خانه / TRA
[rev_slider alias=”TRA1″]

چرا مهاجرت با مدرک فنی حرفه گزینه مناسبی است؟

در سال های اخیر به دلیل افزایش امیتاز در مشاغل مهندسی و پزشکی باعث شده است تا بسیاری از مهندسان هم به سمت مدارک فنی حرفه ای تغییر مسیر دهند چرا که مهاجرت از طریق مدرک فنی حرفه ای شرایط بسیار مناسب تری دارد. اما باید به این نکته توجه کنید که شما برای این کار نیاز به یک تیک تخصصی در این زمینه دارید تا شما را در ادامه مسیر یاری کند چرا که راحتی این مسیر باعث شده است تا افراد بسیاری آن را انتخاب کنند و از این رو پروسه مهاجرت از طریق مدرک فنی حرفه ای تخصصی شود و متقاضیان باید دارای اطلاعات کاملی در زمینه دریافت اسسمنت مثبت از سازمان ارزیاب خود باشند زیرا سازمان ارزیاب مدارک TRA استرالیا بیسار سختگیر می باشد و کوچکترین اشتباه می تواند باعث ریجکت شدن شما و از دست دادن هزینه های شما شود.

معرفی سازمان مهاجرتی سلکت ویزا

سازمان مهاجرتی سلکت ویزا بزرگترین سازمان مهاجرتی در ایران که به صورت کاملا تخصصی در زمینه اخذ ویزاهای کاری استرالیا فعالیت دارد و می توان گفت از این حیث حرف اول را در میان دیگر دفاتر مهاجرتی میزند هرچند که می توان به آمارهای منتشر شده توسط اداره مهاجرت استرالیا در این زمینه  استناد کرد. جایی که تقریبا نیمی از متقاضیانی که از ایران به استرالیا مهاجرت می کنند از طریق سازمان مهاجرتی سلکت ویزا اقدام می کنند و ما در سلکت ویزا کسب این افتخار را مدیون دقت و نظم 12 دپارتمان تخصصی با شرح وظایف متفاوت ولی همسو، میدانیم. این ساختار به ما کمک می کند که همراه با بالا رفتن تعداد متقاضیان و مشتریان خود به سادگی بتوانیم تعداد همکاران خود را افزایش داده و کیفیت خدمات خود را یکسان نگه داریم. همچنین این ساختار سازمانی علاوه بر اینکه چابکی سازمان را تضمین می کند، مدیریت و مشتریان را مطمئن میسازد که هر بخش از پرونده های مشتریان ما به صورت کاملا تخصصی توسط یک تیم زبده به انجام می رسد.

معرفی دپارتمان تخصصی اخذ ویزای کاری از طریق مدرک فنی حرفه ای

همان طور که در ابتدا عنوان کردیم اخذ ویزای کاری از طریق مدرک فنی حرفه ای در سال های اخیر رشد چشم گیری داشته است و این موضوع باعث شده است تا شما متقاضی عزیز که در فکر مهاجرت از طریق مدرک فنی حرفه ای هستید شرایط سخت تری را داشته باشید به همین خاطر اکثر متقاضیان به دنبال همکاری با دفاتری هستند که تجربه موفق در این زمینه داشته باشند اما در سازمان مهاجرتی سلکت ویزا سیستم کاری با تمامی دفاتر دیگر فرق های بسیاری دارد به نوعی که ما در اینجا از یک دپارتمان مجزا در زمینه اخذ ویزاهای کاری از طریق مدرک فنی حرفه ای را داریم طوری که شما مستقیما با متخصصان سازمان ارزیابی مدارک TRA ارتباط خواهید گرفت تا پرونده مهاجرتی شما با کمترین ریسک انجام شود و شما کاملا با اطمینان خاطر مسیر خود را پیش ببرید.

معرفی سازمان TRA استرالیا 

تمامی متقاضیان ویزاهای کاری استرالیا نیاز بر این دارند تا سابقه کاری و مدارک تحصیلی خود را مورد ارزیابی قرار دهند از این رو دولت استرالیا سازمان هایی را برای ارزیابی مدارک این افراد در نظر گرفته است و براساس مدارک تحصیلی و سوابق کاری یکی از این سازمان های ارزیابی را انتخاب می کنید و مدارک خود را برای آن سازمان ارسال و منتظر نتیجه باشید. در صورتی که شما قصد اقدام از طریق مدرک فنی حرفه ای را داشته باشید باید سراغ سازمان TRA استرالیا بروید. البته بسیاری از دوستان که دارای مدارک مهندسی هم هستند این مسیر را مناسب تر می دانند چرا که مسیر راحت تری است. پیشنهاد می کنیم به لینک مربوطه مراجعه کنید تا با سازمان TRA بیشتر آشنا شوید و اطلاعات کاملی را بدست آورید چرا که قرار است میسر مهاجرت شما از این سازمان عبور کند.

[mk_fancy_title size=”25″ font_weight=”bold” letter_spacing=”1″ font_family=”none” align=”center” animation=”right-to-left”]

آشنایی با مسیرهای مهاجرت از طریق مدرک فنی حرفه ای

[/mk_fancy_title]

ارزیابی مدرک رشته های فنی و حرفه ای توسط سازمان ارزیاب TRA استرالیا از روش OSAP

ارزیابی مدرک رشته های فنی و حرفه ای توسط سازمان ارزیاب TRA استرالیا از روش MSA

[mk_table]

کد انذکواسم انگلیسیاسم فارسی
[342111]Airconditioning and Refrigeration Mechanicتکنسین تهویه مطبوع
[331111]Bricklayer بنا – آجرچین
[394111]Cabinetmaker کابینت کار
[331212]Carpenter نجار
[341111] ​Electrician (General)برق کار عمومی
[334111]​Plumber (General)مهاجرت لوله کش به استرالیا
[322313] ​Welder (First Class) جوشکار

[/mk_table]

[mk_table]

کد انذکواسم انگلیسیاسم فارسی
[321111]​Automotive Electrician برق خودرو
[321212]​Diesel Motor Mechanic موتور مکانیک دیزل
[321211]Motor Mechanic (General) مکانیک خودرو
[324111] Panelbeater صافکار خودرو
[324311] Vehicle Painterنقاش خودرو

[/mk_table]

[mk_table]

کد انذکواسم انگلیسیاسم فارسی
[342313] ​Electronic Equipmentتعمیر کار قطعات الکترونیکی
[323211]Fitter (General) کمک مکانیک
[391111]Hairdresser آرایشگر

[/mk_table]

[mk_table]

کد انذکواسم انگلیسیاسم فارسی
[351111]Baker نانوا
[351311]​Chef سرآشپز
[351411]Cook آشپز
[351112]Pastrycookشیرینی پز

[/mk_table]

رزرو مشاوره آنلاین