجران در این کشور، شرایط کمی سخت‌گیرانه‌تر شده است. با این حال هنوز هم برای افرادی که واجد شرایط هستند، امکاناتی وجود دارد که می‌توانند با فراهم کردن یک سری الزامات به راحتی به این کشور زیبا مهاجرت کنند.

شما می‌توانید از طریق همکاری با یک وکیل مهاجرت استرالیا و استفاده از مشاوره‌های تخصصی و به روز یک وکیل با تجربه و مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا بهترین و کم ریسک‌ترین مسیر را برای مهاجرت انتخاب کنید.  در ادامه به بررسی تمامی مسیرهای رایج برای مهاجرت به استرالیا می‌پردازیم.

اقامت استرالیا با 50 هزار دلار

اقامت استرالیا با 50 هزار دلار یک دروغ بزرگ که در سال‌های اخیر بسیار آن را شنیده‌ایم و حتی در مقاله‌ای با عنوان ( اقامت استرالیا با 50000 دلار، واقعیت یا دروغ ) به طور کامل برای شما شرح داده‌ایم و در آنجا دلایل کامل این موضوع که چرا این امکان وجود ندارد یک فرد بتواند با این مبالغ اقامت استرالیا را دریافت کنیم و اگر کمی دقت داشته باشید متوجه می‌شوید

که هیچ کشور مدرن و پیشرفته‌ای با چنین مبالغی اقامت خود را به مهاجران نمی‌دهد برای مثال چطور کشوری مانند ترکیه برای اعطای اقامت خود 250 هزار دلار دریافت می‌کند و نباید این انتظار را داشت که استرالیا با مبالغ کمتر اقامت خود را بدهد. هر چند که برخی از راه‌ها وجود دارد که شما بتوانید به بهترین شکل اقامت استرالیا را دریافت کنید مانند ویزای 188 استرالیا

اقامت استرالیا از طریق تولد فرزند

در روز های اخیر بسیار این موضوع را می‌شنویم که آیا این امکان وجود دارد که اقامت استرالیا را از طریق تولد فرزند در این کشور بدست آوریم؟ باید در همین ارتباط بگوییم که به هیچ عنوان امکان اخذ اقامت و مهاجرت به استرالیا از طریق تولد فرزند وجود ندارد.

شاید این سوال به دلیل وجود چنین قانونی در کانادا و مهاجرت بسیاری از هنرمندان به کانادا برای به دنیا آوردن فرزند خود در این کشور ایجاد شده باشد از این رو باید گفت که قوانین استرالیا با کشورهای دیگر متفاوت است و شما باید بدانید که با هر ویزایی وارد خاک استرالیا شوید و صاحب فرزند شوید بازهم فرزند شما نمی‌تواند اقامت یا تابعیت استرالیا را دریافت کند.

در صورتی فرزند شما اقامت استرالیا را می‌تواند دریافت کند که شما اقامت دائم داشته باشید و یا شهروند استرالیا باشید. اگر این‌طور نباشد، با تولد فرزند فقط ویزای مشابه شما به فرزند اعطا می‌شود. برای مثال اگر شما با ویزای تحصیلی هستید، ویزای فرزند شما نیز ویزای همراه تحصیلی خواهد بود.

زبان انگلیسی برای مهاجرت به استرالیا

اگر شما هم به صورت کامل تا به اینجا این مقاله کاملا تخصصی مهاجرت به استرالیا را مطالعه کرده باشید بدون شک متوجه شده‌اید که زبان بخش جدا نشدنی مهاجرت شما است شاید در برخی از مسیرهای اقامتی استرالیا نیاز به نمره و سطح بالایی نداشته باشید ولی در مجموع برای یک مهاجرت اصولی و آگاهانه نیاز بر این دارید تا از سطح زبان مناسبی برخوردار باشید ولی در ویزاهای کاری این موضوع تبدیل به یک رقابت شده است و در بسیاری از رشته‌ها افردا برای کسب نمره بالا و در مقابل بدست آوردن امتیاز بیشتر با یکدیگر رقابت می‌کنند.

