نمونه رزومه برای استرالیا (0 تا 100 شروع کار در استرالیا)
خانه / زندگی در استرالیا / نمونه رزومه برای استرالیا (0 تا 100 شروع کار در استرالیا)

نمونه رزومه برای استرالیا (0 تا 100 شروع کار در استرالیا)

یکی از اصلی ترینن سوالاتی که متقاضیان ویزای کار استرالیا از ما می کنند این است که شرایط کار در استرالیا به چه صورتی می باشد؟ مسلما داشتن یک کار مناسب در استرالیا آرزوی هر مهاجری می باشد که استرالیا را برای مهاجرت انتخاب می کند از این رو اولین قدم برای پیدا کردن یک کار مناسب در استرالیا نگارش یک رزومه کاری برای استرالیا می باشد اما بسیاری از ما در مورد شرایط یک رزومه برای استرالیا سوال می کنند و نمونه رزومه کاری برای ویزای کار استرالیا را درخواست می کنند از این رو تصمیم گرفتیم تا مقاله ای را برای شما در زمینه نمونه رزومه برای استرالیا ارائه کنیم. این مقاله را به بررسی نمونه رزومه برای استرالیا اختصاص می دهیم و در آن یک نوع ساده از یک نمونه رزومه برای استرالیا را به شما نشان می دهیم. 

 

ساختار رزومه برای استرالیا جهت کار در استرالیا

ببینید نوشتن دستاورد یا achievement بخش مهمی وجود دارد که می توانید در جلسه مصاحبه در موردش صحبت کنید و تاثیر مثبتی دارد، هر چند تعداد که دستاورد داشته اید بنویسید، لزوما فقط کاهش هزینه و این چنین موارد نباشد، افزایش سرعت فرآیند، کاهش مشکلات و تعداد تماس از سمت مشتری و …
به طور کلی ساختار رزومه برای کار در استرالیا باید چنین ساختاری را داشته باشد.

صفحه اول

 • Personal info
 • Summary
 • Technical skills
 • Certificates
 • Qualification

صفحه دوم به بعد

 • (Work experience (responsibilities, achivements, projects
 • Education

در برخی از رشته های تحصیلی که شرایط تحصیل مهم می باشد، قسمت education به صفحه اول میرود

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی هیمن حالا ثبت نام کن

اطلاعات شخصی در رزومه استرالیایی

می توان گفت این بخش اصلی ترین قسمت رزومه شما می باشد در نتیجه توجه کنید در انجام آن اشتباهی را نکنید زیرا اینکار باعث می شود شانس شما برای دعوت شدن و انجام مصاحبه به شدت کاهش یابد. هدف از این بخش معرفی شما و برجسته کردن اهداف شما می باشد و در نهایت هدف از این بخش، این است که چرا باید این فرد رزومه شما را مطالعه و شما این حس را در این فرد ایجاد می کنید. اسم و فامیل و عنوان شغلی آدرس و شماره تلفن و آدرس پروفایل لینکدین شما باید به دقت وارد شود.

مهارت های شخصی شما در رزومه

 • شامل مهارت هایی از شما که برای آن شغل مورد نیاز و حیاتی می باشد.
 • دارای روحیه کار تیم، انعطاف پذیری، توانایی های حل مسئله، خلاق و دارای ارتباط خوب از جمله ویژگی ها و خصوصیاتی هستند که همه کارفرماها در جستجوی  آن هستند.
 • اگر شما در حال تغییر شغل هستید این مهارت های شما قابل انتقال خواهند بود و این موضوع را در رزومه بیان کنید.

 

درج سابقه کار و همچنین مدارک تحصیلی 

در این قسمت یک الگو را برای شما ارائه کرده ایم که به شما این اجازه را می دهد تا بیش از یک شغل را درج کنید.

 

عنوان شغلینام شرکتآدرس وب سایتمکانتاریخ ورودتاریخ خروج
      
عنوان شغلینام شرکتآدرس وب سایتمکانتاریخ ورودتاریخ خروج

 

دستاوردهای کلیدی خود را در رزومه وارد کنید

 • لیستی از دستاورد های کلیدی خود که در شغل و حرفه خود بدست آورده اید را وارد کنید.
 • سعی کنید شواهدی دال بر افزایش های درصدی و یا صورت های مالی را نشان دهید.
 • سعی کنید از عبارت های کلیشه ای که شما را از دیگران متمایز نمی کند اجتناب کنید.

نکته : همیشه رزومه خود را برای هر درخواست کاری ویرایش کنید.

 

مهارت‌های کلیدی کسب شده را در رزومه خود وارد کنید

 • شما باید نشان دهید از دانش مناسبی برای موفقیت سیستم برخوردار هستید.
 • در این قسمت نرم افزار هایی که در طول سوابق کاری خود آموخته اید را نام ببرید.
 • اگر مهارتی را که با کار شما مرتبط نیست را وارد لیست نکنید.

نکته :

 • سعی کنید از واژه ها کلماتی که برای کارفرمایان ناشناخته است استفاده نکنید.
 • همیشه یادتان باشد رزومه خود را به دو نفر برای بررسی نشان دهید.

