ویزای کار استرالیا بدون مدرک زبان
خانه / مهاجرت به استرالیا / ویزای کار استرالیا بدون مدرک زبان

ویزای کار استرالیا بدون مدرک زبان

همان طور که می دانید ویزای کار استرالیا یکی از انواع روش های ورود به استرالیا می باشد که طرفدارن زیادی نیز دارد. هرساله افراد بسیاری از سراسر دنیا از طریق ویزای کار استرالیا وارد این کشور می شوند. یکی از سوالات رایج در میان مهاجران این است که آیا اخذ ویزای کار استرالیا بدون مدرک زبان امکان پذیر می باشد؟ چرا که زبان انگلیسی همیشه برای مهاجران ایرانی و مهاجران دیگر کشورهایی که انگلیسی زبان نیستن همیشه یک سد بزرگ می باشد از این رو باید انتظار داشت که افراد بسیاری از ما سوالی در مورد اخذ ویزای کار استرالیا بدون مدرک زبان را داشته باشند. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما بازگو کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای کار استرالیا به لینک بعدی مراجعه کنید.

اقامت استرالیا از طریق ویزای کار یک ویزای امتیازی می باشد و همه شما می دانید که برای اخذ انواع ویزای اسکیل ورکر و یا همان کار مانند سابکلاس های 189، 190 و 491 شما نیاز به کسب امتیاز هستید و در رقابت با دیگر مهاجران نیاز به کسب امتیاز بالاتر دارند و یکی از روش های کسب امتیاز بالاتر این است که شما نمره زبان بالا کسب کنید. در ویزاهای اسکیل ورکر استرالیا شما نیاز دارید تا نمره زبان ارائه کنید.

 

نکته : شما برای اخذ ویزای کار استرالیا نیاز به نمره زبان انگلیسی دارید. در سال های اخیر زبان انگلیسی سد بزرگی برای متقاضیان مهاجرت شده است و این موضوع باعث شده است تا برخی به دنبال سود جویی در این زمینه باشند و با اصطلاحاتی مانند ویزای کار استرالیا بدون مدرک زبان سعی بر این دارند تا از عدم آگاهی برخی از مهاجران استفاده کنند.

 

حداقل نمره زبان برای ویزای کاری استرالیا

 

حداقل نمره زبان برای ویزای کار استرالیا

همان گونه که اعلام کردیم شما باید برای ویزای کار استرالیا مدرک زبان داشته باشید و اداره مهاجرت سه سطح را در نظر گرفته است که عبارت است از آیلتس 6 ، آیلتس 7 و آیلتس 8 که باید توضیحاتی در این زمینه به شما بدهیم. در ابتدا باید بگوییم که اکثر متقاضیان مهاجرت به استرالیا آزمون PTE را به آزمون آیلتس ترجیح می دهند که در آزمون PTE این سه سطح برابر است با PTE50 ، PTE65 ، PTE79 هرچند در این زمینه به طور مفصل در مقاله ای با عنوان زبان انگلیسی برای مهاجرت به استرالیا توضیح داده ایم و انواع آزمون زبان انگلیسی مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا را نام برده ایم. شما برای اخذ ویزای کار نیاز دارید تا حداقل یک نمره زبان آیلتس 6 و یا معادل آن در دیگر آزمون های مورد تایید اداره مهاجرت را کسب کنید هر چندکه متاسفانه ای نمره امتیازی را به شما نمی دهد و فقط یک شرط می باشد.

برخی از رشته های محدود بخصوص در زمینه رشته های فنی و حرفه ای که با سازمان TRA استرالیا در ارتباط هستند می توانند با نمره زبان کف یعنی آیلتس 6 امیدوار به اخذ ویزای کار استرالیا باشند. در سال های اخیر بسیاری از متقاضیان با امتیازات بالایی که ادعا می کنند شما عملا نمی توانید با آیلتس 6 امیدوار به اخذ ویزای کار استرالیا باشید.

 

آیا راه جایگزینی برای عدم ارائه نمره زبان انگلیسی وجود دارد؟

در ابتدا باید بگویم خیر!

این سوال را باید به این صورت پاسخ دهیم که بسیاری از افراد می گویند که دوستان ما با امتیاز 65 توانسته اند ویزای اسکیل ورکر استرالیا را دریافت کنند و ما این امتیاز را از طریق موارد همچون مدرک تحصیلی ، سابقه کاری ، سن و… کسب کرده ایم چه نیازی است به کسب نمره زبان ؟ پاسخ ما به شما در دو بخش است اول اینکه در حال حاضر کد شغلی های بسیار محدودی وجود دارند که بشود با 65 امتیاز ویزای کاری استرالیا را دریافت کنند و همچنین در ابتدا عنوان کرده ایم که داشتن نمره حداقلی آیلتس 6 و یا معادل آن در دیگر آزمون ها مورد تایید اداره مهاجرت یک شرط می باشد و شما باید این نمره حداقلی را داشته باشید.

 

نکته : همان گونه که اشاره کردیم رشته های بسیار محدودی وجود دارند که این امکان در آنها وجود داشته باشد که شما با امتیاز 65 ویزای کار دریافت کنید از این رو ما به شما توصیه می کنیم در همه حال به دنبال کسب نمره زبان بالا باشید تا علاوه برا افزایش امتیاز شانس خود را برای کسب ویزا افزایش دهید.

 

مدرک زبان برای مهاجرت به استرالیا جایگزینی دارد؟

 

مدرک زبان برای مهاجرت به استرالیا جایگزینی دارد؟

شما می توانید به مقاله زبان انگلیسی برای مهاجرت به استرالیا مراجعه کنید تا اطلاعات دقیقی از این آزمون ها کسب کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان ویزاهای تخصصی هیمن حالا ثبت نام کن

مطالب مرتبط

1402/03/08

حداقل حقوق در استرالیا؛ عوامل تاثیر گذار بر آن

بسیاری از افراد قصد دارند برای رسیدن به زندگی بهتر از طریق مسیرهای مختلف به کشورهای خارجی مهاجرت کنند. یکی از مقاصدی که وضعیت بسیار مناسبی از تمامی...

ادامه مطلب

1402/02/08

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کابینت ساز به استرالیا از آن دسته از تخصص‌هایی به حساب می‌آید که بسیار راحت‌تر از رشته مهندسی مانند مکانیک، معماری و امثال آنها است. شاید از...

ادامه مطلب

1402/02/08

بیمه عمر در استرالیا

زمانی که قصد ادامه زندگی در کشوری جدید را دارید، بدون شک می‌دانید که میان برخی از مفاهیم و امور کلی در ایران و مقصد مدنظرتان تفاوت‌هایی وجود...

ادامه مطلب

نظرات 2

نظر دهید

2 دیدگاه دربارهٔ «ویزای کار استرالیا بدون مدرک زبان»

    1. سلام نه باید حداقل آیلتس 6 و یا معادل اون در دیگر آزمون ها بیارید که البته باز به رشته و کد شغلی شما بستگی داره چون در بسیاری از رشته حتی آیلتس 6 هم نمیتونه به شما کمک کنه چون امتیاز شما کم میشه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

رزرو مشاوره آنلاین