معرفی بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت
خانه / مهاجرت به استرالیا / بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت

بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت

مهاجرت به هر کشور یک تصمیم بزرگ است که می‌تواند زندگی شما را به طور کلی تغییر دهد از این رو بسیاری مدت‌ها به دنبال تحقیق در مورد انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت هستند و می‌بینیم برخی به بفکر مهاجرت به استرالیا هستند و برخی به فکر مهاجرت به کانادا یا آمریکا و کشورهای اروپایی اما موضوع مهمی که در اینجا وجود دارد این است که شما باید قبل از اقدام برای مهاجرت به صورت کامل در مورد کشور هدف خود تحقیق کنید چرا که انتخاب اشتباه علاوه بر از دست دادن زمان شما باعث از بین رفتم هزینه‌های مالی فراوان می‌شود.

ما در این سری مقالات قصد داریم کشورهای اصلی برای مهاجرت ایرانیان را برای شما معرفی کنیم که شامل استرالیا، کانادا، آلمان و آمریکا … می‌باشد تا به این صورت به شما در تصمیم گیری برای مهاجرت کمک کنیم. توجه کنید که برای مهاجرت به هیچ کشوری الزامی به داشتن وکیل ندارید اما وجود یک وکیل با تجربه و با دانش بالا می‌تواند مسیر را برای شما هموار سازد از این رو می‌توانید به لینک وکیل مهاجرت استرالیا مراجعه فرمایید تا با تیم سلکت ویزا و جناب دامون آرین بیشتر آشنا شوید.

 

نکته : مهاجرت در دنیای امروز کار راحت و ساده ای نیست هوشمندانه باید اقدام کرد.

 

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی هیمن حالا ثبت نام کن

 

اصلی‌ترین دلایل انتخاب یک کشور برای مهاجرت

شما در این مقاله با بیش از 10 کشور اصلی هدف برای مهاجرت ایرانیان آشنا می‌شوید که بدون شک بیش از 95% مهاجران ایرانی آنها را انتخاب می‌کنند به همین منظور در ابتدا سعی می‌کنیم چند دلیل اصلی برای انتخاب این کشورها را برای شما باز گو کنیم. اینکه شما چه کشوری را برای مهاجرت انتخاب کنید کاملا ارتباط با دلیل مهاجرت شما دارد، یعنی اگر فردی به دنبال سرمایه گذاری باشد مسلما مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را انتخاب می‌کند و در این بین به دنبال کشورهایی با شرایط اقتصادی مناسب می‌باشد.

برخی به دنبال تحصیل هستند که از این رو به دنبال کشوری با سطح علمی بالا می‌باشند و یا برخی به دنبال کار هستند و می‌روند به کشور با نرخ بیکاری کم و دلایل دیگر که سعی بر این داریم در ادامه که در مقالاتی به بررسی بهترین کشورها برای مهاجرت کاری و یا سرمایه گذاری … بپردازیم تا در آن بخش هم اطلاعات مناسبی را به شما ارائه کنیم از این رو شما با کشورهای مختلفی آشنا خواهید شد که در زمینه هایی بهترین هستند و می‌توانید اینگونه انتخاب مناسبی داشته باشید.

 

چرا مهاجرت به استرالیا

 

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا در رتبه اول قرار می‌گیرد و این را تقریبا اکثر وب سایت‌های بررسی آمار و ارقام به ما می‌گویند. با قرار دادن چند آیتم شرایط کار، تحصیل، سرمایه گذاری، آب و هوا و سطح زندگی می‌توانیم استرالیا را در رتبه اول لیست قرار دهیم هر چند بسیاری از وب سایت ها دلایل دیگری نیز برای رتبه بندی خود درنظر می‌گیرند که باز هم استرالیا را در بین سه کشور اصلی مشاهده خواهیم کرد و همین دلایل باعث شده است تا استرالیا جزء اصلی‌ترین کشورهای مهاجر پذیر قرار بگیرد. اما استرالیا را چرا باید در این لیست اولین دانست که ما به بیان آنها خواهیم پرداخت تا شما هم به این انتخاب ما حق بدهید.