آزمون‌های IELTS ،PTE Academic ،TOEFL iBT ،OET ،CAE مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا هستند اما براساس تجربه دو آزمون پی‌تی‌ای و همچنین آیلتس بیشتر مورد استقبال متقاضیان قرار گرفته‌اند. در مجموع باید بگوییم که زبان انگلیسی برای مهاجرت به استرالیا یک موضوع بسیار مهم است که باید در رابطه به آن بسیار مطالعه کنید.

بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت

این مقاله به صورت تخصصی در رابطه با مهاجرت به استرالیا نوشته شده است و بدون شک ما با قطعیت می گوییم که کامل ترین و مفید ترین مقاله در این زمینه است و شما اطلاعات جامع ای را با مطالعَه آن دریافت کرده اید اما شاید بگویید که چرا استرالیا را باید برای مهاجرت خود انتخاب کنیم که در مقاله بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت به آن اشاره کرده ایم اما باید به نکته اشاره کنیم که چند کشور مهاجر پذیر در جهان وجود دارد که شرایط معقول و منطقی را برای سیستم مهاجرت خود درنظر گرفته اند؟

استرالیا جزء معدود کشورهایی است که از جنبه های مختلفی کشور مناسبی است و از طرفی سیستم مهاجرت خود را به نوعی طراحی کرده است که شما با کمی تلاش بتوانید اقامت آن را دریافت کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی همین حالا ثبت نام کن

سوالات متداول مهاجرت به استرالیا ( قبل از مهاجرت)

این موضوع بستگی به روش اقدامی از جانب شما دارد برای مثال ویزاهای حوزه خانوادگی عموما شرط سنی ندارند. اما ویزاهای تخصصی معمولا شرایط سنی دارن برای مثال شما برای ویزای اسکیل ورکر ایندیپندنت باید سنی کمتر از 45 سال  داشته باشید و از آنجایی که این ویزاها از سیستم امتیاز بندی پیروی می کنند در مواردی برخی مشاغل به دلیل نیاز به امتیاز بالا با ورود به سن چهل سالگی و از دست دادن امتیاز زیاد شانسی بسیار پایینی برای مهاجرت خواهند داشت.

برای  ویزاهای کارآفرینی و سرمایه‌گذاری بالای ۵۵ سال نمی‌توانند اقدام کنند مگر اینکه از یک ایالت تاییدیه دریافت کنند و این موضوع برای چند ایالت امکان پذیر است. و در ویزاهای تحصیلی شاید شرایط سنی وجود نداشته باشد ولی در عمل هرچه سن بیشتر باشد شانس در یافت ویزای تحصیلی کمتر است و در کل برای هر ویزایی شرایط سنی خاص خود را دارد و هر روش اقامتی شرایط خاص خودش را دارد و براساس آنها باید جواب این سوال داده شود.

 

استرالیا جزء کشورهای گران جهان محسوب می‌شود و در این بین شهرهایی مانند سیدنی و ملبورن را می‌توان در گروه گران‌ترین شهرهای جهان قرار داد. معمولا هزینه های زندگی مانند خورد و خوراک و مواردی از این قبیل در همه جای استرالیا یکسان است و شاید 5 تا 10% متفاوت باشد

اما عمده هزینه زندگی یعنی اجاره خانه که شاید 50 تا 60% هزینه ماهیانه شما را در بربگیرد در شهرهای مختلف می‌تواند بسیار متفاوت باشد از این رو بسیاری از مهاجران ترجیح می‌دهند در شهرهای مانند نیوکاسل، گلد کوست، ولونگونگ، جیلان و… که نزدیک به شهرهای مهمی مانند سیدنی و ملبورن هستند زندگی کنند.

بسیاری از متقاضیان دغدغه انتقال حیوانات خانگی خود را در زمان مهاجرت به استرالیا دارند باید بگوییم که این امکان وجود دارد اما مسیر کمی زمان براست و این انتقال همزمان با مهاجرت شما رخ نمی‌دهد.

