ویزای ۱۸۶ استرالیا

ویزای ۱۸۶ استرالیا یکی دیگر از ویزاهای کاری استرالیا با اسپانسر شغلی می باشد. ویزای ۱۸۶ استرالیا دارای اقامت دائم استرالیا می باشد و مناسب افراد متخصص و ماهری است که توسط یک کارفرمای مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا اسپانسر شود. اگر شما یک پیشنهاد کاری از استرالیا دارید و به اصطلاح جاب آفر دریافت کرده باشند بهترین گزینه ویزای ۱۸۶ استرالیا می باشد. متقاضیان این ویزا می توانند از داخل و خارج استرالیا برای این ویزا اقدام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای اسپانسر کارفرما استرالیا به لینک مربوطه مراجعه فرمایید. شما می توانید از سه شاخه زیر برای برای این ویزا اقدام کنید:

 • تغییر اقامت موقت به دائم از طریق ویزای 186 استرالیا در استرالیا (TRT )
 • ورود مستقیم از طریق ویزای 186 استرالیا ( DE )
 • توافق کاری مخصوص کارفرمایان خاص برای ویزای 186 استرالیا (LA )

شاخه های ویزای 186 استرالیا 

تغییر اقامت موقت (TRT)

این حالت مناسب افرادی است که دارای ویزای 457 استرالیا باشند و کارفرمای آنها در همان شغلی که قبلا اسپانسر آنها شده بود و متقاضی دو سال کار کرده باشد و کارفرما مایل باشد به اسپانسر کرد ایشان در همان شغل

ورود مستقیم (DE)

این روش مناسب متقاضیانی می باشد که نمی توانند از حالت تغییر اقامت موقت اقدام کنند و و می خواهند از طریق جاب آفر دریافتی به صورت مستقیم وارد استرالیا شوند. در این روش الزاما نیاز به ارزیابی مدرک یا داشتن ۳ سال سابقه کار مرتبط نیست.

توافق کاری مخصوص کارفرمایان خاص (LA)

این ویزا برای افرادی است که کارفرمای آنها تمایل دارد برای اقامت دائم اسپانسر ایشان شود و این کارفرما قردادهای خاصی با دولت استرالیا دارد.

شرایط ویزای ۱۸۶ استرالیا

 • اولین و اصلی ترین شرط برای این ویزا داشتن یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا می باشد.
 • شرط دوم مربوط به شغل و مهارت شما می شود که باید مطابق مدرک تحصیلی شما باشد و همچنین در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا بلند مدت موجود باشد.
 • سن شما باید کمتر از 45 سال باشد در غیر این صورت باید تحت شرایط خاص می تواند اقدام کند.
 • سطح زبان انگلیسی شما دیگر شرط مورد بحث ما می باشد که باید حداقل آیلتس 6 باشد و یا معادل آن در دیگر آزمون های مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا مانند تافل و PTE
 • شما باید در شغل انتخابی خود مهارت کافی را داشته باشید تا به نوعی نشان دهید برای آن کار توانایی کافی را دارید.
 • دیگر شرایط مربوط می شود به بحث تست سلامت و مدیکال شما و همچنین دارا بودن گواهی عدم سوپیشینه

مزایای ویزای ۱۸۶ استرالیا

یکی از موارد این که یک ویزا نسبت به دیگر ویزاها را متفاوت می کند مزایای آن می باشد. ویزای ۱۸۶ استرالیا به شما و هر عضوی از خانواده‌تان که این ویزا را بگیرد، اجازه می‌دهد تا:

 • اصلی ترین مزیت این است که این ویزا دارای اقامت دائم استرالیا
 • امکان کار تمام وقت در استرالیا
 • امکان تحصیل در استرالیا
 • استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی عمومی در استرالیا با عنوان مدیکر استرالیا
 • شما می توانید به مدت  سال بدون مشکل به استرالیا در رفت و آمد باشید.
 • درصورت کسب شرایط لازم و واجد شرایط بودن برای اخذ شهروندی اقدام کنید.
 • می توانید اسپانسر اقوام واجدالشرایط شوید.
[mk_blockquote font_family=”none”]هنگام ارائه درخواست برای ویزای ۱۸۶ استرالیا می‌توانید داخل استرالیا یا خارج از آن باشید. اگر داخل استرالیا باشید، باید ویزای موقت (Substantive) یا ویزای ارتباطیA ، B یا C داشته باشید[/mk_blockquote]

مدت زمان اخذ ویزای ۱۸۶ استرالیا

مدت زمان اخذ ویزا بر حسب نوع شاخه انتخابی ویزای 186 می تواند متفاوت باشد و یا براساس دلایل شخص شما می تواند تغییر کند. توجه کنید که به هیچ عنوان زمان دقیقی در دست نمی باشد و زمان ارائه شده براساس اطلاعاتی می باشد که در سایت اداره مهاجرت استرالیا ذکر شده است.