چرا مهاجرت به استرالیا از طریق کار

استرالیا می‌توان در بسیار از موارد اولین دانست برای مثال اگر قصد دریافت ویزای کاری استرالیا دارید باید بگوییم که انتخاب بسیار مناسبی است چرا که استرالیا دارای پایین‌ترین نرخ بیکاری و بالاترین حقوق دستمزد در میان دیگر کشورهای جهان است.
با کمی تحقیق متوجه می‌شوید که نرخ بیکاری استرالیا در بدترین شرایط مانند شرایط ایجاد شده به دلیل کرونا که بسیاری از مشاغل تعطیل شده‌اند باز هم نرخ بیکاری این کشور کمتر از 7% می‌باشد در صورتی که بهترین کشورها شرایط نامناسبی داشته‌اند و از سویی میزان حقوق استرالیا را با کشورهایی همچون کانادا و اروپا مقایسه کنید متوجه می‌شویم که بسیار بالاتر است.
شاید همین دلایل باعث شده است که 60% مهاجران استرالیا از طریق ویزای کاری وارد این کشور شده‌اند و دولت استرالیا هم برا این کار ویزاهای زیادی را درنظر گرفته است که دارای اقامت دائم و موقت می‌باشد که حتی دولت استرالیا مسیر را به گونه‌ای طراحی کرده است تا شما در نهایت بعد از اقامت موقت بتوانید آن را به دائم تبدیل کنید.

چرا مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

باور این موضوع برای ما ایرانیان کمی سخت است که بگوییم شما با کشوری رو به رو هستید که بیش از 27 سال رشد اقتصادی مثبت را دارد و از این حیث رکوردار است و همین موضوع می‌تواند هر تاجر و کارآفرینی را وسوسه به سرمایه گذاری در استرالیا کند.
اما شما کمی در نقشه به موقعیت استرالیا دقت کنید متوجه می‌شوید که این کشور علاوه بر بازارهای میلیاردنفری چین، هندو آسیای شرقی شرایط مناسبی با کشورها قاره آمریکا نیز دارد و همچنین به دلیل سطح رفاه بالا و درآمد بالا این کور برای بیزینس‌های کوچک مانند راه اندازی کافه و رستوران نیز خوب است چون شما با مردمی رو به رو هستید که از هزینه کردن ترسی ندارند.
اگر شما هم تصمیم به سرمایه گذاری در چنین کشوری را دارید پیشنهاد می‌کنم در ابتدا مقاله‌ای تخصصی در زمینه انواع ویزای سرمایه گذاری استرالیا را مطالعه فرمایید تا دید روشن تری را بدست آورید.

چرا مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

استرالیا جایگاه مناسبی در زمینه شرایط تحصیل دارد هر چند که کشورهای آمریکا وکانادا در زمینه ویزاهای تحصیلی از استرالیا جلوتر هستند و دانشگاه های بهتری در این زمینه دارند ولی استرالیا هم از لحاظ علمی جایگاه خوبی را به خود اختصاص داده است و خود دولت استرالیا درآمد بالایی را از دانشجویان بین المللی بدست می‌آورد و این موضوع باعث شده است تا دولت مردان این کشور حساب ویژه‌ای برای این ویزا باز کنند و هرساله بسیاری از متقاضیان از این طریق وارد استرالیا شوند. استرالیا دارای یک سیستم آموزشی مدرن و پیشرفته با دانشگاه‌های با کیفیت است.
البته باید به این نکته نیز دقت کرد که هزینه تحصیل در استرالیا نسبت به برخی از کشورها بالاتر می‌باشد هرچند که این موضوع مانع بسیاری از متقاضیان نمی‌شود و انتخاب اول خود را برای تحصیل استرالیا می‌دانند و برای آن هم دلایل بسیاری دارند از این رو پیشنهاد می‌کنم به صفحه ویزای تحصیلی استرالیا مراجعه فرمایید.

 

چرا مهاجرت به کانادا

 