 

سوابق تحصیلی در رزومه

نام دانشگاهمکانعنوان رشتهرتبهتاریخ ورودتاریخ خروج

 

 • در چند خط توضیح دهید که این رشته چگونه به کمک دانشی که شما کسب کرده اید چگونه به شما در حیطه کاری کمک خواهد کرد.
 • اگر شما از رشته تحصیلی خود تغییر جهت داده باشید و به یک حیطه کاری دیگری رفته باشید به طور خلاصه دلایل این کار خود را توضیح دهید.

 

ذکر علایق شخصی در رزومه

علایق شخصی شما می تواند به کارفرما کمک کند تا به درک بهتری از شما برسد و اینکه بداند چه چیزی می تواند به شما انگیزه بدهد. اینکه شما چه مهارت های شخصی دارید و چطور می توانید با تیم هماهنگ شوید.به مقاله 0 تا 100 شروع کار در استرالیا مراجعه کنید.

گروه رزومه و کار در استرالیا در تلگرام

در ابتدا باید تصمیم خود را بگیرید که آیا رفتن به استرالیا می تواند به شما کمکی کند یا نه؟ یعنی آیا برای شغل شما در استرالیا کار وجود دارد یا نه ، از این رو باید در وب سایت های Seek و یا Linkedin زمانی را صرف کنید تا ببینید که برای شغل شما آیا درخواستی است یا نه، و یا باید در مورد شرح شغلی رشته خود تحقیق کنید و ببینین که برای شغل شما چه توانایی هایی نیاز است و در آن بخش ها خود را قوی کنید و همچنین از آن ها در رزومه خود برای استرالیا استفاده کنید.

در یک مقاله به صورت کامل در مورد لینکدین برای شما صحبت کردیم و گفتیم که چقد این شبکه اجتماعی می تواند به شما در پیدا کردن کار کمک کند از این رو یک لینکدین قوی بسازید از این رو پیشنهاد می کنم ویس زیر را گوش کنید.

در مورد ساخت رزومه برای استرالیا برای بخش اول اطلاعات فردی شما می باشد که شما اسم و فامیل و عنوان شغلی و شماره تماس ، ایمیل و حتی آدرس لینکدین شما و همین موارد دیگر از عنوان جنسیت و سن و موارد دیگر پرهیز کنید. برای بخش summary بصورت خلاصه و در چند خط به معرفی خود بپردازید و از نوشتن یک متن طولانی بپرهیزید.

در بخش معرفی مهارت ها باید بسیار دقت کرد و سعی کنید تمامی مهارت های که میدانید و مناسب آن شغل است را بیاورید. قسمتی که مربوط به سرتیفیکیت های شما میباشد هم بخش مهمی است که پیشنهاد می کنم مدارک بین المللی را ذکر کنید. صفحه اول رزومه شما بسیار مهم می باشد و نباید آن را با نوشتن اطلاعات کم اهمیت تر پر کنید برای مثال بسیار از دوستان مدارک تحصیلی خود را در صفحه اول نمی آورند و بیشتر تخصص های خود را عنوان می کنند و توجه کنید عبارات کلیدی و مهم را در این صفحه استفاده کنید.

درمورد دستاوردهای خود بنویسید و پروژه هایی که انجام داده اید را بیان کنید تا به این صورت بتوانید یک سابقه کار خوب ایجاد کنید دوستان عزیز صفحه اول رزومه شما بریا کاریابی در استرالیا اگر جذاب نباشد کارفرما شاید به صفحه دوم شما مراجعه نکند. و در ضمن رزومه شما با فرمت word باشد بهتر است 

ما سعی بر این داریم تا این مقاله را که در زمینه رزومه کاری در استرالیا می باشد به صورت تخصصی آپدیت کنیم تا شما دوستان اطلاعات مناسبی را کسب کنید از این رو از کانال و گروه تلگرامی گروه رزومه و کار در استرالیا استفاده کرده ایم تا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما دوستان قرار دهیم با تشکر از مهندس مهدی زرکش

 

 

 

نمونه رزومه برای استرالیا جهت ارسال برای کارفرمایان استرالیا 

 

رزومه کاری برای استرالیا

رزومه کاری برای استرالیا

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی هیمن حالا ثبت نام کن

مطالب مرتبط

1402/03/08

حداقل حقوق در استرالیا؛ عوامل تاثیر گذار بر آن

بسیاری از افراد قصد دارند برای رسیدن به زندگی بهتر از طریق مسیرهای مختلف به کشورهای خارجی مهاجرت کنند. یکی از مقاصدی که وضعیت بسیار مناسبی از تمامی...

ادامه مطلب

1402/02/08

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا از آن دسته از تخصص‌هایی به حساب می‌آید که بسیار راحت‌تر از رشته مهندسی مانند مکانیک، معماری و امثال آنها است. شاید از...

ادامه مطلب

1402/02/08

بیمه عمر در استرالیا

زمانی که قصد ادامه زندگی در کشوری جدید را دارید، بدون شک می‌دانید که میان برخی از مفاهیم و امور کلی در ایران و مقصد مدنظرتان تفاوت‌هایی وجود...

ادامه مطلب

بدون نظر

نظر دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

رزرو مشاوره آنلاین