همونطور که می‌دانید استرالیا یک جزیره است از نظر تنوع زیست محیطی، تنوع گونه‌های حیوانی‌اش بسیار خاص و منحصر‌به فرد است از این رو بسیار حساسیت در این زمینه انتقال حیوانات به کشور خود دارد. در حالت کلی باید بگوییم امکان پذیر است و بسته به نوع حیوانات مدت زمان قرنطینه آنها در مراکز مشخص شده می تواند متفاوت باشد و همچنین هزینه انتقال هم متفاوت است.

برای مهاجرت به استرالیا نیاز به ارائه مدرک زبان می‌باشد اعتبار آزمون زبان انگلیسی(آیلتس، PTE و یا تافل) برای ارسال به اداره مهاجرت استرالیا ۳ سال می‌باشد. البته نمره functional که برای همسر متقاضی الزامی است ( آیلتس ۴.۵ یا معادل) فقط یک سال برای اداره مهاجرت اعتبار دارد.

اگر به دنبال ویزای کاری و یا اسکیل‌ورکر استرالیا هستید هیچ راهی برای ارائه ندادن نمره زبان ندارید و باید حداقل آیلتس 6 و یا معادل آن در آزمون‌های دیگر را ارائه کنید. اما در ویزاهای بیزینسی و کارآفرینی اجباری به ارائه مدرک نیست و شما می‌توانید با پرداخت هزینه آن وارد استرالیا شده و در دوره‌های زبان این کشور شرکت کنید.

وب سایت‌های بسیاری برای خرید و اجاره خانه وجود دارد و کافی است در اینترنت آن را سرچ کنید.

همسر و فرزندان زیر 23 سال خود را می توانید با خوب به استرالیا ببرید.

برای پاسخ به این سوال باید گفت کاملا بستگی به نوع ویزای شما دارد و وجود اعضای درجه یک خانواده می تواند تاثیرگذار باشد برای مثال اگر شما ازدواج و یا نامزد کرده اید و هسرتان در استرالیا سیتیزن یا دارای اقامت دائم است می توانید از طریق ویزای مشخص این مسیر وارد استرالیا شوید. و یا اگه فردی فرزندانش در استرالیا سیتیزن و یا دارای اقامت دائم باشد و براساس شرایطی می تواند اقامت دائم استرالیا را دریافت کند. برخی نیز می توانند از طریق ویزای 491 فامیلی اقامت استرالیا را دریافت کنند.

این موضوع به تمامی متقاضیانی که قصد مهاجرت و یا سفر به استرالیا را دارند مربوط می شود و باید به این نکته توجه کنند که بخش مرزبانی فرودگاه های استرالیا بسیار بر روی مواردی که شما با خود به این کشور منتقل می کنید حساس هستند از این رو پیشنهاد میکنم قبل از انتقال هرچیزی در رابطه با آن تحقیق کنید در مقاله ای با عنوان مهم‌ترین وسایل مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیابه صورت کامل در رابط با این موارد با شما صحبت کرده ایم.

سوالات متداول مهاجرت به استرالیا ( بعد از ورود به استرالیا)

پیشنهاد می‌کنیم بعد از ورود به استرالیا به دنبال باز کردن حساب بانکی در این این کشور باشید و شما می توانید با مراجعه به هر بانکی در مدت زمان کوتاهی حساب خود را ایجاد کنید و پیشنهاد میکنیم قبل از ورود به استرالیا این کار را انجام ندهید.

بستگی به نوع ویزای شما دارد. در ویزاهای کاری استرالیا مانند ویزای 491 شما موظف هستید تا تا در طول مدت مشخص شده در ایالتی که از آن اسپانسری دریافت کرده این زندگی و کار کنید اما اگه از همان ابتدا ویزای 189 استرالیا را دریافت کرده باشید می توانید بدون مشکل در هر کجای استرالیا کار و زندگی کنید.