مهاجرت به کانادا

در میان ایرانیان استرالیا و کانادا همیشه در رقابت بوده‌اند و هنوز هم نمی‌شود با قطعیت گفت که کدام کشور محبوب مهاجران ایرانی است هرچند که در سال‌های گذشته کمی کفه ترازو به نفع کانادا بوده است. اصلی‌ترین نقطه ضعف کانادا نسبت به استرالیا آب وهوای بشدت سرد آن می‌باشد.
شاید آب و هوا در رتبه بندی تاثیر کمتری داشته باشد ولی در گزینه‌ای مانند کانادا این چنین نیست چرا که شما با یک آب و هوای قطبی رو به رو هستید و دمای -20 درجه در زمستان‌های کانادا بسیار عادی می‌باشد و این موضوع برای یک ایرانی که از یک کشور گرم و خشک می‌خواهد وارد کانادا شود بسیار آزار دهنده می‌باشد. اما کانادا در طی سال های اخیر در لیست 10 کشور برتر برای مهاجرت ایرانیان قرار گرفته است.
چرا که این کشور به شدت مهاجرپذیر می‌باشد و قوانین این کشور شرایط بسیار مناسبی را برای اخذ اقامت دائم وضع نموده است. اما مهاجران ایرانی چه مسیرهایی را برای مهاجرت به کانادا را انتخاب می‌کنند؟ از جمله راه‌های اصلی برای مهاجرت به کانادا را می‌توان به مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق تولد، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق کار و مهاجرت از طریق تحصیل اشاره کرد که روش کاری و تحصیلی اصلی‌ترین آن است.
در مقاله ای به بررسی دو کشور کانادا و استرالیا پرداخته‌ایم و در آن به سوال مهاجرت به استرالیا یا کانادا پاسخ داده‌ایم که پیشنهاد می‌کنیم آن را مطالعه کنید.

چرا مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

در سال‌های اخیر اصلی‌ترین انتخاب برای تحصیل در خارج از کشور، کانادا می‌باشد و این موضوع بدون شک دلایل بسیاری دارد مانند
 • بالا بودن سطح کیفیت آموزشی در سراسر جهان
 • آموزش مقرون به صرفه
 • جامعه چند فرهنگی
 • جوامع سالم و امن
 • آموزش زبان جهانی
 • شیوه زندگی هیجان انگیز  در دانشگاه
 • فرصت‌های فراوان جهت تحقیق و نوآوری
 • سرزمین فرصت های طلایی
 • امکان اخذ اقامت دائم کانادا

چرا مهاجرت به کانادا از طریق کار

همه ما می‌دانیم یکی از اصلی‌ترین راه‌های ورود به هر کشوری ویزای کار می‌باشد که کانادا نیز در این مسیر موفق عمل کرده است و توانسته است افراد ماهر و متخصص زیادی را جذب این کشور کند. با توجه به اینکه کشور کانادا به عنوان یک کشور پیشرفته شناخته شده که فرصت‌های شغلی ویژه‌ای دارد و در حال حاضر در میان کشورهای توسعه یافته جزء بزرگ‌ترین و پررونق‌ترین کشورهاست و رشد اقتصادی قابل توجهی را تجربه می‌کند، مورد توجه بسیاری از افراد جویای کار و مشاغل پردرآمد قرار گرفته است.

اخذ ویزای کار کانادا، از طریق گرفتن یک پیشنهاد کاری از یکی از کارفرمایان کانادایی میسر می‌­شود. بعد از گرفتن پیشنهاد کار، فرد متقاضی باید پروسه گرفتن اجازه کار در کانادا یا work permit را طی کند. براساس آمارها هر ساله حدود 300هزار نفر با ویزای کار موقت وارد کانادا می‌شوند. به طور کلی پروسه اخذ ویزای کانادا به صورت زیر می‌باشد

 • متقاضی ویزای کار کانادا باید از یکی از کارفرمایان کانادا که آماده ی اسپانسر کردن او شده است، پیشنهاد کار (job offer) دریافت کند.
 • در صورت نیاز کارفرما باید گزارش ارزیابی تأثیرات بازار کارLMIA را از وزارت کار درخواست کند. هر چند مشاغلی وجود دارد که نیازمند اخذ LMIA نیستند.
 • تمدید پیشنهاد کاری توسط کارفرما
 • ارائه درخواست برای ویزای کار
 • صدور ویزای کار

اگر شما هم به متقاضیانی پیوستید که با ویزای کار کانادا هستید باید بگوییم که، کانادا به علت شرایط ایده‌آلی که برای شهروندانش فراهم کرده است، دارای وضعیت مساعدی برای کار است. به همین دلیل بسیاری از متقاضیان متخصص و غیرمتخصص قصد دارند با کسب ویزای کار در این کشور حضور پیدا کنند.

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی هیمن حالا ثبت نام کن

 

چرا مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

باید پذیرفت که یکی از کشورهای مهم دنیا برای سرمایه گذاری کانادا می‌باشد البته باید کمی صادق باشیم با شما و آن هم این است که اکثر متقاضیان ویزای سرمایه گذاری کانادا برای کسب اقامت این کشور می‌باشد و سرمایه گذاری در آن به همین سادگی ها هم نمی‌باشد.

