خانه / Select PTE

آزمون PTE

آزمون PTE یک مسیر برای موفقعیت در کسب نمره بالا و در نتیجه امتیاز بالا

در سال های اخیر بسیاری از متقاضیان به این نتیجه رسیده اند که آزمون PTE مسیری بهتری برای کسب نمره مورد نظر می باشد. از این رو ما با بهره گیری از بهترین اساتید در اینجا هستیم تا شما را در مسیر موفقعیت قرار دهیم. اما در ابتدا لازم دیدیم تا کمی شما را با آزمون PTE بیشتر آشنا کنیم.

کانال Select PTE Channel

ارتباط با اساتید PTE

اینستاگرام Select PTE

اساتید Select PTE

یکی از اصلی ترین نکاتی را که باید در زمینه مطالعه آزمون PTE در نظر داشت انتخاب یک مشاور و راهنمایی مناسب است. متاسفانه در سال های اخیر با تقاضای بالا برای این آزمون شاهد این موضوع بوده ایم که هر روزه بر تعداد اساتید PTE افزوده شده است و این موضوع انتخاب را را برای شما سخت کرده است از این رو سازمان مهاجرتی سلکت ویزا براساس رسالت سازمانی خود و با ایجاد یک تیم بسیار قدرتمند از اساتید فعال در زمینه آموزش تکنیک های PTE و مفاهیم کلیدی آن گامی در جهت پیشرفت شما دوستان عزیز بردارد. برای آشنایی با اساتید Select PTE و رزومه این دوستان به لینک مشخصه شده مراجعه فرمایید.

APEUni

یکی از اصلی ترین نیاز های هر متقاضی برای آزمون PTE استفاده از یک بستر مناسب جهت انجام تمرینات منظم و همچنین دسترسی به سوالات پرتکرار می باشد از این رو برای برطرف کردن این نیاز متقاضیان سلکت ویزا با رایزنی های خود با بزرگترین و معتبرترین وب سایت آموزشی PTE جهان یعنی APEUni نمایندگی این وب سایت را در ایران دریافت کرده است تا شما دوستاران زبان انگلیسی بتوانید از خدمات VIP این وب سایت با 50% تخفیف بهرمند شوید. هرچند که حالت رایگان این وب سایت نیز می تواند برای شروع بسیار مفید باشد.

نظرات برخی از دوستان

رزرو مشاوره آنلاین