ویزای سرمایه گذاری
خانه / مهاجرت به استرالیا / تغییرات جدید در پروسه اسپانسری ویزاهای سرمایه گذاری و تجاری ویکتوریا

تغییرات جدید در پروسه اسپانسری ویزاهای سرمایه گذاری و تجاری ویکتوریا

از ابتدای سال ۲۰۱۲ تا ژانویه ۲۰۱۹ روند درخواست اسپانسری برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا 188 از ایالت ویکتوریا با مرکزیت ملبورن بر اساس ارسال مدارک و فرمهای مورد نیاز بود . در ۶ ماه گذشته و بر اساس تغییراتی که در این سیستم ایجاد شده بود ، تنها بر اساس دعوتنامه ارسالی از ایالت امکان اقدام را داشتیم . در ابتدا تنها برای متقاضیانی که امتیازات بیش از ۱۰۰ را داشتند دعوتنامه ارسال می شد و به مرور این کف به ۹۰ امتیاز تقلیل پیدا کرد .

یکی از جذاب ترین ویزاهای استرالیا ، ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک مربوطه مراجعه فرمایید. ویزای سرمایه گذاری استرالیا

در تماسهایی که با ایالت داشتیم و به مشتریان عزیز هم اعلام کرده بودیم دلیل این امر را پر شدن سهمیه ها اعلام کرده بودند و قول کم شدن این کف را تا ۸۰ امتیاز داده بودند.

در اطلاعیه ای که اخیرا در سایت ایالت ااعلام شده است، ذکر شده است که روال انتظار برای دعوتنامه از ۲۲ جولای حذف شده و از این به بعد متقاضیان می توانند مستقیما از طریق سایت این ایالت درخواست خود را ارائه نمایند.

البته تنها متقاضیانی که در سیستم امتیاز بندی ویزاهای سرمایه گذاری و کارآفرینی اداره مهاجرت استرالیا امتیازی بالاتر از ۸۰ امتیاز را دارند امکان اقدام را خواهند داشت.

سال 98 بهترین فرصت برای اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری و بدون انتقال سرمایه

از آنجا که اثبات تمکن مالی فرد متقاضی این ویزا نسبت به دو سال قبل از زمان اقدام خواهد بود ، لذا متقاضیان مهاجرت در سال 98 می بایست تمکن مالی خود را نسبت به سال های مالی 97 و 96 با با احتساب نرخ دلار دولتی استرالیا ( حدود 3 هزار تومان ) اثبات نماید.

با توجه به نوسانات نرخ ارز در سال 98 و احتمال بسیار زیاد افزایش نرخ ارز دولتی و تک نرخی شدن آن متقاضیانی که در سال 99 اقدام خواهند کرد می بایست از تمکن مالی بیشتری برخوردار باشند تا بتوانند شرایط اولیه اثبات تمکن مالی را محقق سازند. از این رو برای بسیاری از پرونده ها اقدام در سال 98 شانس بیشتری را به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

1402/03/08

حداقل حقوق در استرالیا؛ عوامل تاثیر گذار بر آن

بسیاری از افراد قصد دارند برای رسیدن به زندگی بهتر از طریق مسیرهای مختلف به کشورهای خارجی مهاجرت کنند. یکی از مقاصدی که وضعیت بسیار مناسبی از تمامی...

ادامه مطلب

1402/02/08

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا از آن دسته از تخصص‌هایی به حساب می‌آید که بسیار راحت‌تر از رشته مهندسی مانند مکانیک، معماری و امثال آنها است. شاید از...

ادامه مطلب

1402/02/08

بیمه عمر در استرالیا

زمانی که قصد ادامه زندگی در کشوری جدید را دارید، بدون شک می‌دانید که میان برخی از مفاهیم و امور کلی در ایران و مقصد مدنظرتان تفاوت‌هایی وجود...

ادامه مطلب

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

رزرو مشاوره آنلاین