از این رو یکی از راه‌های دریافت اقامت کانادا، همین روش سرمایه گذاری و کارآفرینی برای تجار و مدیران ارشد دارای سرمایه به میزان حداقل 350 هزار دلار کانادا است. این مسیر مزایایی دارد مانند تحصیل رایگان برای فرزندان، وجود ایرانیان زیاد در این کشور، امنیت بالا و …

 

چرا مهاجرت به آلمان

 

مهاجرت به آلمان

خوب حالا نوبت به آلمان میرسد اصلی‌ترین کشور مهاجرپذیر در اروپا و شاید براساس برخی آمارها دومین کشور مهاجرپذیر دنیا باشد اما اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید باید بگویم این کشور در میان مهاجران ایرانی در جایگاه سوم قرار دارد و بسیاری دلیل آن را شرایط سخت ویزای کاری آن و بخصوص زبان آن می‌دانند و شما باید برای ورود به این کشور و کسب یک شغل مناسب زبان آلمانی را بیاموزید و این موضوع کمی دشوار می‌باشد.

البته باید بگوییم کشور آلمان درسالهای اخیر مقصد اصلی پناهندگان شده است و این موضوع باعث شده است تا میزان خدمات رسانی دولت آلمان به مهاجران، حتی آنهایی که به صورت قانونی وارد این کشور شده‌اند کمتر شود. اما از چه روش هایی مهاجرت به استرالیا امکان پذیر است؟

این سوال بسیاری از دوستان مهاجر است که در ابتدای مسیر هستند، باید بگوییم مسیر‌های زیادی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد ولی براساس تحقیقات به این نتیجه رسیده‌ایم که بیشتر مهاجران ایرانی از طریق ویزای تحصیلی به این کشور مهاجرت می‌کنند چرا که تحصیل در آلمان رایگان می‌باشد و بعد از آن ویزای کاری آلمان بیشترین درخواست را برای مهاجرت به آلمان را دارد.

بر همین اساس همه علاقه دارند از طریق کار و تحصیل اقامت آلمان را دریافت کنند که هم هزینه‌هایشان بسیار پایین خواهد آمد و هم شانس استخدام شدن در این کشور بالاست. البته راه‌های اخذ اقامت آلمان به موارد مذکور محدود نمی‌شود اما در سال‌های گذشته این دو روش بسیار محبوب بوده‌اند. اگر بین مهاجرت به استرالیا یا آلمان تردید دارید توصیه می‌کنیم مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید تا اطلاعات مفیدی را کسب کنید.

 

چرا مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه

کشور ترکیه را همه به عنوان یک مقصد توریستی می‌شناسند ولی در ایران موضوع کمی متفاوت است و این موضوع به دلیل همسایگی ایران با ترکیه می‌باشد و بسیاری ترجیه می‌دهند به این کشور مهاجرت کنند و از ترکیه به دیگر کشورها بروند. این بخش کوتاه را اختصاص داده‌ایم برای مهاجرت به ترکیه و در نتیجه اخذ اقامت ترکیه اختصاص داده‌ایم تا یک دید مناسب برای مهاجرت به ترکیه بدست آورید.

ما در این بخش منظور از اقامت ترکیه همان شهروندی ترکیه است و شما برای اینکه بخواهید بیشتر از 90 روز در ترکیه بمانید نیاز به اخذ اقامت و در نتیجه اگر بخواهید شروند ترکیه شوید باید مسیری مانند خرید ملک به ارزش 250 هزار دلار و یا سرمایه گذاری 500هزار دلاری انجام دهید یا اینکه با یک تبعه و شهروند ترکیه ازداوج کنید و یا ویزای کار ترکیه که با 5 سال کار در این کشور می‌توانید برای شهروندی این کشور اقدام کنید.

اما برخی ازدوستان اقامت کوتاه مدت توریستی را انتخاب می‌کنند که یک سال می‌باشد و قابل تمدید هم نیست و ما هم آن را توصیه نمی‌کنیم. برخی از متقضیان نیز اقامت‌هایی مانند را مانند اجاره ملک و یا تحصیلی را انتخاب می‌کنند که کوتاه مدت است و از نظر ما مسیر مناسبی نیست. ولی براساس تحقیقات ما چند نوع اقامت برای ترکیه وجود دارد که به دائم و شهرندی ترکیه ختم می‌شود مانند خرید ملک در این کشور به ارزش 250 هزار دلار که به نوعی سرمایه گذاری محسوب می‌شود.

