با سلام خدمت جناب آقای آرین و متقاضیان مهاجرت

من، نسترن حسینعلی ایزد فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر با گرایش هوش مصنوعی هستم. بیش از 10 سال است که در زمینه تولید سیستم های نرم افزاری تحت وب مشغول به فعالیت می باشم.

یادگیری زبان انگلیسی برای من از دوران مدرسه شروع شد و پس از وقفه ای طولانی بعد از فراغت از تحصیل دانشگاه مجددا” دوره های مکالمه زبان را در موسسه سفیر تا مرحله پیشرفته دنبال کردم.

NASTARAN HOSSEINALI IZAD

پس از تصمیم مهاجرت به استرالیا با آزمون PTE Academic آشنا شدم و یادگیری آزمون PTE را پس از شرکت در همایش آموزشی آزمون زبان انگلیسی PTE ACADEMIC شروع کردم. از آنجاییکه آزمون پی تی ای اولین آزمون زبان انگلیسی من محسوب می شود و قبل از اون در هیچ امتحان جنرال یا آکادمیک شرکت نکرده بودم، در هر مرحله با چالشهای بسیاری روبرو شدم.

برای آزمون PTE هیچ کلاس و معلمی نداشتم و صرفا با بهره گرفتن از مطالب گروه PTE، تمرین و رفع اشکال، و استفاده از تجربیات موفق دوستان در جهت کسب مهارت و آموختن تکنیک های این آزمون تلاش کرده ام.

از ابتدای آزمون های آزمایشی توانسته ام نمرات بسیار قابل قبولی در بخش اسپیکینگ بدست آوردم، به نحوی که به اجرای صحیح تکنیک های اسپیکینگ خود مطمئن تر شدم. با توجه به آنکه در رشته هوش مصنوعی نیز تحصیل کرده ام، تا حدی با نحوه عملکرد سیستم های تشخیص گفتار نیز درگیر بوده ام. دوستان زیادی را در این زمینه برای بخش اسپیکینگ هدایت کرده ام تا بتوانند کنترل لازم بر روی گفتار خود در حین آزمون PTE داشته باشند و با آموزش اجرای صحیح تکنیک های بخش اسپیکینگ نتیجه دلخواهشان را بدست آورند.

همچنین با توجه به نتایج موفقی که در بخش های مختلف بخصوص اسپیکینگ و رایتینگ داشته ام و به تکنیکهای ثابت شده ای در این بخشها رسیده ام، در حال حاضر مشغول تدریس و انتقال تجاربم به دیگر دوستان می باشم.

ایمیل: nastaran_i@yahoo.com

با احترام

نسترن ایزد