شرایط ویژه اخذ اقامت استرالیا برای برنامه ریزی شهری

خبر ویژه برای دارندگان مدرک برنامه ریزی شهری و یا شهرسازی، شرایط مهاجرت شما به استرالیا فراهم شده است و شما می‌توانید با کمترین امتیاز ممکن اقامت دائم استرالیا را دریافت کنید. همین حالا از طریق فرم زیر برای خود یک مشاوره رایگان و تخصصی ثبت کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان اطلاعات خود را ثبت کنید

یکی از بهترین مسیرهای ورود به استرالیا مسیر کاری می‌باشد که شما اقامت مستقیم این کشور را دریافت می‌کنید و بعد از دریافت اقامت این کشور دیگر نیازی نیست در همان شغل و تخصص خود فعالیت کنید و همانند یک شهروند می‌توانید در شغل مورد نظر خود کار کنید اما برای ورود به استرالیا نیاز به مدرک تحصیلی معتبر و تخصص مناسب دارید تا امتیازات خود را افزایش دهید و شناس دریافت اقامت خود را افزایش دهید. در این میان برخی از رشته‌های شرایط بهتری نسبت به دیگر رشته ها دارند مانند رشته مدیریت برنامه ریزی شهری که اگر شما هم در این تخصص هستید باید بگوییم که شرایط ایده‌آلی را دارید و همین امروز می‌توانید برای اقامت استرالیا اقدام کنید.

متخصصان و نیروهای شاغل در رشته برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای، برنامه‌ها و سیاست هایی را برای استفاده کنترل شده از زمین‌های شهری و روستایی تدوین و اجرا می‌کنند و در مورد عوامل اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی مؤثر بر کاربری زمین مشاوره می‌دهند. این متخصصان در راستای انجام این موارد مشاوره ارائه می‌دهند و سیاست‌های مربوط به توسعه شهری و منطقه‌ای را توسعه می‌دهند. آنها تجزیه و تحلیل این فعالیت‌ها و با در نظر گرفتن اثرات اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی توسعه زمین، اقدام به برنامه ریزی می‌کنند. آنها همچنین پلن‌هایی را برای دولت‌ها و سازمان‌های مربوط به استفاده از زمین و توسعه آینده ارائه می‌دهند. محل کار متخصصان برنامه‌ریزی شهری معمولاً در ادارات دولتی محلی یا ایالتی و منطقه‌ای است و از این رو بازدید از سایت و سفر ممکن است برای آنها مورد نیاز باشد.

شرح وظایت متخصص برنامه ریزی شهری برای مهاجرت به استرالیا

 

  • گردآوری و تجزیه و تحلیل داده‌ها در مورد عوامل اقتصادی، حقوقی، سیاسی، فرهنگی، جمعیتی، جامعه شناختی، فیزیکی و محیطی موثر بر کاربری اراضی.
  • گفتگو با مقامات دولتی، جوامع، معماران، دانشمندان علوم اجتماعی، متخصصان حقوقی، و متخصصان برنامه ریزی، توسعه و محیط زیست
  • طراحی و پیشنهاد استفاده و توسعه زمین و ارائه طرح ها، برنامه‌ها و طرح های داستانی و گرافیکی به گروه ها و افراد
  • مشاوره به دولت‌ها و سازمان‌ها در زمینه برنامه ریزی شهری و منطقه‌ای و برنامه ریزی منابع
  • بررسی و ارزیابی گزارش‌های اثرات زیست محیطی
  • به روز ماندن در مورد تغییرات در قوانین ساختمان و منطقه بندی، مقررات و سایر موارد قانونی
  • ممکن است به عنوان میانجی در اختلافات بر سر طرح‌ها و طرح‌ها عمل کند
  • می‌تواند در جلسات عمومی صحبت کند و برای توضیح پیشنهادات برنامه ریزی در مقابل دولت حاضر شود

شرایط حقوق و دستمزد شغل برنامه رزی شهری در استرالیا

یکی از اصلی ترین مواردی که می‌تواند در مهاجرت به فرد تاثیر گذار باشد، مو1ضوع حقوق و درآمد آن رشته است. خوشبختانه آنهایی که قصد مهاجرت از طریق برنامه ریزی شهری را دارند باید بدانند که رشته آنها شرایط خوبی را از این حیث دارد

 

 
درآمد و ساعت کاری برنامه ریزان شهری و منطقه ای همه مشاغل
سهم افرادی که به صورت تمام وقت کار می‌کنند 90% 69%
میانگین ساعات کار تمام وقت در هفته 40 ساعت 44 ساعت
میانگین درآمد تمام وقت در هفته 2177 دلار 1593 دلار
میانگین درآمد ساعتی 58 دلار 41 دلار

 

شرایط مهاجرت رشته برنامه ریزی شهری

موضوع مهاجرت کاری در استرالیا از یک سیستم امتیاز بندی تبعیت می‌کند، به این شکل که شما براساس توانایی‌ها و پارامترهای مشخص شده مانند سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان، سابقه کاری و…. امتیازی را بدست آورید و هر چه این امتیاز بیشتر باشد شانس شما برای دریافت اقامت کاری در میان رقبا بیشتر خواهد شد. اما نکته جذاب رشته برنامه ریزی شهری این است که به دلیل تعدا پایین متقاضی در این تخصص، شما عملا رقیب کمی را دارید و با کمترین امتیاز می‌توانید اقامت استرالیا را دریافت کنید.

خبر ویژه برای دارندگان مدرک برنامه ریزی شهری و یا شهرسازی، شرایط مهاجرت شما به استرالیا فراهم شده است و شما می‌توایند با کمترین امتیاز ممکن اقامت دائم استرالیا را دریافت کنید. همین حالا از طریق فرم زیر برای خود یک مشاوره رایگان و تخصصی ثبت کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان اطلاعات خود را ثبت کنید
رزرو مشاوره آنلاین