ثبت شرکت در این کشور که حداقل باید 5 نفر شهروند ترکیه‌ای را هم استخدام کنید و در نهایت بعد از 5 سال فعالیت اجازه اقدام برای شهروندی این کشور را دارید. و در نهایت ازدواج با یک شهروند ترکیه‌ای و یا اقامت ازطریق کار می‌توانید برای شهروندی این کشور اقدام کنید.

[irp posts=”21760″ ]

مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزلند در رتبه بعدی ما قرار دارد که در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری از مهاجران ایرانی که به دنبال آرامش هستند قرار گرفته است. این کشور جزیره‌ای در کنار استرالیا قرار گرفته است و شباهت‌های بسیاری با استرالیا دارد ولی متقاضیان مهاجرت معمولا استرالیا را به جای نیوزلند انتخاب می‌کنند چرا که مهاجرت کاری به استرالیا کمی ساده‌تر و میزان کار هم بیشتر است.

شما با کسب پاسپورت نیوزلند به یکی از معتبرترین پاسپورت‌ها دنیا دست پیدا خواهید کرد این کشور هم مانند استرالیا شدیدا به دنبال نیروی کار ماهر و متخصص است و برنامه ریزی منظمی دارد تا سالانه تعداد مشخصی نیروی کار خارجی وارد کشور کند تا از این طریق چرخ اقتصادی و صنعتی کشور را بچرخاند.

اصلی‌ترین راه مهاجرت به نیوزلند از طریق ویزای کاری می‌باشد که در آن شما باید امتیاز لازم آن را کسب کنید تا شرایط دریافت اقامت نیوزلند را پیدا کنید این امتیازهای براساس سن و سطح زبان شما به همراه مدارک تحصیلی و سوابق کاری شما می‌باشد و دیگر موارد که باید بگوییم خودتان را برای کسب حداقل 120 امتیاز آماده باید کنید و همچنین داشتن حداقل نمره آیلتس 6/5 برای این کشور الزامی می‌باشد.

در مقاله‌ای به طور کامل به موضوع مهاجرت به استرالیا یا نیوزلند پرداخته‌ایم و در آن در مورد میزان حقوق و هزینه‌های دو کشور پرداخته‌ایم که پیشنهاد می‌کنم آن را مطالعه کنید.

 

 

چرا مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان

اگر به دنبال مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان پیشرفته و با پیشنهاد‌های کاری بالا، تحصیل یا زندگی هستید، انگلستان می‌توانید یکی از بهترین کشور برای مهاجرتتان باشد. این کشور پیشینه تاریخی طولانی دارد و بهترین شرکت‌ها و دانشگاه‌ها را در قلب خودش جا داده. البته مهاجرپذیر بودن انگلستان هم می‌تواند دلیل خوبی برای مهاجرت به این کشور باشد.

کشور انگلستان یک مرکز پیشرو در زمینه‌ی آموزش عالی است. این کشور، تعدادی از بهترین کالج‌ها و دانشگاه‌های جهان را در خود جای داده است. و در صورتی که شما از این کشور مدرک تحصیلی دریافت کنید باید بدانید که یکی از با اعتبار ترین مدارک را دریافت کرده‌اید. دو دانشگاه برتر در جهان به نام‌های آکسفورد و کمبریج در این کشور قرار دارد. می‌توان گفت که دو روش، ویزای تحصیلی و کاری اصلی‌ترین مسیرهای ورود به این کشور است که هر کدام شرایط خاص خود را دارد.

مهاجرت به حوزه اسکاندیناوی

پنج کشور زیبا و ثروتمند اروپا یعنی (سوئد، دانمارک، نروژ، فنلاند و ایسلند) همیشه متقاضیان خود را برای مهاجرت داشته‌اند. این پنج کشور دلایل متعددی دارند تا متقاضیان را ترغیب به مهاجرت به حوزه اسکاندیناوی کنند.

دلایلی چون سیستم بانک داری بسیار مدرن سالم و پیشرفته، آب و هوا و طبیعت خاص و زیبا، سطح درآمد مناسب در کنار زندگی باسطح بالا، نرخ بیکاری پایین، وجود مدارک و دانشگاه‌های عالی و موارد دیگر، در واقع در یک کلام می‌توان گفت که سطح کیفیت زندگی در کشورهای حوزه اسکاندیناوی به مراتب بسیار بالاتر از سطح اروپایی است.