پدر و مادر شما می توانند با کمک و درخواست شما ویزای توریستی دریافت کرده و وارد این کشور شوند اما اگر شما اقامت دائم و مقیم این کشور هستید و با شرایط خاصی درخواستن ویزای والدین استرالیا را کنید و اقامت این کشور را برای والدین خود دریافت کنید.

در ابتدا شما باید اقامت دائم این کشور را داشته باشید، یعنی اگر شما اقامت موقت را دارید ابتدا باید آن را دائم کنید و سپس به دنبال شهروندی و یا همان سیتیزنی استرالیا باشید. اگر اقامت دائم را دارید باید 3 سال از 4 گذشته را در استرالیا زندگی کرده باشید.

استرالیا سالهاست که قانون حق خاک را برداشته است یعنی هر کوکی که در استرالیا بدنیا بیایید لزوما شهروند استرالیا نمی شود و فقط در صورتی که فرزند شما شهروند استرالیا میشود که یکی از والدین یا پدر یا مادر یا هر دو اقامت دائم استرالیا را داشته باشند نیازی نیست پاسپورت داشته باشند ولی اقامت دائم اگر داشته باشند.

فرزندشان که در خاک استرالیا به دنیا بیاید میتواند سیتیزن استرالیا شود پاسپورت استرالیا را دریافت کند و اگر اقامت شما موقت باشد و در استرالیا بچه دار شوید می‌توانید درخواست دهید تا فرزند شما همان ویزایی که شما دارید را دریافت کند.

 

اگر آقایان کارت پایان خدمت نداشته باشند نمی توانند پاسپورت دریافت کنند، به هر حال شما هر کشور خارجی که بخواهید اقدام کنید و ویزا بگیرید پاسپورت شما رو نیاز دارند برای سفرتون هم پاسپورت شما نیاز دارند اگر پاسپورت داشته باشید.

 

80 دیدگاه دربارهٔ «مهاجرت به استرالیا»

  1. وحید دبیری

   آقای صادق
   استرالیا اقامت دائم و موقت داره که شما براساس شرایط و مسیری که انتخاب می کنید یا موقت یا دائم وارد استرالیا میشید اما شهروندی از اسمش مشخصصه شما شهروند استرالیا میشید و پاسپورت استرالیا رو دریافت می کنید و در انتخابات این کشور میتونید شرکت کنید بعد از دریافت اقامت دائم فراهم شدن شرایط شهروند می تونید در آزمون شهروندی استرالیا شرکت کنید

  1. وحید دبیری

   استرالیا خدمات درمانی بسیار باکیفیتی داره که همین موضوع باعث شده خیلی ها مهاجرت کنن
   خدمات درمانی مدیکر استرالیا تو نوع خودش جز بهترینها تو دنیا هستش که در سایت مقاله ای هم در رابطه با اون نگارش شده است

  1. وحید دبیری

   نمیشه برای معرفی مهاجرپذیر ترین ایالت های استرالیا ترتیبی در نظر گرفت چون هرسال تغییر میکنه ولی سه ایالت NSW و VIC و QLD از ایالت هایی هستند که بیشترین ظرفیت را برای مهاجران دارند

 1. شخص متاهل که متقاضی ویزای کار هست، می تونه همسرشو به استرالیا ببره؟

  1. وحید دبیری

   تمامی ویزاهای اقامتی استرالیا به شکلی تنظیم شده اند که شما می توانید خودتون به همراه همسر و فرزندانتون به استرالیا مهاجرت کنید

 2. من سطح کافی زبان برای اقدام از طریق ویزای تحصیلی ندارم. آیا می‌توانم برای ویزای مهارتی استرالیا اقدام کنم؟

  1. وحید دبیری

   مسلما نمی تونید
   برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار شما نیاز دارید که حداقل یک آیلتس 6 داشته باشید که در بسیاری از مواقع این نمره نمیتونه به شما کمک کنه چون صفر امتیاز داره و در ویزاهای تحصیلی شما نیاز به سطح زبان پایین تر دارید