شاخه تغییر اقامت موقت : معمولا تا 13  ماه به طول می انجامد.

شاخه ورود مستقیم : حداکثر 20 ماه ذکر شده است.

شاخه توافق کاری : زمانی در دست نمی باشد.

ویزای 186 استرالیا

هزینه ویزای 186 استرالیا

شما برای اخذ ویزای استرالیا ملزم به پرداخت هزینه هایی هستید که مستقیما به حساب اداره مهاجرت استرالیا واریز می شود. توجه کنید اگر دارای خانواده ای هستید برای آنها نیزا هزینه هایی در نظر گرفته شده است که بسیار کمتر است.

هزینه های این ویزا در دو مرحله پرداخت می شود.

 • اولین قسط را هنگام ثبت درخواست ویزا پرداخت می‌کنید؛
 • قسط دوم را زمانی که به شما اعلام شد پرداخت می‌کنید؛ تا زمانی که این قسط را پرداخت نکنید، ویزای شما صادر نخواهد شد.
 • متقاضی: 4045 دلار استرالیا؛
 • اعضای خانواده ۱۸ سال یا بالاتر: ۱۸۷۵ دلار استرالیا به ازای هر فرد؛
 • اعضای خانواده کمتر از ۱۸ سال: ۹۴۰ دلار استرالیا به ازای هر فرد.
[mk_icon_box icon=”mk-icon-folder-o” title=”لاج پرونده” icon_size=”large” icon_color=”#091575″ icon_circle_color=”” icon_circle_border_color=”#cecece” title_color=”#686868″ txt_color=”#9e9e9e”]

کلیه‌ی امور پرونده ویزای اسپانسر کارفرما به صورت آنلاین انجام می‌شود. در مرحله درخواست ویزا، در صورت تایید دو مرحله قبل و بعد از تطابق بیشتر سطح تخصص فرد متقاضی و همچنین پیش‌نیازهای دیگر مانند بیمه سلامت خصوصی و … متقاضی می‌تواند ویزای خود را دریافت نماید.

[/mk_icon_box]

[mk_icon_box icon=”mk-moon-user-6″ title=”معرفی کارمند” icon_size=”large” icon_color=”#000159″ icon_circle_color=”” icon_circle_border_color=”#969696″ title_color=”#666666″ txt_color=”#9b9b9b”]در این مرحله اسپانسر باید اثبات کند که در مرحله اول به شغل پیشنهادی جهت فرد متقاضی نیاز دارد و اگر این شغل در سطح مهارتی سه یا چهار استرالیا باشد، باید اثبات نماید که فعالیت کافی در جهت استخدام نیروی کار استرالیایی را انجام داده است. همچنین میزان تحصیلات و مهارت فرد متقاضی باید با شغل معرفی شده برای ایشان همخوانی و تطابق داشته باشد[/mk_icon_box]
[mk_icon_box icon=”mk-icon-check-square-o” title=”تایید کارفرما” icon_size=”large” icon_color=”#040342″ icon_circle_color=”#ffffff” icon_circle_border_color=”#9b9b9b” title_color=”#6b6b6b” txt_color=”#999999″]

در این مرحله باید مدارکی دال بر فعال بودن اسپانسر به عنوان یک شرکت یا تجارت در داخل خاک استرالیا و یا خارج آن ارایه شود. همچنین در صورتیکه شرکت در داخل خاک استرالیا به ثبت رسیده باشد و بیش از یکسال از عمر آن بگذرد، باید ملاحظات انجام هزینه در مورد آموزش کارکنان استرالیایی را نیز به اثبات برساند.

[/mk_icon_box]

عضویت در کانال تلگرام

برای دریافت جدید‌ترین خبر‌های مهاجرتی،
ما را در کانال تلگرام دنبال کنید.

فرم رایگان ارزیابی ویزای کار استرالیا

برای کسب اطلاع در مورد شرایط خود برای

ویزای کار استرالیا فرم ارزیابی را تکمیل کنید.

[yasr_visitor_votes size=”small”]

رزرو مشاوره آنلاین