همین امر نیز مهاجرت به این کشورها را برای مهاجران جذاب می‌سازد. هر یک از کشورهای حوزه اسکاندیناوی دارای شرایط مجزا برای مهاجرت می‌باشند برای مثال بسیاری مهاجرت به نروژ از طریق تحصیل را دنبال می‌کنند چرا که تحصیل در این کشور همانند آلمان رایگان می‌باشد ولی آب و هوای بسیار سردی دارد و یا مهاجرت به سوئد 8 میلیونی که 17% آن را مهاجران تشکیل می‌دهند و روش‌های زیادی را برای مهاجران در نظرب دارد ولی ایرانیان بیشتر تحصیلی آن را انتخاب می‌کند.

 

مهاجرت به عمان، امارات، کویت

سه کشور عمان، کویت و امارات در خاورمیانه از محبوبیت بالایی در میان مهاجران ایرانی برخوردار هستند. از ویژگی‌های این سه کشور می‌توان به نزدیکی با ایران اشاره کرد و بالا بود ارزش پول آنها است معمولا ایرانیان فقط برای کار به این سه کشور مهاجرت می‌کنند البته برخی از متقاضیان هم ویزاهای سرمایه گذاری این کشورها را انتخاب می‌کنند از لحاظ سطح علمی و دانشگاه‌های موجود در آنها و یا آب و هوا در سطحی نیستند که مهاجران ترغیب برای مهاجرت کنند.

اقتصاد هر سه کشور بر پایه نفت می‌باشد هرچند که صنعت توریست در این کشورها هم جایگاه مناسبی را دارند. اما توجه به چند نکته در مورد این کشورها خالی از لطف نمی باشد.

مهاجرانی که به صورت استخدامی و کاری در عمان قصد اقامت گرفتن داشته باشند باید توسط یک کارفرما پشتیبانی شوند، که این امر مهاجران را به کار فرمایان متصل می‌کند. به صورت پیش فرض اولین ویزا و اقامت کارگران و کارمندانی که در عمان استخدام می‌شوند، ده ساله است.

اگر شخص شرکت را بدون توافق و دریافت نامه گواهی عدم ممانعت کارفرما، ترک کنند ویزای کار آن‌ها باطل خواهد شد و باید برای مجوز اقامت جدید اقدام نمایند. در صورت عدم توافق با کارفرما، معمولا تا دو سال از خاک عمان اخراج خواهند شد. هزینه زندگی در عمان بسیار بالا است و همچنین مدارس در این کشور ها رایگان نمی‌باشد.

در امارات نیز هزینه زندگی بالا می‌باشد بیشتر خدمات عمومی برای شهروندان می‌باشد و زن ها و مردها حقوق برابری ندارند و سیستم قضایی ضعیف این کشور هم بسیار به چشم می خورد و نمی‌شود از طریق ازدواج تابعیت و اقامت گرفت.

در کویت نیز آب و هوا شرای طمناسبی ندارد و در نتیجه کشاورزی و دامداری رونق زیادی ندارد. شما برای زندگی در کویت باید آمادگی هزینه‌های بالای آن را داشته باشید و همچنین دریافت اقامت کمی سخت است.

مهاجرت به آمریکا

در سال‌های گذشته شاید مهاجرت به آمریکا حرف اول را میزد و در حال حاضر هم بیشترین جذب مهاجر را در دنیا دارد ولی به دلیل ایجاد شرایط سخت گیرانه برای ایرانیان توسط این کشور میزان مهاجرت به شدت کاهش یافته است و تقریبا اکثر متقاضیان نیز به صورت تحصیلی وارد این کشور می‌شوند.

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی هیمن حالا ثبت نام کن

مطالب مرتبط

1402/03/08

حداقل حقوق در استرالیا؛ عوامل تاثیر گذار بر آن

بسیاری از افراد قصد دارند برای رسیدن به زندگی بهتر از طریق مسیرهای مختلف به کشورهای خارجی مهاجرت کنند. یکی از مقاصدی که وضعیت بسیار مناسبی از تمامی...

ادامه مطلب

1402/02/08

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا از آن دسته از تخصص‌هایی به حساب می‌آید که بسیار راحت‌تر از رشته مهندسی مانند مکانیک، معماری و امثال آنها است. شاید از...

ادامه مطلب

1402/02/08

بیمه عمر در استرالیا

زمانی که قصد ادامه زندگی در کشوری جدید را دارید، بدون شک می‌دانید که میان برخی از مفاهیم و امور کلی در ایران و مقصد مدنظرتان تفاوت‌هایی وجود...

ادامه مطلب

نظرات 2

نظر دهید

2 دیدگاه دربارهٔ «بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

رزرو مشاوره آنلاین