  1. وحید دبیری

   استرالیا هم مانند ایران هستش و شما اونجا مهدکودک های خصوصی و دولتی را می بینید و هزینه های آنها می تواند کاملا نسبت به یکدیگر متفاوت باشد

 3. برای مهاجرت به استرالیا، بچه ای رو که به فرزندخوندگی گرفتم می تونم با خودم ببرم؟

  1. وحید دبیری

   اگه مشکل قانونی وجود نداشته باشه بله این امکان وجود داره

  1. وحید دبیری

   بحث تایید و یا عدم تایید نیست موضوع این هستش که شما برای هر کد شغلی که بخواهید اقدام کنید باید ابتدا ارزیابی شوید و مدارک و سابق شغلی شما بررسی شود رشته ای گروه پزشکی برای مهاجرت به استرالیا مسیر سختی دارند و باید ارزیابی و هم چنین آزمون بدین

  1. وحید دبیری

   سلام
   آزمون ناتی برای مهاجرت به استرالیا اجباری نیست فقط جون به صورت آلاین برگزار میشه و آزمون راحتی هم هست اکثر توش شرکت می کنن تا 5 امیتاز دریافت کنند هزینه آزمون ناتی 800 دلاره

  1. وحید دبیری

   آقای دامون آرین وکیل رسمی اداره مهاجرت استرالیا معمولا بخشی از سال رو در ایران و بخشی رو در استرالیا حضور دارند اما به عنوان مدیر سازمان همیشه به کارها نظارت دارند

  1. وحید دبیری

   اگه شما با ویزای کار استرالیا مهاجرت کنید چون از نوع اقامتی هستش و فرقی نداره دائم یا موقت باشه می تونید در استرالیا هم به کار و هم به تحصیل بپردازید این موضوع شامل حال همسر و فرزندان متقاضیان هم میشه

 4. بعد از ورود به استرالیا می تونم شهر محل زندگی و کارم رو تغییر بدم؟

  1. وحید دبیری

   بستگی به نوع ویزای شما دارد ولی در اکثر ویزاها این امکان وجود دارد و در ویزاهایی که به این صورت نیست بعد از مدتی و کسب شرایط لازم برای شما این امکان ایجاد میشود

  1. وحید دبیری

   بهتره برای کسب پاسخ برای این سوالتون صفحه ویزای اسپانسر کافرمای استرالیا رو مطالعه کنید ولی در مجموع مهاجرت به استرالیا از طریق اسپانسر کارفرما مسیر دشواری است و باید ما یک کارفرمایی مورد تایید استرالیا را پیدا کنید و آن کارفرما برای شما پیشنهاد کاری ارسال کند و خود کارفرما پیگیری مراحل کاری شما باشد توجه کنید که یکی از شروط ارسال جاب آفر برای شما این است که فردی با توانایی های شما در استرالیا وجود نداشته باشد و اثبات این موضوع بر عهده کارفرما است

 5. مهدی اسدی

  سلام، فرآیند اخذ ویزا و مهاجرت به استرالیا چند ماه طول میکشه؟

  1. وحید دبیری

   همانطور که در این صفحه در رابطه با مهاجرت به استرالیا ذکر کردیم مسیرهای مختلفی وجود داره از این رو موضوع زمان به عوامل بسیاری بستگی داره مثل شرایط شما میزان امتیاز شما در ویزاهای کاری و سرمایه گذاری و یا شرایط اداره مهاجرت در سهمیه های هر ویزا

  1. وحید دبیری

   در ابتدا باید ببینید که شما از طریق کدام مسیر می توانید اقدام کنید برای مثال فردی که برای ویزای والدین اقدام میکند به دلیل شرایط سنی نمیتواند برای ویزای کار اقدام کند و این دو مسیر هزینه های متفاوتی را نسبت به هم دارند ولی در مجموع در میان دو مسیر کاری و کارآفرینیی که بیشتر متقاضیان برای آنها اقام میکنند باید گفت کاری کم هزینه تر است

 6. به طور کلی درآمد رشته مهندسی کامپیوتر در استرالیا بیشتره یا کانادا؟

  1. وحید دبیری

   بحث درآمد هر هر کشوری میتونه به عوامل بسیاری بستگی داشته باشه مانند سطح دانش و تخصص شما
   ولی براساس آمارها استرالیا جز کشورهایی است با بیشتر درآمد و از نظر سطح درآمد از کانادا بالاتر هستش

  1. وحید دبیری

   سلام دانشگاه های استرالیا از متقاضیان بین المللی هزینه دریافت میکنید و در این بین برخی دانشگاه ها هزینه کمتری دریافت میکنند و برخی هم به دلیل داشتن رزومه قوی بورسیه می شوند

 7. محمد حسنی

  با سلاموخسته نباشید
  ایا امکان همزمان 2 درخواست eoiبرای دو نوع ویزا وجود دارد ؟
  یا بین اول و دوم باید صبر کنیم؟
  ممنون از پاسخگویی

  1. وحید دبیری

   با سلام برای دریافت پاسخ برای سوالات تخصصی بهتره با شرکت تماس بگیرید

  1. وحید دبیری

   ویزای بیزینسی و یا 188 استرالیا یکی از راههای مرسوم مهاجرت به استرالیا می باشد که متقاضیان بسیاری دارد در مورد زمان بندی اخذ ویزا نمی توان زمان دقیقی را ذکر کرد چرا که این موضوع به عوامل بسیاری بستگی دارد مانند شرایط کشور استرالیا، میزان تقاضا، شرایط شما و میزان امتیازی که جمع آوری کرده اید و ده ها عامل دیگر

 8. در خصوص سرمایه گذاری در استرالیا میشه تو بخش های دامپروری یا کشاورزی سرمایه گذاری کرد یا مجوز خاصی میخواد؟

  1. وحید دبیری

   شما عملا در زمینه راه اندازی بیزیینس هیچگونه محدودیتی ندارید ولی باید مراحل قانونی و اخذ مجوزهای لازم را طی کنید

  1. وحید دبیری

   استرالیا و کانادا شرایط تقریبا مشابه ای دارند ولی استرالیا به دلیل اینکه آزمون زبان PTE را می پذیرد شرایط راحتتری را دارد

 9. این مواردی که در مورد مهاجرت به استرالیا گفتین خیلی جذابه ولی شدنیه؟

  1. وحید دبیری

   استرالیا یکی از اصلی ترین کشورهای مهاجرپذیر دنیاست و هرساله بسیاری از ایرانیان با همین روش ها به استرالیا مهاجرت میکنند

 10. وحید پناهی

  سلام برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار مشاوره رایگان هم میدین؟

  1. وحید دبیری

   برای استرالیا پیشنها معمولا ایالت NSW و VIC هستش که سیدنی و ملبورن در این دو ایالت قرار دارن ولی ایلت های دیگه هم شرایط خوبی دارن و فاصله زیادی باهم ندارن

 11. منصور بخشی

  بهترین سن برای مهاجرت به استرالیا برای پسر من چند سالگی هستش ؟ الان 31 سال سن داره

  1. وحید دبیری

   بهترین سن برای مهاجرت کاری همین 31 سالگی هستش که امیتاز کاملو میگیره ولی تا قبل 40 سالگی هم خوبه چون میتونه امیتاز خوبی رو ادعا کنه

 12. ساناز نیکمنش

  من قصد دارم برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم شما زیر نظر وکیل مهاجرت استرالیا هستید؟

  1. وحید دبیری

   سلام بله سلکت ویزا زیر نظر مستقیم آقای دامون آرین وکیلی رسمی اداره مهاجرت استرالیا فعالیت داره و در صورتی که مهاجرت به استرالیا رو تو برنامه خودتون دارید میتونید روی کمک ما حساب کنید

 13. وحید پناهی

  من به شدت دنبال مهاجرت به استرالیا هستم میخوام کاری برم از کجا شروع کنم؟

 14. سلام برای مهاجرت به استرالیا مسیر کاری باز هستش؟ چون سرکرونا بسته بودن

  1. وحید دبیری

   سلام بله خیلی وقته بازه و با حجم بالا و بی سابقه ای دارن دعوتنامه میدن تا کمبود های این مدت را جبران کنن

  1. وحید دبیری

   سلام چرا مسیرهایی هستش که نمره زبان اجباری نباشه مانند مهاجرتن به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

 15. برای مهاجرت به استرالیا نیازه همون ابتدا نمره زبان بیاریم ؟

  1. وحید دبیری

   در ابتدا باید بررسی بشه که شما از چه مسیری قصد مهاجرت دارید اگه کاری باشه که بسته به رشته یا باید همون اول زبان داشته باشید برای ارزیابی مدرک وی ا نه برای سرمایه گذاری هم اجباری به داشتن زبان نیست

  1. وحید دبیری

   با سلام سلکت ویزا هیچ گونه سرویسی در زمینه ویزاهای پناهندگی ندارد

 16. سلام من رشته و تخصص عمران دارم 36 ساله و با 8 سال سابقه کار شرایط برای مهاجرت به استرالیا فراهم هستش ؟

  1. وحید دبیری

   سلام رشته خوبی برای مهاجرت به استرالیا دارید پیشنهاد میکنم مقاله ویزای کاری مطالعه بشه

 17. محمدعلی

  مهاجرت به استرالیا سر همین آزمون PTE خیلی شرایط بهتری داره اصلا نمیشه نمره آیلتس خوب گرفت برای کانادا

 18. نوشان ریاضی

  سلام. ببخشید میخواستم بدونم الان شرایط مهاجرت کاری برای حسابداران چجوری هست؟ دعوتنامه میاد براشون؟ و اینکه حداقل امتیاز چقدر هست؟

  1. وحید دبیری

   در حال حاضر شرایط مهاجرت به استرالیا مناسب هستش اما رشته های حسابداری شرایط خیلی راحتی ندارن چون کف امتیاز بالایی دارند باید با مشاوران صحبت کنید تا شرایط شما بررسی بشه

 19. سحر محمدی

  من برنامه مهاجرت دارم آیا شما فقط استرالیا کار میکنید و یاکشورهای دیگه رو هم تو برنامه دارید؟ مشاوره شما برای مهاجرت رایگانه ؟

  1. وحید دبیری

   سلکت ویزای به صورت تخصصی برای استرالیا کار میکنه زیر نظر متقیم جناب دامون آرین وکیل رسمی اداره مهاجرت استرالیا https://selectvisa.com/fa/
   تمامی مشاوره های تخصصی سلکت ویزا چه حضوری و چه تلفنی رایگان هستش

 20. شما میگید مهاجرت به استرالیا گزینه خوبیه و راحت ولی نمیگید گرفتن نمره زبان چقد سخته

  1. وحید دبیری

   ما در بسیاری از مقالات خود اعلام کرده ایم مهاجرت به استرالیا و هر کشور دیگری کار آسانی نیست و شما باید برای مهاجرت و دریافت اقامت تلاش کنید اما در مورد زبان باید بگوییم که شما برای موفقیت در هر کشوری نیاز به دانستن زبان رسمی آن کشور هستید هرچند که استرالیا شرایط مناسبی در مورد زبان ایجاد کرده است چرا که آزمون پی تی ای را مورد تایید قرار داده است

 21. آزمون PTE که در ایران برگزار نمیشه، چطور میشه امتیازش رو بدست آورد؟

  1. وحید دبیری

   معمولا متقاضیان میرن کشورهای اطراف تریکه عراق آذربایجان … هزینه اون کمی از آزمون آیلتس بالاتر میره ولی در عوض شرایط راحتی برای دریافت نمره مورد نظر داره

  1. وحید دبیری

   هزینه بستگی به موارد زیادی داره
   اینکه چه مسیری را میخواهید انتخاب کنید
   چند نفر هستید
   و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*